Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

izabelaa
7. jan 2016

Ahojte baby,
takže problém sme stále prakticky nevyriešili dá sa povedať. Dcérku síce už netrápia prebdené noci,plač a zamknuté dvere, ale stále vidí veci čo iný nevidia. Nevypadá že by ju to nejako rozrušovalo,ale správa sa veľmi zvláštne, občas hovorí z cesty prípadne ju počujem ako sa z izby s niekým rozpráva,ale všetko prebieha pokojne,vyzerá to akoby tu duchovia stále s nami boli,ale zaviedol medzi nimi a mojou dcérou istý druh mieru.
Minule sme boli napríklad vo výťahu a stále bola natlačená na stenu,pritom to bol veľký výťah a mala tam kopu miesta,po otázke čo si tam taká natlačená povedala že nechce aby do nej ten ujo vedľa drgol,lebo že smrdí. 😀 Pritom tam samozrejme nikto nebol.
Volali sme niekoľko krát kňaza, skúšali kadečo,každopádne zmiernilo sa to,teraz to nie je tak intenzívne ale zase sa to stáva častejšie v menších podobách.

janusha33
7. jan 2016

@izabelaa A kolko ma tvoja dcera rokov?Zrejme bude asi nejak extra vnimava.......vies ako su ludia ktory vedia komunikovat s duchmi tak zrejme tvoja dcerka patri medzi nich

pajinka23
11. jan 2016

Pridávam sem niekolko fotiek..Nedávno som mala strašný zážitok odvtedy začínam pátráť prečo sa to deje..Tieto fotky som mala dnes v rukách náhodou..Nikdy som si nič na nich nevšimla nezvyčajné až dnes..

V pitok 8,1,2016 v noci asi o jednej hodine sa mi prisnil sen,bolo to skôr ako real...Prišla ma do spálni navštíviť stará mama,ktorá je mrtva už 27rokov,sadla mi k nohám a povedala,že nie je tu po prvý krát a že sa pre mňa ešťe vráti,bola mi zima a nemohla som kričať ani sa pohnúť..V tom ma strhol len plač mojej 5ročnej dcery ktorá strašne plakala,vtedy akoby to poľavilo,prebrala som sa a šla rýchlo za ňou..na otázku,že čo sa jej stalo mi odpovedala,že v izbe niekto s ňou je a že sa blíži k jej postali,strhol ma strach..ale nedala som na sebe znať a vysvetlila som jej,že to bol asi zlý sen..uložila som ju a šla opäť do spálni si ľahnúť,o päť minut mala malá zase histeriu a plač stááášnýý,bežím k nej zapálim svetlo,ona sa triasla a bola ako ku ľadu doslovne....A kedˇ som sa opäť spýtala,čo sa stalo,alebo koho videla,presne mi opísala mojú mrtvu starku,že tam bola chudá teta s bielimy kučeravými vlasmi..Krvi by ste sa mi nedorezali...Vživote ju nevidela nikdy ani na fotkách pričom žiadnu ani doma nemám...Náhoda?Myslím,že nie..

13,12 2015 som prešla ľahkou mozgovou príhodou,mám nasadenú liečbu,ale viete čo je na tom akože to čo ma najviac trápi a zistila som to až teraz?Že ona práve na mozgovú príhodu zomrela...

Už dlhšie sa dejú u nás v rodine dosť nevysvetliteľné veci..

pajinka23
11. jan 2016

Tie fotky s tým možno nemajú nič spoločné,ale ja som ako dieťa tiež cítila nadprirodzeno a je toho viac o čom tu môžem písať a to sa veci naozaj stali..Nám,rodine..

Upresním prvá foto na fotke by sme mali byť ja,mama,otec,ale sme tam 4ria!Upozorňujem v izbe už nikto dalši nebol okrem fotografa,ktorý stál na opačnéj strane teda spredu,kedže nás fotil.
Tiež v zadu za nami nie je zrkadlo ani žiadná skrinka,polica,proste len holá stena a je na nej obraz,ktorý je nezaslkený drevený s kvetom,takže ani odraz nepripadá do úvavy..a to čo je na fotke je pred rámom obrazu takže toto môžme vylúčiť..

kotatko1232
18. feb 2016

Moja mala dcerka 2,5rocna uz viac krat videla niekoho v spalni ked sme boli iba mi dve same doma a vcera sa snim aj rozpravala...

pajinka23
18. feb 2016

@kotatko1232 No ja tomu verím ako malej sa mi často niečo divné stávalo,ked sme ešťe bývali na morave v dome..Mám stoho síce strach ale v duchovno a nadprirodzeno verím a viem,že moja malá neklame v tomto,je to naozaj..

