Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: tebe sa pletu, ci uz nie?

melory
autor
13. nov 2007

ak ano, len ja sa ich vzdy snazim zbavit

antonia1
13. nov 2007

tak sama-hmmm to nemusim ani ja 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: mozno mam blbe otazky, ale aj tak sa spytam: Prečo myslís ze sa okolo teba stale motaju, a ako sa ich vies zbavit?

susik77
13. nov 2007

ahojte, inak, zacinam tiez o tom uvazovat, ci mala nevidi duchov-niekedy sa uplne uprene diva na jedno miesto na plafon.snazim sa uputat jej pozornost ale ona sa stale tam pozera...

melory
autor
13. nov 2007

ze sa motaju...mam s nimi od detstva skusenost. zbavit sa ich ja neviem, ale poznam zenu, ktora im pomoze sa dostat tam kam potrebuju ist, cize ich odvedie. kym som tu zenu nepoznala, nevedela som ich dostat prec a tak som ich musela trpet. mozno sa mi zjavuju lebo sa ich nebojim, alebo tym, ze sa ich nebojim ich vidim. neviem

lenkalienka4
13. nov 2007

to ich vazne vidis? a ked ti ta zena pomoze odviest, stale vidis inych?

melory
autor
13. nov 2007

nie, nie to je skor vynimocne

lenkalienka4
13. nov 2007

...ked som bola mladsia, ked som este byvala s rodicmi, tak u nas sa diali take cudne veci stale ked mal niekto vyrocie smrti, v tie dni sme len cakali co sa zase stane, nato si pamätam...

melory
autor
13. nov 2007

u nas je pravidlo ze za narodene dieta - zomrety clen rodiny

lenkalienka4
13. nov 2007

starsi syn ta aj niekedy upozornil nato?

melory
autor
13. nov 2007

praveze nie...len ked mal dva roky tak sa budieval na hroooozny plac, az raz muz videl nad jeho postelou tien cloveka, a videl ho zas a zas, a ja tiez...a tak sme mu postielku dali inde - blizsie k nam a k stene.
teraz co chodila ta babicka, tak on ze ju nevidel, len ja.

lenkalienka4
13. nov 2007

tu babicku si poznala? uz je prec? a co myslis, preco vlastie chodia k vam?

susik77
13. nov 2007

melory: inak, aj nam sa to stalo-ako sa veronika narodila-v ten den mi zomrel stryko...

melory
autor
13. nov 2007

poznala ale nespoznala, chodila sa pozerat na huga a bola ho ukazat 10.rokov mrtvemu muzovi a samozrejme na cerstvucku stelku sa chodili kukat. trvalo to asi mesiac. uz sa to nedeje.

lenkalienka4
13. nov 2007

a tie veci odkial vies ze ho bola ukazat mrtvemu muzovi?

ako som sa bala a ako som sa rozkecala 😀 😎 😀

melory
autor
13. nov 2007

pri prvom zomrela muzova babicka
pri druhom maminkina sestra

lenkalienka to nechcem verejne pisat....ale ty v pase vyzeras, ze by si mala k tomu sklony 😀

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: jezis ake sklony? k duchom? ci k comu? ako vyzeram???????? 😲

melory
autor
13. nov 2007

vyzeras ako carodejnica 😀 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

fakt? tak to ti teda velmi pekne dakujem 😀 😀 😀

lenkalienka4
13. nov 2007

😀 😀 to bude asi len tou fotkou... a carodejnice poznas tiez?

melory
autor
13. nov 2007

lenkalienka4 kazda sme sa v zivote stretli s carodejnicou, len sa tak volaju, ale niesu zle, su to len zeny co maju nadprirodzene schopnosti a zaujimaju sa o minule zivoty, reinkarnaciu, vestenie a podobe.

lenkalienka4
13. nov 2007

no tak moja mama je potom carodejnica 😀 aj ona ma nejake schopnosti, no ale nie so zivotmi ludi 🙂

melory
autor
13. nov 2007

😅 ved som ta odhalila, to sa dedi 😅

lenkalienka4
13. nov 2007

nie nie, ja som to nezdedila vobec, to skor sestra mala tiez take nejake nezvycajne schopnosti ked bola mladsia, no ale ja nie, ja mam od takych veci odstup a pred nimi aj respekt 😎

melory
autor
13. nov 2007

🙂 u nas v rodine ani nevedia ze vidim duchov...ani nic.

lenkalienka4
13. nov 2007

preco nie? iba manzel o tom vie?a aj tak nechapem preco ich vidis. a myslis si ze oni su vsade? uplne vsade, len malokto ich vidi?

melory
autor
13. nov 2007

neviem, mozem len napisat co si myslim, nemyslim si ze su vsade, skor mi pride, ze je to vynimocne, ale vsade okolo nas bytosti, ale ineho druhu.

danciacik
13. nov 2007

ahojte kočky. Melory my dve sme si podobné. Ja mám také skúsenosti ale už asi tri roky sa nič nedeje. Týkalo sa to mojho brata, ktorý je mŕtvy, mojej starej mamy a ešte pár blízkych ľudí.

melory
autor
13. nov 2007

ahoj dani ved napis.... 😉