Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

ivanocka331
17. nov 2007

tak aj ja vam chcem pridat jednu moju prihodu, mam ich viacej, ale napisem tu poslednu..
bolo to sice davno mozno uz 2 roky, strasne sme sa s priatelom hadali , hceli sme sa rozist, bolo uz asi pol jednej v noci a ako sme sa tak dobre hadali tak z nicoho nic spadla ,,palica,, zo steny na ktorej visi zaclona... 😅
ostala visiet len na jednej strane no my sme ostali ako stuhnuty...a okamzite sme si skocili do narucia a prestali sa hadat...
tu palicu ak chcete dat dole tak ju musite najprv nadvihnut potom potiahnut do predu...nechapem ako sama od seba mohla spadnut,no ostali sme ako prikovany, nikto vtedy nebol doma len dedko s babkou..ja som si myslela ze niekto z nich asi zomrel, no neodvazila som sa ist do izby, tak brasko musel prist domov z disco a skontrlovat ci je vsetko v poriadku...nastastie nasi ziju , ale doteraz nechapeme ako to mohlo spadnut...
😲

renys
18. nov 2007

Ahojky holky, teda já nestačím žasnout, kolik lidí má duchařské zkušenosti, mě bohužel nevyjímaje. Já se o esoteriku zajímám už od dětství, mám Reiki 2 stupeň a navštívila jsem i pár přednášek...proč to píšu...Myskoplysko, někdo opravdu nemá vytvořenou bariéru proti přidruženým entitám, říká se, že je přitahují duševně slabší jedinci, tím je myšleno smutní, bez energie, kdo se často trápí, občas se můžou "nalepit" na každého i jen krátkodobě...a prý jich je hodně v nemocnicích a o co jim jde? Tyto duše se po smrti z nějakého důvodu (zločin, lpění na osobách, majetku, atd..které po sobě nechali) nedostali "do světla", ale oni se tam přitom touží dostat, tak se nalepují na oslabené jedince a doufají, že ho svým působením doženou k sebevraždě(no zní to hrozně 😖 ). Že se na nás přidruží nějaká entita poznáme, že máme najednou pocit, že na nás jakoby hodí balvan a my klesáme a klesáme...každopádně je může odvolat jen odborník.

renys
18. nov 2007

Ještě to upřesním, tím, že jejich nositel zemře, tak prý s jeho duší chtějí prokouznout do světla.

katyka24
18. nov 2007

ahoj melory: si velmi zaujimava osobka,verim na vsetky veci co sa deju okolo nas,pred narodenim mojho syna som casto mavala pocit,ze v noci ma niekto sleduje ked spim a samozrejme som mala aj ine zazitky , o ktorych ked som niekomu rozpravala tak sa na mna pozrali ako na blazna.
ked pred par rokmi umrel moj ujo,ktory ma mal velmi rad,prisiel sa so mnou rozlucit: mali sme vysoku policu na ktorej boli knihy,boli tam aj dve rovnake a velmi tazke.odrazu sa ta polica zacala cela triast a spadli iba tie dve knihy a takmer mi spadli na hlavu minuli ma len tesne.potom za mnou chodil v snoch a bol velmi na mna nahnevany a mal na to aj pravo-nebola som mu na pohrebe,myslim,ze som bola chora.potom pri nablizsej prilezitosti som isla konecne na jeho hrob,pomodlila sa za neho a od vtedy ma prestal strasit v snoch a radsej chodim na jeho hrob kazde dusicky 😉
inak po narodeni syna toto vsetko prestalo,mozno aj preto,ze som to zacala odmietat neviem...

