Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

adina22
7. sep 2008

teda z niektorych ide mraz po chrbte,a na inych akoby mali duchovia zmysel pre humor ked sa pridaju na skupinove foto 😉

erikasadek
7. sep 2008

NO NIEKTORE SU NAOZAJSTNE PODLa mna no a niektore su tam ako na ozdobu.

bibula
7. sep 2008

no este som si vsetky nepozrela,ale takto vyzera posadnuty clovek - http://gwendy.tchatcheblog.com/image.htm?k=arti...
dufam link funguje.

bibula
7. sep 2008
bibula
7. sep 2008

dalsi posadnuty-http://gwendy.tchatcheblog.com/image.htm?k=arti...

ma napadlo,raz som isla od zubarky aj s pratelom ahovorim mu ,ze pozri v tom aute aky ujko plesaty a vyzera ako uchylak-a on,ze ved tam/to je zena...a fakt,ked som parkrat zazmurkala tam bola.som mala velku chut ist za nou a opytat sa ci nepozna niekoho takeho-ako som videla.na stastie,alebo nanestastie som sa ovladla 🙂

bibula
7. sep 2008

no takto som to preriedila-co podla mna moze/je skutocne. 🙂

erikasadek
7. sep 2008

bibula, si ista pri tom prvom , ze to je posadnuty, tam je napisane , ze je to vestkina , pri seanci priamo ako ma astralny odchod s tela, nezmylila si sa 😉

denisocka
7. sep 2008

ahojte,zas ducharčiny? 😀

erikasadek
7. sep 2008

hej ale len take lahke, nic strasidelne 😉

bibula
7. sep 2008

no v podstate je to to iste,kedze v tej chvili bola "posadnuta" ,robila seansu 😉

veronika13
7. sep 2008

bibi, dostala si moju IP?

erikasadek
7. sep 2008
https://www.youtube.com/watch?v=mHqb_ZNiuMI


takto nedavno sme spominali ze male deti vidia duchov tato mal na videu mala to iste pozeral a sa od mal do casti miestnosti kde nikto nebol a jej matka urobila fotky a su na fotakch ako vidite biele postavy ako chcete a mala sa vzdy pozera tym smerom
teraz je velka a zostalo jej to

adina22
8. sep 2008

bibula ako si zistila pri tom plesatom,ze je posadnuty?som zvedava 😅

veronika13
8. sep 2008

erika, môžeš preložiť viac asi od 4:30 z toho posledného videa, je tam taký chlapec

erikasadek
8. sep 2008

veronika ano ten chlapec je ako ten z filmu 6 sense, ja ti to prelozim slubujem ale az neskor teraz idem s malym k lekarke slubujem spravim 🙂

veronika13
8. sep 2008

v pohode, nemušís sa preto naháňať 😉

erikasadek
8. sep 2008

hej ducharky kde ste?

veronika13
8. sep 2008

here I am 🙂
prekladaaaaj 😀

erikasadek
8. sep 2008

takze chlapec sa vola justin vidi duchov tak na zaciatku hovoti ze videl vo svojej izbe dievcaa mal strach tak sa skryll pod paplon, a dievcatko sa priblizovalo a priblizovalo

erikasadek
8. sep 2008

takz edo domu tohto chlapca prichadza zistit viac slavny medium a aj sposovatle znamych knih, takze ako vojde do bytu citi dost silnu energiu v tomto dome, a zacina davat optazky chlapcovy aby vedel viac

erikasadek
8. sep 2008

takze chlapec mu vysvetluje koho vida a ako vyzera ta mala , co sa mu zjavuje , nato pred kamerov medium vysvetluje , ze vela pracuje aj s detmi pretoze deti su velmi citlive a vnimaju tento druhy svet blizsie

erikasadek
8. sep 2008

takze chlapec ukaze svoju izbu a kde presne vidi to dievca a hlavne v jeho skrini, a potom mal niekolk stretnuti aj v pivnici kde bol aj muz, tento medium potvrdi ze chlapec ich vidi , pretoze on sam ich vidi a opisuje ich a davaju to aj na papier, takze su tam dve dievcatka , s blond vlasami a starsi muz vyzera to byt ich otec, opisuje , ze citi , ze niekedy na tomto mieste ludia zomierali preto vidi tam aj tu slucku

erikasadek
8. sep 2008

takze ked to daju na papier tak po prvy krat mozu vidiet tych ktory strasia maleho , tvar toho chlapa a j dievcatka

veronika13
8. sep 2008

vďaka, už radšej neprekladaj, idem sa presunúť do postele 😀

veronika13
8. sep 2008

papa

erikasadek
8. sep 2008

ved je to uz koniec , dobru noc 🙂

melory
autor
9. sep 2008

ahojte ducharky 🙂 zdravim vas zo stredneho sk