Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

galia
6. jún 2008

iste mám napísať kto koľko zarobil keď akože sprostredkoval kontakt s duchmi, alebo veštil aj keď o tom nemal ani páru? mám to sem dať aj s adresami? (alebo telefónmi, aj keď si myslím že už ho veľakrát pomenili) alebo radšej zoznam kníh, názvy a autori? aj keď treba povedať že to boli všetko knihy podporujúce vašu teóriu, len mne nestačilo veriť, stále som hľadala niekoho kto mi dá aj nejaký dôkaz, veď duchov vidí tak veľa ľudí musia byť dôkazy, a predstav nie sú, nie je to tým že všetci tí duchovia sú len v našich hlavách, v našej fantázii?
a pokiaľ viem nikoho z vás som nezaraďovala do konkrétnych kategórií, tak prečo si sa zaradila práve do tej? 😒

galia
6. jún 2008

a skúšala som aj vyvolávanie duchov, a inak poznám človeka ktorý začal s "duchárčinou" a natrafil zrovna na "zarábajúceho duchára" a skončil na psychiatrii, vieš keby si mala skúsenosti s takýmito ľuďmi tak by si neverila len tak hocikomu, lebo nielen papier znesie všetko, aj taká internetová diskusia, tu si každý napíše čo chce, pravda nie je vždy dôležitá

mywiel
6. jún 2008

Ja tu neobhajujem autorov knih ale to co sme sem my napisali, dievcata co sem prispeli. Ty proste ani nedokazes pripustit ze to moze existovat, nevadi. Zaujimave ako niektori veriaci su proste neveriaci...paradox, verime len v to co sme ochotni prijat v tomto momente tak to asi bude, ja som len chcela aby si mala trosku viac tolerancie voci tym co tie zazitky naozaj mali. Uz nemienim plytvat slovami, nech si kazdy zoberie z toho co mu vyhovuje. Pekny den. 😉

lucinkaaa
6. jún 2008

baby prezradite mi preco kazite tuto temu??? 😕 🙄

zas je to tu o hadke, doteraz tu bolo vela novych prispevkov - pribehov, postrehov a teraz sa tu hadate o "nesmrtelnosti chrusta".

tiez si myslim ze nemusi mat kazdy rovnaky nazor a nie kazdy musi verit na duchov, ale za to ho predsa nebudem sudit...

Zi a nechaj zit...

monkula
6. jún 2008

mywiel, už kašli na to...Galia má proste klapky na očiach a neuznala by že sa mýli, ani keby jej duch tancoval pred očami lambadu...
Galia, ak neveríš, ok, Tvoja vec, povedala si nám svoj názor, tak nám ho prosím nevnucuj...
Pekný zvyšok dňa...

galia
6. jún 2008

ja dokážem tolerovať názory iných ale nie klamstvá, a dúfam že neveríte všetkému čo tu kto napíše? čo neviete že na internete sa klame najviac?
lucinka a prečo sa ti páči táto téma?

majka35
6. jún 2008

ja som sem tiež prispela zopár príspevkami o mojich skusenostiach s "duchmi" a veľmi rada prijmem každý názor, skúsenosť ... a práve preto tu podľa mňa nie je na mieste osočovanie sa a hádanie sa ... či už galia, mywiel, alebo ktorákoľvek z nás má predsa svoj pohľad na vec, v tomto prípade existenciu ducha a chce sa v tejto téme podeliť o svoje názory a aj keď nesúhlasí s tými našimi, prečo by tu nemohla prispievať ... ja si rada prečítam aj názor galie, aj keď sa nezhoduje s tým, o čom som bola doteraz presvedčená

galia
6. jún 2008

ja mám pocit že vy chcete počuť len vašu pravdu, kto nie je s nami ten je proti nám, veď máte možnosť dať mi tie klapky dole

mywiel
6. jún 2008

Lucinka mozno prave preto ze sem pisu take co nemaju ziadny zazitok a chcu napriek tomu prispiet len nevedia co napisat, tak napisu ze ostatne klamu...

monkula
6. jún 2008

len tak mimochodom, opäť sa mi potvrdila moja teória, že vždy najviac zabŕdajú baby, čo majú na konte pár príspevkov...
jasné ,žea niektoré veci sa zdajú aj mne prituahnuté za vlasy ,že je to trošku prikrášľené, ale to sa pousmejem a poveim si. určiteee.Ale nenazývam nikoho klamárom...

galia
6. jún 2008

mne sa zdá zvláštne že niekto stretá bežne duchov a nedokáže nič konkretizovať, potom medzi rečou vysvitne že bežne kominukuje s anjelmi
no ja som povodne tiež chcela napísať nejaký zážitok a keby ste všetci nad ním žasli tak by som len tak medzi rečou spomenula že je to výmysel, len som skúšala čomu všetkému uveríte (inak jeden kamarát to raz skúsil a uverili mu naozaj veľa)

lucinkaaa
6. jún 2008

galia paci sa mi pretoze ma veci medzi nebom a zemou vzdy zaujimali. ale tiez som z tych ludi, ktori si vzdy urobia na vec vlastny nazor. no to sa da iba ak si vypocujem, precitam o co ide a na zaklade vlastnych skusenosti a rozumu sa rozhodnem.

