Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
17. aug 2008

ahojte kocky vratili sme sa domov takze som si vas precital napisali ste tu toho vela.
cinite sa, mam pocit , ze sme vytvorili dobry klub tu, zacinam sa dobre citit medzi vami.

denisocka
17. aug 2008

aj ja som rada že sa to tu rozbehlo

erikasadek
17. aug 2008

ianc ked uz hovorite o duchoch a pod. niektory doslova ,ziju na vasej energii, cim viac si ich pripustate ku telu tym viac sa spravaju '''drzo'', takze niekedy, treba ukazat a povedat , ze vy ste tu teraz panopm domu a nie oni , nech zostanu v pokoji, na svojom mieste ako doteraz.
na 99% pomaha a potom aj ta salvia.

osobne moje cesty mimop tela boli zazitok, na ktore s anezabuda, su niektore na ktore nazabudnem doteraz, ked som prekrocila balkon a potom vsetko islo strasne rychlo, niekedy to vyzeralo ,ze cestujem vesmirom rychlo , okolo plno zvukov nahahovalo ma do vsetkych stran, cosi co sa tazko opisuje, a vzdy akoby v takej bubline ktora ma chranila.
ked som sa dostala tak tam bolo krasne obrovske kvety, priroda , ale nie ako tu na zemi tazko sa to prirovnava, a velmi silne svetlo, takze stale tam bol hlas ktory nam zakazoval, ist na to svetlo ale zostat mimo to svetlo davalo silu , a zivot dookola a le pra nas bol smrtelny. jedno co viem , ze som nebola sama, to viem aj si to pamatam. bolo to davno ale su veci na ktore naozaj nezabudnem.
tak to bola mala ukazka mojho zazitku .
ake su vase.

expertka8
17. aug 2008

...erika....ja som presvedcena o fakte../uz som to raz niekde spominala/...ze : "..ked sa zacneme zaujimat my o NIX...zacnu zaujimat aj oni o nas..." 😔

...mimoxodom...baby..stale rozmyslam.../neviem kto to tu spominal??? 😅 /...nad "intimnou realizaciou" potreby duxa...ktory navstevoval jednu pani.... 😅

...melory...este stale navstevujes cintoriny???

denisocka
17. aug 2008

expertka.presne ako píšeš,ja tiež som si ich privolala tým,že som sa začala o to zaujímať,

expertka8
17. aug 2008

...ja som v tom nevinne...oni si zacali prvi... 😅 😀

melory
autor
17. aug 2008

dakujem za kadilo 😉 myslela som si, ze sa ocistuje tym dymom...aspon to mi je logicke.

ja a cintoriny? co by som tam robila? jeden vidim z balkona a pol roka som bola v tom, ze je to odstaveny vlak {vratne lahve} a to sviecky z cintorina. nikoho tam nemam a tak tam nechodim.

melory
autor
17. aug 2008

mna babicka mojho muza prenasledovala uz v tehu, mala ma velmi rada, jedina mi v krstnom mene povedala k ako sa hovori detom. vtedy to bol sen, hned po tom ako zomrela a to, ze som bola na druhom brehu a ona nemohla z jedneho kopca na druhy, lebo musi varovat dieta v kociku, ja som jej zobrala kocik s tym, ze ja sa o to dieta postaram....zaujimave, ze? normalne som ju oslobodila a posunula na dalsiu uroven posmrtneho zivota...a po narodeni malej nam chodila po byte.

melory
autor
17. aug 2008

si ma expi inspirovala s tou fotkou oci...idem popozerat aj ja...ak nevadi

lelenkaa
17. aug 2008

expertka - myslis, ze aj to ze tu o tom citam a pisem si s vami staci? Knihy nejake mam ale v sucastnosti ma vobec nelakaju. To by som velmi nerada aby sa o mna zacali zaujimat.

Denisocka - ty si citala knihy a tym si si to privolala alebo aj nieco viac?

Expertka - aj ja som nad tym rozmyslala, zeby aj oni mali take potreby 😎

denisocka
17. aug 2008

medulienka,ja som ešte ako decko chcela stretnuť mimozemšťanov,neviem prečo-velmi som po tom tužila,dvala siom si take kresby pod vankuš 🙂 raz som asi videla ufo,ale prisaham,bola som decko - možno 7r,takže neviem či naisto,potom mi zomrela mamka a vtedy som začala volať po nej,po tom aby sa mi ukázala .......... došla ťažka puberta , knihy on živote a smrti,edgar cayce ........ a už to išlo,najprv paralýzi a OOBE ,ale to som nevedela čo to je, a samozrejme sny a samovolné AC ....................

