Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
17. aug 2008

ja sa len pytam , zatial som neskusila , ale pocula som uz neake nahravky , idu zimomriavky niekedy po tele.

expertka8
17. aug 2008

...."mimozemstanky moje"...lucim sa s vami....
...kazdej z vas zelam pokojny spanok 😵
DN

erikasadek
17. aug 2008

aj tebe moja dobru noc.

lelenkaa
17. aug 2008

expertka dobru noc 🙂

Erika - ja by som nechcela pocut ani za nic, stacilo mi ze som len tak okrajovo citala co si zazila. Stacilo mi, nemala si to lahke

erikasadek
17. aug 2008

to nebolo lahke, hlavne ked som bola ako dieta, tak nie.
to som pisala dost opatrne a tiez vsetko sa neda dat na papier, niektore veci musia zostat ako tajomstvo je to tak lepsie.

erikasadek
17. aug 2008

hlavne je ,ze mam teraz pokoj a to mi staci.
ale rada si popozeram dokumenty o tejto teme, niekedy to ozivy spomienky a niekedy sa dozviem nove veci.

lelenkaa
17. aug 2008

Som si nedavno kupila knihu Ruža a orol, tiez ta zena zazivala od detstva nieco podobne, strasne sa bala, nik jej neveril, rodicia sa dokonca k nej chovali velmi nepekne, ani som to nemohla docitat. Bala som sa, ale zato stale ma taketo temy pritahuju, knihy stoja v polici, kupim a potom si to rozmyslim a necitam

erikasadek
17. aug 2008

nedavno skoncil jeden vyborny serial , na kablovke na discovery, chodilo to neskoro vecer, volal sa nahanaci duchov, nie je to super produkcia, ale je to skupina ludi co sa zaujima o taketo veci a chodia po vseliakych domoch a miestach kde vraj''strasi'' a snazia sa najst normalne vysvetlenie na ukazy.
teda su domy a miesta napriklad stara vaznica, ktora uz nefunguje alebo lod z utoku v pearl harbour, tam daju plno kamier, aj infracervene, a zacnu zhasne sa svetlo apotom pocas niekolkych hodin v skratke sa snazia najsta neake ukazy.

teda ked sa nieco najde tak mi vzdy ide chlad pochrbte.

lelenkaa
17. aug 2008

A co napriklad nasli? Ja telku teraz absolutne nie, muz ma velmi rad discovery a pod. ale duchariny urcite nepozera 🙂

erikasadek
17. aug 2008

aj mne neverili tazko ti niekto uveri ked sa mu to nestava. ahlavne u deti, kto uveri malemu dietatu.
vies ja niekedy vicitam aj mojej mame do teraz, pretoze jej hovotim ,ze ja som vyrastala este v dobe komunizmu , takze ani v telke ani v knihach a ani v skole som sa nemohla dostat k takymto informaciam, ako teraz sa dostanu deti.
teraz aj ona to lutuje a priznava si chybu a ale pre mna je neskoro. uz je po vsetkom;

eli77
17. aug 2008

pre zvedavcov je tu video...ak mate chut kuknite a posudte sami ci je to pravda alebo len montaz... http://www.charisma-seeker.com/2007/05/dokazy-z...

melory
autor
17. aug 2008

lelenkaa nie ze pisem otce nas, ale ze o nom teraz pisem...inak sa ho modlim vecer v posteli, pripomynam si den a ked mam zly pocit, hned sa to tou modlidbou vyrovna.

mna nahovarali na reiky uz vela krat a vsetky moje ducharske kamosky to maju za sebou, no ja sa dako branim, bo neviem co by som opcakavala a preco by som tam vlastne mala ist - dako to neuznavam alebo ako to slusne nazvat.
som spozorovala, ze vela ludom to pomohlo, no potom sa somnou bavili asi tak, ze ty si hovno a ja mam reiky...bez urazky denisa...snad to nebude platit aj na teba 😉 😉 😉

lelenkaa
17. aug 2008

Urcite to musi byt nesmierne tazke pre dieta ked sa mu take nieco stava a este ktomu mu neveria. Casom si prisla na to preco sa ti zjavuju, ci nepoznas dovod?

erikasadek
17. aug 2008

NO NAPRIKLAD KED BOLI V TEJ VAZNICI TAK TEPLOTA VZDUCU NESKUTOCNE RYCHLO KLESALA mali laserove teplomere a merace elektromagnetickeho pola, tak ten okamzite zaznamena pritomnost neakeho ducha, tak tam doslova bolo pocut v tme buchoty alebo hlasy, niekedy sa doslova zacali citit strasne zle az na zvracanie, podarilo sa nafilmovat, aj niekoho kto tam nebol fyzicky, infracervenou kamerov, proste oni maju , kameru predsebou ked chodia a naraz postava v modrom ktora tam sa postavy ani nie meter od nich a pochvili uplne zmizne.

melory
autor
17. aug 2008

eli pre mna su to hluposti, je to montaz.....napr. na cintorine je to kusok cloveka, a kedze to zblizil, tak sa to rozmazalo [aj svokre to robieva, ked ma zle nadstavenu kameru], na tej ceste...to bola smuha spinava na okne auta a takuto vec to robilo na kamere...atd atd.

lelenkaa
17. aug 2008

Melory - nepochopila som 🙂 , nevadi. Mozno preto som si to tak vysvetlila, lebo raz mi jedna pani povedala, ze ked sa na niekoho hnevam, alebo som smutna mam to zo seba vypisat.

