• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vidia deti duchov?

29. decembra 2016 
Erikasadek... to nič v zlom...
Lali... môj chlap večeria 4krát večer po poriadení... riad ma vždy počká do rána a veru ducha som ešte nestretla... a ta by som. Dali by sme sedmu, človeče nezlob sa :slight_smile:
a ešte aj psa mám čo slintá keď je nervózny a nič... :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa vám ale musím k niečomu priznať...
Ja si robím srandu... ale napriek tomu túto tému rada čítam... nechcem napísať že sa aj nasmejem, aby som sa niekoho nedotkla... ale aj sa... :wink: :slight_smile:
hoci keby mi tak nejakýduch poklepal po pleci, asi by som sa zasr... :grinning: :grinning: :grinning: to dúfam nieee...
26. aug 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zuzkafuny... :grinning: :grinning: :grinning:
...aj mna casto pobavi Tvoj "neveriaci" pohlad... :grinning:
26. aug 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka radsej mam ludi co sa na mne smeju ako co mi nadavaju.... :dizzy_face:
26. aug 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len si myslím, že všetko sa dá vysvetliť...
Príklad: Bola som u starkého na prázdninách... býval v takom staršom byte, vysoké stropy, drevené podlahy...on šiel ku kamošovi o poschodie nižšie na pivko a ja som zostala sama doma... Kukám telku a zrazu počujem kroky... od okna ku mne, odomňa ku oknu, aj telku som dala hlasnejšie a stále to isté. Nakoniec tie kroky prešli poza môj chrbát okolo kresla a cítila a počula som, ako si niekto sadol do hojdacieho kresla vedľa mňa... Začala som nadávať a utekala ku oknu, že či mi starký žije a neporazilo ho náhodou... No on žil... a ja som tú noc nespala. Ale nedalo mi to... o poschodie vyššie bývala pani a tá nemohla veľakrát spávať a zvykla sa prechádzať hooore a dooole a ešte aj kreslo mala prútené (nie hojdacie) tam, kde aj starký...
Tak som ju stretla a opýtala sa, že či bola noc dobrá... a ona že nieee... :grinning: :grinning: :grinning: a že sa prechádzala hooore a dooole a nakoniec sadla do kresla a tam čítala :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zuzka...OK...beriem :wink:

...bez urazky....ale tiez mam casto z niektoryx prispevkov pocit...ze "vyvoleni" mnohe okolnosti prehanaju...a za kazdym tienom...ci trikom hladaju "paranormalny" jav.... :sweat_smile:
26. aug 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kazde video, to nie, ale niktore v tom mixe su naozajstne, kazdy mame svoj nazor , to nikomu neberiem, co sa tyka co ja som prezila aj ako dieta a neskor, bolo to v nasom byte aj inde, ja niektore pritahujem tak za mnou chodili , teraz uz viem, ako sa chranit, takze mam pokoj , ako som pisala, po prvykrat co som pozrela tie videa som sa nechranila a prezila som som burlivu noc.
kto neprezil tazko pochopi a bude verit, to vam neberiem medzi nebom a zemou su veci ktore sa nedaju vysvetlit, :wink:

tym si myslela mna? ver mi lahko ma teraz nic nenastrasi, prveze naopak,
26. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tie videa boli ,len aby ste videli , dali si vlastny nazor, nie ako toto je prave, nebolo to nutenie nazoru :wink:
26. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ja uz ziadne radsej nepozriem, ked to moze pritahovat. Erika - co sa tej nahravky tyka, tak som rozmyslala ci to nemohol byt mix nejakych zvukov, prievan, voda a pod. lebo zretelne to nebolo, ale v jednom momente sa mi zdalo akoby tam bol vykrik zeny.

Melory - ja si myslim ze staci ked je zavrety :slight_smile: Ja na noc aj kos s odpadkami dam na balkon :grinning: ale to aj cez den ked je tam plienka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada , ze nie som sama , co sa tyka tej nahravky, vidite , kazdy si vypocuje a da svoj nazor pocut hocico , len nie to peklo , ze?
26. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...erika....keby som "nevedela..ze je to nahravka z pekla"....tvrdila by som...ze je to stretnutie masy na futbalovom stadione :sweat_smile:
...nie..vazne....takto to opisuje aj Pismo...."...plac a skripanie zubami..."
26. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sila bola...rozhovor moderatora a posladnutej posluxacky.... :confused:
...brrrrrrrrrrrr
26. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe isli zimomriavky, sila , , ze len treba rozumiet, pocula si ako odpovedal na otazku, a co sa tyka boha a pod. doslova mi bolo luto , tej dievciny. :unamused:
26. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som este skusila tu posadnutu ale po 2 minute som to vypla, bolo mi to neprijemne a este ten obrazok k tomu. Brr. Idem sa pomodlit

