Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

exploited
20. mar 2015

@seraa hovori sa tomu ASTRAL. Ak človek zomrie skôr a nema tu niečo dokončene čo v živote nestihol, duša môže ostať pri zemi a bludiť tu. Hladá pomoc ako sa dostať na druhy svet, očsistiť sa a reinkarnovať sa. Každa duša však iným spôsobom. Ale nie vždy je to tak

janusha33
2. máj 2015

Ahojte potrebujem poradit,mam trojrocneho syna a zrejme sa mu zjavuje jeho dedko.Ked mal syn rok a par mesiacov tak manzelov otec zomrel.Uz pocas jeho zivota k nim Risko nerad chodil,stale tam plakal,odkedy svokor zomrel tak chce ist kazdy tyzden k babke.No a ked svokor zomrel tak Risko spaval uz sam v detskej izbe,po case sa ale zacal budit s placom ze sa boji a potom uz uplne odmietal ist spat do detskej ze je tam ujo ze sa ho boji.Tak spal az doteraz s nami v splani.Dnes ma tri roky a uz tuzden spava v detskej znova ale pri zapalenom svetielku.Vcera v noci ma poprosil aby som svetlo vypla,tak som vypla a za pol hodinu zacala revat jakeby ho rezali,tak som svetlo znova zapla a nariekal ze tam je ujo a sa ho boji a ukazoval dopreodstred izby.Rano nam sam od seba uakazal na svokru fotku na stene a hovoril manzelovi ze ten ujo bol v noci v detskej.Stali sa mi aj to ze este ten rok ako zomrel svokor som spala s Riskom v detskej a zrazu sme sa zobudili na to ze tatrovka ide od okna k dveram.Neviem co si o tom celom mam mysliet.Preco sa svokor vracia a ukazuje sa mojmu synovi?Moze to byt tym ze den pred svokrovu smrtou sme boli u nich lebo mal narodeniny a ked sme odchadzali Risko mu nechcel podat ruku?Ze sa s nim nechcel rozlucit lebo sa ho bal?Matne si spominam ze tu ruku mu nakoniec podal ale bolo to nasilu.Co s tym mozem robit aby sa mu prestal ukazovat?

tinqua
2. máj 2015

@janusha33 neviem ci ti tu niekto pomoze s tym...mozno by som kontaktovala skusenejsieho spiritistu...ale zo skusenosti viem a aj z reci znamych mrtvi pribuzni nezvyknu blizkych desit...to co sa zjavuje tvojmu synovi moze byt cokolvek...

izabelaa
8. máj 2015

Na túto tému som narazila teraz a som šťastná,že sa to nedeje len nám. 😀
Máme dvoj-poschodový menší dom a staré drevené schody. Dcérka(teraz mala 5), sa už hodnú chvíľu bojí chodiť hore po schodoch. Mysleli sme si,či nemá nejaký blok- konzultovali sme to dokonca aj s detským psychológom,avšak po akýchkoľvek iných schodoch chodí úplne normálne,ani náznak strachu, s bratrancom sa naháňajú po schodoch u mojej mami ako šialení.
Ale keď príde na tie schody čo máme doma, chytí panický záchvat a nejde hore ani za svet, takže ju musí manžel vždy zobrať na ruky a preniesť hore. Potom už je to OK. Keď sme sa jej však pýtali,čoho sa bojí alebo prečo nechce ísť hore,nechcela povedať nič,povedala iba ,,toho tam", prípadne ,,hentoho".
No a raz keď ju takto manžel niesol hore a ja som išla za nimi,sa v polovici schodoch opýtala úplne takým vystrašeným hlasom ,,a to sa nebojíš,že ťa to chytí?" po otázke čo by ma malo chytiť prišla odpoveď ,,no veď to, čo je stále tam dole a tak sa to usmieva". 😨
Určite nám v ten moment nebolo všetko jedno,keďže sme pomerne na tieto duchariny neveriaci a vždy sa snažím aspoň ja dať všetkému čo sa zdá nadprirodzené racionálne vysvetlenie.
Odvtedy sa celkom pravidelne stáva,že keď prídeme zo škôlky tak sa ide pozrieť do obývačky ku schodom a povie s takým otráveným hlasom ,,už ma to nebaví,prestaň sa usmievať" prípadne ,,zase ty", minule keď si kreslila na stole v kuchyni sa stále premiestňovala z jednej stoličky na druhú a stále sa tak frustrovane tvárila. Po otázke,čo sa deje odpovedala ,,mohla by si mu mami povedať nech prestane tak hrozne kričať a smiať sa,ja si chcem kresliť." Po otázke kto má prestať znovu len odpovedala ,,šak hento" a bolo po debate.
Neviem teda,dúfam že to niekedy skončí. 😒 Zatiaľ stále nič,zdá sa mi naopak že to naberá na intenzite. Už ma napadlo či aj náhodou nemá toho imaginárneho kamoša, ale keďže odmieta chodiť po schodoch a s hysterickým revom ju tam odnášame sa mi nezdá,že by to bol nejaký kamoš.

