Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

zuzkafuny
22. sep 2008

Erika... cmug cmug cmug... to je čarovanie s láskou...??? Nie??? 😉 🙂

zuzkafuny
22. sep 2008

Julia225 bol to zlý sen... malé detičky sú vnímavejšie na všetko čo sa okolo nich deje... takže ničduchárske v tom nehľadaj 😉 🙂

erikasadek
22. sep 2008

pokial sa tam hybali tiene alebo aj hracky urobia svoje v tme.
len som nepochopila presne rozprava s ujom ako sa prejavuje presne?

julia225
22. sep 2008

rozprava sa s nim a o vsetkom, odpoveda mu...atd...ako keby bol niekto pri nej, ale iba kym tam niesom, potom ked sa jej opytam, ze s kym sa rozprava tak povie, ze s ujom...
no a jej babka mavala vraj predtuchy, nepoznala som ju, iba s rozpravania dcerkinho otca...babka potom spachala samovrazdu, vraj sa z toho zblaznila... 😕

erikasadek
22. sep 2008

no, je to dedicne..
tak sa jej spytaj o com sa rozpravaju a cez nu popros toho dotycneho , aby vas opustil v mieri..

vies moze to byt aj niekto s tvojej rodiny kto sa o nu stara, to sa stava casto.
zaklad je aby to brala normalne a nie ako nenormalnu vec, postupne ju nato priprava, aby sa hralas hrackamy a nie s tym ujom, a pod. prepac tazko sa to pise...
ale hlavne sa neboj o nu to bude dobre... 🙂

julia225
22. sep 2008

ja sa toho nebojim, len niekedy mam z toho taky zvlastny pocit... 😒
moja sesterka tiez vidi duchov a vraj s nou dvaja aj chodia, jedneho pozna aj po mene ale povedala, ze ho v zivote nevidela...dakedy mi je z nej do smiechu, ale nevravim ze to nieje pravda, len sa ma tobytostne netyka...

erikasadek
22. sep 2008

no vidis a mas vysvetlenie mate to v rodine, hlavu hore... 😉

julia225
22. sep 2008

hej, len ja jej o tom neviem moc povedat a bojim sa, ze ak daco bude vidiet a nebude sa chciet zdoverit aby v puberte nemala problemy alebo co...

erikasadek
22. sep 2008

mozno to puberty jej to prejde , aneboj bude sa ti chciet zdoverit bud nato pripravena, a bud jej napomocna bude to potrebovat.
ver mi viem o com hovorym.

julia225
22. sep 2008

nebude z toho nestastna???

erikasadek
22. sep 2008

nebude ak jej budes napomocna.
ver mi.
hlavne ziaden psycholog a podobne ten ti len povie ma velmi bujnu fantaziu..

brendi
22. sep 2008

ouuuu, já už se lekla že umíte čarovat i s láskou 🙂

julia225
22. sep 2008

to mi aj povedal, ked som sa mu zdoverila ze sa s niekym rozprava 🙄 ...
ja tomu nevenujem prilisnu pozornost, moja segra mala v detstve tiez imaginarneho kamosa a potom zmizol, asi ked mala5rokov, to boli tri hrozne dni, kym si zvykla ze s nou neni, oco ju zato velmi karhal, ze nech si nevymysla, ja som jej trosku verila...

erikasadek
22. sep 2008

rada by som no neviem , som spokojna co mam.
ale pokial viem nie je to najlepsi sposob ako si uchytit niekoho.

brendi
23. sep 2008

taky si myslím, člověk asi nemůže být spokojený s něčím co by si k sobě tak uměle přitáhl, kdyby to šlo,

erikasadek
23. sep 2008

julia a v tom to je, treba trosku verit i ked sa to zda byt vymyslene a potom taketo male deti si tazko vymyslaju taketo veci , este nevedia ani klamat, proste hovoria co vidia.

je pravda , takzko verime niecomu co nevidime nenahmatame a co nepozname.
a predsa svet okolo nas skryva mnoho tajomstiev....

brendi, no ja som poznala niekoho kto to spravil a na silu si priputal dotycneho k sebe , neskutocne, aj ked sme vsetci vedeli , ze ju nema rad aka zmena spravania , ,samozrejme nevydrzalo to dlho...

