Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
12. nov 2008

ankam staci pisat 🙂

miauka ano verim....neslo sice o moju babicku, ale manzelovu...dokonca som s nou mala aj "sen" alebo ako to nazvat a videla som ju na "druhom svete"

miauka
12. nov 2008

melory...a ako to tam na "druhom svete" vyzeralo? Co ty chapes pod pojmom "druhy svet"?

melory
autor
12. nov 2008

pod pojmom druhy svet chapem priestor v ktorom sa nachadzala.
samozrejme, ze to bolo symbolicke...ale slo o klasicke dva brehy. ona bola na jednom a potrebovala sa dostat na druhy no nemohla, lebo mala v rukach kocik a kocikovala dakeho mirka....neviem akeho....iba tusim...a ja som jej ten kocik zobrala s tym, ze sa o mirka postaram....{bola som tehotna}

lenkalienka4
12. nov 2008

nechcela som, ale aj tak som zase otvorila tuto temu a citam.. a zase sa mi bude skarede snivat 😅

melory
autor
12. nov 2008

lenkalienka dllllho si tu nebola...ale ked budes mysliet na dobre....dobre sa snivat bude.

lenkalienka4
12. nov 2008

melory, ja tvoje pribehy nechcem ani citat, elbo potoom sa vzdy bojim co bude.... a namyslam si sprostosti a potom sa mi sniva... a ked je muz v nocnej, tak to je cista katastrofa. 😀 😀

mimochodom, o skriatkoch nic nove od vtedy?

melory
autor
12. nov 2008

jaaaaj,jasne...skriatkovia....nic....dlho som nebola v lese.....lenka ale ja som z nich nemala zly pocit, dobry, len mi vadili v byte...predsa len, ked sa ti tu moce mrtva muzova babicka den co den.....podla mna potrebovala pomoc, alebo naozaj ako povedala ta pani, co sa na nu kontaktovala, len prisla pozriet na moje deti....kto vie...len ich v byte nechcem mat. skor by som sa bala realneho cloveka v byte....ktoreho nepoznam.

melory
autor
12. nov 2008

ale syn mi povedal, ze on videl v strome maleho uja a ze ten tam zije....tak niesom v tom sama...je to v rodine.

lenkalienka4
12. nov 2008

maleho uja sskriatka? a ty si mu nato co povedla, ze ano milacik, mas pravdu? 😕

hahahahaaaaaaa, ze moce mrtva babicka 😀

lenkalienka4
12. nov 2008

babicka uz nechodi ? a melory, najblizsie ked pojdes do lesa pozriet malickych zlatuckych skriatkov, tak sa s nimi aj mozes porozpravat ne? skus to a daj vediet.

melory
autor
12. nov 2008

lenka kludne pokecaj ak mas chut....aj ked ich nevidis to neznamena ze tam niesu.....tym chcem povedat, ze oni vidia teba.....hihihi 😵 😵 😵
povedala som mu to ako pises ale bez milacika.

lenkalienka4
12. nov 2008

melory, ja som ich este nevidela, ale ked ich uvidim, asi zdrhnem a budem sa bat a kricat! ty v tom mas uz prax... 😵 dobruuu noc.. pa

erikasadek
13. nov 2008

ahojte, teda ste sa rozkecali, konecne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teda , mna osobne intrigovalo moje stretnutie, teda bolo to cudne, sposobom, ako to zo mnou chcelo komunikovat, lae ja mam taky pocit, ze to nebolo az take nevinne, teda, som o tom presvedcena.....

mali ste niekedy, zazitky mimo tela...?
pretoze moje boli sialene, za mlada....

