Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
13. nov 2007

lenka lienka zvedava. 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

sharlotta: no daj nam zazitok, ja sa teraz od pc ani len nepohnem,bojim sa. som este sama doma, mala spinka tu pri mne v postielke a muz o chvilku asi pride, tak cakam

lenkalienka4
13. nov 2007

ano som zvedava, a nad kazdym prispevkom sa aj trosku pousmejem a strach v ociach mam... len premyslam ze dokedy...

melory
autor
13. nov 2007

strach zabija myslenie
neboj sa, ved co sa ti moze stat, oni niesu zivy a ked vedia ze ich nemusis, naco by chodili

lenkalienka4
13. nov 2007

strasit ma, abo co ja viem, len tak popozerat ako si zijem...

lenkalienka4
13. nov 2007

zly duchovia neexistuju? a co satan? 😅 😅 😅

melory
autor
13. nov 2007

oni zas niesu ako v rozpravke ze primitivny 🙂

veronika13
13. nov 2007

duše zosnulých ako ich duch, nie sú zlí
satan to je iná kapitola, radšej nespomínaj

melory
autor
13. nov 2007

tak ako ho neuznavas tak nepridu....duchovia - duse chodia tam, ked citia pomoc, aby sa mohli odlepit od pozemskeho sveta.

lenkalienka4
13. nov 2007

ja take "rozpravky" radsej ani nepozeram takze neviem 😕

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: nechapem, preco sa chce dusa odlepit od pozemskeho sveta? kam chce ist? a v com im mame my ludia pomoct?

melory
autor
13. nov 2007

ale pozeras spoza tych okuliarov prisno lenka lienka, ved teba sa budem bat

mywiel
13. nov 2007

Stalo sa to len par krat a zacalo to odvtedy ako mi zomrel ocko. Bola som taka nestastna asi dva roky mozno aj viac, nevedela som sa s tym zmierit, no a ked za mnou prvy krat prisiel v noci, tak som plakala od stastia, citila som jeho lasku, vlastne on mi pomohol akceptovat, ze odisiel. Povedal mi uz neplac, ja sa mam dobre, ty ostanes navzdy moje dievcatko, ja som teraz pri tebe blizsie ako som mohol byt predtym, takze viem, ze mam svojho anjela stazneho - mojho ocka. No ten starky ma dost prekvapil, mozno mi chcel zablahozelat k dietatku, lebo este o tom nik nevie okrem manzela a je to nase prve tehu. 🙂

veronika13
13. nov 2007

mywiel to je pekné, mne prišiel starký zaklopať na okno, mesiac po smrti, tiež sa pravnúčika nedožil

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: lepsie?

veronika13
13. nov 2007

lenka, veríš na posmrtný život?

melory
autor
13. nov 2007

to si tam koho mala predtym??? z tymu bosoriek???

sharlotta
13. nov 2007

Lenka, starana 21

melory
autor
13. nov 2007

chcu ist vyssie do inych urovni pekne pomalicky, lenze to chce vobec odist od zeme.

lenkalienka4
13. nov 2007

seba, ale z ciernymi vlasmi... 😀 😀 😀
veronika: ja uz fakt neviem nic... netusim

mywiel
13. nov 2007

Zo zaciatku som sa citila vynimocna ked sa mi to stalo, aj som to hovorila bratovi, lebo viem, ze jeho to utesi, ale teraz uz nemusim aspon nie casto, lebo si myslim, ze ked moze prist za mnou rodina, tak mozu prist aj ine duse a to neviem ci by som psychicky zvladla. Lebo rodinu hned spoznam a nebojim sa, ked druhych neviem neviem zas taky hrdina nie som. ☹

veronika13
13. nov 2007

no že keď človek zomrie, telo sa pochová a duša odchádza do inej sféry, do iného sveta

lenkalienka4
13. nov 2007

veronika13: kde odchadza dusa? do akej sfery? a preco potom chodia "strasit" utesovat, no nazvite si to ako chcete...

melory
autor
13. nov 2007

mne raz ako dietatu niekto tiez zaklopal na okno, dodnes neviem kto to bol.

mywiel
13. nov 2007

No mas pravdu Veronika, ale to je mozno len ked uz nemaju tu co riesit a nik ich tu celou silou nedrzi, lebo ked sa zivi nevedia zmierit, ze mrtvi musia oddist tiez ich tu mozu drzat cele roky...a to ani mrtvym dobre nerobi, oni chcu tiez byt volni a pokracovat svoju cestu, ked ta pozemska uz skoncila.

sharlotta
13. nov 2007

Idem ja uz spat, dobru...

melory
autor
13. nov 2007

zevrej ich drzi tu aj ich zivotne spravanie, napriklad kdo mal rada alkohol 😅 vo velkej miere tak sa nemozu odputat a podobne

melory
autor
13. nov 2007

alebo dake sluby

lenkalienka4
13. nov 2007

sharlotta: dobru noc 😉

mywiel
13. nov 2007

No mozno chcel moj starky aby som mu naliala, lebo doma mame riadnu zasobu. 😀