Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

pd900bo
6. jún 2008

ja sem moc neprispievam lebo nemam potrebu ale rada si to citam .. ja si tie moje dokazy proste uzivam

magika
6. jún 2008

Ahoj děvčata
Vidím,že vaše názory se tu opravdu různí.Toto téma je velmi zajímavé.Zároveň je však jasné,že ten,kdo nezažil žádnou zvláštní příhodu nebo vyloženě ducha neviděl,tak neuvěří.Lidský mozek je neprobádaný a lidská fantazie je mocná.Sama jsem studovala na škole psychiatrii a tak vím,jak vznikají iluze a halucinace.Iluzi může mít kdokoliv z nás,je to prostě normální,že třeba v šeru vidíme zkresleně.Halucinace jsou většinou součástí některého psychiatrického onemocnění nebo následek požítí drog či alkoholové delirium.Tím samozřejmě nechci říct,že duchové jsou jen výmysl.Ale mé zážitky spojené s tímto jsou spojené spíš,než se zrakem,tak s vnitřním pocitem.Mám za to,že když půjdete rušnou ulicí,ducha neuvidíte,ale stalo se mi,že třeba když zemřela má prababička,zastavili se u mého dědy (jejího syna) hodiny přesně v tu dobu,co zemřela a stejně tak i dědovým sourozencům.Možná je to náhoda,možná ne.U nás doma mám někdy "pocit",že nejsem sama.Ale jen večer,když děti spí a já sedím třeba u počítače nebo se dívám na telku.Párkrát jsem viděla mihnout stín v chodbě,ale nevím-jak si to vysvětlit.Je to třeba jen můj vnitřní pocit.A jednou se stalo,že jsem se v noci vzbudila a to "něco" se sklánělo nad mou postelí.Ale jen jsem rozsvítila,tak jsem nic neviděla.
Tak asi tak.Je toho víc,ale to už jsem sem někam psala.Duchové a spiritismus není denní chleba...je to prostě něco zvláštního a nevysvětlitelného.

lucinkaaa
6. jún 2008

tak ma napadlo: neviem asi by som sa pototo od strachu kebyze niekde uvidim ducha, tak sa vzdy utesujem, ze kedze mam dioptrie do dialky - urcite ziadneho neuvidim, aj keby som sa prave na neho divala 😀 😀

ale ako hovori magika - suhlasim. "nieco" sa da ucitit. a to nieco si kazdy vylozi po svojom.

galia
6. jún 2008

nechcem vás rozhádať, hľadám odpovede, pd900bo tebe stačí ako dôkaz že tu napíšem zážitok s duchom? nevieš ani len kto tu na druhej strane sedí a či si z nudy nevymýšľa a napriek tomu by si mi uverila?
mimochodom nevedela som že hodnovernosť sa meria počtom príspevkov, to by som si ich rýchle naklikala aspoň 500, to je pre vás také dôležité koľko som prispievala predtým?
alebo je to tak ako som napísala kto nie s nami ten je proti nám?

pd900bo
6. jún 2008

galia asi si ma nepoxopila ja mam vlastne dokazy ktore ja sama vnimam a tie mi stacia, nepisala som ze precitat si prispevok je pre mna dokaz

mywiel
6. jún 2008

Lucinka neboj sa urcite by si sa nepototo... 😀 , ja som tiez bojko ale ked otec za mnou pride tak sa nebojim, lebo viem ze je to on, je to taky zvlastny a krasny pocit zaroven, ked je to niekto koho si poznala a mala rada tak sa to deje tak ze sa nebojis. 🙂

galia
6. jún 2008

ako som si všimla lucinkaa ma 666 príspevkov, to bude asi znamenie

melory
autor
6. jún 2008

galia, povedala by som, ze ked si veriaca a stavaju sa zjavenia, tak by si mala byt v sulade s tym, ze duse sa premiestnuju a "zavitaju aj na zem.

mywiel
6. jún 2008

pd900bo presne s tebou suhlasim ja som na tom podobne 😉

majka35
6. jún 2008

možno si znepriatelím viacero prispievateliek, ale dovolím si súhlasiť s galiou ... myslím s jej posledným príspevkom 😉

mywiel
6. jún 2008

Vidite holky uz zase vrta, to je charakter, ty sa v zivote nestratis co Galia? 😀 😠

majka35
6. jún 2008

o 16:11 🙂

lucinkaaa
6. jún 2008

galia 😀 😀 ktovie, mozno ano 😀

no nic, idem ja za mojou babou, ked sa uz zobudila.