Inac minule som nasla stranku o reiky, nechapala som co to je, o co tam ide, tak zvlastne si medzi sebou pisali, sedela som pri tom do noci (ako teraz 🙂 ) a potom v noci ked sa zobudil syn sa stalo to v kuchyni, ze tak cudne sa pozeral

eli77
17. aug 2008

Melory ty pises ze vidis duchov...aky su? AKo vyzeraju...vidis konkretne osoby alebo len tien...naznak osoby...a co od teba chcu...alebo len "idu...pridu"?

erikasadek
17. aug 2008

potom velmi zaujimave bolo v hotely , neviem ci si videla film shining, tak ten hotel naozaj existuje , a autor knihy ked tam bol niekolko dni sa vlastne inspiroval filmom takze tam tiez natiahli a diali sa tam cudne veci. najprv im vysvetlmili ,ze je tam izbe stale pocut detsky plac dievcatka ktore vzdy kazdeho zobudi v noci ked tam spi niekto a potom , ze stale ked si nechas veci v izbe tak ich najdes rozhadzane, takze to vyskusali zahasili sa svetla a zacalo sa, najprv nic az neskor sa pohla lampa oni si to nevsimli len to zachitila kamera ktora je tam nainstalovana a le takim sposobom , ze clovek to nemohol spravit, potom ked odisli naschval z izby; tak ked sa vratili veci neboli na svojom mieste, a nakoniec tam prespali.
no a az ked pozerali na druhy den kazetu s nahravkov tak bolo vidiet ked spi tam ten dobrovolnik ako z neho schada paplon dolu ale tak cudne , ini sa snazili napodobnit ako sa to mohlo stat prirodzene , proste nieje vysvetlenie.

melory
autor
17. aug 2008

ja na tie stranky chodim, mam tie holky veeelmi rada a velmi mi pomohly ale stale mam z nich ten pocit nadradenosti...uz som sa o tom chcela aj viac dozvediet, vsetko mi vysvetlili, no nenasla som este jeen prirodzeny dovod si to urobit.

lelenkaa
17. aug 2008

Dnesne technika teda dokaze kadeco, sranda ze sa to da nahrat aj na magnetofonovu pasku, tie hlasy

Melory - zmenila si sa, cela svietis 🙂 🙂 🙂

erikasadek
17. aug 2008

teda co som videla , tak ano mas pravdu je to montaz vidis prave v tej relacii to bolo dobre pretoze tam visvetlili a ukazali, ze 90% je to v kamere , prach a pod . ale ked vidis tien pohybujuci nad podlahov a ja som videla uz tiene sa pohybovat, ked prejde z jednej steny do druhej tak tiez ked to vidim v telke tak ma mraz na chrbate , prave to sa mi pacilo , ze nechcu robit zo vsetkeho senzaciu je len malo miest kde mohli povedat , ze strasi ale ked ich nasli a tak to stalo zato, inac su uznavany v kruhoch tam ako spolahlivy.

melory
autor
17. aug 2008

erika pis, ja ta citam....

lelenkaa oci su zrkadlo duse, tak sa vam predstvujem.... 🙂

eli77 taky najcerstvejsi zazitok mam s tou muzovou babickou...tak ta bola najprv ako dym, akoby nieco horelo a siel dym z kupelne, potom to bola biela hmota, dalej postavy z bielej hmoty a nakoniec uz take hnedo-cierne postavy, ktore by uz sli mat vlastnu tvar.

lelenkaa
17. aug 2008

No idem aj ja, dobre sa mi tu dnes s vami pisalo, dobru noc vam vsetkym 🙂

erikasadek
17. aug 2008

pokusim sa najst na nete ak sa podari dam vam link, nepotrebujete vela rozumiet, niekedy staci vidiet stoji to zato slubujem; teda verte nedam sa lahko okabatit.

erikasadek
17. aug 2008

melory tak to ti verim , vtedy traba byt silnym a nespanikarit, teda ale po prvykrat kto nespanikari, ze?

erikasadek
17. aug 2008

budem pisat nechce sa mi spat . chces vediet aj ine epizody?

melory
autor
17. aug 2008

ani neviem kedy bolo prvy krat, ale ked som videla v chodbe tucnu postavu zeny veru som muza budila...svetlo zapalila a dlho na blkone sedela.... 😵 to bola pre zmenu moja babicka, ktora sa tiez prisla pozriet na malu.

denisocka
17. aug 2008

medulienka.a čo si myslíš,že kvoli reiki sa tak "hambil"že to ma niečo s tým spoločne?

idem spať ,bdu noc,to video som videla 😀 ,kus som sa bala ale už som oki 😀

eli77
17. aug 2008

lelenkaa krasne sa vyspinkaj...
...inak kamoskina dcerka ked bola mala tak videla anjelov...vraj...jej mamina je dost uvedomela v tejto tematike tak jej navrhla nech ich nakresli...a na svoj vek (mala asi 3-4 roky) ich vystihla celkom krasne...vraj sa zvykla snimi aj rozpravat...
...no a moj stredny syn vzdy hovorieval ked bol mensi, ze je s nim v izbe nejaky ujo...a aj teraz si na to pameta a hovori nam ze ked bol malicky tak mu ujo hovoril nech vecer pekne zaspinka, alebo ze skym sa ma kamaratit...

erikasadek
17. aug 2008

to tak byva ,ze ludia ktory su nam blizky sa chdia s namy rozlucit.
je to od nich mile , len pre nas dost nezvycajne a niekedy neprijemne.