Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
8. okt 2008

no ich humor je vyborny iny ako anglicky, len sa nesmie prekladat, ja ked som videla taxi a ine prelozene do slovenciny tak som sa chytala za hlavu ver mi...
kliatba dolmenu no to je len serial, al edobre filmy co idu v kinach su vyborne, ved stale potom ich preberu aj americania a urobia ako americky ze?

monkula
8. okt 2008

asi v to mto bude, v tom preklade...
tpretože napríklad včera ,som pozerala dilm, od Romana Polanského, v poľštine, so slovenskými titulkami a rozprávali niečo úplne iné, ako t obolo preložené.. takže mňa, keĎže po poľsky viem, tie titulky dosť znervózňovali... 😅
a poraĎ nejaký dobrý fr. film...

erikasadek
8. okt 2008

daj mi troch casu, hned si nespomeniem, ja ich pozeram niekedy tolko napisem ich slubujem bud dnes alebo zajtra

monkula
8. okt 2008

jasné ,a jtak nemám na televízor času... 😀

erikasadek
8. okt 2008

tak fajn

melory
autor
8. okt 2008

francuzi maju excelentne filmy, len nazvy moja hlava dlho nenosi.

erikasadek
8. okt 2008

no moja tiez len musim pozriet dozadu a hned si spomeniem ; je tu toho vela, kazdy mesiac vyprodukuju aspon 10 fimlov v kinach, takze si viete predstavit....

monkula
8. okt 2008

erika, a prečo ich nedistribujú aj na SVK? 😕

erikasadek
8. okt 2008

tak to ti neviem povedat, to bude tym, ze na slovensku asi ficia skor americke ako francuzske nedavno bol v kinach super komedia ktora skoro urobila rekord v navstevnosti, a dokonca odkupil prava , v amerike aj will smith tak mozno uvidis v americkej verzii...
to mas ako nikita, vo francuzskej pre mna je lepsia , no americania si svoju skomercionalizovali tiez...

idem sa nato pozriet

erikasadek
8. okt 2008

http://www.canalplus.fr/c-cinema-en-salles/c-to...
tento pojde teraz v kinach dam vam novinky, ktore maju vyborne kritiky, tak potom hladajte aj doma a dam aj starsie

monkula
8. okt 2008

no ,to začína dobre, miluje mVincenta Cassela 😀
ale z francúzskych názvov so mtrošku mimo 😀

erikasadek
8. okt 2008

tak to mi je luto, aspon vies ako vyzera uputavka tak to spoznas , aj ked ti prelozim tak najdes uplne iny preklad na nazvoch na slovensku 😉

monkula
8. okt 2008

jooj, stačíííí 😀 😀 😀 ďakujeeeeem
moja sestra miluje fil Amelie z Montmartu...

erikasadek
8. okt 2008

neboj viac ani nedam lebo nam zrusia temu, ten posledny je nervak super zahrany,

erikasadek
9. okt 2008

tak ahojte dobre ranko,

odcistenie bytu malo svoj uspech , som rada vsetko sa ukludnilo a cokolvek to bolo islo s panom v klude.....

erikasadek
10. okt 2008

tak co je ducharky kde ste zduuuuuuuuuchli 😀

babi30
14. okt 2008

ahojte, už je tu dlho ticho, tak trošku prispejem. Na tejto stránke sú niektoré zážitky s duchmi, ktoré sa stali deťom: http://www.neuveritelne.szm.sk/duchovia/tab1.htm
Niektoré sú veľmi zaujímavé 😕 🙂

ellen
15. okt 2008

ahojte, nahodou som "zabrdla" do tejto temy, ale bol vecer, tak som radsej vela neccitala...:D
ja som mavala /predtym co sa mala narodila/ "de javu" a teda dost casto, az ma to niekedy vytacalo... ale teraz uz fakt dlho nie...

erikasadek
21. okt 2008

tak co je uz tu nikto nie je zabudli ste na tuto temu...

