Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

kvixa
26. okt 2008

waw to je čudná téma ale páči sa mi. Moja kamoška mi raz rozprávala o tom ako mala dobehla v noci za ňou do spálne a kričala že zo stropu idú ručičky...To by som sa asi už bála aj pípnuť. 🙂 🙂 a deja vu mavam často.
a poznam vela podobných príbehov čo sa stali aj v našej rodine: bubu ide mi z toho mraz po chrbte 😲

chromozom
26. okt 2008

Ked som bola mala, sedela som na balkone a mama vesala pradlo, zavolala som na mamu, ze aha mami, babicka! (babi bola uz davno po smrti) A nasa babicka vraj kracala po ulici (ja si to uz nepamatam), chodila este v kroji, mama ju videla tiez, vybehla za nou na ulicu, babicka zabocila za roh, odtial prave vychadzala susedka a ta nikoho nevidela, babicku v kroji by si urcite vsimla.... Takze nasu babicku sme videli obe, aj ja aj mama a dodnes si to nevieme vysvetlit.

erikasadek
27. okt 2008

ahojte, deni sklamem ta, nedali do arcivu, len uputavku, 😉 som sklamana...

deni80
29. okt 2008

No skoda...a bolo tam nieco take, co stoji za zmienku? Nieco take, co sa mohlo vazne prihodit?

erikasadek
29. okt 2008

no bola to relacia ktora trvala 3 hodiny na zivo, teda boli tam ludia ktory ukazali svoje schopnosti na zivo a potom ich vlastne dokumenty a reportaze, z francuzska..

bolo tam duchovia samozrejme, botom ludia ktory opustili vlastne telo, hlavne pocas neakej operacie, tak tam boli ich vypovede...
boli tam byvali stihaci, francuzskej armady, co sa tyka temy UFO...

a na koniec bol tam jedena osobnost ktora neveri na duchov, a kde robili na jednom starom malom zamocku, kde niekedy posobili kriziaci.... takze to bolo dost zaujimave...
skusim najst aspon tu uputavku, je to skoda.....

erikasadek
29. okt 2008

http://lachaine.tf1.fr/lachaine/divertissement/...
to je jedine co je na videu, len ukazka reklamna na relaciu...

a ty Deni, co mas nove, ako v Japonsku...

marcela.m
29. okt 2008

Myslim si,ze je celkom mozne,ze male deticky vidia nadprirodzene veci...anjelilkov a pod.Len dufam,ze nie aj tych zlych...stalo sa mi,ze mala sa v noci zobudila a obzerala sa po spalni,ako keby bola nieco videla,plakala a nevedela som ju ukludnit.A tulila sa ku mne pod paplonom.Ked bola malicka,pozerala sa niekam do blba a usmievala sa akoby nieco videla...akoby komunikovala s niekym,koho ja nevidim.Ale to je ten lepsi pripad,vtedy som sa nebala.

ivulinda
2. nov 2008

😉

melory
autor
11. nov 2008

ahojte, moj teraz prezentuje, ze duchovia su v tme a on ich vidi a preto musi byt svetlo....ked som sa ho opytala, kto mu to povedal....tak odpovie, ze on sam si to povedal 😵

poup
11. nov 2008

tak tohle je vážně zajímavé téma....my máme v rodině "vidění a vnímání jiných věcí"....3generace (babička,mamka i já) už jsme toho viděly a slyšely dost....(doma nám třískaly skříňky od kuchyňské linky, zvuky, jak někdo běhá po schodek, ale nikdo tam nebyl....)...ještě teď mám husinu....věřím, že děti jsou na tyto věci vnímavější, ale sama nevím, jak bych se zachovala, kdyby mi dcerka řekla, že vidí někde v rohu paní.....asi bych jí popadla a utíkala pod peřinu 😀 .....

melory
autor
11. nov 2008

poup, alebo rychlo zapalila svetlo alebo sviecku.....
ked som bola po porode, ci tym, ze zena je vysilena a vidi, aj co nevidi, alebo vnimavejsia....tak som videla dvoch duchov co k nam chodili...uz som to tu pisala a potom este raz jednu pani, co sa predstavila ako ochrankyna mojej dcerky.

