Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

emjee
19. mar 2007

vidis to ma nenapadlo 😲
ale nejde mi do hlavy, ze aj predtym som spavala na tom istom mieste a nic a teraz fakt hrozny desny pocit

melory
autor
19. mar 2007

len aby "to" dalo pokoj....sranda ze ja som tuto temu sem dala a duchov nevidim 😀 ja mam pocit skor ze sa mi pletu sny a skutocnost. zobudim sa a pri posteli clovek zobudim sa este raz a nik.

emjee
19. mar 2007

a mavas niekedy aj take, ze v sne sa ti sniva? myslim tak, ze v sne sa akoby zobudis zo sna a vysvetlujes niekomu alebo premyslas nad tym, co sa ti snivalo a potom sa uz naozaj zobudis a zistis, ze si mala sen o sne 😀 lebo mne hej a je to velmi zaujimave

melory
autor
19. mar 2007

ano, to sme na dobrej ceste, aj take, ze som v niekoho sne a schovavam sa lebo nieje moj a aj taky som mala ze som si v nom uvedomila ze ved ja som v sne, nic sa nedialo kym som si to nepovedala nahlas, potom prisla do mna taka sila a kazdeho som chcela budit, ze je v sne.

lasenka
19. mar 2007

mne sa casto stava, ze to, co sa mi sniva, sa aj vela-krat stane 😉 niekedy su to tak dlhe sny, ze v tej skutocnosti uz dopredu viem, co ta dotycna osoba urobi alebo povie 😎

emjee
19. mar 2007

dnes sme akurat v robote riesili, ze by sme mohli dostavat priplatky za pracu nadcas, ked sa nam sniva o robote 😀 😀 😀

lasenka
19. mar 2007

emjee
tak mne sa o robote este nikdy nesnivalo 😉

siloe
19. mar 2007

holky,opravdu zajímavé téma.Taky musím s troškou do mlýna. Ségra má tříletého chlapečka,který si zatím fakt nevymýšlí,prostě zatím na to nemá, aby nějak kombinoval nebo vymýšlel strategii 😀 Jednou si tak s ním ségra hrála,a on najednou očima pohledl z jedné strany na druhou jakoby pozoroval něco pohybujicího se a říká "mami,bílý pán tady chodí" Ptala se ho jak vypadá,nějak ji ho popsal,ale už si to nepamatuju, kecala bych. No a pak se ho zeptala,jestli je hodný.Nevěděl,tak se ho zeptala,jestli ho má rád.A on na to "máma ho má ráda". 😎 Ségra je věřící,modlí se za svou rodinu takže si je jistá,že to byl anděl,kterého mají prostě občas v bytě 😅 A pak má ještě příhodu s černým pánem,ale o tom asi zas někdy jindy 😠

emjee
19. mar 2007

mne sa kolkokrat stalo (naposledy ked som pisala diplomku), ze som v sne nasla riesenie, ktore som cez den "nevidela" 🙂
a casto sa mi sniva o mrtvych pribuznych, ale tie sny su vzdy dobre, mam pocit, ze ma chrania

r123
19. mar 2007

melory:já sem zase jako malá věřila že pod postelý je černá ruka a stáhne mě do tmy a bůh ví kam:... 😀 jinak ty sny ve snech.taky se mi to občas stane.jo astává se vám někomu.že je nějaká situace a vy máte pocit že už ste to někdy zažili?nebo víte co se mi občas stává-tak jak psalalasenka že se ji něco zdá a pak se to stane tak já mám zase občas takové stavy jakože jdu třeba po ulici a najednou se mi jakoby zamotá hlava a já najednou vím co se stane za pár vteřin nebo minut!

emjee
19. mar 2007

ja mam obcas pocit deja vu - ze som to uz niekde videla alebo pocula, ale prorocke sny ci stavy nemam

erika153
19. mar 2007

emjee len tak ma napadlo ze som akurat minule citala v snari o mrtvych pribuznych pretoze mojmu muzovi sa snivalo o otcovi a sny s mrtvymi pribuznymi znamenaju vzdy nieco dobre. okrem jedneho ked na teba volaju! inak same povysenie a uspech atd...peniaze..

lyzenka
19. mar 2007

ahojte baby,

taktiez sa pripajam k tomu, ze mavam obcas sny - väcsinou su take obycajne z realu.....ale ked pride taky sen, ze si ho pamätam stale, tak ten povazujem za nejaky odkazovy, alebo varovny.....