kotatko1232
18. feb 2016

@pajinka23 a ako je to mozne ze to male deticky vidia.jej sa to uz davnejsie stalo ked sme boli v jej izbicke .potom to prestalo a vcera vecer ked sla spinkat tak sa snim aj rozpravala aj mu odpovedala a ked som ju dala lahnut tak este chvilku sa rozpravala a potom prestala.a dnes rano mi suseda rozpravala ze sa jej to stalo tiez s jej 1rocnou dcerkou pozerala sa na chodbu a smiala sa a natahovala rucicku

kotatko1232
18. feb 2016

@pajinka23 a preco sa to nedeje ked je doma aj MM

pajinka23
18. feb 2016

@kotatko1232 To neviem,založila som skupinku s takou temou,potrebujem moderátorku,nechceš tam byť,nič nemusíš robiť,len budeš somnou moderátor,nepustí ma ju inak založiť,uvidíš koľko príbehou tam bude..

kotatko1232
18. feb 2016

@pajinka23 NOO mozem skusit.-)len spravu mi napis co a ako 🙂

pajinka23
18. feb 2016

https://www.modrykonik.sk/group/8294/
pridajte sa do skupiny🙂A napíšte bez strachu svoje zážitky.

pajinka23
12. mar 2016

@andira
@elliana
@kaczka a ostatné pridajte sa sem k nám 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/8294/

andrejhodal
12. máj 2016

Hej vidia ich a aj psy a ak mate dar tak aj dospeli ich mozu vidiet.Ale pokial nerobia zle tak sa neni treba toho bat.mam to z vlastnej skusenosti.a pre pochybovacov a racionalne zmyslajucich ludi,ani ja som neveril no uz daku tu dobu hej.o

pusycat
4. júl 2016

Ano deticky vidia duchov aj anjelov.Az kym ich rodicia zacnu zhovadovat,ze si vymyslaju,deti citia uplne vsetko.

irwin
4. júl 2016

často VINOU rodičov alebo svojej rodiny ....dieťa je čisté a nemá prečo v sebe mať zlú energiu !

https://www.youtube.com/watch?v=JkFrQ7rLd_4
prevenar
4. júl 2016

moj pes videl ducha ! ..viem to tak, ze lezal na koberci a zrazu sa zahladel do kuta kde nic nebolo ! ..chvilu bolo citit napatie a zrazu si prdol - NAHLAS ! VZDY prdi potichu a teraz nahlas. chcel mi dat takto najavo ,ze tam videl nieco nadprirodzene. ide z toho cista hroza .

lennkka17
29. dec 2016

ahojte. chcem pocut nazory co si o tomto myslite. Mám syna 3r., má detský autizmus, vobec nerozpráva a ani neukazuje prstom. Vsimli sme si, ze sa v obyvacke stále pozerá do jedného rohu hore na plafóne, strasne casto tam pozera. ale vacsinou len tak nachvilu a zase si robi svoje. ale je to mozno aj 50x denne, niekedy sa tam aj usmeje akoby tam niekto bol. Anjel strazny alebo duch? neviem si to vobec vysvetlit.

irwin
29. dec 2016

@lennkka17 medzi duchmi by som anjela strazneho urcite nehladala.... a aj to je otazne ci vobec duchovia nepochadzaju od diabla lebo duse ktore su u Boha vo,vecnosti by sa uz nemali preco vracat...odporucam svatu spoved zobrat celu rodinu pripadne sa zdover fararovi ten uz vie pomoct so vsetkym...najma neprechovavaj v sebe ziadne strachy lebo Boh je aj tak najsilnejsi...je to aj otazka zivotneho stylu rodicov prave na kolko si Boha ctia alebo naopak vobec...otvorit branu sa da necitlivym spravanim a.najma nevazenim si Boha ako najvyssej autority...

anulienka29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainee
13. apr 2020

Tak ja nie som veriaca ale na duchov verím, určite je niečo medzi nebom a zemou. Nezávidím vám tie zážitky, neviem ako by som to spracovala a vedela s tým žiť, snáď by som v noci ani nezaspala. Skúsila by som čokoľvek aby to prestalo od vysvatenia cez vesticu... . Tie duše sú zbludene, nemajú pokoj alebo je to zlo keď sa vracajú k ľuďom. Je známe že citlivejšie deti alebo zvieratá vidia to co my nie.

Kamarátka bola v podnájme v byte a jej deti sa budili že vidia tetu a uja. Tiež mali zrkadlo na rolldore v izbe a nevedeli tam spať. Potom sa dozvedela ze bývali majitelia boli starší manželia, pani zomrela a pán to nezvládol a obesil sa v tom byte. No hneď ako sa dalo sa odtiaľ sťahovali. Odvtedy majú kľud.

grenka
6. máj 2021

@janusha33 ahoj môžem aj ja poprosiť kontakt na tu pani?