Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
14. dec 2008

konja, je to velmi silny zazitok, ze? mne bolo potom luto, ako si mi ludia neverime, ked mame dake prave citenie - intuiciu.....na luciu nic zvlastne, listocky si uz nepisem....manzela mam...ale poviem vam, ze ked som si robila listocky, tak som mala 13 rokov a vyslo mi meno mojho manzela, ktoreho som spoznala o 7 rokov. a sme dodnes spolu stastny...tak aj na tych listockoch bude nieco pravdy.

konja
15. dec 2008

Melory: Silný zážitek to teda je. Hlavně ten den kdy se to opravdu stalo jsem si to ihned uvědomila. Bylo to první co mě napadlo když jsem to zjistila. První reakce byla - já jsem to věděla! Byla jsem z toho docela zděšená.

erikasadek
15. dec 2008

ahoj trnavcanka.... 😉 🙂

simour1
19. dec 2008

Ahoj všem,
tak jsem přečetla prvních 5 stránek,dál budu dočítat postupně.
Musím říct,že věřím všemu,co tady píšete.Duše zamřelých nás určitě navštěvují.Dá se říct,že v mojí rodině se tohle potvrdilo už mockrát.vždy se jednalo o příjemný zážitek.jen jednou jsme já,maminka a sestra zapomněly na výročí úmrtí mého tatínka (zemřel před 28 lety,když mi bylo 5 let).V den výročí jsem byla sama doma s mojí tehdy asi pětiletou dcerou.V celé ložnici nám při chůzi silně vrzaly parkety.ve chvíli,kdy jsem si večer lehla do postele,jasně jsem slyšela kroky a známé vrzání,vzduch se ochladil a já jasně ucítila dech a pohlazení po vlasech.Bála jsem se a ani nehla,potom usnula.na druhý den jsem to vyprávěla mamce,které ve stejnou chvíli předchozího dne cinkaly o sebe skleničky a rožnulo se světlo v kuchyni.No a sestře opět ve stejnou dobu spadla záclona i se záclonovou tyčí.šel nám mráz po zádech.Od té doby jsme už nikdy v životě nezapomněly na výročí tatínkové smrti.
Asi před půl rokem jsme s mojí tchýní vyvolávaly duchy a snažily se přivolat duši zemřelého tchána,kterého jsem bohužel neznala.O to víc jsem byla v šoku,když odpovědi na naše otázky byly pravdivé a předem znal na ně odpověď pouze můj manžel,který se této seance účastnil jen přihlížením.
Věřím velmi silně i na anděle strážné,protože jinak si neumím vysvětlit,jak mohla má tehdy 18-ti měsíční sestra nevypadnout z okna,houpající se na parapetu okna ve 4. poschodí-využila chvilky nepozornosti,kdy babička šla otevřít dveře mojí mamce.A také proč mě "kdosi"našeptával do ucha,ať okamžitě zvednu z deky na koberci mou tehdy čtyřměsíční dceru,která spokojeně pásla koníčky.Sotva jsem ji vzala do náručí-zřítil se betonový strop téměř v celé místnosti obýváku v paneláku,kde jsme tehdy bydleli-jen ne roh místnosti,ve které jsem seděla s dcerou v náručí těžce vyděšená.Podotýkám,že se nejednalo a nějakou starou barabiznu,ale úplně běžnou bytovku.Velké kvádry betonu ležely především na dece,kde půl minuty před tím ležela má smějící se dcera.všechny hrkávky byly rozbité.
Těch zážitků mám víc než dost,jen si na ně postupně misím povzpomínat.🙂

simour1
19. dec 2008

A ještě co se týká vidění duchů malými dětma,tak na tom určitě taky něco je.jelikož jsem zasloužilá matka,setkala jsem se s něčím takovým ,jako je žvatlání si s "kýmsi" v místnosti,úsměvy dětí směrem k prázdnému rohu místnosti atd.Dokonce i závany různých velmi známých vůní.Zní to strašidelně,ale je to tak
Asi jsem nějaká čarodějnice,protože se mi bohužel už 2x stalo,že jsem potkala člověka,o kterém jsem si v duchu řekla,ani nevím proč,že už tady dlouho nebude.Bohužel oba vždycky do týdne zemřeli-ten první na druhý den.Ale to radši už řešit nebudem. ☹

denisocka
21. dec 2008

baby,kus ine chcem

začala som si uvedomovať,že som velmi alergická na jedno slovo - to slovo je ŽID (ako nenarážam na židv,nič,len nechápem tomu sama)

ide o to,že to slovo mi nevadí,ale začal ho používať moj manžel v poslednej dobe,ked mi na niečo chce povedať že som lakomá -povie "ty si ŽID" a ludia,ja som za to osolvenie ochotná skoro vražiť...normálne nechápem kde sa vo mne ten hnev berie .... proste ak ma prirovná k židovi ---- boh vie čo to znamená 😔

erikasadek
22. dec 2008

denisocka 😕 , ty to musis vediet, co to znamena asi si to slovo pocula az prilis 😉

denisocka
22. dec 2008

normalne som na to alergická.----nechápem,ked mi to povie muž tak sa cítim jakeby mi povedal že som najväčšia špina 😕 sama tomu nechápem 😒 doteraz take oslovenia u nás nelietali,ale doniesol to odniekila z práce a ked videl že ma to tak rozhnevá,tak mi to hovorí schválne akože zo srandy, a mna ide normálne roztrhať,sa bojím aby som mu nevrazila,naozaj 😔

