Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lauritka
19. jan 2008

lali top dakujem.. 🙂 inac ked mate radi magiu..kupte si nove cislo EMMY..su tam ciganske karty na vestenie;)

lalitagopi
19. jan 2008

ja nemám rada magiu, ani karty, ani veštenie 😀

melory
autor
7. mar 2008

mne sa stalo, ze som si zdriemla s malou, zobudila som sa na to, ze je hore, ale chcela som si este zdriemnut, v sne som sadla do auta a sla som tam, kam som mala, kym som nevstala, v tom aute som zacala rozmyslat, ze ved nemozem ist prec autom, ale musim vstat, lebo mala je hore a vstala som. prislo mi to zvlastne si v sne uvedomit, ze musim vstat.

melory
autor
7. mar 2008

magiu nemusim ale certove obrazky obcas prevetram... 🙂

maaja
7. mar 2008

... aj ja si obcas v sne uvedomujem, ze musim vstavat

denisocka
8. mar 2008

jé super tema,kde bola schovaná ??? ja sui myslím že určite vidia 😉 a ten náš malý lapaj na 100%. ved nič ho nevie viac rozosmiať ako pohlad na stenu-plafon a vtedy vedie aj neskutočke usmevne debaty 😀 .vždy mu poviem-no čo, vidíš anjelíkov a on usmev (máme len 3 mesiace) a moj manžel zas vraví,že sa nečuduje-že to zdedil po mne 😀 😀 😀

nika000
8. mar 2008

Ahojte baby 🙂 moja dcéra tiež pozeráva po strope a usmieva sa naň.veľa krát si myslím že tam niekto(niečo je).Stáva sa mi aj keď sa spolu hráme že niekto spoza chrbta sa na nás pozerá.Inak ja sa duchov veľmi bojím ☹ zatiaľ som žiadneho nevidela ale keby som nejakého zazrela tak dostanem infarkt 😝 neviem prečo sa toho vlastne tak bojím 😕

neroriso
8. mar 2008

podla mna ano nemam sice este vlastne mimi....
ale moja 7rocna neterka ..vecer co vecer ked zaspi vidi duchov teda si to namysla aspon...
mne sa sestra viac "staztovala" ze mala pred zaspavanim povedala...lieta nado mnou anjelik....

veronika13
8. mar 2008

deti neklamú, až tie väčšie

mory
8. mar 2008

neroriso ja si nemyslim zeby si dieta vymyslalo take veci 😕 mam 5 rocneho syna tak viem aku maju decka fantaziu ale to ze nadnou lieta anjel je na zamyslenie 😔

melory
autor
7. apr 2008

ahojte...moj hugo zacal teraz s duchmi. trvalo to tri dni. az som ho ja musela {duch} poprosit, nech sa odprace z byt, ze syn sa boji 😉
odvtedy nic.

pridam jeden zazitok mojej svokry: ked bola mlada, jej sestra bola v ten vecer niekde prec. svokra si lahla a zobudila sa na to, ze pocuje strasny zvuk, bolo to akoby ryncanie skla. vstala a zistila, ze sa cele zrkadlo rozbilo na marne kusky...ona v tom zrkadle videla obraz svojej sestry...o par hodin ju zobudili, ze sestra je v nemocnici, lebo sa otravila. to sklo bol len sen a zrkadlo bolo cele.

slavik
7. apr 2008

melory a malý hugo videl tých duchov? Alebo o nich rozprával?

jana.1
7. apr 2008

je možné, že s něčím takovým přijdou... já viděla v 8 letech, ve dne, vedle mě byl táta a koukali jsme na video na knight rider.. za komunistů něco nevídaného, oči navrch hlavy.. stála na chodbě, sinalá průhledná postava, stará hubená žena v cárech.. dívala se na mě.. ani zle, ani mile.. ale koukala do očí. Já to našim neřekla, vytěsnila jsem to z hlavy, sama jsem si řekla, že to není pravda... Pak jsem si v 18 vzpoměla a měla jsem strach a mám, když si to připomenu.. třeba jako teď... je třeba si to nepřipouštět, jsem v jiném světě.. člověku to musí být jedno, v horším případě dá řeč 😀 Neřeším jak, co atd. Jen tvrdím, že je možné, že děti s tím přijdou.. Jo ještě.. já prve najednou koukala do chodby a táta se ptal co je, kdo tam je... s obavou v hlase.. jako kdyby k nám přišel zloděj.. Pak jsem se ho ptala po letech a pamatoval si tu příhodu.. já mu totiž neodpovídala, on se furt ptal, já koukala do chodby a pak jsem se na něho otočila, řekla jsem Nikdo a když jsem se otočila zpátky, už to tam nebylo. Postava ode mě asi metr a půl zřetelně viditelná.

vavka33
7. apr 2008

Mel,aj moja Lea ked bola mensia urcite videla ducha.Stalo sa to viac krat,ked som poprosila,aby odisiel a nechal ju,tak bol klud.Ja dokonca viem,kto to bol,citila som ho aj ja.

melory
autor
7. apr 2008

povedal mi ze vidi...bola som pri nom, pytala som sa ho kde a ako vyzeraja...hovoril host z cesty...akoby nemal na to slovnu zasobu.