veronika13
18. nov 2007

renys, to čo píšeš je, no ako to napísať, dosť strašidelné, a pravdu povediac nestotožňujem sa s tým, podľa mňa a môjho presvedčenia duša príde za človekom vtedy, keď potrebuje pomôcť modlitbou dostať sa "do svetla" ako ty píšeš, teda dostať sa do neba z očistca. Mne sa niekedy sníva o starkom, naposledy asi pred tromi dňami a uvedomila som si, že som sa za neho zabudla dlhšie pomodliť, potom som to napravila a zatiaľ sa mi nesníva. Veci medzi nebom a zemou určite sú, ale to že duša chce dohnať niekoho k samovražde mi zaváňa niečím iným 😝

petka.m
18. nov 2007

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť. Neviete ako zistím, či sa postielka nachádza v zlej zóne? Pretože mi v nej malá vôbec nechce spinkať, jedine večer po kúpaní, aj to už je veľmi vyšťavená, tak vtedy zaspí. Problém je v tom, že ked spí v postielke jej spánok je veľmi nekľudný, vždy v spánku kope nožkami, veľmi sa prehadzuje a občas aj plače zo sna. Akonáhle ju preložím k nám na posteľ, tak spinká doslova ako bábetko.
ďakujem veľmi pekne za akúkoľvek radu a pomoc.

petka.m
18. nov 2007

Viem, že to nieje veľmi k téme, ale neviem na koho sa s týmto môžem obrátiť.
Tak sa nehnevajte 😉

certica
18. nov 2007

peti, skus teda premiestnit postielku vramci izby - neda sa to nejak "prevexlovat"?

renys
18. nov 2007

Mysko, písla jsem Ti do IP 😉

Veroniko, mezi duší, která tě občas navštíví a duší, která je na tebe nalepená je rozdíl. Už jsem slyšela mnoho příběhů ze svého okolí, kdy "odvolávači" našli na osobě nalepeno i 10 duší 😖 , ty lidi byli na blázinec a úplně to s nimi škubalo...No je to hrozná představa, asi to zní mnoha lidem bláznivě..

Petko, náš spánek mohou narušovat podzemní vody (geopatogenní zóny), tak postýlku bych zkusila přemístit.

petka.m
18. nov 2007

No problém je v tom že naša spálňa je dosť malá, na jednej celej stene máme vstavanú skriňu a oproti je manželská posteľ. A tá je obrovská, lebo je robená na mieru, postielka je vlastne pri tej stene kde sú vchodové dvere. Ale budem to musieť nejak prešpekulovať, lebo viem, že ak človek spí v zlej zóne, tak to na ňho zle vplýva a to je to posledné čo by som chcela pre našu malú hviezdičku.
Každopádne ti certica ďakujem 🙂 .

petka.m
18. nov 2007

A aj tebe renys.

certica
18. nov 2007

petka, inac chcela som sa ta spytat, ci nemas postielku rovno pri dverach a este aj hlavou k dveram, to moze byt problem.

antonia1
18. nov 2007

petka...najednoduchsi sposob je,ze si pustis do izby macku kde si lahne tam postielku nedavaj 😉 macky maju radi energiu 🙂 ,alebo skus psa,kde si lahne on tam dat postielku,havkovia naopak vyhladavaju,najkludnejsie miesta v byte 😉 ....
mozes este pozriet nejake info z feng-šuj 😉 tam sa vela zaoberaju zonamy 😉 dufam ze som ti trosku pomohla 🙂

petka.m
18. nov 2007

no pri dverách je, ale hlavičku má smerom od dverí, viem, že aj podľa feng shui, nemá byť postielka pri dverách...
chcela som to najprv riešiť tak, že zistím, či tam tá zlá zóna vlastne je, aby sme nemuseli premiestňovať..., no ale nevadí 🙂 .

renys
18. nov 2007

Taky se chci s vámi podělit s nějakou tou duchařskou příhodičkou:
Kdysi jsem bydlela s kámoškou v Praze na Vinohradech, v takovém ponurém bytě. Jednou nás navštívil kamarád, seděli jsme večer v obýváku, všude rozsvíceno, probírali jsme nějaké srandičky a najednou jsme všichni otočili hlavy směrem k předsíni: něco mlhavého, vysokého jako vyšší člověk vplulo do koupelny, no seděli jsem jak zařezaní, ale pak už se to naštěstí nikdy neopakovalo.

Jinak u našich v obýváku se mně i sestře stalo, že jsme v noci, když jsme v obýváku osaměly ozvalo za zády jakoby takové "chrrrr" a jednou toho byla svědkem i kámoška a nechtěla mi uvěřit, že jsem to nebyla já.