Sice anglicky co to viem, ale nerozumela som ani slovo. Titulky prosim :slight_smile: Co hovorili?
26. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...erika....predmetu rozhovoru som az tak zdatne nerozumela :unamused:
...co je velka skoda...
...pamatas si nieco z toho rozhovoru????
26. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P.S. ...mne nabehli zimomriavky...aj ked som svatila dom :pensive: :sweat_smile:
26. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim aj mne vzdy...

predmet rozhovoru , presne by som musela znova pocuvat , a hned pisat, je pravda , ze kvlita nahravky ,je strasna.
v celku , ta kocka , tam telefonuje na zivo do radia, a hovoti aky ma problem ze uz nevladze,

tak ten pocitam stym , ze to bol knaz na druhej strane, sa dal do prace a a v mene jezisa ho volal a nech sa prestavy, a tak sa to zacalo, hned ved si pocula jeho hlas, hroza, vysmesne, mu odpovedal
idem si to znova vypocut
26. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne hroza, ked zacal ten hlas tak som vypla. Este tam potom hovori aj to dievca ci uz len on a knaz?

Erika ten hlas bol podobny tomu, co mal ten posadnuty moslim?
26. aug 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...erika....aj ja som pocula vyhananie v mene Boha...atd...

...budem vdacna za kazde info :wink:
26. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ona sa vola rebecca, ma caste rany kravave, ktore jej sbosobuje, takz ked sa zacina prestavovat , povie , keeper gardien, nedava meno, ked sa ho spyta , pre koho pracuje kto je jeho panom, tak odpoveda,
nato ten knaz mu hovory, aby jej dal pokoj , aten odpoveda, a preco by som to robil, ja sa o nu staram , chranim ju, , potom tam hovori este dobre ze zatelefonovala, v mene krista je chranena , a on odpoveda, este sa nerozhodla, tak preco ,
ona je chranena
kolko je vas tebe podobnych?
stovky;
zostan tam kde si a modli sa za nu to mozes
tvoja sila je zlomena , on ze nie atak v mene boha to vies nato je krik
my ju budeme mat, aj ja ju raz dostanem , a ty mi v tom nezabranis
nie zabranim jezis kristus ju chrani svojim....
nato odpoveda, smiechom , ze je porazeny, a ona mu bude patrit na veky, bude palena

nie ty si porazeny,
ja mam pravo tu byt
ake mas pravo tu byt
ja neakseptujem tvojho boha, preto
nato to konci a pyta sa rebeccy, kches lasku a boha v svojom zivote
ja sa bojim
chces?
ja neverim v boha,
chces ? tak opakuj tieto slova, a nato uz poznas reakciu, miesaju sa hlasy
tazko sa to preklada, dufam , ze ti to pomoze vypocuj si to este raz
26. aug 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podaba sa kazdy ma trochu iny , ale pocut to ide mraz pochrbte , ta posmesnost v hlase a sila , to sa neda napodobnit, ani vyraz tvare
26. aug 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocut talm hlas toho dievcata, aj pocas prelina sa to place, je bezmocna.
26. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som si pozrela ,co tolko ospevujete :wink:
ten zvuj je ako zo stadionu na nejakom futbalovom,alebo hokejovom zapase a to druhe vyzera fajne,akoby naozaj niekto ukrizovany. :wink:
26. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neospevujeme, len zhrname nazory,...... :wink:
26. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som čiatal tvj reklad ta ri pslednyx 3 vetax mi išiel mrat o tele

bibula-kto kde ukrižovany
26. aug 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ukrizovany , predtym som dala link, bolo to pri anjeloch, a bola tam otazka, co vidite vy?

nieco podobne bolo ako som predtym pisal av egypte, v takejto ziare sa zjavila panna maria? vo moslimskej stvrti , niako sa to nedalo vysvetlit, viete si predstavit , ten pruser, v moslimskej stvrti , krestansky bohovia, zakazane.
26. aug 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej pisala si,ze o anjeloch,ale bol to skor niekto ukrozovany ako anjel :grinning:
26. aug 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa neviem vyjadrit , co tam vidim, postavu nieco , ale co neviem. :unamused:
26. aug 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to niewč d tvaru HVIEZDY
26. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis kazdy to vidi inak, niektore veci sa tazko vysvetluju, ze? :wink:
26. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok