Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
17. aug 2008

to ano. ja pridam este zaujimavost
moja svokra ked bola mlada, spala, zrazu jej niekto tlacil na prsia az nemohla dychat, otvorila oci a pozrela sa k oknu, kde bolo zrkadlo {toaletny stolik} a to zrkadlo sa rozbilo na malililinkate kusocky, bol to hrozny buchot, v tom zrkadle videla svoju sestru...a dozvedela sa po prebudeni {zrkadlu sa nic nestalo} ze sa jej sestra otravila a je v nemocnici.

erikasadek
17. aug 2008

no vetsinou , ti duchovia su mierumilovny, niekedy aj z rodiny to povetsine.
horsie je ked nie su mierumilovny, vtedy mozu mat deti aj modriny a pod. veci, v momente ked sa hybu nebezpecne veci v dome tak to znamena ,ze tendotycny nie je spokojny a dava to takto najavo.

melory
autor
17. aug 2008

ano ludia sme rozny a aj duchovia su rozny... 😵

eli77
17. aug 2008

a co robit ked ty duchovia su agresivny voci detom...ako sa branit..?

melory
autor
17. aug 2008

tiez si kusem do pery a rozmyslam nad tym, zrejme ta tycinka ci sviecka a modlit sa.

erikasadek
17. aug 2008

tak este vam pridam neaku epizodu, v jednej casti opustili ameriku a odisli do anglicka tam urobili 10 casti, v jednej boli na zamku ktory je povazovany za najstrasnejsi v anglicku , teda ma aj majitela a, ten je tal len cez den , nikdy v noci to uz 20 rokov, tam to bola parada. tam sa to mihalo tienmi, mali aj zaznami hlasov, no parada, uz mi davno nesli tolko zimomriavky

erikasadek
17. aug 2008

no potom je tu len exorcismus a ten tiez nie na prvy krat zabera.
niekedy treba zistit minulost tohto domu alebo pozemku , co sa stalo , aa aj medium aby sa blizsie zistilo preco je nahnevane. to sa da zvladnut, horsie je ked uz tam su diabolske sily , to je velmi zlozite.

melory
autor
17. aug 2008

ja verim na tieto stre zamky. su to duse ktore mali v tej dobe obrovsky majetok a dodnes sa nevedia od toho "bohatstva" odlucit a tak si tam veselo ziju

eli77
17. aug 2008

No chvala bohu zatial sme take nieco nezazili...zatial deti videli len mierumilovne osoby...tak dufam, ze to tak aj zostane...inak vyzera to tak ze aj Mia je dost vnimava na take veci...uvidime ked zacne viac rozpravat cim nas prekvapi...🙂

melory
autor
17. aug 2008

eli vseobecne zeny su vnimavejsie.

erikasadek
17. aug 2008

videli ste niekedy niekoho posadnuteho diablom?

ja ano ked sme boli pred 4 rokmi v egypte, 'moj muz je egyptan) to len na okraj.
tak tam maju suseda , je muslim, ten sused, je maly tenky, ale ten ked sa nastve a preberie nad nim moc ten diabol tak to treba zazit, ten vtom momente bude aj 20 chlapov tak len lietaju.
kazdy to vie v jeho okoli a on tiez nnechce sa ho zbavyt uz len kvoli svojej ochrane a sile ktoru mu poskytuje, ale keby ste ho poculi, ako zacne rozpravat, ked je posadnuty ten diabol povie aj svoje meno , ten hlas brrr

erikasadek
17. aug 2008

no vsade kde sa stane nieco zle tak to zlo tam aj zostane. takato energia len zostava.
to som rada ,ze mierumilovny, nie kazdy duch znamena problemy ako v telke, oni len dohliadaju bnad svoljimi drahymi.

melory
autor
17. aug 2008

erika to su hrozne veci - inak moj muz sa vratil z egypta, bol to tam poobzerat - juuuj to je super, velmi sa mu pacilo, ze na rok ideme spolu. ale toho chlapca nechcem stretnut...to mi povies kade neist

erikasadek
17. aug 2008

neboj tak lahko nestretnes je ich tam vela, takychto ,
deju sa tam aj ine veci , vies moj muz je krestan tam byt krestanom je o hubu alebo o krk, lepsie povedane, nevidela som na vlastne oci bolo mi iba povedane dost to bolo tuhlane.

priamo v moslimskej casti sa zjavila panna maria, a po nej tam zostalo silne svetlo a niekedy zjavovanie, proste aj sam moslim sused co mu nechal vidiet z balkona povedal je to neuveritelne.
chapes to preco priamo v moslimskej casti, kde je to kontrolovane, a ani informacie tazko nepustia.

melory
autor
17. aug 2008

idem to spracovavat v posteli, pekne sa momodlim, aj ked ma nik dnes nenahneval 😵 velmi si ma z tym egyptom potesila....dobru noc.

erikasadek
17. aug 2008

dobru noc, ja som nasla neake video, tak vam hodim link aj s vyvetlenim , je to bohuzial vo francuztine ale staci ze vidite nie?

erikasadek
17. aug 2008
erikasadek
17. aug 2008

funguje, tak si to posunte na prve okienko kde je chlap s ciapkov a stisnite play posunte na 11 min. tam uvidite za maly okamzik ako sa nahodou podarilo nafilmovat nieco.
na zaciatok su v byvalej pitevni z minuleho storocia, teraz je to hotel.
pri tych skrinkash uvidite natocene na infracervenej kamera, je to ako muz s ciapkov, je cely v modrom , pretoze n nevizaruje , teplo, ked sa skonci tak si kliknite na druhe okienko asi takych 5 min si popozerajte, pretoze , sa to budu snazit napodobnit , ci nie je neaky odraz a pod, ten , ta postava bola pri nich necely meter .