Ještě když jsme bydleli s manžou ve starém bytě, tak se mi občas stávalo, že jsem se s chroptěnim probudila, nemohla jsem dýchat a těsně nad sebou viděla ležet něco tmavého průsvitného a nebo mě probudil jakoby silní teplý vítr, který prolétl mou postelí. No a jednou v noci nás asi 3 x něco vzbudilo, prostě jsme vždycky po usnutí vylítli do sedu a co se děje?! No a pak začal náš hafík (flegmatik od narození 😀 ) chodit po pokoji, zlověstně vrčet a pak se zastavil u křesla a otáčel hlavu na cosi...no bál se už i manža..no ale pak to přišlo..usnula jsem s peřinou nad hlavou a najednou slyšim manžu jak říká "co to je, co chceš" a s vytřeštěnýma očima zíral vedle mojí postele a mával nade mnou rukou, prý viděl něco tmavého se na něj natahovat 😖 😖 . No a pak se nám to občas stalo i po přestěhování v tomto bytě, opět šermoval rukama nad mými zády a tentokrát to prý viděl sedět přímo nad mými zády..no a bohužel mě jednou tento "potvorák" probudil a viděla jsem ho řádit nad mojí postelí, v první moment jsem si myslela, že nám vběhla do pokoje cizí číča. Později jsem se dozvěděla, že se mezi vymítači říká těmto entitám skřeti, že prý je to duše sebevraha. Byla mi poraděna ochranná formulka a od té doby mám pokoj.

petka.m
18. nov 2007

jooj baby vy ste super, naozaj vám ďakujem za všetky rady. to s tou mačkou som už počula, lenže ja mačky nemusím a ani neviem, kde by som nejakú normálnu zohnala 😀
a s tým havkom som to ešte nepočula, akurát včera u nás bol manželom brat aj so psíkom, ale len na skok, škoda že som to nevedela skôr. Hneď by som ho šupla do spálne.

melory
autor
20. nov 2007

postielka by mala byt co najblizsie pri matke. co najdalej od dveri a okna, uz vobec nie aby dietatu smerovala hlavicka, alebo noziky do dveri. ziadne zrkadlo.
aspon meter od radiatora. da sa to pozriat vo feng-shu

elise
20. nov 2007

ked v lete zomrel manželov otec, môj svokor, tak sme sa to dozvedeli až na druhý den ale v ten den bol malý pláčlivý a veľmi nervozny, nepokojný taký vôbec nebývava, a veľa chcel zmeniť miesto, mne vybuchol tlakový hrniec aj s pokrievkou a to bola pokrievka ktorá sa busela zasunúť do zúbkov a j do rúčky a vybuchla polievka, ktorá sa ešte nevarila. myslím že sa svokor došiel rozlúčiť a malý to sítil a ešte prišiel v tú noc a chodil okolo postele a nahýbal sa nad malým, ja som malého inštinktívne k sebe pritúlila, ale necítila som strach on bol dobrý človek a mal nás rád. a máme aj mačku teda kocúra ten v ten den bol velmi mniaukavý a nervozny iba pobehoval, tak si myslým že niečo tie deti aj zviratká cítia a vidia a dokonca lepšie ako my. 😉

ella1
20. nov 2007

no len v našich bytoch dosť ťažko realizovateľné.
ja som to tiež čítala a snažím sa,čo sa dá podľa toho umiestniť.viem,že hlava má byť na sever a nohy na juh,aby bolo teplo na nohy.lebo niekto tu písal,že naopak.podľa vasati,či čo to je,je to zas uplne inak.tam má ísť hlava na juh alebo východ.
jedna známa si postavila doma aj zariadila podľa feng-suei(či ako sa to píše).normálne mala ženskú,čo sa tým zaoberá,ale jej syn aj tak nechce spať vo svojej izbe.bojí sa tam.

melory
autor
20. nov 2007

ella tak to jej uz nic nepomoze ked ma doma bojka

ella1
21. nov 2007

On má dosť veľkú izbu a neútulnú.tam by som sa aj ja bála 😀

melory
autor
21. nov 2007

deti chcu spat s rodicmi, je to este z doby jaskynej, kedy boli spolu vsetci pokope... 😅 utuzuju sa tym vztahy. takze ked moj chce spat s nami v posteli nevyhanam ho, neham ho zaspat, a ked spi, prenesieme ho do jeho izby do postele. ked v noci pride nic sa nedeje. spi s nami do rana.