Sranda, minule sa mi snivalo o hojdacich konikoch.....na druhy den sme isli s manzelom do Nitry do Aska pozerat nejaky nabytok......a zrazu sme natrafili na hojdacich konikov.....(a aj sme jedneho kupili synovcovi k narodkam)... :O))))

Raz sa mi stalo....to som este byvala u nasich .....bola som v kupelni....uz som bola osprchovana a som sa tak susila uterakom.....a zrazu akoby ma niekto chytil za plece (ale tak jemne)..tak som sa otocila....a tam nikto.....som to hovorila nasim....a oni vraveli to iste.... (to nam v tom obdobi zomrela babka).....bol to taky zvlastny pocit. A s babkou sa mi dost casto snivavalo (aj dost take zle sny, akoby ma chcela pred niecim varovat).....ale ako som sa obratila na taky duchovny sposob zivota....tak sa mi s nou prisl krasny sen....... :O))))

A teraz neviem preco......stale sa mi sniva s chlapcom este zo ZS ......s ktorym sme mali navzajom sympatie.....bola to akoby taka prva platonicka laska......a velmi dlho som bola zamilovana do tohto chlapca, asi celu ZS (od druhej triedy)... chichi.....a teraz sa mi s nim sniiiva, ze chceme spolu chodit (ale uz som vydata).....ze cakam dieta s manzelom(a chcemme spolu s tym chlapcom chodit a neviem co spravit)....atd......

Ale tych snov by sa dalo piiiiiiisaaaat.... 😉

libeth
19. mar 2007

ked hovorite o snoch tak sa pridam 🙂

uz sa mi tento sen snival 3x!!!
Je to stale o tom, ze vchadzam do bazena, alebo do vody a chvilu drzim v rukach bratrancovu malu dceru. Mam z toho sna pocit dobry, len stale neviem co znamena. A dnes rano sa mi snival zivy sen, ze som si spravila tehotensky test az dva, a boli tam dve palicky. Tak neviem, ten test by som si vysvetlila, ze po mimcu moc tuzim. Ale ten bazen s malou?

lyzenka
19. mar 2007

libeth,

mne sa tiez asi 4 mesiace pred tym ako som uz "konecne" zistila ze som tehu snivalo s tehutestom....ze som videla ako sa ukazali dve palicky a este z nich isli dalsie tri palicky.....som sa na tom smiala....ale mozno to bola akoby taka predzvest....ze treba si este chvilu pockat.... :O)))))

priska
20. mar 2007

Americká Kletba

Film je založen na základě jediného zdokumentovaného případu v historii Spojených států, kdy duch způsobil smrt člověka. V letech 1818 – 1820 v Red River ve státě Tennessee byla rodina Bellů a zejména jejich nejmladší dcera vystavena teroru neznámého původu. Případ byl popsán ve více než dvaceti knihách a jeho stín se nad městem vznáší dodnes. Rodina Bellů se zoufale snažila najít racionální vysvětlení pro hrůzné události kterým čelila, ovšem zcela bez úspěchu. Teror postupně nabýval na intenzitě a duch začal dokonce komunikovat. Zanechal hrůzný vzkaz: jednoho dne budu zabíjet. Až v roce 1998 byl nalezen rukopis tehdejšího místního učitele a rodinného přítele Bellů, který vnáší do případu nová fakta.

priska
20. mar 2007

holky věříte?

melory
autor
20. mar 2007

je to podla mna prehnane...ale dobre na filme zarobia.

