Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

denisocka
18. aug 2008

bibula-takl potom to čierne čo ma dusilo u babky v noci možno tiež bola mora 😲

kaczka
18. aug 2008

Teda i na Markíze to šlo... 😉

erikasadek
18. aug 2008

pozrite si aj tieto prave som ich nasla , su natocene verejnymi kamerami pozorne sa pozerajte .

http://www.dailymotion.com/related/x3ay7r_fanto...

kaczka
18. aug 2008

no docela síla...

expertka8
18. aug 2008

...baby...TOTO SI MUSITE POZRIET.....nie je vhodne pre slabe povahy 😔

https://www.youtube.com/watch?v=a1GBtv3Vj14
kaczka
18. aug 2008

to znám..... 😀

erikasadek
18. aug 2008

ty potvora jedna dostala ma trocha

blcha
18. aug 2008

expertka skoro som sa posr...............tak som zakricala ze som asi aj malu zobudila

expertka8
18. aug 2008

😀 😀 😀 ...sorry...musela som 😅

erikasadek
18. aug 2008

co poviete na tie verejne kamery?

expertka8
18. aug 2008

...super 😉 ...len na co je duxovi igelitka...tomu vazne nexapem??? 😅 😀 ..mam na mysli toho duxa na pesej..ktory prejde lampou..ci co to je...???...a priznam sa...ze v tom metre som nic nevidela...asi kvoli ociam... 😀

expertka8
18. aug 2008

...blxa..ked som ja 1.krat videla to video...skoro som dostala porazku 😅
...s hudbou je to eno tuty 😀

roasha
18. aug 2008

kua,expertka,ved ja mam arytmiu! 😀

kaczka
18. aug 2008

Holky já s etehdá taky málem pos... je to síla!!Halvně to nečekáš..zkoumáš kam to auto zmizlo a pak 😀

TAky jsme v tom metru nic neviděla 😉

expertka8
18. aug 2008

...roasha.....klobuk dole...dostala si ma... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

expertka8
18. aug 2008

...pozrela som si to metro este raz...hm...diskutabilne...ja sa skor priklanam ku hre svetla a tiena 😉

kaczka
18. aug 2008

Holyk tady je koukám docela sranda 😀 😀 😀 že bych sem chodila častěji 😉

expertka8
18. aug 2008

...a kaczka... velmi prospesne je tu xodit pred spanim... 😉
...a ak xodis spavat pred polnocou...zvysuje to ucinky.....rozkose straxu 😀

kaczka
18. aug 2008

No to mě stačí tu být teď a už v noci neusnu 😉 Zvlášť když s ebudu tulit k tomu duchovi 😉 😀

denisocka
18. aug 2008

a to sme mali vidieť akop som včera "zaspavala" a v drese kopa riadu z celeho dna 😅

erikasadek
18. aug 2008

a v tom videoshope co na to poviete, to metro som ani ja nic nevidela, ta ked prejde cez toho cloveka je tiez dobre.

kaczka
18. aug 2008

myslíte že je to všchno pravda??

A ještě mám dotaz co ej to ta mora?

erikasadek
18. aug 2008

co ja viem , nocne mory je jedno z najhorsich co sa ti moze stat, k tomu co sa ukaze, sa vracia opakovane, moze ti ublizovat psychicky, pohlad na nu je strasny ludia ktorym sa zjavuje sa stava , ze si zakusia tak silno do jazyka ze si ho az odkusia, neskutocny strach.

viem , ze su o nej uz starodavne zmienky, je to diabolska postava, tazko sa to vysvetluje, nech boh ochrani tych ktorym sa zjavy.

inac ked sa pamatate na Ebenovu polednici tak je to na zaklade vlastnej skusenosti , vraj si to nevymyslel ako by sa mohlo mysliet

kaczka
18. aug 2008

Holky,já fakt denska spím při světle a malého u sebe a ještě psy do postele!!Mě vždy uklidňuje,když jsou oni v klidu tak je to ok,protože psy by to vycítili

denisocka
18. aug 2008

my spíme pri svetle od narodenia maleho,aby som mu trafila cicik do pusy 😀

kaczka
18. aug 2008

No to já si v noci rožihám,ale myslím,že už to enshasnu 😀

erikasadek
18. aug 2008

ja spim po tme niekedy ma to prekvapuje ako to dokazem po tom vsetkom, to mas tak mne sa tie potvory ukazovali aj pri svetle, tak to mam jedno

kaczka
18. aug 2008

No to je taky fakt,se se zjevují i za dne tak si nevybreš 🙂

bibula
18. aug 2008

erikasadek-presne ako pises , inac povedane,je to silny zhluk silnej negativnej energie,-prteto dokaze ublizoit aj fyzicky.
ked ma "moja" mora ako dieta pokusala,tak normalne som aj pocula kroky ,potom sa otvorili dvere na mojej izbe,prisla ku mne a od noh ma ako gula zacala valcovat-poriadna tarcha,nevladala som ani viecka otvorit,som si pomyslela pane boze,ked mi pojde na hrudnik a vyssie,tak ma zadusi,rychlo som sa zacala modlit-v mysli-nech mi boh pomaha a nech ide zle prec-v tom sa "gula" zacala valit nazad na nohy,zavrela dvere a odsuchotala sa prec.potom este raz prisla ako "zhnita" zena-pamatam si viacmenej len jej ruku,na ktoru v zivote nezabudnem.zobudila som sa na to,ako na mna pustila paplon a ten mi spravil prievan na tvar-to ma zobudilo a ona na mna pozerala, potom zmizla v tme-sa rozplynula.
nejaku dobu som spavala s mamou-to som uz mala mozno aj 13 rokov 😅
no co uz,uz je fuc a skusa to asi niekde na niekom inom.

erikasadek
18. aug 2008

tak to mas stastie ,z e ta nechala, vatsinou nepusti, pokial viem nahana taky strach , ze sa doslova clovek aj pokaka od strachu. to myslim vazne 🤐 😨