prijemne pozeranie najdem dalsie; dajte mi vediet vase pocity.

bibula
18. aug 2008

😀 nemala som ziadne pocity pri tom. 😉
postavu tam vidno,bola dost zhmotnena,takze nepovedala by som,ze je to duch.navyse duchovia sa snazia skontaktovat,alebo aspon reaguju na zivych a ta postava vyzerala ako vojacik s metlou, ktoreho nic na svete nezaujima, len ta jeho metla.
inac take serialy davaju aj na reality ,obcas to byva celkom fajn 😉

erikasadek
18. aug 2008

tak bibula ,len malokedy sa podary takto natocit, kontaktovat, mozno; ale ked sa zjavia, tak to stoji zato.
sice vyzera to ako vojak z minulej vojny, ako sa pozera rovno dopredu.
aj tu davaju vela serialov tento sa mi zda byt najlepsi zo vsetkych, bude to aj tym , ze chyba aj preklad?

neviem ci si vsimla, tu dvojku, totizto ta jedina ma cervenu znacku, tepla , a neako sa to neda vysvetlit , preco len ta cast je tepla, prave ta dvojka,

nie vsetci ta skontaktuju pozorovat ano , ale nie vzdy chcu spolupracovat, treba ich niekedy aj provokovat.

nevadi, nemusi to zaujat kazdeho.

lelenkaa
18. aug 2008

Nie denisocka, ja som myslela ze ci som tym nieco neprivolala. Stale som nad tym rozmyslala, boli tam rozne odkazy od anjelov a neviem co, nevedela som to pochopit. A syn sa naozaj spraval cudne, tak neviem

Eli dakujem. Este som umyvala riady, muz uz spal tak som sa aj bala, potom som sa pomodlila ale dlho som nemohla zaspat, stale som rozmyslala o tom co sa popisalo. A zmenila som aj polohu, nespali sme nohami k dveram von zo spalne. Ale spalo sa mi lepsie, som celkom oddychnuta, aj ked som nenaspala vela.

lelenkaa
18. aug 2008

Melory a tvoj muz sa tiez takymi vecami zaobera, ked ti vedel aj povedat co si bola v minulom zivote?

denisocka
18. aug 2008

ani mna to nezaujalo,najprv som si myslela že ta dvoja je srdce 😀

erikasadek
18. aug 2008

nasla som aj oficialnu stranku kde su vsetky epizody, problem , je v tom , ze okrem ameriky sa to neda pozerat , som dost nastvana.

niektore epizody by som si rada pozrela, niektore stali naozaj zato

bibula
18. aug 2008

erikasadek - nie je to realne...ta dvojka je napisana myslim,ze na elektrickom zariadeni,preto vyzaruje ine farby - cele je to vymyslene. 😉

erikasadek
18. aug 2008

ta dvojka je na skrinke, na prezliaknie sa , pozri ja nikomu nic nenutim, ale jedno viem aj cez telzeviziu dokazem citit taketo veci, je mi hned neprijemnen taky zvlastny stiesneny pocit, mozno nie som sama , ze to tak citim, je to neprijemny pocit, toto video bolo neskor poslane na dokladny rozbor, a nenaslo sa nic co by sa dalo realne vysvetlit.
vymyslene to nie je keby bol zivy tak je v cervebnom poli a nie v modrom.

vies taketo pozy som videla vlstnymi ocami takze ma to neprekvapuje, a nie som urcite sama.

erikasadek
18. aug 2008

este som chcela povedat , ze takuto postavu tam videlo a opisovalo vela zamestnancov co tam pracuje, takze to skoro sedelo opisom.
samozrejme je potom vecou, kazdeho vytvorit si vlastny nazor, malokedy sa mi stane ,ze ma tieto programy prekvapia, niecim. stalo sa 3 krat z 30 epizod 3 krat to nie je vela.

melory
autor
18. aug 2008

skoda ze k tomu nieje autenticky preklad v slovencine, lebosom bola v tom, ze dvojka patri niekomu a ma ju pisitu na bunde...no som z toho uz magor...ako to tu tak citam....takze sa mam zamerat na dvojku a okolie?

moj muz si myslel ze min.zivoty su uplny blud a nemozeme sa rodit viac krat, ale viete, ja ako zena som velky pokusitel aj v tychto veciach a ziztil, ze je to vynimocne mozne a ze je to teda len cast z duse a nie cela celucicka. on mal "videnie" tak ako ja, preto ho to soklo a zamyslal sa nad tym. potom ked sme to dali dokopy to sedelo ako rit na serbel.

inak vraj duchovia sa velmi radi fotia a kemeruju, neviem uz od akeho zdroja to mam, no verim tomu.

erikasadek
18. aug 2008

no ked si to pozries ta dvojka je na skrinke, a oin akoby bol v tej skrinke prilepeny, ako to povedat, ved bol necely meter od nich, pozri si aj druhe video prvych 5 minut tam sa to snazia neako pochopit a uvidis v normalnom svetle vzdialenost a , ze to je dost podozrive.
ver mi ked ma to zaujalo, tak to ma nieco do seba, ked som videla po prvy raz tak mi prebehol mraz po chrbte, ale mas pravdu bolo by lepsia keby to bolo v slovencine pretoze okolo sa vela hovoty, a je to zaujimave.

erikasadek
18. aug 2008

inac ta infrakamera je ich spektrum , vtedy s anajlepsie vidia aj ked ludske oko nezachyti, to uz davno vysvetlovali.