Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

vsade su okolo nas ake bytosti??? akeho druhu? carodejky, duchovia a ???...

preco si to nikomu nepovedala, a odkedy to vidis, od malicka?

lenkalienka4
13. nov 2007

danciacik: ahoj, pis pis, aj ja som zvedava co sa ti prihodilo 😉

melory
autor
13. nov 2007

😀 ked sa mi nieco prepne co neviem nazvat...laicky videnie ked sa mi prepne tak vidim vselico ine. tiez podotykam, ze to nieje nic bezne. bytosti v lese som videla len raz za zivot...mozno ma poslete vysetrit, ale ja som to fakt vcidela, bolo to krasne, boli tam taky cloviecikovia ako trpaslici a vetci na mna pozerali ako na spasenie. boli malinky, zili okolo stromov. boli farebny a slo z nich veeeeelke dobro.

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: 😀 😀 😀
ako z rozprávky... 😀 😀 😀

melory
autor
13. nov 2007

no to hej ale tie tiene uz ako z hororu

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: nestraš! a ked si ich nevsimas, tak co? nevsimaju si ani ony teba? a take veci same od seba sa ti tiez doma deju???

melory
autor
13. nov 2007

neviem ake veci same od seba mas na mysli

videla som ich periferne, mne sa na nich zdalo, ze som ich proste nacapala, ze namali byt videny. vzdy usli do izby synovej - on pritom nic nevidel.

lenkalienka4
13. nov 2007

si pozerala aj ten serial ...dududuchovia 😀 ? to bolo super 😀 😀 😀

take veci same od seba, ze napriklad sa ti nieco pohne, zapne radio samo, alebo pocujes klopanie a taaaak.

mojej mame stale niekto klopal ne dvere ked bola v sprche, stale sa jej to zdalo

danciacik
13. nov 2007

No vlastne je to takto (ale nesmejte sa), keď som mala možno štyri roky - prišla za mnou v noci moja mrtva stará mama a za ruku držala malého chlapčeka a predstavila mi ho, že to je moj braček Martinko a že kým nebudem dospelá a nezariadim si život bude na mňa dávať pozor. Martinko zomrel štyri roky predtým ako som sa ja narodila (mame povedali, že už nebude mať dalšie deti). No a on ma po celý moj život navigoval a pomáhal mi až kým som nespoznala mojho manžela. Keď už to bolo s mojim manželom fakt vážne, že už sme boli aj zasnúbení tak som videla Martinka naposledy povedal mi, že ma necháva v dobrých rukách.

sharlotta
13. nov 2007

Lalita, preco problemy s pokorou? No, ja neviem, proste neviem byt pokorna a prijat veci okolo zien, ze to tak proste je, je to strasne nespravodlive a ja sa s tym neviem zmierit, aj ked viem, ze s tym vela nenarobim. Asi rok som intenzivne pracovala na svojej pokore a aj sa mi to podarilo, ale nebola som stastna. Nieco vo mne vedelo, ze to tak nema byt. Tak som si polozila otazku, ci to stoji za to. 😒

melory
autor
13. nov 2007

dani presiel mi mraz po chrbte a po celom tele, takze to je znamenie, ze je to pravda.

nepozerala som serial ani sa mi nic nehybe. 😢

lenkalienka4
13. nov 2007

danciacik: to si pamätas ako 4 ročna?

danciacik
13. nov 2007

áno, ja si pamätám veľa vecí a od 4 rokov až po ten posledný krát.
Dokonca som sa minule prekecla pred rodičmi, že som videla keď moja stará mama umierala, že som predsa stála v nemocnici pri jej posteli a oni sa so mnou hádali že to nemože byť pravda, lebo som mala iba dva roky a oni ma tam nezobrali no a ja som im opísala celú miestnosť do detailu a oni sa čudovali, že odkial to viem.
Melory mne pri tvojich príspevkoch stiahlo žalúdok a mráz mi chodil striedavo hore dole po tele.

melory
autor
13. nov 2007

ludia sa cuduju co si deti pamataju, ja si pamatam jasle a od nich zivot moj.

lenkalienka4
13. nov 2007

danciacik: a teraz mas pauzu???

melory
autor
13. nov 2007

lenka inak moja ma 7mesiacov a dva tyzdne 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

hej? je to nejake znamenie? 😀 😀 😀 kocky ja som z vas uz blazon...

kedy sa malinka narodila? moja 2.april

danciacik
13. nov 2007

vlastne áno, pretože, našťastie nikto z rodiny nezomrel a brat sa už so mnou rozlúčil. On sa už neobjavi. Keď som ho vtedy videla naposledy tak mi povedal, že jeho úlohou bolo nájsť človeka, ktorý ho nahradí pri mne. A moj manžel takým je.

melory
autor
13. nov 2007

inak ze pauzu, mne sa zda, ze stale nieco nadprirodzene riesim 😵
"riesili veci a stale len riesili veci" - to si nevsimajte, to je moj slogan.

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: tak ja nerozumiem tomu sloganu? ma to asi nejaky hlbsi zmysel 😀

melory
autor
13. nov 2007

😀 😀 😀 😀 ziaden, len mi prislo smiesne, ze som napisala, ze stale nieco riesim....kazdy stale nieco riesi, zabavam sa na tom.

lenkalienka4
13. nov 2007

co stale riesia ludia???

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: ja si este stale predstavujem tych dobrych trpaslikov v lese co si spominala... 😀 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
13. nov 2007

aj my mame doma jedneho trpaslika 😀 😀 momentalne zabera cely gauc 🙂

melory
autor
13. nov 2007

no podme sa bavit o nich...takze potom som zacala patranie....ze co a ako, ci som zdrava a dosla som k literature, co pise, ze su to bytostnickovia, co sa staraju o kvety, stromy a vsetok poriadok v lese... 😅 no posud sama. 😵

lenkalienka4
13. nov 2007

melory 😀 😀 😀 😀 som v kŕčoch 😀 😀 😀 😀

lenkalienka4
13. nov 2007

dufam ze sa mi nic nestane ked sa smejem z trpaslikov 😲 😲 😲 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

bubadlo: vitaj, co ty nato vsetko? aky mas nato nazor?

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: co si robila SAMA v lese? isla si na istotu? 😎

melory
autor
13. nov 2007

lenka ale keby som ich nevidela, ako kukali a usmievali sa ,ze ahoj tu sme...no sok. prve ma vies co napadlo??? a ja som tu cikala??? pred nimi??? a prdela???