anieli_1
12. máj 2015

@izabelaa ahoj hľadala som túto tému lebo máme podobný problém ...teda presťahovali sme sa do staršieho domu a tiež je poschodový cez den nemáme problém ale ako príde večer tak mala tiež mi nechce hore do svojejizby alebo dole do obývačky ale napr este schody máme aj druhé a tam nemá problém a to je tam garáž tma....dnes ale už taký plač spustila a to som ju poslala len pre pyzamo a vážny plač ze je tam teta v čiernom a ukázala mi pri okne v jedálni čo je pri schodoch a ze býva aj hore...ja naopak na duchov verím moja mama cíti duchov a mi kazala nasypat soľ do otvorov domu (okná,dvere) a zapáliť bielu sviečku tak som zvedava....

janusha33
12. máj 2015

S nasim problemom nam pomohla jedna pani,kontakt som dostala tu na mk.nakoniec u nas bol ozaj svokor.tazıli ho nejake veci ktore nestihol vyriesit pocas zivota a videl ze ja to viem vyriesit a tiez ho tazilo ze sme pohreb platili iba my a svokra.pani mi kazala palit bielu cajovu sviecktt a modlit sa aby jeho dusa nasla pokoj.minule mi pisala ze jeho dusa uz ide do ocistca,ze sa mam modlit k Bohu aby bol k nemu milostivy

anieli_1
13. máj 2015

@janusha33 vies čo moja mama komunikuje ako tak s duchmi a tak ale moc nechce lebo sa boji ze jej nedajú pokoj ....a mi napísala potom ze sa nemáme báť ze to je jej maminka ( ako moja babka nikdy som ju nevidela zomrela skôr) mama sa priznala ze sa modlila nech dáva na nás pozor to vysvetľuje ze sa boji od určitého času.....ale ze mám poprosiť v modlidbe alebo tak pre seba ze nech sa jej mala nebojí .....

sorlk
15. jún 2015

@melory
okrem toho, že tvoja otazka je argumentačny klam, tak ano deti vidia za realitu našich štyroch dimenzii 😉

Zlúčená otázka
Jedna otázka obsahujúca v skutočnosti dve otázky tak, že akákoľvek odpoveď dostane reagujúceho do nežiaducej situácie. Sú obľúbené najmä u právnikov.

Prestali ste už biť svoju ženu? v skutočnosti obsahuje dve otázky: Bili ste svoju ženu? a Prestali ste s tým? Pričom predpokladá kladnú odpoveď na prvú.
Vedia už vaši, že si alkoholik?
Kedy si už upraceš izbu?
Kam teda ideme na tú dovolenku?

stanulienkat
15. jún 2015

Nie,deti duchov nevidia. Duchovia neexistuju. Mozno iba v chorej hlave.😉

altaya
24. jún 2015

@stanulienkat nedovolila by som si tvrdit nieco, o com nie som stopercentne presvedcena. Ak ty mas na svoje tvrdenie nejaky dokaz tak smelo prezentuj. Mozno na teba caka Nobelova cena.