mywiel
6. jún 2008

Mna to tu uz tiez bohuzial prestava bavit radsej vam budem pisat do IP. pa pa 😉

majka35
6. jún 2008

mywiel ... veď nevŕta ... 😒

mywiel
6. jún 2008

16:14 nie nevrta??!

galia
6. jún 2008

počúvajte ja vás neodsudzujem ani nevysmievam, snáď si nemyslíte že s vami bude vždy každý súhlasiť, ja so ocotná tomu všetkému veriť ke´d tak komunikujete bežne s duchmi pošlite nejakého za mnou veď oni môžu cestovať bez hraníc
alebo ja nie so toho hodná????
keby ste vedeli koľko som sa snažila stretnúť ducha!!!!! a nič

mywiel
6. jún 2008

Galia porozmyslaj preco si asi ziadne nestretla...urcite na to prides. 🙂

majka35
6. jún 2008

ale veď to bolo iba holé konštatovanie ... ja si tiež pri čísle 666 myslím, že ide o nejaké znamenie ... naposledy, keď som sa doma postavila na svoju digitálnu váhu a ukázalo mi 66,6, tak som pochopila, že diabol mi dáva znamenie, že som to už s tým jedením prehnala ...
😀 ale to je len na odľahčenie situácie ... 😀

monkula
6. jún 2008

galia, prepáč, ja som nemyslela v zlom, žea máš málo príspevkov, le nma vždy a znova zaráža, že hlavne sa hádajú baby, čo sú tu krátko... 😅
Ty chceš stretnúť ducha? ja teda nie... Asi preto radšej verím ,pretože mám teóriu, že sa duchovia ukazujú tým, čo neveria, aby uverili...

pd900bo
6. jún 2008

galia uz nie jedna sme sem napisali ze clovek musi byt na take nieco pripraveny.. to ale neznamena ze akoze dnes si poviem ze pojdem pozriet toho a toho duxa a stane sa, teda aspon u mna to tak teda nefunguje 😀 proste staci byt pripraveny a stane sa.. 😨

ty mas pocit ze si pripravena na take nieco? nemzslim tym ci si zvedava alebo nedockava ale naozaj Pripravena

galia
6. jún 2008

hlavne sa mi páči vaša tolerantnosť voči iným názorom
mywiel skôr by som ti uverila že si videla svojho anjela, ale nehnevaj sa neverím ti že sa s ním nežne rozprávaš, a aj s tvojím otcom, je veľký rozdiel medzi jedným dvomi zážitkami a keď niekto tvrdí že niekoho mrtvého bežne vidí a aj svojho anjela, zamysli sa nad tým ty by si tomu uverila?

pd900bo
6. jún 2008

majka35 😀 😀 😀 s tou vahou to bolo super

galia
6. jún 2008

nežne aj bežne 🙂

monkula
6. jún 2008

galia, aj sa Ti to rýmuje... 😀

mywiel
6. jún 2008

Ja ta o tom ani nemienim presviedcat, len som napisala pre ostatne holky ze sa nemusia duchov vzdy bat, a tiez nehovorim ze sa s nim stretavam kazdy mesiac ako som uz pisala su to vynimocne prilezitosti...

galia
6. jún 2008

a navyše neviem kto má právo koho posudzovať, keď niekomu neuverím hneď všetko čo napíše, tak som tá zlá ktorej sa duchovia nezjavia?
ale staré slovenské príslovie hovorí kto chce psa biť palicu si nájde, chcete mať pravdu a svoje zážitky tak si ich majte
pd9000bo dlho som mala pocit že som pripravená a mohla by som tu napísať nejaké svoje zážitky (a mojich blízkych) a vy by ste určite hovorili tak to je ono, to bolo znamenie, ale veď to všetko bola len náhoda a len človek čo je "pripravený" a verí tomu by tomu uveril

pd900bo
6. jún 2008

ja som sa s mojim dedkom rozpravala prvy krat po 24 rokox, mozno sa xcel aj skor len ja som asi nemohla..

monkula
6. jún 2008

psychiatria... 😅 😅 😅

pd900bo
6. jún 2008

galia asi ma teraz ukamenujes ale NIC nie je nahoda