Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

denisocka
24. aug 2008

a v čom

veronika13
24. aug 2008

možno ti to život napovie. Mne keď sa snivalo o tých lietadlach, tak som prežívala také pohodové obdobie, nejaké extra starosti som nemala. teraz padám pod krížom veľmi často ☹

denisocka
24. aug 2008

nestraš

tictac
24. aug 2008

Taky mame urcite zkusenosti s duchy...MM jako dite pamatuje, ze odpoledne usnul a probudil se tim, ze ho NECO skrtilo, videl neurcitou postavu, bud v bile, nebo tmave barve, uz si presne nepamatuju.
Kdyz jjsme se po svatbe nastehovali do naseho bytu, nejdriv bylo vse v poradku. Po te, co jsme cely byt zrekonstruovali, jsme zacali slychavat zvlastni zvuky, praskani a jakoby nekdo chodil po chodbe. Jednou jsme se dokonce probudili s tim, ze se nekdo snazi odemknout dvere, sramoceni klicu, uplne jsme slyseli to otaceni klicu v zamku...hned jsme utikali ke dverim, stali jsme tam a divali se kukatkem, porad to slyseli, ale nic nevideli. MM zustal v klidu, ja pekne nervila 😀 MM je ze zeme, kde na tyhle veci bezne veri, takze moje tchyne mi to vysvetlila, ze to mam brat tak, ze nekdo tam driv bydlel a proste se chtel jenom podivat, jak to tam ted vypada.... Do kazde mistnosti jsme dali Koran na ochranu, a zjevne to pomohlo, kroky na chodbe jsem sice porad slysela, ale spis hodne brzo rano a jen malinko....

lenik15
24. aug 2008

My sme sa stahovali dva tyzdne pred porodom. Ako mal maly tri mesiace manzelova babka ktora ho vychvavala uplynulo 7rokov od jej smrti. Neboli sme jej este v tedy syna ukazat. Jeden vecer som isla si sadnut na dvor a porelaxovat. Pozerala som na nasu Koru psa a ta sa strasne divno chovala stale nieco bystrila. Citila som taky zvlastny strach a vravela som si ved manzel je v obyvacke preco sa bojim. Tak som to hodila za hlavu. Sadla som si k manzelovi a v tom sa spustil malemu nad postielkou kolotoc aj ked bol vypnuty. Stale nic. Tak sme si isli lahnut. Dvere mavame vzdy potvorene ked v tom som pocula ako by nam niekto chodil po chodbe a le nie normalne skor taky dupkot na jednom mieste. To sa ti zda som si hovorila v tom momente zase. Budim muza pocuvaj. V tom sme poculi otvorit dvere muz vybehol ja za nim. Nikde nic. Isli sme spat. Za chvilu zase tak sme isli pozriet von, stali sme medzi dverami a Kora nakukala za nas. Tak sme rozsvietili v chodbe aj vonku. Isli sme spat este som pozrela na maleho bo sa mrvil a pozeram a on oci otvorene a dival sa hore a usmieval sa. Tak isiel k nam do postele. V noci sa muzovi snivalo o babke. Rano mi vravel ze pojdeme na cintorin ukazat babke maleho ze ho este nevidela. Na cintorine sme boli a od vtedy chvala bohu nic. Obcas maly kuka do blba a smeje sa tak vzdy sa ho opytam prisla ta pozret baka? Ale kedze nevie hovorit tak odpoved neznama. Aspon vie ze je pri nom a dav nanho pozor.

erikasadek
24. aug 2008

ahojte, popisali , ste tu toho vela, no ja som vcera nasla vela novych video , no neviem , ci ich tu hodit , tam uz naozaj naskakuje husia koza , jedno dve vam hodim to treba , vidiet aj pocut, teda na jednop chcem aj vas nazor, je to nahravka, takze nic nevidiet , ide o starsiu nahravku, historia je tatov byvalom rusku, vrtali na vedecke vyskumy hlboko, az narazili , na dutinu, ked ju prerazili , tak namerali vysoku teplotu spustili , meracie pristroje na meranie sopecnej cinnosti, mikrofon, zaznamenal zvuky ktore necakali, boli to zvuky milionov kriciacich ludi, v bolesti, nahravku vycistili a dali preskumat, a toto tam bolo pocut po vycisteni.
teda ja neviem , co si mam mysliet a chcem aj vas nazor , ja nie, som presvedcena, pre nic to su zvuky z pekla.

roasha
24. aug 2008

erika,no daj! 😅

erikasadek
24. aug 2008

tento je o niecom inom nebojte sa verite na anjelov? tak povedzte co vidite?

https://www.youtube.com/watch?v=0x-AHJMQKno
roasha
24. aug 2008

ukrizovany Kristus.

lelenkaa
24. aug 2008

Erika idem na to. Chcela som hodil slofika s mladsim synom lebo som unavena, ale ze najskor sem kuknem, tak uvidim ci zaspim 🙂

bolulka
24. aug 2008

no ahoj erika, ja v peklo neverim, aj ked verim vo vsetko nadprirodzene a aj v boha, no v peklo nie.. ak nas boh miluje viac ako mi svoje deti, tak by nas na veky nezavrhol.. tot moj nazor.. verim iba v ocistec...

