Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

slavik
7. apr 2008

Baby ale sa zase rozpútala debata. Ja všetkému verím čo tu popíšete. Našťastie ja taký zážitok nemám ale moji rodičia aj sestry aj veľa kamarátov ano. Ja sa každý večer modlím aby sa mi žiadny duch nezjavil. Asi by som z infarktovala. Ale táto téma ma veľmi zaujíma aj keď sa bojím. Aj som rôzne knižky poprečitovala. Verím, že všade okolo nás sú duchovia len nie všetci ich majú schopnosť vidieť.

eriqe
7. apr 2008

Slavik, ja som sa tiez dlho modlievala, aby mi dali pokoj a nastastie teraz celkom mam. Aj ked v niektorych starych domoch ich citim, ale nastastie uz nepocujem.

fyalynka
7. apr 2008

joooj, sama seba nechapem, preco tuto temu citam....ja sa taaaaaaaaak bojim vsetkych tychto "zahadnych" veci 😕 ☹ ☹ ☹ Mam tiez svoje skusenosti... a ked si len pomyslim na nieco, tak mam husiu kozu a je mi zima!!!! 😕 🤐
Bojim sa byt sama doma, cez den este ok, ale v noci umieram strachom 😢
Toto sa mi stalo: Sama doma, sedim na posteli a citam si na nete...vedla seba som mala polozeny casopis... Bola som
zacitana, vsade ticho a zrazu ten casopis "ako keby" niekto celou silou pleskol o zem...no rana jak hovado! skoro som
sa pos...la 😕 ☹

miluta
7. apr 2008

Rau som sa prihovárala synovi,a on sa mi pozeral poza chrbát,smial sa a načahovala sa tam rukou....mala som z toho zmiešané pocity a tiež som si položila otázku,či nevidel ducha...

sylviabab
7. apr 2008

Fuuuu... baby, to je tema! Ja verim, ze vidia anjelikov 🙂

eriqe
7. apr 2008

Fyalynka, tak to poznam. Ja som obcas aj kroky pocula a tak. Dlho som spavala s hlavou pod perinou a v podstate cela schovana, ale ako som sa vydala a byvame v panelaku, tak nastastie nic.

katana07
7. apr 2008

eriqe, to budu len anjelikovia

fyalynka
7. apr 2008

U nas doma sa z casu-na cas diali veci ako: sama sa zapla rychl.varna konvica, zacalo rincat (triast sa) len jedno
jedine sklo na nabytkovej stene...a tak...a casto mam pocit, citim ze nie som sama... 😒

katana07
7. apr 2008

eriqe a vies preco?
Lebo to co chodilo za tebou, ta hladalo a hlada len tan kde si predtym byvala
staci, ze spis len niekde inde ako inokedy a to viem o com hovorim

katana07
7. apr 2008

miluta, to iste robil moj maly
jediny rozdiel, on sa nesmial
ale vobec ma nevnimal, stale ma volal, aj ked som ho mala na rukach
akoby ma vobec nepoznal

eriqe
7. apr 2008

Katana, tak dufam, ze ma to uz nenajde. Lebo to bolo hrozne. Ja som taka rada, ze tam uz nebyvam. Nikdy som sa tam necitila dobre. Bol to taky vyse 100 rocny dom

katana07
7. apr 2008

eriqe, tak to sa ani necudujem
len sam Pan Boh vie, co sa tam odohravalo pred 100 rokmi

eriqe
7. apr 2008

no presne, ale vies co aj v tomto byte co byvame som uz kadeco citila ale ako sme ho dali vysvatit, tak uz nic.

katana07
7. apr 2008

to ste urobili velmi dobre

eriqe
7. apr 2008

mam velky respekt pred tymito vecami. A mame to v rodine z oboch stran 😒 Musim sa naucit nejako sa obrnit, lebo mne dost vysavaju energiu aj niektori ludia a zvykne mi aj prist z oci ci ako sa to hovori. A neviem co vyzarujem, ale ako keby som pritahovala ludi co sa s tym zaoberaju. Brigadovala som u jednej takej zenskej co sa zaoberala astrologiou a vecami okolo toho a z tej mi teda byvalo riadne zle 😖

eliska7
7. apr 2008

aj moja mala ked bola menšia,hrali sme sa ona z ničoho nič pozrela do chodby,normalne som jej na očiach čitala,že sa sniekym zvitala ,usmiala a potom sa dalej hrala,juj normalne je mi brrr,ked nato myslim doslova akokeby niekto prišiel.mama mi vravela že u nich robila to iste 😅 ,teraz sa to už nestava 😕

katana07
7. apr 2008

eriqe, zrejme si velmi pekna
a su ludia, kt. maju neskutocnu energiu a castokrat si ani neuvedomuju a privodia zoci, ludom zo slabsou energiou
ale poradim Ti jeden figel
ak prides do spolocnosti, kde je vela ludi a myslis si, ze to nemusi skoncit dobre
tak pri vstupe povedz : dobrovolne vam vsetkym davam svoju silu
nikto si silu nezoberie dobrovolne
Chapes?