andreasiskova3
6. júl 2015

@stanulienkat Ja som jedného videla a nie som chorá , som úplne normálne. A to som si tiež dovtedy myslela, že je to blbosť. To , že niečo nevidíš, neznamená, že to nie je . Ani wifi žiarenie nevidíš a pritom existuje všade okolo nás.

janusha33
6. júl 2015

@stanulienkat Kazdy ma na to svoj nazor.Ked si myslis ze neexistuju,v poriadku,si to mysli.Len aby si potom raz nebola prekvapena a nemyslela si si ze tvoja hlava ochorela ked su iba v chorej hlave.Moje dieta je po psychickej stranke uplne zdrave a aj napriek tomu sa mu isty cas ukazoval jeho dedko.....v noci maly reval jakeby donho noze pichali lebo sa ho bal......on sa ho bal aj za zivota a nechcel tam chodit......a ked svokor nahle zomrel a nestihol doriesit kopec veci a ostalo po nom kopec dlhov a problemov a nikto to neriesil tak sa zacal ukazovat mojmu synovi a v nasej doamcnosti.A po prebrati problemu s jednou panou ktora sa venuje tymto veciam mi povedala ze mam zacat riesit problemy ktore ostali po svokrovi a ja som ich riesit zacala a dokonca sa zrazu nasli aj doklady ktore sme tri roky hladali a vela veci nam ulahcili a ked sa problemy vyriesili aspon ciastocne moj syn prestal vidat dedka.....uz k nemu nechodil,maly konecnce spi sam v detskej a nebudi sa v noci s hrozitanskym revom.Svokrova dusa uz nasla pokoj lebo problemy sa vyriesili a nepotrebuje uz na seba upozornovat.....a kedze ja ani moj muz by sme ho nevideli tak ho vidaval moj starsi syn.A mozem povedat ze aj z nasej doamcnosti odislo nejake napatie,menej sa s muzom hadame aj ja som nejaka kludnejsia,trpezlivejsia.Takze verim ze duchovia su,resp.duse mrtvych ludi ktore sa nedostali hore k Panu Bohu z urciteho dovodu.

irwin
13. júl 2015

Nemeňte si duchov s astrálnymi démonmi...tí sú väčšinou v polospánku, nič dobré neútočí, len zlé...Kto verí v Boha nemusí sa báť.. podstatná je motlitba...Váš strach ich živí...

irwin
13. júl 2015

@janusha33 povolať kňaza a zamerať vaše mysle na dobrú vec.. a Lásku...Nebáť sa toho .

janusha33
13. júl 2015

@irwin Ja ziadneho knaza volat nebudem,nie som katolicka a v Boha verim a verim ze kedze svokor odisiel nahle nestihol kopec veci dokoncit a to mu nedovolilo odist uplne.tak sa nejak snazil s nami spojit aby sme to dokoncili za neho a kedze moj muz to riesil tak ze to neriesil,vysral sa na to,tak som to vzala do ruk a zacala to riesit a uz to treba iba vyplatit a dat vystavit nove papiere a bude vsetko ok.Modlila som sa za svokra aby jeho dusa nasla pokoj,ze jeho nedoriesene veci doriesime zanho aj som sa modlila k Bohu aby bol k nemu milostivy a prijal ho k sebe a moj syn uz mesiac spi vo svojej detskej bez revov a placov a uz ani nespomina uja ktory ho navstevoval.Ja som sa ho nebala lebo som vedela o co ide ale ako vysvetlite trojrocnemu decku ktore sa v noci zobudi na to ze dedko ktoreho sa bal uz za zivota mu stoji v izbe.Vysvetlila som mu ze dedko mu bol iba zagratulovat na narodky ktore mal v tom case a ze uz nepride a ak pride tak sa len pozriet ako sa ma a ci ho posluchame.tak sa nejak tak ukludnil ale chcelo to casaby na to zabudol.Som veriaca,verim v Boha pretoze mi neraz pomohol ked som ho prosila a nepotrebujem farara ani knaza aby som verila.Verim pretoze chcem verit,pretoze som presvedcena o svojej viere.