melory
autor
7. apr 2008

jana ved to, ze deti si to same nechcu priznat, lebo to nieje doma bezna tema. ale je zive. ty sama bud rada, ze si si na to spomenula, nema niekdo take stastie a potom ako dospeli neveri.
ja si pamatam, ze ako 10rocna som s kamoskami chcela ist na jedno miesto, o ktorom sa hovorilo, ze tam je biela pani. bolo to v meste za vinarnou...neda sa ist 10rocnemu dietatu o pol noc von, ale co cert nechcel, boli sme na svadbe a zo zadneho vchodu sa tam dalo krasne prejst....a videli sme bielu pani.

jana.1
7. apr 2008

melory, běžné téma to nebylo, ale naši s podobnými debatami nemají problém.. to by bylo nadlouho 😀 v tomhle ohledu jsou otevření (nikoliv pošahaní 😉 ). Já jsem víc vnímavá. My asi všichni.. každý po svém. Já jsem spíš jak houba, nic příjemného kolikrát. Hlavně když je kolem skupina lidí, někde kde víří moc energie.. to je pak nejlepší vypnout a zaměřit se na něco totálně materiálního. Já to hlavně už několik let neřeším, to bych z toho zblbla.. přestalo mě to i bavit. Mám radši normální svět a filosofování, jak co je, není... unavuje to... A já mám teď, jak říkám, dovču 😵 😀

jana.1
7. apr 2008

je fakt, že jako osmiletá jsem to našim neřekla, protože jak píšeš, dívala jsem se obecně na dospělé jinak 😉

jana.1
7. apr 2008

nemyslím MD 😉 😀 tu mám taky 😀

slavik
7. apr 2008

Melory tú bielu pani ste videli viacerí? A aký si mala pocit? Bála si sa?

jana.1
7. apr 2008

melory, ještě.. no možná to bylo dáno i těmi komunistickými filmy. Řekni mi, ve které pohádce nebo filmu se netvrdilo, že neexistují..
jo a toho ducha jsem se prve nebála.. nevypadal moc hezky... 😒 to teda né.. teď zpětně se necítím dobře.. ale prve jsem necítila nic.. jen na mě koukala, já spíš byla překvapená, to člověk nečeká.. ono to na mě koukalo a já na to taky koukala.. nekoukalo to zle ani mile... spíš upřeně. a nepřibližovalo se to ke mě

melory
autor
7. apr 2008

slavik, bala a utekala prec, bolo nas viac...a vsetky sme tomu verili...asi sme to fakt videli 😅 teda ja urcite.

jana mna take veci fascinuju, lebo je to nieco nimo reality, tak ako odchod z tohto sveta...mne to nieje jedno ako odidem z tejto zeme a preto sa o to zaujimam.
duchovia su ludia ktory su tu na zem priputany, alebo len zvedavi. mozu byt dobry ale aj zly.

jana.1
7. apr 2008

melory, jak říkám.. mám dovolenou 🙂 nevím, jak to je nebo není... a nepřijdu na to takhle od stolu, tak si nechci moc lámat hlavu. Určité záležitosti přesahují mé chápaní... Nebudu se jimi proto zabývat teď. Odsunuto na neurčito.. Dřív mě to bavilo víc, to o čem mluvíš.. Co je dobré, zlé... lidské měřítko. Já o tom ráda debatila až do rána, ale to bývávalo.. 😅

jana.1
7. apr 2008

ani nemůžu, nedělá mi to dobře nebo jak to říct.. cítím se líp, když furt něco nešrotuju a nevíří tu kdejaká energie... či co 😀

expertka8
7. apr 2008

....mel....ak sa zacnes ty zaujimat "o nix"....zacnu sa aj "oni" o Teba.... 😔

lyzenka
7. apr 2008

nemohla som najste tu temu sny co tu bola, tak napisem sem, nie je sice o duchoch ale zaujimavy:

stretla som takeho prutikara (co hlada vodu s takym zeliezkom)...zavolala som ho k sebe a hovorim mu, ze nech ho da k mojmu brucho a nech mi vyvesti, ze kolko budem mat este deti.......tak nastavil to zeliezko k mojmu bruchu, nic nehovoril, len mi podal dva take drahokami s velkymi farebnymi ockami: jeden bol cerveny a druhy bol modry... 😀 hned som pochopila, ze este jedneho chlapceka a este jedno dievcatko........a ktovie, mozno budu dvojicky... 😀
ale bol to ozaj taky prezity sen....

melory
autor
7. apr 2008

😀 hej, mna duchovia moc nezaujimaju, ale nepaci sa mi, ked sa detom hovori, ze to je blbost...oni potom vlastne nevedia comu maju verit.

majka35
7. apr 2008

ja som v časoch štúdia na VŠ na inernáte začala vyvolávať duchov, pretože s tým prišiel spolužiak, že sa mu to podarilo a ja som nechcela veriť, tak som to skúsila ... zistila som, že som veľmi silné médium a duchovia začali za mnou chodiť aj sami ... trvalo mi to dobrých pár rokov, kým som s tým dokázala prestať a všetkých ich od seba "odohnať" ... nikdy sa už k takému niečomu nevrátim, ale odvtedy mám v hlave jasno ... duchovia sú medzi nami ... 🙄

melory
autor
7. apr 2008

majka, ze jasno 😀 😎 som sa zasmiala, hej kto nevidi neveri 😵
tiez ich vyhanam a baby ze preco ze mozno ma potrebuje, no ked potrebuje nech ide dalej, ja tiez duchov nemusim....

expertka8
7. apr 2008

....aj sa hlasim do kruzku ....skvele medium 😉 ...alebo skor ☹ ???