• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vidia deti duchov?

29. decembra 2016 
Ahojte. Budem asi tak 1-2 alebo 3 tyzdne nepritomná :grinning: , idem na navstevu k rodicom, este neviem na kolko. Majte sa zatial pekne, a ked sa vratim vsetko co ste popisali poctivo precitam :wink:

Papa
30. aug 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemnu navstevu, ti prajem :slight_smile:
30. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte čítam vašu diskusiu a ma napadlo teraz ked ste rozoberali ufo a tak - počuli ste už o líniach v Nazce??? Tu je video: http://www.youtube.com/watch?v=tHwN8_qa2c8

Tiež o tom kolujú rozne dohady,či to vytvoril človek,alebo sa to utvorilo prírodnými silami... alebo dokonca niekým "iným"... No pozrite a povedzte č si myslíte :slight_smile:
30. aug 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je s vami kocky , to tu nikto dnes neni??????? :unamused: :unamused:
30. aug 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mareklucka-myslim,ze vacina je dielom niekoho ineho a nie cloveka.
dost vaznym dokazom je,ze na "ulezanych" mietsach sa vzdy namera vyssie magneticke pole a nerastie tam trava,ani ziadna ina bylina.
30. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mne sa teraz maly zašiel až strachlen zvreskol zo sna akoby sa mu niečo snívalo a ticho,rídem k ostielke a on usta otvorene a zajdety,som ho zdrapla na ruky,ešte 2x sa zašiel a plakal asi 5min vkuse,som sa až modlila,taky narek bože :frowning2:
30. aug 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zlaty myslis , ze sa mu snival zly sen?; alebo je to nieco ine.
30. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo,bežne tak zvrieskne zo sna,ale teraz 1x sa zašiel,...................zvrieskol,prestal..,,,tak som sa šla pozrieť a kukam,on usta otvorene a ticho,rýchlo som ho dvihla a on sa zs nadýchol a dalej krííík a zas sa zašiel - to so sa už modlila mu do ucha,kurnik -asi 5min kičal,vôbec na mna nereagoval že som ta,že ho volam,tuli - podla mna su to nočne mory :pensive:
31. aug 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mas stastie , je to v arabstine a moj muz je egyptan, takze , mi to prelozil, je to psie telo a hlava, ludska, na videu sa pyta , ako sa mas , hyb sa trochu , nech ta lepsie je vidno.
a potom mas uryvok z koranu, ktory je cudny, a skratke je vzdy bud uctiva ku rodicom a pod. vyzera to ako trest bozi , za nieco, teraz nevizm ti povedat ci je to prave video, len co sa tam hovory, vizera to smutne, aspon mna to soklo.
31. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysíš to posledne?mne to príde ako "omámene zviera a na jeh konci pri zadku je akože ludska hlava(pd tribunou skryty xlap a trči mu u chvosta zvieraťa hlava)
31. aug 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ MNE SA DO ZDA BYT CUDNE, tazko sa rozlisuje, je blby obraz, len som ti to prelozila, ja toi neviem , mne sa to nepozdava.
31. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=b5owr94Z_uM&feature=related

NEVIEM ? CI SOM TO UZ DALA? VIEM ? ZE SOM TO HLADALA, treba rozumiet angline
31. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte baby, ale je to chore, ze deti vidia duchov, boze ako ste mohli tuto temu aj zalozit, ja to nechapem, to nemate o com diskutovat?ved vy privolavate nestastie, lebo pri duchoch sa to stava
31. aug 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diduška - trochu tolerancie ,každa mame ine nazory aj skusenosti,bud rada že tomu neveríš :wink:
1. sep 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diduska, presne tak , asi by sa nebola zalozila, ked sa to nestava, a kazda z nas ma svoju osbnu skusenost, staci ked si precitas niekolko stranok dozadu.
1. sep 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tak ako sa ma tvoj syncek? stale ma nocne mory, alebo to bolo nieco ine, dufam ze nie. :wink:
1. sep 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac , my sme boli vcera na nasteve, u znamich mojho muza, a oni ziju v byte starom, vidno, ze z minuleho storocia, ., este sme len don vosli, a obliahol ma strasny pocit stiesnenosti a pozorovania , teda uz davno som sa takto niekde necitila.

este aj pocas aperityvu som mala pocit neustale , ze ma niekto pozoruje, nebolo mi to niako prijemne, a ked trebelo ist na zachod, tak vam nehovorim...... :unamused:
1. sep 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri,chvalabohu dnesna noc bola oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada, dufam , ze sa mu to uz nezopakuje, chudacik maly..... :wink:
1. sep 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš,to hned vtdy mal ao som si puštala to video a obrazoch s ufom a tou melodiou mozarta či koho-inač,vraj ta melodia je dobra na meditaciu,mne ale prišla morbidna
1. sep 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docerta z mozartom, vidis prave, p^reto som prestala hladat, v tych viedeach s duchmi a demonmi , proste mi v byte ostavala, energia, zla, citila som ich tu niekolko, ale uz je dobre, teraz ked zapnem pocitaca a pozeram si niektore informacie tak mam aj sviecku zapalenu, co ak nieco .
ja viem , ze je to trafene, ja sama by som neverila, ze sa to da , ale prisaham , citila a videla som , veci hned prvy vecer, dokonca raz mi zastrajkoval aj pocitac, ked sa pamatas bola tam jedna fotka, tej zenskej akoby s babykou , mala taku prenikavy pohlad, tak neviem preco z nicoho nic sa mi to foto fratilo a ukazovalo v pocitaci, a nemohla som ju zastavit, normalne mi nahnala strach ta potvora.
nedokazem to vysvetlit :unamused:
1. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiš,temu o sviečkach som nečítala-to omaha, a ktora ani,daj link,zaalim aj sviečku
1. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sviecka v sterde izby , to je prva vec, ktora nici zlu energiu, to je ako lekarnicka na prvu pomoc, potom to ostatne ako susena salvia palena , v kutocha asvetena voda, to je na extremne pripady, ta sviecka to roby zazraky skus , hned citic ulavu v miestnosti.
staci obycajna sviecka, nad tym sa netrap plamen je dolezity, a nie aka je sviecka.
1. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musi byť v strede?
1. sep 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemusi, je to lepsie , kvoli stredu energii, ale posoby ak ju nechas na stole, samozrejme zapal ju.
1. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no a ešte ten link
1. sep 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok