Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

janka196
20. sep 2007

Ahojte. Tak som sa nakoniec aj ja rozhodla prispiet svojim pribehom. Stalo sa to cca pred dvoma rokmi ked som pracovala ako au-pair v spanielsku. Starala som sa o dve deticky, chlapceka, mal 4 roky a dievcatko malo rok a pol. Zacalo sa to tym ze vlastne ako kazde rano som odniesla deti do skolky a zacala upratovat. takto som postupovala z izby do izby. V kazdej boli vstavane skrine s posuvnymi dverami, ktore isli dost tazko otvorit. zacala som spalnu a pokracovala detskymi izbami a koncila obyvackou. Ked som mala vsetko hotove a vracala sa z obyvacky uvedomila śom si ze dvere v izbe chlapceka su zavrete. Ked som vosla dnu skrine s hrackami boli pootvarane. No nebolo mi vsetko jedno lebo som si bola na stopro ista ze som skrinu zatvorila.

Na druhy den sa to opakovala a este k tomu dievcatko malo velku babiku, ktora mala ponozky aj topanocky. Mala ju stale vyzuvala. Takze stale ako som pratala tak som tu babiku obula a posadila na postel. Tak ako aj to rano. POtom ako som isla akolo izby tak som ostala zamrazena. Babika mala vyzute topanocky aj ponozky, ktore boli pekne ulozene vedla nej. To uz som si myslela, ze mi asi sibe, ale ten vecer sme sa s detmi hrali na schovavacku. Chlapcek zmuril a tak som chytila malu a hovorim jej

janka196
20. sep 2007

pod schovame sa do obyvacky a ona na to ze nie lebo tam je zly ujo. Dost ma tovzalo, lebo deti sa nikdy takto nestrasili teda medzi sebou.

janka196
20. sep 2007

Ked som sa jej pytala ci ho pozna povedala ze nie. No potom sa to uz neopakovalo a ani skrine sa neotvarali.

leva
20. sep 2007

Janka,ti poviem ze pri citani som mala srdce v krku.

janka196
20. sep 2007

🙂 no nieco mi hovor. mne v tej chvili nebolo vsetko jedno

melory
autor
10. nov 2007

tak u nas pod postelou je pre istotu mala malilinka koza... 😒

jacka
10. nov 2007

Baby to hádam len žartujete.Tak dobre som sa dávno nezasmiala 😀 😀

melory
autor
10. nov 2007

jacka vidis to aj humorikon ma kazdy iny

jacka
10. nov 2007

len mi nepovedz že si videla duchov.Ako budete vychovávat deti ked veríte na prízraky. 😝

antonia1
10. nov 2007

moj pribeh:je to asi 7 rokov v Alzirsku,jedna horuca noc:prebudila som sa s pocitom,ze niekto je primne v izbe v kute a pozera sa na mna,bol to tak silny pocit,ze som sa spytala:Kto je tam? nic len ticho....snazila som sa nieco zbadat,ale uvedomila som si ze ja vlastne vobec nic nevidim,aj ked som si dala ruku pred oci,nevidela som ju...nahmatala som nocnu lampu, stlacam a nic...po niekolkych minutach som nabrala odvahu, vstala a pomaly isla k dveram zasvietit, ako som smatrala po stene zrazu sam mala pocit ze sa ma nieco dotklo,viac mi nechybalo ani neviem ako som vyletela z izby...ked som zobudila vsetkych a isli sme do mojej izby v tej izbe uz nebola ta hrozna cierna tma...a z ulice ju osvetlovali lampy....
verim ze je tu aj iny svet ako len ten ktory vidime...

jacka
10. nov 2007

to ked budeš rozprávat svojim detom tak umrú od hrôzy. 😝

antonia1
10. nov 2007

nemyslim 😉

jacka
10. nov 2007

No už som sa nalakala.To čo si napísala sa fakt stalo?A veril ti niekto 😉

antonia1
10. nov 2007

naozaj sa to stalo,je to cudny pribeh,keby mi ho niekto rozpraval,rozmyslala by som ci mu mam verit....a ci mi uverili??? asi si mysleli ze sa mi to snivalo...ale urcite to nebol sen,mala som tazke obdobie a vtedy ze su ludia citlivejsi..
mojho synceka nestrasim,ziadne bubaky pod postelou,strasidla v skrini 😠
a za odmenu uz pol roka spinka sam v svojej izbicke,nema strach ist to tme sam na zachod 😉

jacka
10. nov 2007

no ešte že nestrašiš synčeka.vidíš je tažke tomu uverit pokial neuvidiš na vlastne oči.A odkial vieš že to nebol len sen.

