Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
6. okt 2008

http://video-fantome.skyrock.com/5.html tento som uz daval ale stoji zato stale, neviem neviem vidiet v noci v lese nieco take tak nohy na plecia ....
druhe video

melory
autor
6. okt 2008

erika tak to je ina fantasmagorina....fakt sa mi neda tomu uverit...je to tak ocividny trik...ale aspon na zamyslenie to moze prospiet...nahana mi to strach a preto sa mi to nepaci....je to pre mna velmi negativna informacia.

melory
autor
6. okt 2008

a niekedy dost primitivna...ale budis...proti gustu ziadna disputa

erikasadek
6. okt 2008

melory nehnevaj sa bolo to na pobavenie a nie na strasenie, viazne to tu , tak cakam kedy sa vsetci preberu

melory
autor
6. okt 2008

🙂 ved som sa prebrala.... 😀

erikasadek
6. okt 2008

a este nieco je to blog ducharsky a po pozerani tychto videi, treba dat svoj nazor, co si myslite prave a, alebo nie, co to mohlo sposobyt a podobne tak cakam na vase reakcie aby som mohla potom poslat...

ked sa to tak vezme tak to tu viazlo tak nech sa to trocha rozhybe nie 😀

monkula
7. okt 2008

ja osm tam nič nevidela.. len kopu kozmetiky 😀

melory
autor
7. okt 2008

mne naskocil normalne you tube...je tam "ufo" v uvodzovkach z vlastneho presvedcenia

monkula
7. okt 2008

mel... 😀
veĎ aj mne to naskočilo ,len som videla iba to ,ako tam niket ootvára a zatvára skrinku s kozmetikou... 😀
príspevok od eriky ,zo včera 23.00 😀

melory
autor
7. okt 2008

jaaaj, ja ze tento ufo... 😅

erikasadek
8. okt 2008

ahojte baby prestante kritizovat povedala som , ze sa budete bat nie;;tak
malo to byt na ozivenie temy niektore su skor srandovne, malo to byt na pobavenie anie na strasenie , tie som dala uz davnejsie..... 😒 😀

inak otvorila som nestastne nedavno jednu stranku , s ducharskymi a satanistickymi prispevkami, na vysvetlenie a nemala som z nej dobry pocit , tak som ju hned zavrela, len od vtedy neako sa mi nepaci co sa deje doma, a vcera v noci , sme mali hudobny koncert hraciek mojich deti v obyvacke zapinali sa a vypinali samde , a co ma nastvalo bolo , ze vzdy ked som prisla do obyvacku som mala zly pocit,a hracky sa hned vypli a sysytem dovidenia , ked ich uplne clovek vypne rucne.. a dnes na zrkadle som nasla stopy ruk na po celopm a j vo vyske , skoro 2 metre mame velke zrkzdlo v spalni tak ma to nastvalo , ze som stravila rano cistenim bytu od vsetkeho zleho......
uz nic necitim tak by to malo stacit

ale som sprozta , ze som otvarala pandotinu skrinku, mam co som chcela....

monkula
8. okt 2008

erika, ale veĎ ja nekritizujem, to nieee, ja som sa smiala sama nad sebou, že nič nevidím... 😀
a normálne mi nabehli zimomriavky po tele, fuuj ,ešte že si t isem nenapísala večer... 😲 😲
a moja malá zase pravidelne pozerá na obývačkové dvere a ukazuje tam prštekom, smeje saa ikedy sa tam pozerá a tisne sa ku mne.... vtedy mi nie je všetko jedno.... 😅 😅

erikasadek
8. okt 2008

ja viem , ja som to v zlom nemyslela , ja len uz ma stale nekritizujte, nedala som tam smilikov usmievajucich...

nemohla som napisat vecer, stalo sa to vcera v noci takze preto referujem, nevedi, len uz asi nebudem otvarat , niektore videa a hrabat sa
myslim tym videa , ktore som tu ani nedala, nebojte, sa

len ma to stve , ze som sa nechranila ja sama aj byt som blba ; tak ma to nauci nabuduce...

monkula
8. okt 2008

a ak ozbavuješ byt zlej energie? Bo aj v tom našom je ho dostatok..... som tu dáka nervózna ,ale to bude asi nechutnou susedkou, asi sa budem musieť zbaviť jej... 😀 😀 😀 🤐

erikasadek
8. okt 2008

tak najprv sa zbav susedy 😀 to bude najlepsie 😀

no ako vies som sensibil a mam urcite schopnosti, takze do deilov nepojdem
no staci vydymit dom so salviou ta je uzasna voci zlym aj silam aj voci stratenym dusiam ktrore su okolo a nechcu opustit , okolie...
a potom zapalujem sviecky a a samozrejme aj silou vole da sa to , len v poslednej dobe som to flakala

mam v nasom byte pokoj takze len z casu na cas ho cistim, tu nestrasi, no aj tak niektore energie ma mozu otravovat aj vonku , tak sa chranim inak al eje to zlozite...
staci ta susena salvia a je pokoj..... normalne, ak nie tak su tam uz ine sily...