sisstin
20. mar 2007

fuj..ale ta foto..brrr 😅

hata
20. mar 2007

ahoj,jak moc nepřizpívám,tak jsem zajásala,nad tímto tématem-ne fakt nejsem vadná,leč s duchy a vůbec s věcmi s nadpřirozenem spojené jsem si zažila své a několik jsem jich doma měla a postupem času jsem si prostě zvykla a naučila se jich nebát,pořídila si na rady lidí,kteří se tím dlouho zab.literaturu a učila se čistit si byt od podobných úkazů,můj syn tenkrát dvouletý,také naprosto normálně komunikoval a snažil se mě upozornit,že tam na stropě něco je a dost se toho bál.Můj první syn zase měl v postýlce v rohu -říkal tomu kočičku s očičkama-měl 3roky ale vůbec se jí nebál...naopak začala jsem zjišťovat ,co to je a bylo mi to potom kynezioložkou objasněno.atd...je toho opravdu hrozně moc a dneska mě už nerozhodí samo se otevírající dveře s vrzající otáčivou klikou 😀 tehdy jsem se málem zblázdnila 😕

r123
20. mar 2007

hata:taky už sem si na to zvykla od malička sem vystavovaná těmto ,,záhadným"věcem a už mě to taky tolik neděsí!pamatuju si když sem byla malá a byli jsme na návštěvě u známích a ti měli psa ten najednou začal štěkat a zíral přitom do rohu místnosti a když známá jen tak prohodila co ten pes šílí a když sem já řekla on štěká na toho pána tak všichni ztuhly a dělaly jako že nic,ale bylo vydět že je dost zamrazilo! 😀

expertka8
20. mar 2007

..hata..po precitani tvojho prispevku som sa len usvedcila..."ze my..ludia sa bojime nepoznaneho" 😔 ...

hata
20. mar 2007

r123 někdo je jen dost citlivý na tyto věmy,ostatní je jen nevnímají,já mám to stejné,jednou v noci jsem myslela že v ložnici umrznu a potom mě ta zima probudila a stála mi u postele vysoká tmavá postava-myslela jsem že se zblázdním hrůzou a potom jsme měli doma nějakou bílou kuličku-jako chomáč vaty,když jsem to říkala manžovi jen se mi smál,až to jednou v noci taky zastihl v obyváku,tak mu zklaplo 😝 a chtěl se stěhovat 😀 ti chlapi nic nevydrží 😉

r123
21. mar 2007

😀 😉 .jo jo přítel je to samé!taky na tohle nevěří.pořád se mi směje,ale však ono ho to taky jednou překvapí.když mu vykládám,že sem si povídala každou noc s dědečkem nebo když stojíme na hřbitově u hrobu tak cítím že za námy stojí ten dotyčný a kouká na nás tak mi taky nevěří.jednou jsme byli na hřbitově v létě když bylo vedro a stály jsme u hrobu a najednou začal foukat studenej vítr a kolem nás jakoby prošel ledovej dým a přítel jenom strnul a že co to bylo já mu povídám strejda.tak mi říká nebuď blázen.prostě on dokud sám na vlastní oči nespatří tak neuvěří!

hata
21. mar 2007

R123-TAK TAK 😀 jestli ti říká něco pojem entita-přivtělená duše,tak já to chytám na potkání-a musím se pravidelně očištovat 😀naučila mě to kynezioložka a jednou jsem chytla velmi zajímavou a tehdy jsem občas dělávala automat.psaní,tak jsem začala psát a pak jsem si to přečetla ,zjistila jsem ,že jsem psala nějakou staročeštinou,ale bylo to moc pěkné a byly mi nadyktovány různé starodávné recepty-nadívaná holoubata a podobně-onou entitou,napsala mi,že je vrchní kuchařka jakéhosi...šlechtice-z dob já nevím už letopočet a že to čím se cpu-je naprosto jen pro spodinu a chudé a proto mi nadiktovala tyto pochutiny,abych se taky chuděra někdy pořádně najedla 😀 s mojí sestrou a mamkou jsme se tehy dobře bavily