musilka
10. nov 2007

jacka někdy je těžké uvěřit tomu čeho se bojíme 😉 Tobě se může zdát příběh Antonie jako blud mě to zas připomělo můj příběh něčeho hodně podobnéhp z dětství. Nemůžeš hned odsoudit a trefovat se do ostatních když se ti něco nezdá....

jacka
10. nov 2007

Ja nevravím,že si to vymyslela.ALe len to že je tažko uverit niečomu čo nevidíš.A nesudim nikoho.Ked sa to stalo stalo sa .Dobre? 🙂 😉

musilka
10. nov 2007

právě žw jw těžkétomu uvěřit pro člověka který nic podobného nezažil. Já jsem tu svou příhodu nikdy nikomu neřekla protože mi bylo jasné že mi nikdo neuvěří...

jacka
10. nov 2007

No vidíš.Ked ja dačo take zažijem tak to budem tvrdit.A verím tomu že mi tiež nik nebude verit. 😉

antonia1
10. nov 2007

nebol to sen...nocne mory ma snad kazdy raz za cas,ked sa zobudi je vydeseny a potom je uz dobre,ale toto bolo naopak az ked som sa zobudila zacalo sa.... 😖
...musilka...co sa stalo tebe?

mareli
10. nov 2007

tak mne sa stalo nieco podobne ako antonii:
asi pred dvoma rokmi som pracovala na jednej vystave v prahe. ubytovana som bola este s jednou babou na hoteli, boli sme spolu v izbe. na posledny den ona odchadzala skoro rano na vlak takze uz niekedy o 4 rano sa zacala obliekat a balit. ja som spala ale na ten ruch a suchot v izbe som sa zobudila a uz som ju len zahliadla ako zatvarala dvere a odisla. znovu som zaspala a ale zo spanku ma prebrali zase nejake kroky po izbe. oci som este neotvorila, bala som sa ich otvorit, no bola som hore a vnimala som tie kroky, snazila som sa zachytit nejake dalsie zvuky. vedela som, ze to nemoze byt uz kamaratka, ze ta uz predsa odisla a zrazu som mala taky silny pocit, ze niekto sa priblizuje ku mne, k mojej posteli. to som uz nevydrzala, zrazu som otvorila oci a posadila sa. zahliadla som muza v pasikavom namornickom tricku a pred ocami mi zmizol. hned som zapla nocnu lampu, bolo 6hod rano. citila som sa strasne, bola som si ista tym, co som vide;a, rychlo som zapla televiziu, umyla sa, obliekla a vypadla z toho hotela aj ja.

musilka
10. nov 2007

antonia ve chvíli kdy 20 km nečekaně zemřel můj dědeček (nikdo to nemohl tušim zemřel ve spánku na mrtvičku) se mi zjevil v pokoji a z jeho postavy vyvěral klid. Prostě jako by mi chtěl říct ať se kvůli němu netrápím že mu je dobře. Až od mámy jsem se dověděla že když jsem ho viděla byli asi 3 ráno tak ve stejný čas umřel

antonia1
10. nov 2007

citala som niekde,ze ak postavia dom na mieste napr.stareho cintorina tak sa mozu,stat taketo veci... 😢

janka196
10. nov 2007

antonia to som tiez pocula, inak my mame dom na mieste kde bol volakedy davno mociar. a tiez tu boli rozne zvuky a tak potom sme dali dom vysvietit svetenou vodou a uz je dobre. klopklopklop 🙂

musilka
10. nov 2007

antoni promiň ale co je to cintorin?? 😀 😀

roasha
10. nov 2007

hrbitov

musilka
10. nov 2007

roasha aha děkuju já nejsem moc zběhlá ve slovenštině 😀

roasha
10. nov 2007

ok

roasha
10. nov 2007

neviem ci som to napisala spravne,ale pochopila si. 🙂

antonia1
10. nov 2007

asi na tom predsa nieco bude ☹ vsetci chceme mat klud 🙂 duchovia vraj niesu zly,su len taky ktory nenasli pokoj 😢