Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
5. sep 2008

mam vodeo stiahnute a tesim sa na neho...pozriem si ho s manzelom 🙂
mne je meno melissa velmi blizske.... 😉

melory
autor
5. sep 2008

prepacte mam zalepene ocka...dnes som bola na opekacke, holka co maluje vily,. krasne, ako z rozpravok.

veronika13
5. sep 2008

erika, môžeš napísať viac o tých nových informáciach čo sa tyka Ježišovho života?

v horúčkach som ja videla len hviezdičky 😀

erikasadek
5. sep 2008

no pred niekolkymi rokmy sa nasli zvytky ktore boli najdene dvoma egyptanmi, ale nie su zvytky ktore boli pisane, po smrti jezisa , ale v case jeho zivota, j e historicky dokazane , ze jezis mal bratov a sestry, a ze jeho velku uspech ma aj fakt ze jeho rodina bola s nim nieco ako reklama, vadaka nilm jeho slovo , islo rychlejsie a ludia sa rychlejsie dozvedali co sa tyka jeho kazania, neviem ci ste niektora videli film stigmata, tam bola ukazka z jednoho zvytku, velmi pekne napisane, jeho zmysel kazania , sa nestotoznuje s kazanim cirkvi, ta doteraz neuznava tento archeologicky nalez, a tak zostal dost mimo vedomia ludi, problem je v tom , ked si to cele precitas a porozmyslas nad tym, nezmeni to tvoju vieru, len to zmeni poziciu cirkvy, viera a laska v boha je vsade okolo nas a nie v kameni, hladaj ma v steble travy a najdes ma a pod. je to dlha tema, takze len tak v skratke, a na druhj strane pred 10 rokmi min som cital , ze bolo niekolko jzisovy podobnych, co sa tyka zivota,a konania zazrakov, len ako jediny , sa stal najznamejsim,je toho vela....., ale je to strasne zaujimave.

kikina30
5. sep 2008

Erikasadek naozaj nepotrebujem nikoho, o tom vlastnom zážitku, presviedčať, ale bolo to také zvláštne aj kvôli tomu že to mala pred tým nikdy neurobila. 😲 A pre lucinkaaa, ver mi že ani ja som niekedy na také veci neverila ale...... Bežne tou ulicou chodíme a je bežné že z dvorov sa nám občas ozvu aj niektorí milé tetušky alebo ujovia čo tam bývajú. Aj vtedy som sa otočila s úsmevom na tvári, že niekoho pozdravím ako obyčajne a zrazu tam nikto nebol a mala stále mávala. Aj som pozorne dvor prezrela, či nemáva dajakemu zvieratku ( mačičke, psíkovi a t.d , to obyčajne robieva) ,ale ten dvor bol pusto- prázdny. No naozaj mi nebolo všetko jedno. Ale ako hovoríš, nevyzvedala som, len som ju pod zámienkou odtiahla preč odtiaľ. Rozprávať ešte nevie, až na par slov, tak ma zaujíma , čo by mi tak asi povedala keby mohla, o tom čo videla. 😒

erikasadek
5. sep 2008

ze videl aneaku pani , alebo uja , alebo niekoho z tvojej rodiny blizkeho , ktory sa na nu usmieval a kyval jej, nieco co sa vymyka nasmu chapaniu, neboj sa mozno to zmizne za chvilu, duchovny svet ma svoje tajomstava, a len vyvoleny'', maju niekedy pravo don nahliadnut, ked mala vyrastie a bude to pokracovat, a bude ti o tom chciet porozpravat tak ju pocuvaj, a ver jej , takyto ludia potrebuju oporu u blizkych, ver mi ja som tym presla, nemala som ju a je to tazke.

drz sa!

kikina30
5. sep 2008

Ďakujem za rady. 🙂 Určite sa budem snažiť svoju dcérku chápať v tom to smere a byť jej nápomocná. Bojím sa snáď len jedného aby jej to "niečo" neublížilo. Prepáč za zvedavosť, aj ty si bola tou vyvolenou a videla si alebo komunikovala si?

kikina30
5. sep 2008

O.k. asi už tu nikto neni tak padám aj ja. Bru noc všetkým...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
6. sep 2008

kikina , vyvolenou som nebola, ja som mala ine styretnutia a, zazitky vo svojom zivote, tie na ktore sa radsej zabuda, nie kazd duchovny svet, je mily a mierumilovny, a le neboj, to nie je pripad tvojej princezny, netrap sa nad tym vela malych deti ma tuto schopnost ktora rychlo mizne, takze neboj,
ublizit neublizi, je to zriedkave tak neboj, ak mas niekedy tazku hlavu tak sa prid sem vyrozpravat 😉

lucinkaaa
6. sep 2008

ahojte

kikina, ale ja som nepovedala ze na taketo veci neverim 😕, ja len nemam zazitky takehoto druhu... a musim povedat ze chvalabohu, lebo ja som riadny bojko.

erikasadek
7. sep 2008

tak co ducharky , kde ste ??? 😒

bibula
7. sep 2008

luci-preto ich nemas,duchovia vacsinou hladaju osoby,ktore sa ich neboja. 😀
/ale su aj vynimky 😀 /

eri-ja som tu,cakam,kedy sem kto,co napise-ja som vacsinou len citatel 😉 🙂

erikasadek
7. sep 2008

cakas, no ja teraz nemam co napisat akosi ma nic nenapada, a protom som chcela, nieco napisat, len som zabudla, ja si spomeniem.
tak za chvilku 🙂

lucinkaaa
7. sep 2008

bibula este ze maju ti duchovia rozum a nechaju ma zit v sladkej nevedomosti! 😀
erika ja som tiez viacmenej citatel

erikasadek
7. sep 2008

al eved to nevadi , ze si citatel , staci ze si precitas a po pripade das svoj nazor a j to je dolezite, nie len pisat, ale aj davat otazky a pytat sa , vymienat nazory takto je to obohacujuce, pre vsetkych. 🙂

erikasadek
7. sep 2008

http://gwendy.tchatcheblog.com/?p=1

TAK POTESIM VAS NASLA som neake fotky
takze zaciname tato zena je vestica, a tato fotka jke vraj ked sa vzdialila zo svojho tela, pocas seance

pozor za pravost nerucim, je to oficialny blog kde su taketo fotky, tak si vyberte

erikasadek
7. sep 2008

zabudla som povedat, treba zist dolu je ich tam vela

erikasadek
7. sep 2008

http://gwendy.tchatcheblog.com/?p=10

pri tych dvoch chlapcoch je napisane , televizia bola vypnuta