izabelaa
13. júl 2015

Tak, u nás sa to bohužiaľ zhoršuje a dcérka už nemôže pokojne ani spávať,nie to chodiť po schodoch.
Zavolali sme kňaza, vysvätili sme to tu,dokonca sme dali dcérku pokrstiť.
No bohužiaľ,modlitby nemodlitby, ,,stvorenie" si stále doberá moju dcéru a mne to naozaj začína vadiť,keďže sme sa už dostali do štádia kedy sa bojí zaspať, každý večer sa ma pýta koľko je hodín a že spať ešte určite nejde.
Na izbe sa jej zatvárajú dvere, prípadne len počujete ako niekto zamyká,koľko krát sa dcérka zamkla,pritom ona sama zamykať dvere nevie. Stáva sa že niekam uprene pozerá aj 10minút v kuse,v noci sa pocikáva...
Rozmýšlame že si sem pozveme niekoho s odborníkov. Volali ste si niekedy niekoho takto domov?
Pomohlo to?

janusha33
13. júl 2015

@izabelaa Mozem ti do IP poslat kontakt na tu pani co pomohla mne.....mozno vam bude vediet pomoct.

izabelaa
13. júl 2015

Môžeš,vďaka 🙂

irwin
13. júl 2015

@izabelaa Sú odborníci a odborníci , najlepší je katolícky kňaz.. iná viera je slabšia a už vôbec si nevolaj Ľudí z wici lebo na to doplatíš ešte viac...

irwin
13. júl 2015

@janusha33 Komu neni rady - tomu neni pomoci !

vejula
13. júl 2015

@irwin prosím a akou metódou merali tu silu viery. A ozaj po katolíckej ide ktorá?

baruskas
13. júl 2015

My sme mali podobný problém,kupili sme dom,malá mala 2 a pol a vedela sa s "tetou" pekne hrať... nikto okrem nás v dome nebol...situácia sa zhoršovala nevysvetlitelne veci sa same od seba hýbali a pod.už aj príbuzný zažívali u nás rozne zážitky... zavolali sme odborníka ( kto chce kontakt cez IP) ...moja silnejšia viera v Boha,motlitby a pálenie sviečok verím,že viac pomohli... a v januári chcem zavolat kňaza na vysvetenie domu...len vtedy u nás chodí...klop klop klop máme klud.... 😎 aspon v to verím a nevšímli sme si 🙂

janusha33
13. júl 2015

@irwin Ako sory ale podla coho alebo koho sa meria velkost alebo sila viery?Podla toho kolko kto da tomu katolickemu knazovi do vrecka ci ako?Kto ako silno veri moze posudit iba Pan Boh a nie nejaky katolicky knaz,a to ze nie som katolicka neznamena ze verim v Boha menej ako nejaka katolicka babicka co je kazdy den v kostole a v obchode ohovara ako sa len da.Mysli si co chces,mne je to v podstate jedno ale toto sa ma dotklo.

irwin
13. júl 2015

@izabelaa Ak nechceš žiť s mačkou ako zvieraťom zatiaľ ak v byte - nemyslím aby vonku chytala mačky - ale žiť s ňou ako s partnerom - vážiť si ju a čistiť po nej - čo viem že s dieťaťom je to obtiažne lebo potrebuje rovnaký priestor a čas popros niekoho kto s ňou žije aby načas žila s tebou , alebo Zožeň si sochu mačky minimálne 30 cm vysokú môže byť z dreva alebo z iného materiálu a daj to do blízkosti dieťaťa kde spí , zožeň si surovú šalviu listy- daj ich pod vankúšik kde spí , čielko potri krížikom svätenej vody so slovami nech ťa chráni Otec i syn i duch svätý prípadne archanjel Michael, prípadne mu daj na krk pátričky- ale pozor aby sa nezadusil. Svätenú vodu dostaneš od kňaza, prípadne nech navštívi tvoj príbytok a vysvätí ho....