erikasadek
24. sep 2008

dobry vecer ducharky, tak co je, kde steeeeeee? 😠

brendi
24. sep 2008

erikasadek, to mě zajímá, jak to ta dotyčná udělala? opravdu je to možné? čarování by se nemělo podcenovat a pořád myslet na to že se ti dobro, či zlo 2x vrátí, ale je možné si čarováním podpořit dosavadní vztah?

muriel293
24. sep 2008

môj muž verí že deti si v skorom veku ešte pamätajú prevtelenie-znie to šialene ale nebude na tom niečo?
Švagrinina malá stále omieľa dokola že: mala som sestru aj bračeka ale zomreli keď boli malí...a to má tri roky! V telke to nevidela ani jej to nikto nehovoril. A keď sa jej opýtaš odkiaľ to má tak povie že mala som! a hotovo!chápete???

kikina30
24. sep 2008

Brendi sorry že sa ti zapájam do debaty, ale z tým čarovaním by som sa nezahrávala. Môže to skončiť aj tragicky ( poznám jeden prípad ☹ ). Radšej nasaď ženské zbrane a opráš romantiku 😉

brendi
24. sep 2008

kiki.......... 😎 nene, já nechtěla čarovat, jde o to že jsem to jednou dávno pradávno chtěla vyzkoušet, nevím jestli bych se k tomu někdy dostala, ale najednou se ten dotyčný dočaroval sám, uplně sám, až mě z toho zamrazilo..........a jaký poznáš tragický případ ?

muriel293
24. sep 2008

julia225
ja keď som bola malá tiež som trpela samomluvou,večne som sa hrala že sa s niekym rozprávam,odpovedala som nikomu a tak ale môžem na sto percent povedať že to bolo preto lebo som bola sama a nemala som sa s kým hrať...

brendi
24. sep 2008

muriel, mě osobně se nikdy nic tajemného, nevysvětlitelného nestalo ač mě to samotnou docela zajímá a ráda se o těchto věcech bavím..........zkrátka nemám to štěstí, možná je to ale tak dobře, ¨nedovedu si představit jak bych asi reagovala 😕

monkula
24. sep 2008

julia, keď mal Jarko asi tri roky, tiež mal uja.... hojdal ho na hojdačke, a pri zaspávaí sa smial, že ujo v rohu skáče,,,,, či ho nevidím.... 😲 😲
keď som sa ho opýtala, ako ujo vyzerá, vždy povedal len: má dedíky, to boli fúziky... dnes si to nepamätá.... 😉

brendi
24. sep 2008

nám ted umřela babička.................bylo by hezké kdyby se na Filípka "přišla podívat"............ každou noc se spolu modlíme k andělíčkovi a babičce v nebíčku 😉

muriel293
24. sep 2008

ja som chcela začať čítať túto tému ale brr brrr radšej nebudem,ja takéto veci moc nemusím nakoľko mám na to labilnú povahu 😅 brrr

brendi
24. sep 2008

tak honem pryč!!!!!!!!!!!!!!!!! za chvilku bude půlnoc!!!!!!!!!!!!! hodina duchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😀

monkula
24. sep 2008

melory, aké sú to tie vtáčie deti? Nikdy so mo tom nepočula.... 😕
Inak ,mne najväčšiu hrôzu vždy naháňa El Chupakabra, je to hnus, fuj.... 😝

kikina30
24. sep 2008

Brendi aha, som myslela že ty chceš čarovaním rozdúchať zhasnutý ohník manželskej lásky 😉 . No poznám jeden prípad kde jedna dotyčná si dala pritiahnuť k sebe chceného muža. Tak to fungovalo až príliš... On jej potom dýchať nedal, stále za ňou chodil, izoloval ju odo všetkých, chcel ju iba pre seba. Na každom kroku ju upodozrieval z nevery a myslel že ho chce opustiť. Je to už šesť rokov čo dotyčná spáchala samovraždu a on stále chodí ako bez duše. Ta také sú to čary. Bezcitné a umelovytvorené.

brendi
24. sep 2008

..............no teda , ještě že jsem to tenkrát nezkusila 😕