r123
21. mar 2007

tý jo 😲 !tak to koukám.pověz mi něco o té entitě?to sem ještě neslyšela 😕

r123
21. mar 2007

jo tak jsem si vzpoměla.když jsem byla malá asi tak6-7 let tak jsem byla sama doma(bydleli jsme v krásným 3+1 a hrozně velkým.ale pořád jsem z celého toho bytu a z celého domu měla divný pocit.no a jednou jsem seděla koukala na televizi a čekala jsem na mamku až příde z práce.byl už večer asi tak kolem 7 hodiny.měla sem rožnutá světla v pokoji a v obýváku kde jsem seděla abych se nebála a najednou se to světlo vedle v pokoji zhaslo tak jsem se zvedla a šla ho zase rožnout a v tom zase zhaslo světlo v obýváku tak jsem zase šla rožnot to. to zase zhaslo to světlo v pokoji a tak pořád dokola asi pět minut a tehdá sem opravdu zřetelně vyděla jak se ten vypínač vždycky překlopil čili to nemohla být náhoda.a tak už jsem dostala strach a začala jsem plakat a v tom přišla maka světlo rožlo a byl klid.neříkala jsem jí o tom.nevěřila by mi.ale nedalo mi to a druhý den jsem čekala jestly to bude znovu.bylo ,ale já už jsem se tolik nebála cítila jsem že to není nic zlého.tak jsem seděla a klidně sem nechala toho ducha a´t zhasne všechny světla i televizi seděla jsem tam úplně po tmě a sama jen s bílím stínem docela maličkým a vyděla jsem jak ke mě jakoby stahuje ruce tak jsem je natáhla taky a ten stín mě jakoby pohladil a zmizel.světla rožla a za chvíli přišla mamka.vrtalo mi to hlavou a tak jsem druhý den utíkala k paní co bydlela pod náma abych se jí na to zeptala byla to taková hodná drobná bábinka strašně ráda jsem k ní chodila na čaj.a když nikdo neotvíral tak sem to řekla mamce a ona říká já sem ti to zapomněla říct-paní Drápalová předevčírem umřela!byla to pro mě rána,ale v tu chvíli mi došlo že to ona se semnou přišla rozloučit!vždycky mi říkala že jsem jako její vnučka!mohla bych takových věcí psát spoustu.třeba do teď si pamatuju když jsem byla v první třídě na škole v přírodě tak jsme bydleli v takovým prapodivným hotelu hned vedle hřbitova a několikrát jsme vyděly velkýho chlapa v černým plášti s obrovským psem jak prošel kolem takovýho velkýho pomnníku a najednou jakoby zmizel.nebo jednou jsme stály venku a slyšely jsme koně tak jsme nakoukly na zahradu a tam se pásly koně a najednou jakoby se rozplynuly!potom jsme se dozvěděly že ten chlap byl majitel hotelu v 18 století a měl tam koně!prostě spousta věcí co bych mohla psát! 😀

r123
21. mar 2007

a víte co se říká:že se máme bát spíš živích než mrtvých a je to pravda duch vás maximálně pěkně vyleká 😀 ,ale živí vám dokáže pěkně zavařit a ublížit! 😒

hata
21. mar 2007

myslím,že za chvíli budem asi psát raděj do IP,nebo nás prohlásí za blázny 😀
r123 jsi zřejmě opravdu dost citlivá na tyto věmy,byla by jsi dobré médium ,mohla by jsi i lidem dost pomáhat 😉
entita je bytost-jde pouze o duševní spojení,člověk když zemře -duše opouští tělo a pokud je člověk na něčem tady na zemi upnutý-třeba alkoholici-na oblíbené hospůdce 😀 prostě pokud se není duše schopna odpoutat od těla a hned odejít,tak setrvává tady na zemi jednoduše řečeno-pro nás okolo není hmatatelná,ale ona se tu pohybuje a může se právě uchytit jedince-,který má nějakým způsobem narušenou -jak to popsat obal okolo těla-ochranou atmosféru,způsobuje tak člověku i řadu onemocnění-duševní i fyz.,spousta lidí co jsou v léčebnách by jim stačilo jednoduché odpoutání duše-může jich na tebe hupnout třeba 20-to už je potom hrozné stádium-depresí atd,,
a duch se projevuje právě chladem okolo tebe-mě se to dělo dost často v ložnici,třeba v parném létě,kdy jsem to naprosto jasně poznala,to se mi tu v bytě tehdy děly strašné věci a musela jsem najít pár odborníků,co mi teprve s bytem pomohli.