to mas ako s reklamou, vraj cca 95% ludi akceptuje to co do nich reklama huci. do mna mozu hucat kolko chcu, aj tak sa rozhodujem na zaklade niecoho ineho. ale to neznamena ze si reklamu nepozriem, alebo ju apriori odmietam. prave naopak, ja som tvor zvedavy. 😉

a inak ducha som v zivote nevidela.

mywiel
6. jún 2008

Ja uz sa nemienim dalej vyjadrovat nema vyznam pokracovat, len je skoda ze prave taketo holky nas odradia prispievat do temy lebo co to tu vlastne rozpravame, ze ved len fantazirujeme, ja uz som aj tak skoncila uz sem nic nebudem pisat nema to vyznam. 😖

lenuska74
6. jún 2008

galia ale vôbec som nepochopila o čo ti tu ide? 😕 😕 Veď tu každa z nás napísala svoje osobné skúsenosti a ak sa ti tu niečo nepáči tak nemusíš to čítať 😉 čítaj si niečo iné 😀 😝 Myslím že každy zakceptoval tvoj príspevok a ty by si mala urobiť to isté a nie osočovať. Inak neviem čo to má spoločné z veštením. 😝 /mimochodom ja tiež neverím všetkému čo počujem ale rada si vypočujem aj názor iných a mne jedna cigánka tiež náhodou veštila a až neskôr som zistila akú malá pred rokmi pravdu a vždy si na to spomeniem ak sa niečo vyplní a zasmejem sa na tom/

monkula
6. jún 2008

galia, tak na to ,že niekto komunikuje s ľudmi, mimozemšťanmi a anjelmi ,tak na to neverím ani ja...
Ale verím na veci medzi nebom a zemou, a verím, že deti vidia viac, než my dospelí, možno je to podnietené aj fantáziou, možno si vedia predstaviť svet inak ako my... a preto ho vnímajú inak ako my...
Alebo, možno len my, dospelí ,sme tak otupení touto uponáhľanou dobou, že si nevidíme ani na špičku nosa, my dospelí máme iné starosti a iný pohľad na svet...

galia
6. jún 2008

a hlavne je zaujímavé že tie ktoré sú najviac osvietené (a mali by byť oveľa tolerantnejšie veď sú vo "vyššej" lige) nedokážu tolerovať iný názor
veď ani Ježišovi nikto hneď neveril, a keď sme pri tých náboženstvách tak nepoznám žiadne ktoré by verilo v prítomnosť duchov medzi smrteľníkmi,ak také je, poučte ma

majka35
6. jún 2008

odporúčam knihu "Duchovia medzi nami" od Hazel M. Denningovej 😉

pd900bo
6. jún 2008

mna ako nestrannu zaujal v tejto ,,hadke,, fakt ze, galia pises ze si sa o take veci zaujimala vela citala a nevstevovala ,,duxarov,, ale nikto ti nedal Dokaz .. ja sa tiez zaujimam o veci medzi nebom a zemou citam knihy xodim na prednasky, ale urcite to nerobim pre nejake Dokazy..

dakujem cloveku ktory ma zaviedol na tuto cestu a otvoril mi vsetky zmysly aby som bola sxopna prijimat pravdu

..no a tie dokazy zacali ku mne xodit same.. vlastne tu boli stale len som nebola sxopna ix vtedy vidiet..

galia
6. jún 2008

to píšem preto že som veriaca ale neveriaca podľa mywiel, ale ako vychádza na povrch že aj tak mnohé všetkému neveria, ale nikto nemá odvahu napísať to?

galia
6. jún 2008

a môžem vedieť o akých dôkazoch hovoríš? dôkazy o čom?

monkula
6. jún 2008

galia, ty sem naozaj chodíš len provokovať, prečo teraz zabŕdaš do témy náboženstvo? Veľa báb, ako si s ivšimla ,je veriacich, a teda by nemali veriť v prítomnosť duchov medzi smrteľníkmi, no stal osa im niečo, čo ich presvedčilo...
Veľa báb napísalo, neverím a tým to skončilo, ale ty...

pd900bo
6. jún 2008

galia 😨 a na to si ako prisla?

slavik
6. jún 2008

A ja odporúčam ešte knihu Pozdravujem z neba. Už som tu o nej písala. Fakt veľmi dobrá kniha. 🙂

mywiel
6. jún 2008

Holky nebavte sa s nou nema to vyznam, ona sa fakt len nudi nie je tu na to aby sa s niecim podelila.

monkula
6. jún 2008

Ja odvahu mám, ja neverím na to ,že sa niekto bežne rozpráva s duchmi, anjelmi alebo je vydatých za mimozemšťanov... So mnou sa nikdy žiadny duch nerozprával, moja babka sa so mnou neprišla rozlúčiť...

mywiel
6. jún 2008

Nic v zlom Galia...

pd900bo
6. jún 2008

dokazy o com? no o com sa bavime?

monkula
6. jún 2008

A súhlasím s mywiel, máš 23 príspevkov a všetky si použial na to, aby si nás rozhádala? Nepodarilo sa...

monkula
6. jún 2008

pd900bo 😀 😀

galia
6. jún 2008

hovorím že mám rada pravdu a nie klamstvo, ale nikomu z vás konkrétne nehovorím že klamete, a to náboženstvo? to som čítala v tejto diskusii často že kto je veriaci a kto nie, na to treba byť veriaci a podobne. ale stále neviem v čo to mám podľa vás veriť? v duchov alebo v niečo viac?