vinka
21. okt 2008

Akurát dnes bolo v reflexe,že chlapec vydel ducha a od tej doby vie dopredu čo sa stane.Asi tak týžden pred udalostou.Ja neviem či mám tomu verit.Mama sama povedala,že by chceli mat normálnehosyna ako predtým. 😕

deni80
24. okt 2008

No sme tu Erika...len akosi nemam s cim prispiet. Mozno len k tomu videu s hojdackami...tiez som take nieco videla. Bola nedela, prazdna skola a na dvore rozhojdane hojdacky....a bolo bezvetrie....no a nikde nikto...
skoda, ze som to nemohla poriadne popozerat, bolo to pocas jazdy autom.
Musela som si tu od vas nachvilu oddychnut...uz som mala haluze. Raz som si pozerala starsie fotky malej...samozrejme bola noc, muz na nocnej a zrazu som mala nechutny pocit, az ma zima striasla a zazdalo sa mi , ze popri mna presiel nejaky tien...asi by sa mi v tej chvili krvi nedorezalo. Rychlo som zavolala maminke cez skype...esteze bola doma....no nechutne....ja neviem ako to mozete tak zvladat...take stretnutia...

erikasadek
24. okt 2008

ahoj deni, tak som rada, ze , sem prides...

tie hojdacky, aj mne len trocha silnejsie sa hojdalo.... 😀
a bezvetrie ako hovoris....

ja neviem , to bude zvykom, aspon u mna to bude , zvykom clovek toho tolko videla a zazil, ze neako ma to uz nevie tak rychlo nastrasit a, ale pocity mam stale zle tie sa asi nevytratia nikdy.....

vcera som mala taky blby sen, ze sme sa stahovali do super domu, vsetko bolo fajn azrazu som zistila ze nie sme sami, zacali sa mi ukazovat , starsi obyvatelia tohto domu, bolo ich vela aniektory neboli najmilsi, hlavne k mojim detom, no nebol to prijemny sen....

ale co je najzaujimavejsie na tomto sne, ze ten dom neviem ci existuje, nikdy som nevidela, ale s nivalo sa mi s tymto domom za posledne 2 roky aspon 4 krat, ale po prvy krat, ze su tam aj ''duchovia'', proste za kazdym , je to dom nasich snov, ale vcerajsi sen ma neako dorazil.... bolo toho vela.....;

zajtra tu v televizii, ide , v pramom prenose , program nazvany zahady a duchovia, takze sa maml naco tesit, 3 hodiny, pozerania... 😀 ak daju na net aa bude nieco zaujimave tak vam hodim nieco na pobavenie,a lebo ako novu zahadu....

tunisanka
24. okt 2008

Ahoj holky,mám doma indigového chlapečka,který vidí duchy,říká mi to a také mi říkal,kde jsme dříve bydleli a ukazoval mi to na mapě.Jsem z toho dost vyplašená,nevíte co s tím?Vaše příspěvky jsem si nečetla,jsem zde nová. 😉

erikasadek
24. okt 2008

tunisanka, skus si precitat urcite prispevky, a hlavne ziadna panika, skus sa viac zaujimat , co sa tyka tejto temy, a zalezi vela aky ma vek, tvoj drobec a vela veci.... nie je to problem;;;; neboj sa.... 😉

daluri
24. okt 2008

Ahoj, já musím napsat, máme druhou postýlku v jídelně, celou dobu vše ok a je to asi tři týdny, co Terezka kouká do určitého místa, hrůza v očích, brečí strachy. Ale není to hned, jak jí tam položím. Spíše po chvilce, jak si pohraje s hračkami, tak to pak něco zmerčí a je to... Máme mezi jídelnou a obývákem jak je přechod, takové dřev. obložení, kámoška tvrdí, že jak jsou ty linie dřeva,tak dítko to může vidět, jako že se to hýbe...
Duchové to určitě nejsou, ale je pravda, že se říká, že děti vidí věci,které dospělý nevidí...

erikasadek
24. okt 2008

daluri , niekdy ano, tvoja kamoska moze mat pravdu, 😉 a nemusi... 😉

erikasadek
25. okt 2008

PANECKU TAK POZERAM TU SPOMINANU realciu teraz , je naozaj super.... ak najdem v arcive relaciu tak vam ju tu hodim...

deni80
26. okt 2008

snad ju daju do archivu...tesim sa 😉