marse
11. nov 2008

ked sme boli na cintorine v den pamiatky zosnulych tak sa nam stala zaujimava vec, ako som palila sviecky pri velkom krizi, tak volam na dcerku aby uz isla ku mne a ona stale stala pri hrobe otca MM, cize jej dedka, nikdy ho v skutocnosti nevidela pretoze zomrel ked MM mal 15 rokov, a hovori mami tam sedi ujo, pozerala som sa ale nikto tam nebol ani opodial a pri tom hrobe uz vobec nie. A trikrat po sebe zopakovala a tvrdila ze tam sedi ujo. a Potom som sa lepsie zapozerala na nahrobny kamen a uvidela ten datum, zhodoval sa s datumom narodenia mojej dcerky...bol to zvlastny pocit, ale neviem ako si to vysvetlit.

miauka
12. nov 2008

ahojte, necitala som vsetko, co ste tu popisali, len tuto poslednu stranu...
Zaujimava tema...a povedala by som, ze dost vazna. Nejde ani tak o to, ci deti vidia duchov ale skor o to, ak je duchov mozne vidiet, resp. ich niekto videl, co za ducha to bolo?
Podstatne je vediet, ze duchovny svet existuje. Boh stvoril tento svet aj vesmir a vsetko co je v nom. Stvoril tiez anjelov, no este pred stvorenim sveta sa jeden anjel - Satan vzburil a strhol na svoju stranu aj mnohych dalsich anjelov, tzv. demonov. Takze rozlisujeme "dobre" a "zle" duchovne mocnosti. Verim, ze ak aj niekto vidi duchov, tak to nie su duchovia tych konkretnych ludi, ale su to tie zle mocnosti, ktore beru na seba podobu skutocnych ludi. No verim, ze aj Bozi anjeli sa nam mozu zjavovat, ale len za ucelom pomoci.

melory
autor
12. nov 2008

miauka, mne sa zjavili aj dobre duse....neverim, ze by zlo malo prevahu nad svetlom.

miauka
12. nov 2008

melory, na tomto svete ma "zlo" prevahu...no toho sme pricinou my ludia ☹ ...Boh sice vladne nad vsetkym, ale nebude nikoho "znasilnovat" ani nutit k tomu, aby Ho ("dobro") nasledoval.

miauka
12. nov 2008

vies, diabol sa nejavi hned ako zly, skor naopak, aby zviedol co najviac ludi na svoju stranu...resp. prec od Boha

melory
autor
12. nov 2008

takze, ked sa mi zjavi babicka, ktoru milujem a je na druhom svete...je to podla teba diabol? preco by ma to malo odradit od boha....ked toto je prave vec, ktora sa mi s bohom spaja.

melory
autor
12. nov 2008

mne je skor logicke, ze kto zije dobre sa mu aj dobre stane

miauka
12. nov 2008

melory prepac, idem s malou von, odpisem neskor

melory
autor
12. nov 2008

ved ani nemusis...toto je oduchoch a nie o viere v boha...to by som ti mohla odporucit baby z temy "co pre mna znamena viera"...to je tu fakt o duchoch.
poznam cloveka, ktory sa vdaka rodinemu duchu co ho prisiel navstivit obratil na vieru...takze az tak zle to nebude.

erikasadek
12. nov 2008

ahoj melory... musim ti napisat svoju poslednu, vec co sa mi stala nedavno na dusicky...

mojov vinou samozrejme....

rozpravala som sa a dlho myslela na svojho dedka ktory zomrel ked som mala 1 mal ma strasne rad....
a bavila som sa , ze nesmiema zabudnut , zapalit sviecky , za vsetkych nebohych v rodine,a neako silne som myslela aj na otca mojho muza....

v tu noc som sa zobudila, ze nasa tlaciaren sa zrazu sama zapla, tak som vstala a isla vypnut a a spat, len som citila, ze nieco nie je v poriadku, nechcela som si pripustit a sla spat , ja zaspim strasne rychlo... zobudila som sa na volanie mojho mena, hlasom ktory nepoznam, a citila som ako opustam svoje telo, na polovicu som bola prec, v tom momente som sa spriecila sama, a vratila naspat, len som citila neskutocny smutok okolo seba, strach nie, nie je to po prvykrat, ale davno sa mi o uz nestalo... niekto chcel so mnou komlunikovat, ale vzpriecila som sa, a len som vidala akoby dym,a vzlastne prebieha to vzdy rychlo , ako sa zhotnia amizne, na moj povel, ze namam zaujem....tak to by bolo v skratke,...