mpad
13. nov 2008

Ahoj,
tak jsem otevřela toto téma, přečetla první 2 stránky a bojim se jít na záchod ☹ bojim se proto, protože tomu samozřejmě věřím,..................! nechtěla jsem to vůbec číct, ale nejde to, vtáhne mě to .............mě osobně se párkrát stalo, že jsem měla pocit, že nejsem sama, strašně jsem se bála, ale nikdy se mi nestalo nic konkrétního. Ale od kamarádek jsem slyšela podobné historky, co tady čtu, teda kecám, nebyli tak děsivé jako tady čtu !!!! a to jsem přečetla jen ty dvě stránky.
Ale zrovna včera jsem tady měla kamarádku a ta na to hodně věří, chodí ke kartářce apod. A prý tam měla sebou malou sestřičku a ta se pořád dívala klidně do rohů místnosti a ta ženská řekla, že tam vidí duchy a když odjížděli, tak jí symbolicky jednoho dala do dlaně a kamarádka říkala, že celou cestu domu seděla v autě a koukala do otevřené dlaně a byla neuvěřitelně klidná...........................! mě to tak vyděsilo ! a pak když si tady přečtu, že se to stává více dětem....................... 😨 pořád budu koukat na mojeho Martínka jeslti náhodou nevidí ducha 🙂
nevim, jak bych se chovala, kdyby se mi něco takového stalo, hodně mě to děsí, je to velká moc a ovládá nás to a nic s tím nezmůžeme, přijde mi to jako kdybychom byli figurky loutkového divadla a ta "moc" nás ovládala a zahrávala si s náma.........................

až budu mít odvahu přečtu si víc 🙂 ale rozhodně nebudu číst večer 🙂

slavik
13. nov 2008

erikasadek, napíš nejaký zážitok mimo tela.

erikasadek
13. nov 2008

napisem samozrejme, bud dnes vecer , alebo zajtra mam toho dnes naozaj vela.... 😉

bibula
13. nov 2008

ZE ZA MLADA,STARENKA PREHOVORILA 😀 😀 😀

erikasadek
13. nov 2008

co chces za chvilu budem mat 33....; ale vazne, moje skusenosti datuju od 4 rokov az do 16 najviac, potom uz som vedela ako na vec, tak preto.... 😉

melory
autor
14. nov 2008

erika je skoda, ze si to mala formou "nocnej mory" preto je dobre, ze sa o tom rozpravame. mozeme detom z toho spravit prijemny zazitok.

erikasadek
15. nov 2008

ahojte, no prave , ako vies u na to bolo skor ako nocna mora, i ked nocne mory su ine....;,
teda neviem ci som to pisala predtym , ako som sa sa pridala; ja ked som mala 15 uz to bolo so mnou zle, vsetko mozne sa dialo, tak ma moja teta zobrala, k jednej liecitelke, a ta mi velmi pomohla, teda nie liecenim, len mi vysvetlila, co sa so mnou deje, mala som stastie takych ludi ako je ona, vela nie je...

teda aby som lepsie vysvetlila, mam liecitelske schopnosti, ktore boli v tom obdobi, velmi silne, ale u mna neovladatelne,a sposobovalo mi to problemy, tym ze som sensibil, tak pritahujelm aj ten druhy svet, na moju smolu, aj ten dobry aj zly......
kazdy sa chcel so mnou spojit, len clovek v takomto veku nevie poriadne rozlisit , co je dobre a co zle, az na vynimky.....

a najhorsie boli moje , momo telove vylety, tie ma nicili, pretoze sa diali kazdu noc, bez mojho vedomia...

erikasadek
15. nov 2008

trvali podla mna aspon 2 roky, posledne, az som to zastavila vdaka tej liecitelke....

teda u mna to bolo stale to iste, snivalo si mi kazdu noc skoro to iste, ako sa dostavam cez stenu do obyvacky a cez skolo na balkon a postavim sa , zarubnu balkona a skocim, okolo je skoro ranne svetlo a ja skocim,a chvilocku padam asi pol metra , akoby tarcha mojho tela, znova sa vratim a letim, prejdem cez riekua potom je to uz rychle.... tazko sa vysvetkuje, ale u nmna to bolo akoby som presla inou dimenziova a do vesmiru ako vesmir, bola som akoby v takej ochrannej bunke, vsetko som vnimala, acitila, aj ked ma natakovako , neskutocne, mala som pocit , ze ma roztrha, vtedy to iso strasnou rychlostou,a zrazu zastavilo a znova; a ja som len pozorovatel, nakoniec som skoncila, v nadhernej zahrade, kde boli kvety,a ine ako u ns nadherne,a uzasne silne svetlo, ktore im davalo zivot,a le podla hlasu , ktory bol za mnou stale , ja som nesmela ist na to svetlo, bolo smrtelne, , tomu kvetenstvu davalo zivot a nam smrt.....

