Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lelenkaa
30. aug 2008

Ahojte. Budem asi tak 1-2 alebo 3 tyzdne nepritomná 😀 , idem na navstevu k rodicom, este neviem na kolko. Majte sa zatial pekne, a ked sa vratim vsetko co ste popisali poctivo precitam 😉

Papa

erikasadek
30. aug 2008

prijemnu navstevu, ti prajem 🙂

mareklucka
30. aug 2008

Ahojte čítam vašu diskusiu a ma napadlo teraz ked ste rozoberali ufo a tak - počuli ste už o líniach v Nazce??? Tu je video:

https://www.youtube.com/watch?v=tHwN8_qa2c8

Tiež o tom kolujú rozne dohady,či to vytvoril človek,alebo sa to utvorilo prírodnými silami... alebo dokonca niekým "iným"... No pozrite a povedzte č si myslíte 🙂

erikasadek
30. aug 2008

co je s vami kocky , to tu nikto dnes neni??????? 😒 😒

bibula
30. aug 2008

mareklucka-myslim,ze vacina je dielom niekoho ineho a nie cloveka.
dost vaznym dokazom je,ze na "ulezanych" mietsach sa vzdy namera vyssie magneticke pole a nerastie tam trava,ani ziadna ina bylina.

denisocka
30. aug 2008

baby,mne sa teraz maly zašiel až strachlen zvreskol zo sna akoby sa mu niečo snívalo a ticho,rídem k ostielke a on usta otvorene a zajdety,som ho zdrapla na ruky,ešte 2x sa zašiel a plakal asi 5min vkuse,som sa až modlila,taky narek bože ☹

erikasadek
30. aug 2008

moj zlaty myslis , ze sa mu snival zly sen?; alebo je to nieco ine.

denisocka
31. aug 2008

neviem čo,bežne tak zvrieskne zo sna,ale teraz 1x sa zašiel,...................zvrieskol,prestal..,,,tak som sa šla pozrieť a kukam,on usta otvorene a ticho,rýchlo som ho dvihla a on sa zs nadýchol a dalej krííík a zas sa zašiel - to so sa už modlila mu do ucha,kurnik -asi 5min kičal,vôbec na mna nereagoval že som ta,že ho volam,tuli - podla mna su to nočne mory 😔

erikasadek
31. aug 2008

ahoj, mas stastie , je to v arabstine a moj muz je egyptan, takze , mi to prelozil, je to psie telo a hlava, ludska, na videu sa pyta , ako sa mas , hyb sa trochu , nech ta lepsie je vidno.
a potom mas uryvok z koranu, ktory je cudny, a skratke je vzdy bud uctiva ku rodicom a pod. vyzera to ako trest bozi , za nieco, teraz nevizm ti povedat ci je to prave video, len co sa tam hovory, vizera to smutne, aspon mna to soklo.

denisocka
31. aug 2008

mysíš to posledne?mne to príde ako "omámene zviera a na jeh konci pri zadku je akože ludska hlava(pd tribunou skryty xlap a trči mu u chvosta zvieraťa hlava)

erikasadek
31. aug 2008

AJ MNE SA DO ZDA BYT CUDNE, tazko sa rozlisuje, je blby obraz, len som ti to prelozila, ja toi neviem , mne sa to nepozdava.

erikasadek
31. aug 2008
https://www.youtube.com/watch?v=b5owr94Z_uM

NEVIEM ? CI SOM TO UZ DALA? VIEM ? ZE SOM TO HLADALA, treba rozumiet angline

erikasadek
31. aug 2008
didusa.risulo
31. aug 2008

prepacte baby, ale je to chore, ze deti vidia duchov, boze ako ste mohli tuto temu aj zalozit, ja to nechapem, to nemate o com diskutovat?ved vy privolavate nestastie, lebo pri duchoch sa to stava

denisocka
1. sep 2008

diduška - trochu tolerancie ,každa mame ine nazory aj skusenosti,bud rada že tomu neveríš 😉

erikasadek
1. sep 2008

diduska, presne tak , asi by sa nebola zalozila, ked sa to nestava, a kazda z nas ma svoju osbnu skusenost, staci ked si precitas niekolko stranok dozadu.

erikasadek
1. sep 2008

deni, tak ako sa ma tvoj syncek? stale ma nocne mory, alebo to bolo nieco ine, dufam ze nie. 😉

erikasadek
1. sep 2008

inac , my sme boli vcera na nasteve, u znamich mojho muza, a oni ziju v byte starom, vidno, ze z minuleho storocia, ., este sme len don vosli, a obliahol ma strasny pocit stiesnenosti a pozorovania , teda uz davno som sa takto niekde necitila.

este aj pocas aperityvu som mala pocit neustale , ze ma niekto pozoruje, nebolo mi to niako prijemne, a ked trebelo ist na zachod, tak vam nehovorim...... 😒

denisocka
1. sep 2008

eri,chvalabohu dnesna noc bola oka 😝

erikasadek
1. sep 2008

tak to som rada, dufam , ze sa mu to uz nezopakuje, chudacik maly..... 😉

denisocka
1. sep 2008

vieš,to hned vtdy mal ao som si puštala to video a obrazoch s ufom a tou melodiou mozarta či koho-inač,vraj ta melodia je dobra na meditaciu,mne ale prišla morbidna

erikasadek
1. sep 2008

docerta z mozartom, vidis prave, p^reto som prestala hladat, v tych viedeach s duchmi a demonmi , proste mi v byte ostavala, energia, zla, citila som ich tu niekolko, ale uz je dobre, teraz ked zapnem pocitaca a pozeram si niektore informacie tak mam aj sviecku zapalenu, co ak nieco .
ja viem , ze je to trafene, ja sama by som neverila, ze sa to da , ale prisaham , citila a videla som , veci hned prvy vecer, dokonca raz mi zastrajkoval aj pocitac, ked sa pamatas bola tam jedna fotka, tej zenskej akoby s babykou , mala taku prenikavy pohlad, tak neviem preco z nicoho nic sa mi to foto fratilo a ukazovalo v pocitaci, a nemohla som ju zastavit, normalne mi nahnala strach ta potvora.
nedokazem to vysvetlit 😒

denisocka
1. sep 2008

vidiš,temu o sviečkach som nečítala-to omaha, a ktora ani,daj link,zaalim aj sviečku

erikasadek
1. sep 2008

sviecka v sterde izby , to je prva vec, ktora nici zlu energiu, to je ako lekarnicka na prvu pomoc, potom to ostatne ako susena salvia palena , v kutocha asvetena voda, to je na extremne pripady, ta sviecka to roby zazraky skus , hned citic ulavu v miestnosti.
staci obycajna sviecka, nad tym sa netrap plamen je dolezity, a nie aka je sviecka.

denisocka
1. sep 2008

musi byť v strede?

erikasadek
1. sep 2008

nie nemusi, je to lepsie , kvoli stredu energii, ale posoby ak ju nechas na stole, samozrejme zapal ju.

denisocka
1. sep 2008

🙂 no a ešte ten link