Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

denisocka
26. aug 2008

hej,ja tam vidim taku hviezdu -no nie jak ORION COKOLADOVU ale ten štýl,ako nad betlehemom,taku dole predlženu 😵

erikasadek
27. aug 2008

ze vraj orion cokaladovu 😀 😀

denisocka
27. aug 2008

😀 😝

denisocka
27. aug 2008

koňovi sa len o sene sníva 😎

erikasadek
27. aug 2008

ahoj , dnes sa ozvem , ale az neskor, idem k lekarke , s drobcami, tak neskor.

denisocka
27. aug 2008

oki eri 😀 😝 a kde t bývaš?

erikasadek
27. aug 2008

V parizi 😉

denisocka
27. aug 2008

phýýýýýýýýýýýýýýýýý 😲 😝

lelenkaa
27. aug 2008

Teda Erika, nie hocikde 🙂

erikasadek
27. aug 2008

to som vam nikdy nespomenula, tak sa ospravedlnujem. 😉

erikasadek
27. aug 2008

tak kde ste kto ducharky co mate nove?

lelenkaa
27. aug 2008

Som mala strasnu noc, po tom ako pocuvala tu posadnutu som sa citila strasne neprijemne. Ale nic ma nematalo 🙂 , iba taky blby pocit

erikasadek
27. aug 2008

to je tym , ze ta to zaujalo , a dala si tomu urcity vyznam, je pravda, ze hlas ma hlboky ucinok, nie je to umele, a ked si uvedomime , ze nieco take existuje a moze sa to stat hocikomu , tak je samozrejme , ze mas strach.

neboj nemysli nato , a prejde to , vzdy ked sa ti to stane, tak mysli na nieco pekne, mierumilovne, mne to vzdy pomohlo.
neviem preco stale si vybavim v takychto chvilach vilu amalku. hlavne sa nesmejt, zaklad ,z mi to pomaha 😲

lelenkaa
27. aug 2008

Som sa dookola modlila, ked sa syn prvykrat v noci zobudil, tak to bolo najhorsie, ani na zachod som nesla 😀 ale potom na druhykrat to nebolo take strasne, az som sa sama cudovala

roasha
27. aug 2008

teraz si kuk zone reality..... 😉 🙂

erikasadek
27. aug 2008

neboj to prejde, radsej nabuduce nepocuvaj taketo veci, ked ti to neroby dobre. 😉

lelenkaa
27. aug 2008

Ved uz som si povedala ze to bolo poslednykrat, uz budem len citat 🙂

deni80
27. aug 2008

Ahojte. Len chcem vediet vas nazor...mne sa to video zda dost pravdive, ale ako som uz pisala, nemam s takym niecim skusenost, tak neviem. Len ci citite, ze to nie klamstvo alebo naopak je. Idem uz spat, snad sa mi nic zle snivat nebude. Vam este pekny zbytok dna.

erikasadek
27. aug 2008

slubujes???? 😉

lelenkaa
27. aug 2008

Na 99% 😀 zone reality som si zapla co pisala roasha(ved cez den mozu vysielat len nieco light 😀 ), ale to som sa nebala. Bolo to zaujimave.

zuzkafuny
27. aug 2008

Deni... natočiť môže ktokoľvek kedykoľvek čokoľvek... a ešte si to pekne aj prifarbí 😀 😀 😀
môj názor... 😉 🙂

erikasadek
27. aug 2008

nebudem sa vyjadrovat, 😒

nasla som aj videa , este predtym, ako som slubila manzelovy , ze sa v tom nebudem hrabat, aj videa natocene , rodicmi malych deti alebo babetiek, ktore, placu v noci tiez velmi zaujimave veci co bolo vidiet, domacimi kamerami

deni80
28. aug 2008

Ja rozumiem, ze natocit sa da uz cokolvek. Len to video je amaterske a vyzera, teda aspon podla mna dost pravdivo a mala som teda poriadnu husiu kozu.
erikasadek-ako si to myslela? Inak aj moj muz sa hneva ked sa v tom vrtam a pozeram toho privela. On veri a tiez jeho najlepsi priatel ma vela skusenosti a studuje tieto veci, ducjov vidi aj pocuje.

erikasadek
28. aug 2008

myslela som to , ze uz nebudem pozerat, takze uz nemozem dat link na tie videa, teda niektore boli sila.
tak som natom ako jeho najlepsi priatel alebo niekedy bola som teraz uz si davam pozor.
😉

mozno , ze ho to prejde, a neskor mi dovoli, ja neviem , ale , z niektorych videi som nemala dobry pocit, aj po vypnuti videa, proste niektore nechavaju , tu energiu, aj cez pocitac tazko sa to vysvetluje, ale mam tu deti a bijim sa nechcem im neako ublizit, tazko sa to vysvetluje , ja som mala niekolko prihod potom , ani som vam to nechcela pisat, takze uz si davam pozor.

a co vy mate nove?

Deni , ty bud ponocujes ,a lebo nemozes spat moja....

melory
autor
28. aug 2008

co si myslite o majoch a ich proroctve?
mate to precitane?
zaujimalo by ma vsetko.

erikasadek
28. aug 2008

myslis majsku kulturu? ta je velmi zaujimava, citat som necitala, nemam k tomu literaturu , ale na discovery alebo , na planet , si rada pozriem , dokumenty, o nich.

zuzkafuny
28. aug 2008

Mel... rada by som nejakú knihu o mayoch... videla som dokument a zaujal ma... až vieš, hoď link 🙂

nguyen
28. aug 2008

melo tak napis nieco, ja sa do toho moc nevyznam ale rada si precitam o mayoch a ich proroctvach a zvast ak to ma nieco spolocne s nazcou, tak ta ma uplne facinuje 😵

erikasadek
28. aug 2008

takze dala som sa na ine videa, ked uz ducharske nesmiem tak som sa pozrela na ufo , nadavno sme spomùenulki , tak som hned na zaciatku nasla toto co na to poviete?

https://www.youtube.com/watch?v=s-_yibPQs7c

treba trosku pockat na zaciatku je hudba