Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mihanka
7. apr 2008

ja tiez myslim len na to ako sa bojim, nech ma nechaju na pokoji, nech odidu...

katana07
7. apr 2008

melori, prepac som trochu mimo...
to sa pytas mna?

maja26
7. apr 2008

No tak to musím zkusit,ale když nebude manža doma jinak by si asi myslel,že mi hráblo 😀 Ale když já mám sylný pocit,že tu jsou(jako u mě doma)a ještě když malá má takové projevy jako by někoho vyděla tak pak už uplně šílím 🙂

melory
autor
7. apr 2008

majka oznam zenu co k nej denno denne chodia duse deti, lebo nechapu, ze zomreli, hladaju cestu domov, ona ich vyprevadza na druhy svet.

julova
7. apr 2008

maja - ono si to (vraj) staci mysliet, nemusis to hovorit nahlas...tak ked tak to mozes aj pred muzom😉 😀

melory - tak ale to je celkom "pekne poslanie" 😔

maja26
7. apr 2008

melory a víš jak to dělá mě by to zajímalo,já to sice dělat nebudu to bych dřív zešedivěla strachem 🙂 ,ale takové věci mě zajímaji 😉

mihanka
7. apr 2008

melory ale musi byt velmi velmi silna, ked sa dokazala vysporiadat so strachom... 😔

katana07
7. apr 2008

julova, ja som zasa pocula, ze sa s nimi netreba vobec bavit, len ich sprosto poslat prec a povedat im, ze tu
uz nemaju co robit.
Jedime, ze sa sami prihovoria a povedia, co chcu...

melory
autor
7. apr 2008

nemala to lahke, tomu verte, ale nakoniec nasla ako co robi to. mne sa nepaci, ze to robi pomocou kyvadla...pride mi to uz ako magia, ale ja zas pouzivam karty 😀 takze nemame si co vycitat. robi to cez kyvadlo. bezne sa jej to stava na ulici, pocuje detsky hlas...obzrie sa a nic, zrazu len ladova mala rucka ju chyti...ona ich pocuje, to je vyhoda.

ja by som neverila, keby...sa mi nieco nestalo, co mi potvrdila, ze to tak je.

ona sa rozpravala s tymi mojimi duchmi...ona nevie ako sa volam { no teraz uz ano} ale poznala ma len ako melory a ten duch mi dal odkazat vetu ktora zacinala mojim krstnym menom...mate dost?

julova
7. apr 2008

katana - no ja asi z respektu by som ich slusne poslala aby odisli 😅 😀 ...ved staci len to.bojim sa, chodte, prosim prec...a viac zaidne vybavovanie 😉

julova
7. apr 2008

melory - mam zimomriavky... 😨

melory
autor
7. apr 2008

vidis zimomriavky su suhlas z hora, ze je to tak.

katana07
7. apr 2008

aj ja mam jednu znamu, kt. sa od otcovej smtri zacali zjavovat duchovia
najprv to zacalo otcom a potom ludia, kt. vobec nepoznala
a jemne to nezvlada
trochu jej hrabe, nevie ako sa s tym ma vysporiadat a boji sa ozvat k tym duchom, lebo je zrejme, ze od nej nieco chcu
co ma robit, ma ist za niekym?

nikolet02
7. apr 2008

ahojte,väčšinou si myslím,že tu zostávajú dušičky hlavne tie,ktoré nechcene,alebo nedobrovoľne odišli z tohto sveta,vraždy,autohavárie,.nevedia,že sem už proste nepatria,alebo ich tu drží silné puto s rodinou. 😒

katana07
7. apr 2008

julova, ale tym, ze im povies, ze sa bojis, oni al. ony neprestanu
ale ked im ukazes, ze sa ich nebojis, stiahnu sa.
mam to odskusane

julova
7. apr 2008

aj na tom nieco moze byt..ja som zo zaciatku vravela, ze JU tam nechcem, aby odisla, ze sa bojim...a stale chodila...az som si akoby "zvykla" a uz som taky strach necitila...skor som mala len neprijemny pocit...a ako prisla, tak odisla.....