melory
autor
12. nov 2008

zaujimave, mozno si niekoho odmietla, co naozaj potreboval pomoct.....alebo niekoho ako pise miauka/zleho/
to clovek len vyciti...mne sa nestalo na dusicky nic.... 🙂 bola som v magickej prahe 😵 pod ochranou.

melory
autor
12. nov 2008

akurat prisla navsteva, do frasa....pridem, ked odide....len piiiis vsetko co si zazila.

erikasadek
12. nov 2008

no ano, ale ja uz s tym naozaj nechcem mat nic spolocne, staci, ze som nedavno musela , otvorit viac svoj eschopnosti, kvoli mojmu synovy, mal take bolesti a horucku, ze osm zacala na nom robit liecitelske, pohyby ako uz davno , nie, problem je , ze tretie oko sa otvara viac a dava mi to potom viac sila moznosti, ja sa cele roky snazim drzat na minime, vies.... a co sa tyka vyletou mimo tela uz ani nespominam, take ake ja som mala za mala, doteraz mam len neake spomienky , ale stoja zato....

erikasadek
12. nov 2008

slubujem, tiez neskor, musim ist k lekarke... tak neskor..

bibula
12. nov 2008

eri-mne sa zase predvcerom zdalo-alebo lepsie povedana na 100% sm pocula vrzgat nase vchodove dvere,akoby sa otvarali-bola som doma iba s ondrickom,muco robil a bibku som von vbyprevadzala,napriek tomu som pocula,ze niekto ich otvoril-zatvarat som nepocula,ale zase som pocula zavriet dvere co mame vonkajsi vchod na schodisko. divne co? normalne som sa bala-v chodbicke mame tmu,tak som len ruku natiahla-dvere boli zavrete,som zasvietila na wc,ci sa tam niekto neschovava a nic,potom do kupelne a nicmale stale sm mala pocit,ze na mna niekto pozera. 😒
fuj

marorlinko
12. nov 2008

ano deti vidia duchov,ale casto aj dospely,keby som neverila a nezazila, tak nepisem. od svojich 14rokov som zazila veci co sa tyka duchov tolko,ze sa to neda ani opisat ale vravi sa,ze ak vidis zleho ducha citis to a bojis sa velmi,ak dobreho nebojis sa, verim tomu, zazila som to.
co sa tyka deti tak mnohi vravia,ze malinke deticky sa casto pozeraju hore,lebo vidia anjelov, moj ked mal pa rmesiacikov, tak vkuse dakd epozeral a smial sa,asi videl anjela. nielen deticky vidia ale aj zvierata napr psi vidia duchov, zazil asom aj to u kamosky,ked ona mi povedala,ze kd eje zaves vidi pani s krvavim austami a ked to zbadal pes stekal tam a ako divy az kym to nezmizlo, strach som mala riadny teda. ona vidi casto duchov z ktorich id estrach,aj ked bol ajej dcerka malinka, spala v kociku ci v postielke v noci a ona videl amal esvetielko a chlad citila,ked s apozrela videla,ako sa k malej naklana jej mrtva mama. uz pri pisani idu pomne zimomriavky tak radsej skoncim uz

miauka
12. nov 2008

Melory, ale ved viera v Boha ma s duchmi dost spolocneho. Mohol sa obratit ten clovek, ktoreho spominas na vieru...ved som napisala, ze verim, ze anjeli sa ludom zjavuju za ucelom pomoci.
Inak ked pises, ze babicka je na druhom svete, tak veris vo vecny zivot a vecne zatratenie?

petule.h
12. nov 2008

moje kamarádka měla dceru ve školce, ta začala chodit domů s tím, že měla imaginární postavu kamarádku vedle sebe, která měla jméno, říkala jí, mami ona má taky hlad...apod, ona to nejdřív neřešila, pak začala...doktorka řekla, že je to v určitém věku normální, že si děti takové věci vymýšlí, pak to přestalo po čase...ale co když??????

ankam
12. nov 2008

ja vas radsej ani necitam-lebo sa zacinam baaaaaaaat 😨