lelenkaa
17. aug 2008

Tak to ma mrzi Deniska co si zazila, uz chapem preco si sa o to tak velmi zaujimala

expertka8
17. aug 2008

..mel...mas moje pozehnanie 😀

...lelenka...bu bu bu... 😅 😀
...hm....daj vediet po dnesnej noci 😅

...mam ku tejto "teme" respekt...aj napriek tomu...ze citim k danej oblasti sympatie....mam pred nou respekt 😔
...napr. som nikdy nevyvolavala duxov 😔

denisocka
17. aug 2008

ani ja som nikdy nevyvvolávala duchou,teda myslím raz v nemocnici ako 10ročná 🙂 ale ináč nie,vždy som sa bála že čo ak by ten duch tu ostal. mamku som volala v modlidbách ,volala som ju do snov

expertka8
17. aug 2008

..denisocka....mne tragicky a najma necakane zahynul otec...v obdobi ...ked som mala 15...
....to sa diali u nas veci... 😕

lelenkaa
17. aug 2008

Expertka, ako som nasla tuto temu, tak teda mi v noci nie je vsetko jedno. Vcera som chodila s vonnou tycinkou po byte, dnes tiez, vetram ako sialena, este pojdem riad umyt, niekto tu pisal ze by nemal byt v drese na noc 🙂 🙂 🙂 Ale zas na druhej strane som sa zas zacala modlit, nejako pri dvoch detoch nebol cas. Ale teraz som zistila ze sa najde 🙂 Aspon na nieco to bolo dobre

melory
autor
17. aug 2008

expi dlzis mi vysvetlenie o cintorinoch.... 😵

inak ja som presvedcena ze dusa dietata vstupuje do svojho tela prave v momente ked ju kopne...kop-kop - som tu

erikasadek
17. aug 2008

moja ja som ako 10 rocna vobec necitala knihy ani neprivovala, prislo to vsetko samo to mi ver.
duchov som vyvolavala, po prvy krat ked som mala 18 a to uz som mala svoje sily pod kontrolov takze pohoda a bol to zazitok.

lelenkaa
17. aug 2008

Ja som si zas myslela ze ked srdiecko zacne byt, tak tam uz ta dusa urcite je. Pre mna je to clovek uz od pocatia

erikasadek
17. aug 2008

expertka to mi je luto , ze si prisla o otca tak skoro, muselo to byt velmi bolave pre teba.

expertka8
17. aug 2008

...lelenka.... 😵 😵 😵
...si presne ako ja....ked som v uzkyx...zrazu sa na mnohe veci najde cas 🙂

...melory...sorry...splietla som si Ta s viamkou 😅
...s tou som si vymienala "cintorinove zazitky" 😅

melory
autor
17. aug 2008

niet nad dobry otce nas...tiez som sa zobudila az ked mala stelka rok, ze hops a ty si zabudla??? velmi mi pomohol utriast vztahy....ano o otce nas-i pisem...tak som to zacala precitovat ako nikdy pretym. a aj to funguje, na nikoho sa dlhsie ako den nehnevam... 😵

erikasadek
17. aug 2008

ozaj kocky mate niektora skusenost s nahravanim hlasov mrtvych na magnetofon? no na zaznam alebo digitalny?

expertka8
17. aug 2008

..erika....nemusi Ti to byt luto...pretoze mna tato tragedia "nemrzi" 😔
...s VELKYM odstupom casu som nasla poznanie..ze:"...to tak malo byt...a bolo to najlepsie ..co sa nam mohlo stat..." 😔 ...len som sa utvrdila v tom...ze SEF hore vzdy vie....preco to robi 😔

...sila modlitby je skutocne VELKA... 😔

melory
autor
17. aug 2008

viamka ma rada take prechadzky??? by som nepovedala...tak ako ze nieje tu? 😝

jasne ze je to hned clovek, ma srdce a je to clovek ako sa patri...no dusa beha len okolo, je mozno uz aj v byte, ci na ulici, ale nie je este ustalena, ked sa uz dusa na 100% rozhodne prist tak ide a kopne...niekedy sa dusa zas rozhodne opustit telo {to su tie smutne pripady}

erikasadek
17. aug 2008

plne suhlasim, som rada ,ze to tak beries, kocky dobre sa pri vas citim aspon nie som po dlhsiom case ako mimozemstan medzi inymi taketo veci sa tazko vysvetluju inym.

lelenkaa
17. aug 2008

Ked sa mi narodil Matko tak som sa modlila dost, potom menej a menej, ked som ostala 2x tehotna tak som sa zvykla pomodlit, ked som porodila bola noc, sestricka ma stale chodila kontrolovat, spat sa mi nedalo tak som sa dookola modlila ako podakovanie, ale potom ako zacal kolobeh okolo 2 deti som to zanedbala. Az teraz, na nieco je naozaj dobre ze som tuto stranku nasla 🙂

Melory a pisat to, to som este nepocula. Niekedy vyskusam 🙂

expertka8
17. aug 2008

...erika...presne o tejto texnike som vcera vecer rozmyslala....telepatia v praxi 😀

erikasadek
17. aug 2008

vidis asi sme uz na seba napojene 😀

lelenkaa
17. aug 2008

erika - nahravanie? nic pre mna 🙂

Melory - to bola len moja teoria, som si to tak nejako vysvetlila. Som rada ze poznam aj nazor inych, dost vela som sa tu dozvedela za tych par dni