Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

marinka
18. apr 2008

dzidzuska, možné to je, prý se dušičky často vrací zpět do rodiny, mezi své blízké..

dzidzuska
18. apr 2008

ja tomu verim velmi...a inak este jedna historka mamina ma kamosku a ta ked mal jej syn asi 3 toky sli okolo cintorina a maly hovori "tam so pochovany" brrr 😅

marinka
18. apr 2008

tak to je drsné, ale věřila bych mu a možná bych mu ještě řekla, ať mi jde ukázat hrobeček 😅 Móc by mě to zajímalo, kdo byl předtím 😕

dzidzuska
18. apr 2008

no aj mna...bolo to uz davno maly je uz pubertiak:D
no a ten moj maly ducharik...to mam stelae take ze nieco pozoruje co tam neni a vtedy m niekedy ladovu ruku ale len jednu🙂 a mozno su to len namyslam:D

marinka
18. apr 2008

Anička se zase včera při jídle podívala do dětského pokoje a pak otáčela hlavičku, jako kdyby kolem někdo prošel do obýváku. Úplně v klidu, jako kdyby kolem ní prošel třeba tatínek. Trochu mě tada zamrazilo, já jsem nic necítila, ale když jsem na ni promluvila, tak se zase vrátila k papání, jakoby nic 😉

dzidzuska
18. apr 2008

joj deturence...bohvie...ja napruklad som takrozmyslala ze deti maju casto imaginarnych priatelov mozno nie su az taky imaginarny:D

marinka
18. apr 2008

já když jsem byla malá, tak jsem měla dvě neviditelné kamarádky, ale bohužel už si teda nepamatuju, jestli jsem je opravdu viděla, nebo jsem si to vymyslela 😅 Mamka na to nedávno vzpomínala, že jsem jí říkala, ať si nesedá tam a tam, že tam sedí ta moje kamarádka 😵
A teď se ukážu jako totální blbec, ale co to je deturence?? 😅

dzidzuska
18. apr 2008

deturence su deti 🙂 jazykova bariera? 😀

carys
18. apr 2008

Moje Sofinka,se zase každý večer dívá z postele na strop do určitého místa,směje se a schová hlavinku jako když se stydí,pak něco k tomu místu broukne a zase se zasměje,chvilku čeká,jako snad na odpověd a to se opakuje.Já jí říkám: povídáš si s andělíčkem strážníčkem?Taky mi to přijde zvláštní.

dzidzuska
18. apr 2008

no teda...to je taka stara ako moj Ilja tiez obcas akoby sa s niekym/niecim hral 🙂 joj sa budem bat...som sama doma 😀

ivulinda
18. apr 2008

holky a vy myslíte,že ty děti to opravdu vidí?protože neše Adélka se taky zadívá třeba za mě jak papá a pak se směje a dívá se do toho místa.a taky se jí ptám co tam pořád vidí,že tam kouká 😒

dzidzuska
18. apr 2008

ja si myslim ze vidia...hovori sa ze deti si pamatju svoj predchadzajuci zivot tak preco nie trebars duchov

marinka
18. apr 2008

dzidzuska, děkuju, no jo, jazyková bariéra 😅

ivulinda, určitě vidí. A nejen duchy, ale třeba i ty andělíčky strážné, jak píše carys. Malé děti mají u sebe andílky prý skoro pořád 😵

dzidzuska
18. apr 2008

marinka nevadi 🙂

ivulinda
18. apr 2008

marinka tak to je velmi zajímavé.a proč mají andílky u sebe já tomu moc nerozumím proč to tak je.

marinka
18. apr 2008

ivulinda, asi proto,že malé děti potřebují víc ochrany a navíc jsou ještě víc svázané s duchovním světem, tak i proto andílky a duchy vidí, zatímco my už ne..

ivulinda
18. apr 2008

aha,ale stejně je to zajímavé...a jak to víš?

marinka
18. apr 2008

z knížek, od známé, která vidí anděli a duchy.. 😉 Ale samozřejmě nemůžu říct, že to vím, jen si myslím, že to tak je 😵

mywiel
18. apr 2008

Ahojte je ked som mala asi 5 rokov tak som videla svoju auru okolo seba, sice iba raz ale nikdy nato nezabudnem, bolo to ako taka polgula okolo mojho tela z malinkych farebnych bodiek a citila som sa pod tym super v bezpeci... ja sa napr. rozpravam s mojim ockom co zomrel a vzdy ma to tak povzbudi ked pride. 🙂

f.nina
18. apr 2008

Ahojky holky,předem chci říct všem kteři při plném vědomí něco nebo nekoho viděli tak před něma smekém že ještě neleží v Bohnocích 😉 Teď,ale k tématu.Hodně mě trápí jedna věc.Od té doby co bydlím u přítele mám hrozný pocit nemůžu být doma sama ani přes den,mám pocit že tady nejsem sama,ale abych se dopracovala k té podstatě,tak před 3 měsícy když jsme spaly(podotíkam že dodnes nevím jestli se to stalo skutečně nebo to byl jenom sen)jsem zrovna tu noc spala na zádech s rukama pod hlavou i když tak vůbec nespím.Najednou ke mě přišla postava byla to žena s blond vlasy,bílejma šatama a do obličeje jí nešlo moc vidět,přád mi něco chtěla říct(nešlo jí rozumět)ale já jsem se nemohla hejbat a tak jsem se ze strachu snažila usnout.Když jsem si uvědomila že sedím celá spocená na postely a strachem se nemůžu hejbat bylo mi z toho fatkt zle a nemohla sem samozřejmě až do rána spát.Opakovalo jse to ještě jednou a můžu přísahat,že je to fakt reálné a že se to opravdu stalo ale moje podvědomí si to chce zřejmě upravit po svém tak si namlouvám že to byl jen sen Fakt nevím co to může znamenat,ale najednou od té doby cítím jako bych měla pořád někoho za zádama a nemám moc dobrej pocit 😢 Chtěla bych podotknout že mám setru která te postavě byla moc podobná ale několik let se spolu nestýkáme,snažila jsem se jí po té události najít ale nějak se to nedaří