viem ze som nebola sama , bolo nas tam viac, boli sme akoby v takej jaskyni nadhernej, v bezpzci od toho svetla,a tam sme pocuvali a lebo prechadzali...
neviem ako to opisat, bolo to akoby v skole davali sme otazky a dostavali odpovede, odpovede velmi zvlastne...
vela veci si nepamatam, pretoze ked som sa vnutorne vzburila, aby som uz nekonala tieto vylety mimo tela, tak sa stalo, ze spomienky boli ako vymazane, nedokazem vam to vysvetlit alke je to tak, zostali len slabe utrzky, tie najsilnejsie zazitky ostali....

co sa tyka odchodu tela, neodporucam, je to aspon pre mna to bolo bolestive rano, trvalo mi aspon 30az 45 minut pokial som si citila telo, bolo cele strpnute , po zobudeni, strasne ma to vzdy boleli, plno ihiel..... a po druhe je to riziko, je plno dusi, ktore len cakaju nato, kedy sa uvolni , prazdna schranka, to znamena, ze sa uz nemusite zobudit vy , len vase telo, ale niekto uplkne iny,.....
ze u mna sa to nestalo, vraj som mala velmi silneho , anjela strazneho, ze sa to nikdy nestalo.....

erikasadek
15. nov 2008

este dodam, ja ked som maal aj mam neake otazky tak si polozim , pred spankom, a bud v sne dostavam odpovede, alebo , len tak neskor mi prebehne myslienka hlavou,....
raz som si polozila ake je peklo,a a mam pocit, ze som , mala tu moznost trocha vidiet,ako pozorovatel, samozrejme mimo tela, ake to je....... starsne......................

erikasadek
17. nov 2008

zase ste niekde zduchli???? 😕 😀

lelenkaa
26. nov 2008

Ahojte, dlllllllllho som tu nebola. Ale zvedavost je zvedavost. Neskor vsetko docitam.

Erika ja som si tiez tak polozila vela otazok ale nikdy som nedostala odpoved. Napis blizsie o tom pekle

melory
autor
26. nov 2008

ahojte, erika precitala som si tvoje zazitky......len som nevedela, ze su to zazitky "mimo tela"
tieto nocne mory som zazivala aj ja....boli velmi krasne tym, ze neboli akoby z tohto sveta.
bol v nich aj iny pocit...strach bol 100000000krat silnejsi....ako aj ststie aj vsetky pocity...vlastne to boli hlavne pocity.

lelenkaa
27. nov 2008

Melory aj ty si opustala svoje telo?

lelenkaa
27. nov 2008

Citala som trochu dozadu, melory skriatkovia naozaj existuju? Kym som sem nechodila tak som precitala par zaujimavych knih o reinkarnacii, karme a druhom svete. Skriatkovia to je pre mna zas nieco nove.

Som sa aj bala ako budem spat ked som vas vcera zas otvorila, riady neumyte, za ten cas som zabudla na svoje dobre zvyky 😀 😀 ale nastastie v pohode.

babi30
27. nov 2008

ja moc na škriatkov neverím ale som si spomenula že mama mojej známej, ináč veľmi veriaca žena vídavala malé bytosti a volala ich "kapčuchovia" alebo tak nejak, a videla ich aj v dome aj vonku. Keby mi to hovoril niekto iný, dobre by som sa zasmiala ale tá pani bola seriozna žena.Pravdu povediac neviem čo si o tom mám myslieť.

melory
autor
27. nov 2008

tiez som ich videla babi30, ale len raz, a tiez som seriozna 😉
existuju rozne nadpozemske bytosti, ktore tu s nami su, alebo sem len chodia.
vesmir nieje len pre nas, ako sa ludia domnievaju....... 😵
volaju sa skriatkovia, trpazlici, vili, elfovia, vodnici atd, atd

melory
autor
27. nov 2008

nikdy som nebrala tieto moje vylety, ze je to nieco vynimocne, len ten zazitok snad za tu vynimocnost stal. skor mi to pride prirodzene, lebo telo opustame kazdu noc a dusa sniva, alebo spracovava rozum informacie z dna.