mihanka
7. apr 2008

keby len zimomriavky, ale uz ma brusko zacina boliet... 😅

nikolet02
7. apr 2008

súhlasím s katanou oni proste z toho strachu asi čerpajú silu a energiu 😒

zuzkafuny
7. apr 2008

Spolužiačky na intráku vyvolávali duchov... verili tomu... prečo inak by to robili...??? no a chalani to o nich vedeli, tak ich išli nastrašiť. Keby sa im to, čo plánovali podarilo, dievčence by si do teraz mysleli, že sa im duchov vyvolať podarilo... ale chalani liezli plachtou zo svojho okna na ich (bývali presne pod sebou)a zabúchali im na okno... oni sa zľakli, plachta sa roztrhla a skončilo to zlomenou nohou...
Vidíme to, čo chceme vidieť... to som tu už asi písala...
Aj veríme tomu, čomu chceme... 😎 🙂

katana07
7. apr 2008

nikole, pochopila si to uplne presne.
z mojho drobceka ju uplne sal.
maly mi chudol, az sa mi stracal pred ocami

katana07
7. apr 2008

zuzinka, ty si uz nieco podobne zazila
nie je to len o tom je vidime a verime , comu chceme

katana07
7. apr 2008

mihanka ako?

nikolet02
7. apr 2008

mňa táto téma zaujíma odkedy mi zomrel bráško, ☹ a potom babinka ☹ ,mám nejaké knihy,ale s duchmi som sa chvalabohu stretla,len pri babských rečiach,oni sa vedia veľmi radi prilepiť na ľudí a strašne ťažko od nich odpútať ☹ 😒

zuzkafuny
7. apr 2008

Deti si radi vymýšľajú kamarátov... aj ja som ich mala... v snoch som sa s nimi hrávala 😉 a pomáhali mi...
Ale verím na silne vyvinutý šiesty zmysel u detí... Moja Zuzka keď bola malá, tak presne vedela, kto kedy ku nám príde na návštevu... Presne vedela, čo dostane pod stromček a nikto sme jej nič nevraveli... tiež na narodeniny...som si jeden čas myslela, že sa z nej stáva jasnovidka 😖 prestalo to samé od seba asi keď začala chodiť do školy...

mihanka
7. apr 2008

katana, ako ma boli brusko?? 🙂 no take vnutorne rozrusenie a viem ze ani mimi sa to nepaci, ked sa takto citim... 😒 ale vidis neda mi to a furt sem kukam, a uz ma muz hresi... som s nim aj isla dat vyplliect raketu, som sa bala zostat sama doma... 🤐 😀

melory
autor
7. apr 2008

..prestalo to...to je to co nechcem aby v mojom dietati zomrelo.

katana07
7. apr 2008

mihanka, myslela som ako to znasas, ale vdaka za vysvetlenie tvojho stavu

eriqe
7. apr 2008

joj my to asi tiez mame v rodine, starka normalne vidi duchov ako postavy, ja len tiene, alebo ich citim a mam skusenosti s nocnou morou alebo ako to nazvat. Cierna postava s kapucou pri ktorej sa mi nedalo hybat a ani dychat. Bolo to hrozne. Od detstva som mala problem ostat sama niekde kde bola tma - resp. len v budove, v byte, dome. Ja mam len neprijemne skusenosti. Ale moja mala sa s niekym o dusu rozprava a usmieva sa, tak ona hadam vidi nieco pekne.

janka196
7. apr 2008

eriqe tak skusenosti s nocnou morou mam aj ja. ale to bolo uz davno. no brata prilahlo asi pred troma dnami. co sa mu ani dychat nedalo a len divne zvuky vydaval tak ho frajerka zobudila. tiez vravel ze celly strpol a citil jak ho to dusi a zmrzol uplne na chvilu

kulicka
7. apr 2008

ja se holky vratim jeste k tem komunistickejm filmum : teda jasne si vzpominam na tu pohadku, kde byla Leontynka -a jeji tatka rytir duchove a decka je videli a opravili s nima celej hrad a nabancili Cerny kronice a potvorakovi v zasedaci rade, kteri se chteli obohatit na pestovani zampionu ve sklepeni 😉