irwin
13. júl 2015

@izabelaa To čo píšeš nevyzerá na uviaznutú dušu na zemi, ale logicky dieťa nepozná logiku dospelého sveta, môže to znamenať že bola otvorená nejakým spôsobom brána na druhý svet, keď sa táto brána otvorí môžu cez ňu preniknúť bytosti dobré aj zlé, zlé bytosti sú démoni alebo niekto kto účelovo škodí-poltergeist, keďže s tebou nebývam nepoznám dôvod ak sa náhodou otvorila..., dôvodov môže byť veľmi veľa a taktiež príčin ktoré ich živia ... negácia v Ľuďoch, psychické a fyzické týranie, žiarlivosť na druhých, nenávisť, závisť( ak niekto taký s Vami žije ), závislosť rodičov na niečom a nedostatočné venovanie sa dieťaťu, alebo keď sa niekto príliš vzdiali Bohu - to znamená - povyšuje nad neho niečo viac.( napríklad študuješ nejakú sektu a tá preniká do tvojho srdca - je prioritou . Závislosť je len jedna a je jedno čo je na peniazoch, na PC, alebo na automatoch, taktiež keď matka neprijme svoje dieťa po narodení , veľmi nebezpečné je vysmievanie sa Bohu , svätým veciam alebo srandovanie o vlastnej smrti. Každý sme si vedomý sám v sebe čo robí zle, ide o to uznať to a v budúcnosti sa tomu vyhnúť... Kto sa nepoučí ponesie následky. V prípadoch posadnutia častokrát pomôže len katolícky kňaz- ten v jednom prípade čo viem uspel napriek tomu že pred ním boli aj iní kňazy s kresťanskej viery a neuspeli , dokonca skončili ranení . Veľmi dôležitá je celospoločenská láska , medzi susedmi a pomoc najmä mentálna, nebáť sa hovoriť o veciach - ale pozor na to komu. Mágia všeobecne veci ešte zhoršia, lebo tieto dvere sa cez ňu otvárajú. A báť sa určite nemusíte , vo Vatikáne je dokonca študijný odbor na boj proti zlému... najmä - neprechovávajte k iným zášť, všetci sme omylní a všetci sme LEN Ľudia...

irwin
13. júl 2015

@exploited žiaľ práve tým strachom ich živíš...a prosím nerob tu z toho senzáciu -je to neúctivé...

irwin
13. júl 2015

@baruskas kňaz chodí kedykoľvek keď ho o to požiadaš...stačí sa opýtať v najbližšom kostole a rozpovedať problém...

irwin
13. júl 2015

@izabelaa Takisto som skopírovala tento názor a súhlasím plne s ním...
1. Ak si kresťanka, úprimne veríš, že Ježiš Kristus zomrel za teba a vstal z mŕtvych na naše ospravedlnenie, máš v mene Ježiš právo rozkázať tomu duchovi aby odišiel z tvojho domu a on jednoducho odísť musí. Povedz: „V mene Ježiš ti prikazujem“ odíď z môjho domu... a viac sa nevracaj!“ Niekedy to môže trvať chvíľu, niekedy aj niekoľko dní, ale ak sa nevzdáš, odísť jednoducho musí. Kľudne aj deti môžete usmerniť, aby „to“ poslali preč v „mene Ježiš“.
2. Ak neveríš v Ježiša ako Boha, zo srandy to sama radšej neskúšaj... Ak si zavoláš aj kňaza, ktorý ho vyženie, ten duch sa s veľkou pravdepodobnosťou vráti späť a môže si doviesť ešte aj ďalších „kamarátov“.

pikino
24. júl 2015

Inak na povolanie katolického kňaza netreba byť katolík, kňaz vysvätí dom aj nekatolíkovi ide práve o ten rituál čistenia, ktorí katolícka cirkev vykonáva. Je to rituál účinný, overený storočiami a hlavne Vatikán práve tým že má vlastnú exorcistickú odnož, vie čo robí.
Na druhej strane poznám aj prípady kedy ani katolicky kňaz nebol úspešný a pomohol až kňaz inej cirkvy.

bubu62
31. dec 2015

@janusha33 dala by si mi prosim ta kontakt?dakujem