eriqe
7. apr 2008

aha, vdaka Katana. A teda velmi pekna asi niesom skor taka vecna pubertacka (akne a tak) 😀

katana07
7. apr 2008

tak to ja som s tym nikdy problem nemala
chvala Bohu
kusem do jazyka

katana07
7. apr 2008

ludia, jednemu nerozumie
preco mame taky strach a respekt pred tym co tu uz nie je
stale mi to vrta hlavou

katana07
7. apr 2008

kocky, ja sa s vami luci , idem spinkat
kazdemu prajem dobru noc, bez nezvanej navstevy
pa

majasol
7. apr 2008

Ahoj, k tej vasej ducharskej teme pridam jednu historku..(rozpravala mi ju svokra). Vraj ked mal manzelov najstarsi brat asi tri roky a narodilo sa im prave druhe dieta, trojrocny chlapcek rozpraval mamicke, ze v dome vidi najprv krasneho hava, potom z toho bola macka a nakoniec skareda teta, vraj sa najprv smial a ked bola teta, ze sa roztriasol a rozplakal. Ona vsak nevidela nic a nikoho. Nemyslim, ze by to trojrocne dieta zinscenovalo...

slavik
8. apr 2008

Baby, ako ste sa vyspali? Ja celkom fajn. 🙂

slavik
8. apr 2008

Inak ja som sa od malička bála tmy. V noci som musela mať zažaté večné svetlo asi tak do mojich 14 rokov.
Ja som sa vždy tak zakutala pod perinu aby mi z nej nič netrčalo. Aj keď mi bolo veľmi teplo a bola som spotená nevystričala by som ruku alebo nohu za nič na svete. Mala som vždy taký blbý pocit že je niekto pod posteľou.
A keď som náhodou musela byť sama doma, bývame v rodinnom dome, tak som od strachu zažala vo všetkých izbách aj na chodbe. Zapla telku aj rádio a tak som čakala na našich. A nezniesla som otvorené dvere na izbách.
A hlavne ak by som mala sedieť chrbtom k otvoreným dverám. Veľmi hnusný pocit. Stále som mala pocit že mi niekto po za chrbát prechádza. Brrr.

pacna
8. apr 2008

slavik podobne.
ja aj teraz ked ostanem sama mam hysaky vsade niečo počujem. ale musim mat pozhasinane a musi byt ticho aby som všetko počula. 😅

eriqe
8. apr 2008

no Slavik, ako keby si o mne hovorila. A ja do teraz neznasam otvorene dvere a byt k nim chrbtom. A po tych nasich vcerajsich reciach som az tak dobre nespala. Zase som bola schovana cela pod perinou a potila sa ako prasiatko 😅

lyzenka
8. apr 2008

ja doteraz neznasam, ked mi ruka vytrca poza okraj postele, vzdy si ju stiahnem aby bola na madraci.. :O) a aj tie otvorene dvere...ale musela som sa s nimi naucit zit...lebo manzel zase otvorene dvere chce - aby tam bol lepsi vzduch....ale vzdy ked sa zobudim, tak sa kuknem na tie otvorene dvere a su tam vselijake tiene z okna co vrha svetlo.....a potom si clovek vselico predstavuje.... :O)

slavik
8. apr 2008

Inak môj priateľ na tieto veci neverí. A asi pred pol rokom som spala u nich. V izbe má televízor a ten sa za noc 2x zapol sám od seba a ešte aj rádio v kuchyni. Mali ste vidieť ten vystrašený výraz tváre u frajera. Ja som sa tiež bála lebo práve som v ten večer čítala knihu o duchoch. Tak som povedala frajerovi nech sa pekne pomodlí a proprosí duchov aby z izby odišli,že ja urobím to isté. Ten sa veru aj modlil a celú noc spal pri mne nalepený 🙂
Ja som sa na ňom ráno smiala. Lebo on sa mi smeje keď sa s mamou bavíme na túto tému a potom stačí jeden televízor a už sa aj modlí.

melory
autor
8. apr 2008

dvere otvorene mi nevadia, ale ako dieta som mala strach, ze je niekto pod postelou a pichne mi injekciu.
potom som videla ako mi cert klopka na okno...ani som sa nepohla. a spavala som s 5 babikami 😵

prunti
8. apr 2008

ja sa svojho stale pytam, ci vidi moju starku alebo niekoho z rodiny...a ak ano, tak aby ju pozdravil aj odo mna 🙂 hovori sa, ze deti toho vidia ovela viac nez my dospeli, maju takzvane tretie oko, no ich schopnost sa pomaly vytraca, ked zacnu hovorit...ze vidia aj nasu auru, ktora suvisi napriklad s obrazkami, ktore zacnu kreslit, najma ked nakreslia postavicke vlasy...vacsinou su tie vlasy takej farby akej je aura danej osoby... 😉