karla6
21. nov 2007

Astrál, který kolem nás je, to není nic příjemného, je lepší se naučit (nebo naučit to své dítě) ho nevidět a dokázat se napojovat jen na nejvyšší dobro. Jde to nacvičit a dokáže to každý z nás. Je zbytečné se nechat astrálem kolem nás děsit nebo nechat se bát naše dítě, které to vidí.

kulicka
21. nov 2007

Reny, a kde se da najit nejaky odbornik?

moncicik
22. nov 2007

taky přidám trošku toho záhadna...jak píše elise, stalo se nám něco podobného.Před 3 lety umřel manželův dědeček,strašně srdečný stařík a v den kdy umřel, na mýho synka spadla gárnýž,gárnýž byla připevněná 2-ma vruty napevno zasadrovaná prostě nemohla se uthnout sama.Navíc syn byl dost daleko.Jen vím že v rádiu hlásili zrovna že je 14:00 hodin, já vešla do pokoje a malý brečel že na něj děda hodil záclonu....měl bouly jako hrom.
A poté jsem se dozvěděla že dědeček umřel v ten den ve 14:00.Přišel se rozloučit 😀

antonia1
22. nov 2007

ale nemusel mu tu garnyzu hodit na hlavicku 😉

moncicik
22. nov 2007

to nemusel 😀 ale třeba se netrefil

antonia1
22. nov 2007

ja si pamatam,bola som prvacka na zakladnej ked mi zomrela babka,prisla som domov zo skoly, otvorila dvere a prva vec ktora ma napadla bolo ze zomrela babka ☹ a ked som prisla do kuchyne za stolom sedela moja mama a dedko a plakali...skor ako mi stacili nieco povedat...tak ja im ze:babka zomrela...a oni na mna ze odkial to viem?????neviem uz co som im povedala...ale babku som mala velmi rada a tymze som to vycitila alebo.....neviem si to vysvetlit...
bola som z jej smrtou zmierena 😉

yasminelle
25. nov 2007

Ahojte, to co tu pisete je uplne znepokojujuce, nikdy som nad tymito vecami nejako nepremyslala, aj ked ma to vzdy zaujimalo a prave preto som sa nemohla odlepit od tejto temy, pokial som ju celu neprecitala.
Ducha, bytost ani cudnu energiu som nikdy pri sebe nevidela ani necitila a som velmi rada, lebo by som sa hrozne bala. Dufam, ze sa mi budu tieto veci naozaj vyhybat.

Velmi ma znepokojilo najma to, co pisala renis o tom nalepovani dusi... Brrrr...

Robila som prieskum v rodine, ze kto videl ducha a veru som nasla par ludi. Moj otec mi hovoril, ze ked bol mlady raz isiel po lese, uz sa stmievalo. Prechadzal okolo neho clovek v plasti a mal na hlave kapucu a nebolo mu vidiet do tvare. Moj otec ako vychovany mlady muz 🙂 ho pozdravil dobry vecer ale osoba neodpovedala. Ked presiel okolo neho, tak sa za nim obzrel, ale zistil, ze za nim nikto nie je, skratka, vyparil sa... Neviem ci sa to naozaj stalo a ci si zo mna otec nerobil srandu, ale vyzeralo, ze nie.
Ale moj otec na tieto veci dost veri, a aj na to, ze male deti si pamataju svoje minule zivoty, dokonca sme mali doma knihu, kde bolo vela pribehov, ktore rozpravali male deti o tom ako a kde predtym zili.

Mimochodom, vcera som sa pytala svojho dvojrocneho bratranca, aku mam okolo seba farbu (niekto tu pisal, ze male deti vidia auru) ale maly chudak na mna kukal, ze ci mi nesibe a vobec nevedel co ma odpovedat, takze som nedozvedela aku mam auru... 😀

melory
autor
25. nov 2007

mozno ten dvojrocny bratranec nevie este farby 🙂
moj syn mal tri roky ked mi povedal ze modra.