mywiel
18. apr 2008

Nina ako najit a nedari se?! Ty ani nevies kde tvoja sestra je? 😕

mywiel
18. apr 2008

Ja by som asi sa tej postavy spytala kto je a co mi chce povedat, ak sa bojis tak ju popros nech ti da odpoved vo sne... ☹

f.nina
18. apr 2008

Mywiel:Ne nevím kde je několik let sme se neviděli,je ohodně starší než já a odešla z domu když mě bylo 13let a vůbec se od té doby neozval

mywiel
18. apr 2008

No dufam, ze je v poriadku, ked vravis ze sa ta postava na nu podoba... 😕

zdenka26
18. apr 2008

Tak já taky přidám svůj příběh,stalo se to ještě na starém bytě,nikdy jsem se tam necítila doře,spala jsem vždy s rožnutým světlem a puštěnou televizí,manžel se mi vždycky smál že jsem jak malá.Jednou jsme šli na oslavu narozenin ale mě nějak nebylo dobře tak jsem si vzala taxíka a jela domu,manžel tam zůstal.Hned jak jsem přišla domů šla jsem spát,ale kolem půl jedné mě vzbudilo bouchnutí dveří a slyšela jsem jako by někdo chodil po linu(takové to tapání bosou nohou po linu),ještě jsem se podívala na budík a říkám si manžel došel nějak brzo a usla jsem.Ráno jsem říkala manželovi,že jsem ho slyšela přicházet a že je hodný že přišel tak brzo,koukal na mě jak hloupý že prý přišel až kolem páté ráno.Dlouho jsem z toho byla špatná.Ale od té doby co jsme se přestěhovali,spím dobře a ani světlo nepotřebuji mít rozsvícené.

marinka
18. apr 2008

nini, uf, to je teda tajemné.. Z toho jak to popisuješ to nevypadá na sen, takže si myslím, že je to nějaký duch, který se s tebou chce spojit. Může to být opravdu sestra, které se třeba něco stalo a tímto ti to chce říct, ale vzhledem k tomu, že se to děje u přítele, tak bych spíš řekla, že to je třeba někdo, kdo zde žil předtím nebo je k tomu místu nějak připoutaný a nemůže odejít do astrálu. Chápu, že je to moc nepříjemné, být tebou, zkusila bych se spojit s nějakým kyneziologem nebo někým, kdo by se na to mrknul, jestli u sebe nemáš nějakou dušičku, která tě provází, občas se to stane a pomohl by jí se odpoutat..Neznáš někoho takového? Taky to můžeš zkusit sama - zapal několik nocí po sobě večer tři svíčky a popros v duchu tu osobu, aby tě nechala být a odešla, že na tomto světě už není její místo. Jedné mojí známé to pomohlo, když za ní skoro každý večer někdo chodil..

rosinka
18. apr 2008

baby, mne zomrel ocinom v decembri 06 a v februári som ostala tehotná, myslíte že je to jeho dušička?
a pred dvoma dňami zomrel aj ocinov ujo, a jeho rodina nemohla nájsť na mňa číslo, tak som nemohla ísť na pohreb, a v ten deň keď ho pochovali som mala sen, že sa prišiel rozlúčiť aj s ocinovými rodičmi, ktorí sú tiež mŕtvy 😢

f.nina
18. apr 2008

Marinka.moc ráda bych to udělala,ale ani v tomto věku nejsem sama schopná dojít v noci na záchod.Takže představa že mi tady hoří svíčky a já promlouvám k duchům je nepřdstavitelná ☹ A jelikož nikoho neznám a ani nevím kde bych mohla takovou osobu hledat je to ještě těšší

lalitagopi
19. apr 2008

ROSI
podľa Véd, ak živá bytosť, teda duša opustí telo, tak to trvá minimálne 6 pozemských mesiacov kým dostane znovu šancu a môže sa uchýliť do lona nejakej matky. To je bežný spôsob. Ak opustili telo nejakým násilným spôsobom (vražda, sebevražda, iné nepriaznivé okolnosti...atď), tak to môže trvať aj stovky rokov a blúdia tu ako duchovia.
Teda tvoja dcérka on nie je. Zvyčajne to, že kto sa nám má zrodiť máme už dávno karmicky predurčené, a tiež z tou osôbkou máme už nejaké minulé životy za sebou.
často sa stáva, že práve ta osoba sa nám zjavila, aby nás v živote niečo naučila a my sa máme učiť od nej.nie opačne.
no, ale to som trocha už odbočila 🙂

ivulinda
19. apr 2008

Ježiš holky to je docela strašidelné.Já taky někdy mívám pocit jako by mě někdo sledoval nebo,že zamnou někdo stojí a je to decela nepříjemné!!zajímalo by mě proč to tak je