Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
18. aug 2008

hmmm, zaujimave, ze na skrinke, co ma prekvapilo, ze ten muz je akoby z boku a ke prikrceny, cize akoby v ten skrinke schovany...

melory
autor
18. aug 2008

nieje to nahodov zavesena uniforma v skrinke a ten duch sa tam dava? to byva ako ich pomocka.

monkula
18. aug 2008

ja som nič nevidela... 😅 😅 😅

melory
autor
18. aug 2008

monkula ja tiez az na druhy raz, to bude tou dvojkou

denisocka
18. aug 2008

ináč,a čo vravíte na "gule" na fotkách?????????

denisocka
18. aug 2008

možno tam vtisli mrtvolu do skrinky 😀

lucinkaaa
18. aug 2008

http://www.mojevideo.sk/video/45f/duch_na_cinto... taketo nieco sa da najst na nasich strankach, tiez je na posudenie ci je to pravda alebo fikcia ale posobi do dobre strasidelne aj cez den...

erikasadek
18. aug 2008

no nie baby vy ste fakt nepozerali pozorne ved tu skrinku otvorili, tam tazko aby niekto bol su uzke , a ten pohlad tej osoby, ved si to pozrite pozorne, je akoby bol nalepany na tej skrini, ale volnym okom ho nevideli ani necitili, len znizenu teplotu ktora prudko klesla.

denisocka
18. aug 2008

😀 no celkom strašidelné 😀

denisocka
18. aug 2008

totu to bolo včera rozoberané

lucinkaaa
18. aug 2008

aha sorry to som prehliadla, no da sa toho najst dost aj na nasich strankach ked ma niekto chut.

blcha
18. aug 2008

ahojte vcera vecer som objavila tuto temu a je vazne dobra citala som do noci zimomriavky mam aj teraz a rada by som sa s vami podelila o moj zazitok teda mam dva ale ten prvy bol uz davno a nebolo to az take hrozne tak vam opisem co sa mi stalo je to asi 5 mesiacov dozadu bola som doma s porodnice asi tyzden vecer som si lahla spat uplne normalne ako vzdy. Asi tak okolo druhe v noci som sa zobudila na to ako strsne rychlo dycham uplne som bola zadychcana a vedla mojej postele uplne pri hlave stala velka cierna postava bez tvare velmi blizko len tak stala a pozerala asi ,srdce mi slo roztrhnut tak rychlo bilo citila som strasny chlad nemohla som sa ani pohnut ani zakricat bola som uplne paralizovana po chvilke zmyzla teda neviem ci to bola chvila cas akoby sa zastavil hned som rozsvietila a zobudila manzela strasne som plakala bol to hrozny zazitok v zivote som nemala taky strasny pocit strachu nechcel mi verit ale ked videl v akom som soku tak bol radsej ticho ked som sa ukludnila tak som sa snazila zaspat samozrejme so zazatou lampickou ale mala sa na svetlo zacala budit tak sme museli zhasnut neako som zaspala ale znova som sa zobudila na to zrychlene dychanie a tento raz som tu postavu videla naklanat sa nad postielkou strasne som sa bala o malu ale ta vklude spala ked to preslo tak som rozsvietila a uz som nezhasla modlila som sa az do rana nech sa to nevracia dokonca som otvorila okno nech ten duch moze ist prec strasne zle sa mi o tom pise zimomriavky mam po celom tele a slzy v ociach este teraz sa bojim ale odvtedy mam pokoj nic take sa uz nestalo a dufam ze nic podobne uz nezazijem aj som rozmyslala ze preco sa to stalo napadlo ma ze mozno niekto z tohto sveta odchadzal a namiesto neho prisla moja dcerka tak sa prisiel na nas pozriet.
neviem ci my uverite ja som tiez neverila kym som nezazila 🙂

bibula
18. aug 2008

lucinkaaa-hlavne na tom druhom sa asi pred tyzdnom moja dcera dobre zabavala...to prve vyzera byt doveryhodnejsie.

blcha-videla si moru 😉 to sa stava,ak si ju dobre zvladla,uz nepride./ak nie,este ta "opaci"

erikasadek
18. aug 2008

blcha videla si nieco co sa mne ukazovalo casto ked som bola decko, precitaj si dozadu ked chces nieco som tam opisala, neboj sa pokial sa uz nebude ukazovat, tak v pohode, zaklad je zeho necitis fyzicky, to jest ako bolest, a modryni, a pd. neboj sa dufajme ,ze sa uz nevrati.
pomodli sa to vzdy pomaha

erikasadek
18. aug 2008

no to video na tom cintorine, je pravda idu zimomriavky ked sa pozrie ta mala, so svetielkujucimi ocami. 😨

denisocka
18. aug 2008

bibula-aku moru?

bibula
18. aug 2008

😀 nocnu-kazdy ju zvladame inac,mna sa ako dieta pokusala zadusit,ale zvladla som ju 😉

blcha
18. aug 2008

no tak dufam ze sa to uz nevrati lebo ani spavat nebudem.

bibula
18. aug 2008

tak to je pekne.... 😉 este si to pozriem dokladnesjie 😵

bibula
18. aug 2008

vidiet,ze aj to samotne dieta sa cuduje,co to je za bytostku...
pripomina mi to ten cinsky horor /ci japonsky? 😀 /oko...hm,pustim dcere som zvedava na jej kritiku.

expertka8
18. aug 2008

....mate pravdu..kedysi bezal na discovery dokument o dokazani existencie duxov v roznyx opustenyx budovax...najma v takyx ...ktoryx sa v minulosti udiali strasne...neludske veci 😔
...napr. aj tu

https://www.youtube.com/watch?v=rH8mupyZLqs

..spominana infracervena kamera...a nahravanie....

https://www.youtube.com/watch?v=A2oTGk8jvuw
kaczka
18. aug 2008

Holky tak vás čtu a v noci zase nesnu a budu přilepená na příteli 🙂

bibula
18. aug 2008

kaczka 😀 len daj pozor aby to bol urcite on, koho budes objimat😀 😉

kaczka
18. aug 2008

Jo a ségra sleduje nějaký americký seriál Lovci důchu,kde taky chodí do různých budou a nahravají zvuky nebo tak...a prý tam fakt jde něco slyšet nebo tak...mi to doveze až dojede,se docela těším,ale určo neusnu 😉

kaczka
18. aug 2008

Bibula nestraš nebo fakt neusnu!! 😀

bibula
18. aug 2008

to aj ja pozeram, niektori vyzeraju fakt ,ze su naozajstni... 😵

kaczka
18. aug 2008

No to já sjem koukala jen na ten co šel na primě 😀 U toho s ečlověk nebojí 😀