jedine co vidim v okoli su v nasej pivnici tiene, pohybujuce sa tiene , ale len tam....

elenita
8. okt 2008

erikasadek, no normalne mam zimomriavky, ked to tu citam.......mna bavi o tom citat, ale nieco take by som veru nechcela zazivat 😅
Mne sa obcas zda, ze mame niekoho v izbe, hlavne odkedy sa mali narodili.....myslela som si, ze je to ud moja babicka alebo teta, lebo ani jedna ich uz nemohla vidiet.........ale aj tak mi to bolo neprijemne....

erikasadek
8. okt 2008

ste zlate, lenze ja som toho tolko zazila za detstva, ze neako ma to uz neprekvapuje, len nemam rada, ich pohyb okolo mna, vadi mi to doteraz..

ja si stale hovorim, ked nieco citim a niekoho presnejsie , ze zatulal si sa, chces sa porozpravat tak nahod..
niekedy doslova mierne provokujem , jedina moznost aby komunil=kovali , so mnou, necham ich odist, s v klude a je pokoj....
nemajte zimoriavky, oni uz neublizia az na vynimky; ale neublizia, akor ja mozem im nahanat strach, ked sa to tak vezme, ved mi mame silu ich poslat tam odkial prisli , a nie oni samy , vatsinou... 🙂

elenita
8. okt 2008

erikasadek, ja som sa od porodu malych strasne bala, vyslovene som citila pritomnost niekoho a aj mavala nocne mory.....ale zda sa mi, ze odkedy bol u nas knaz a vysvatil vsetky miestnosti, je to lepsie.......

monkula
8. okt 2008

no, sušenej šalvie mám dosť, svokrička ma zásobuje.... 😉
ale asi by sa na mňa MM dosť čudne pozeral, keby som chodila po byte a mávala zapálenou šalviou... 😀 😀
ja senzibilná nie som, ja by so mducha nevidela ,ani keby predo mnou tancoval lambadu 😀
ale aj ja mávam pocity, ako elenita, že na mňa niekto pozerá a tak...

elenita
8. okt 2008

monkula a bojis sa toho, alebo Ti je to len neprijemne> Alebo nic? 😉

monkula
8. okt 2008

no, je to taký zvláštny pocit... ale skôr mi je nepríjemné ,že na mňa niekto civí... 😀 😀 😀

erikasadek
8. okt 2008

tak to je fajn aj svatena voda , roby svoje...
ked mate takyo pocit , tak sa urcite nemylite
mohlo to byt tym , ze si bola pred porodom a vtedy je velky zaujem o dotycne,kvoli babatko a mohlo to byt tym, ze niekto tvoj blizky len daval pozor na teba, a ty si citila blizkost, obycajne to tak byva... 😉

to si viem predstavit aj moj muz , je este horsi aon a duchoch a inych veciach nechce ani pocut , pre neho je to nekrestanske, ani liecitelia, len je zvlastne, ked je chory alebo ho boli nieco tak hned urob nieco s mojov hlavou nech ma uz neboli pod...

strasne.....

monkula
8. okt 2008

erika, vtedy je od "bolesti" zúfalý... 😀

erikasadek
8. okt 2008

presne tak vtedy uz to nie je nekrestanske..... no chapes to chlapy...

raz som mu aj zacala rozpravat co som zazivala ako dieta, no hned ma zastavil, podla mna on sa boji staci , ze vidi neaky horror je hned po.....to, a ja sana niektorych zabavam, a na niektorych je mi uzko aj to uznam, hlavne tie japonske tie maju silu, v sebe, strach okolo ...

jeden sa mi velmi pacil a dlho na mna posobil volal sa DARKNESS, bol natoceny spanielom , v americkej produkcii, ale bol dobry aj hlbkov aj konecnym strachom...

elenita
8. okt 2008

Inak ja na tie videa, co posielas, nikdy nepozeram...sa bojim, ked tak vravis, ze niektori ludia su senzibilni a mozu to ti duchovia vycitit....... 😅
jaj, vyzente ma uz niekto upratovat 😀
mam chvilu cas, tak som radsej zasadla na MK 😅

monkula
8. okt 2008

erikasadek, milujem japonské horory, pretože pracujú so strachom, v takej tej dá sa povedať primitívnej podstate, že niekto na Teba vybehne spozu rohu, alebo sa zľakneš tieňa a zrazu tam ni je....
Toto americkým hororom chýba..
A konečne niekto ,kt ojaponské horory ocení...

erikasadek
8. okt 2008

ja ano , pretoze su psychologike, aj mam rada psychologicke filmy , nie somariny , i ked aj tie si niekedy pozriem ale radsej mam dobry film a teraz je toho neako malo....

este ze tu vo francuzsku este stale robia dobre filmy aj take tahsie

monkula
8. okt 2008

no ,aj práve francúzske filym veľmi raada, nemám, nechápem veľmi ten ich humor..
ael teraz na Markíze dávali taký seriál, francúpzsky ,kliatba dolmenu ,to bolo celkom fajn... 😉
veru, psycho filmy ,t oej moje.... 😉