bolulka
24. aug 2008

teda "my" 😅

lelenkaa
24. aug 2008

To druhe video som uz pozerala s tym ze som vedela co napisala Roasha, sama by som na to neprisla, ale moze byt

roasha
24. aug 2008

...este k predchadzajucim rozhovorom o snoch.....je to pravda,ze to je "Brána na komunikáciu".mne takto bezne chodia dusicky pribuznych oznamit,ked sa ma nieco stat,alebo mal niekto odist. 😔 vzdy som to vedela ako prva.zial,na to sa neda pripravit,pretoze je to naozaj tak,ze kazdeho si "osud"pocka.
moja neboha sestra ma na pomniku napisanu vetu,ktoru si napisala v niektorej svojej basnicke... 😔
"osud je kniha-obrovska kronika,
vsetko si píše,na nič sa nepýta:"
tak,ako sa polemizuje,ci clovek ktory"odchadza,citi svoj koniec",je to presne tak. 😔

erikasadek
24. aug 2008

tak vam hodim cosi ine, tento videl nestastne moj muz, pred par dnami a nemoze zaspat , stoja zato.

https://www.youtube.com/watch?v=7zV5aTRJ0Ig
lelenkaa
24. aug 2008

Erika to posledne som aj zapla ale hned vypla. Ked tvoj muz nemoze zaspat co potom ja? 🙂 Idem si zdriemnut 🙂 🙂 😀

erikasadek
24. aug 2008

no pozri si to , odporucam, inac mam viac ak chcete?

erikasadek
24. aug 2008

tento si pozrite od 4 minuty,

https://www.youtube.com/watch?v=ViIXIN0Cp87
erikasadek
24. aug 2008
erikasadek
24. aug 2008
erikasadek
24. aug 2008

dalsie, hlavne, chcem aby ste videli video v 2 minute video z tou japonkou ktora prechadza murom

https://www.youtube.com/watch?v=1rZkV|-IoHM
erikasadek
24. aug 2008

tak nenahodilo mi to je tam jeden znak a ja neviem ho najst tak si napiste do hladacika na youtube toto

SCARY GHOSTDEMON FROM HELL CAUGHT ON CAMERA REAL SPIRITS

STOJI TO NAOZAJ ZATO ? ALE POZRITE SI TO ZA DNA NIE VECER!!!

erikasadek
24. aug 2008

tak toto je len pre tie ktore dobre rozumeju anglictine, je to telefonat na zivo , bezmocnej zeny ktoa vie ,ze je posadnuta , a pocas telefonu , preberie aj diabol takze v telefone pocut jeho hlas, a poznamky,

https://www.youtube.com/watch?v=0VnmMFtdsEE
erikasadek
24. aug 2008

tak toto je na dnes posledne, netreba nic prehanat , ale stoji tiez zato , hlavne zacitok a koniec

https://www.youtube.com/watch?v=mhzqGoY0zHQ


este som chcela dodat ja mam casto sen, ktory neznasam , ze utekam a niekto ma nahana a ja nemozem ist utekat rychlejsie doslova ako spomaleny film sa vleciem a ten za mnou sa priblizuje, a vtedy ked je to najhorsie sa zobudzam, ten sen mam od malicka..

tak vam prajem , prijemne batie tie videa stoja zato

denisocka
24. aug 2008

eri,tvoje viea ani nezapnem 😅 a basta 🙄

a ked v sne ti nejde utekať rychlejšie,tak si proste povedz -chcem utekať rychlejšie -to spomalene behanie poznam,akoby 100kg zaťaže na nohách 😀

ja som roky rokuce mavala sen,že ked som mala zavolať k niekomu zachranku,proste som nevedela vytukať čislo,stale dookola som tukala nič -stale ma to prenasledovala,kedže som zdravotník až som z toho mala depky ............až raz,stalo sa v robote že trebal zavolať zachranku a ja zdravtník som vytočila 150 😀 - odvtedy viem,že RZP je 155 a sen sa neopakoval 😀

veronika13
24. aug 2008

no pozrela som asi len dve videa a už teraz dúfam, že sa mi v noci nebude dať čúrať 😖

denisocka
24. aug 2008

idem kuknuť,ale pre istotu už teraz nepijem,aj ked mi je zle,svokra mala nejaky ťažky šalat 😅

denisocka
24. aug 2008

no ta som to pokukala, ešte čakam na posledne že t načíta,riad nemam umyty . a neviem .nejak vela tých masiek maju ty japonci,šak tie one čierne s maskou bielou,to jak masky na karneval-nie?take existuju.............

erika,a ty si akych videla,aj takych čiernych?

denisocka
24. aug 2008

neviem,žail nemám pri tých videách žiadn pocit a chcalabohu ani strach,rano podam hlasenie