pritom nejake dokumenty o koncentrákoch pozerám,teda nemám z toho nejaky pocit,len ľutosť - moja kolegina zas ked vidi čokolvek ohladom 2.svetovej vojny tak ju zovrie niečo v nutri a plače a nemože to ani vidieť.... ja taky pocit nemám ked kukám niečo o židoch,ani nič proti nmm-len to oslovenie - TY SI ŽID ma ubíja 😖

erikasadek
22. dec 2008

chlapi, vsetci su rovnaki, staci ze vidi, ze ta to stve tak bude podpichovat, neboj to prejde.... 😉

denisocka
22. dec 2008

ale mna by zaujimalo prečo som na to háklivá 😕

tannawe
22. dec 2008

denisocka, nepremyslela jsi o tom, ze ti to vadi proste proto, ze je to takove urazlive a zevseobecnujici a xenofobni? Clovek nemusi byt zid na to /ja sice jsem... 😀 /, aby si uvedomil, ze pouzivat tyhle sterotypni urazky je vlastne dost prizemni...tak mozna proto jsi na to tak hakliva...asi to rezonuje v tobe s tim, ze kdyz ti to rekne muz, ze tim vlastne dava najevo takovou svou omezenost... 😉

lelenkaa
22. dec 2008

deni ja som taka iste, urcita vec ma rozculuje ked to niekto robi, ide ma porazit ked to vidim a vrazdila by som. Radsej nenapisem co to, lebo si o mne pomyslite 🙂 a tiez by ma zaujimalo co to je. Pritom je to totalna blbost. U mna je to od detstva a rozmyslala som tiez preco, chcem vyskusat regresiu ci to nie je nieco z minuleho zivota. Ktovie 😖

tannawe
22. dec 2008

No regrese je urcite dobra, ale pokud ano tak jen s dobrym terapeutem, preci jen prvni sestupujes do vlastniho porodu a teprve potom muzes jit dal, tak pozor na nejake sarlatany, co by hned vykladali minule zivoty! 😕

lelenkaa
22. dec 2008

chcela som napisat a tiez ma zaujima cim to je, nie co to je 🙂

lelenkaa
22. dec 2008

to je to coho sa obavam, stale hladam🙂 nechcem riskovat hocikoho. Knih som uz na tuto temu precitala dost, uz len niekoho najst

tannawe
22. dec 2008

no to zrovna neni snadne, clovek si musi vybudovat duveru ke svemu terapeutovi, a pak neco to stoji ze? 😝 ,takze bych kdejakemu radoby profesionalovi taky nenaletela. Tak hlavne stastnou ruku ve vyberu.
Jinak ja jsem sem jen nakoukla...takze uz zase tise mizim 😉

lelenkaa
22. dec 2008

Dakujem 🙂 vidim to na dlhu dobu kym niekoho najdem, pa 😉

denisocka
22. dec 2008

lelenka-ved mi napíš do IP a toho terapeuta už mám,teda niekho komu by som vedela otvoriť svoje JA ale je dosť daleko a teraz momentálne sa na to necítim,tak ak by si chcela kontakt tak ti dám

zdenallicka
30. dec 2008

AHoj holky, moje neter ma kamarady.. 10 malych certiku - ukazuje si pritom do puli lytek, kdyz se ji ptame, jak jsou velci, a 4 pejsky... O certikach jsem vedela, ale o pejscich ne.. Prijeli jsme k nim na navstevu a ja kopla boty do rohu a ona zacala plakat, ze jsem ji skoro zabila pejska.. Tak cucim, kde je jaky plysak a pak jsem ji vzala na ruce a rikam: Jakeho pejska??? A ona ze toho nejmensiho.. Ze ma 4..
A v aute bezne rika: Sednout a nevyvadet, jinak vas mamka vysadi! 😠

Certivci jsou desne hodni, porad si s ni hraji a hlidaji ji hracky, kdyz nejsou doma.. Pejsci ji trochu zlobi, prootze jsou pry jeste miminka a neumi poslouchat... 🙂

mywiel
30. dec 2008

Zdenalicka no milé... 😀 😵 😉

skurinka
30. dec 2008

muj domca rika ze ho v noci chodi hlidat nejaka pani.a kolikrat jsem ho slysela jak si povidaji,jo arikal ze je hodna.tak jsem z toho zmatena ☹

denisocka
30. dec 2008

zdenka parada 🙂

zdenallicka
30. dec 2008

A bylo super, holky, ze to vykladala prababicce, ktere bude letos 82 let a uz blbe slysi.. A Tina ji rika: babicko, babicko, my mame doma certiky..:o) A babicka na ni: Coze, cerviky???? A na segru ze: Jano, udelej si doma poradek!! 😠

Tak jsme se rehtali vsichni vcetne dedy, jen ona chudinka nechapala a ja se divam na Tinu a ta byla uplne paf z babicky, pak se otocila trosku zady k ni a tukala si na celo.. POdotykam, ze TIne byly ted tri roky... 😀

erikasadek
6. jan 2009

caute ducharky, tak kde ste zase zduchli vsetky......

trnavcanka
7. jan 2009

ja som na Silvestra videla postavu v sedej mikine ako nam chodi po chodbe ..... ale v zrkadle...a to som ani nepila 😉

emamamamu
7. jan 2009

holky vy jste mi vcera zpusobily infarkt!🙂
byla jsem sama doma, cetla diskuzi od zacatku a najednou rana na balkone...netusim doted co to bylo..ale srdce jsem mela az v zadku😀

melory
autor
10. jan 2009

ahojte holky.....tak s tou alegriou na nieco, to sme viacere....ja som straaaasne alergicka na slovo nemec a kostol.
moje zistenia su, ze v minulom zivote som bola ....[denisocka odpust mi]...zidovka, ktoru nemci umucili a v stredoveku si zas knazi na mne tiez hocco vyskusali. dokonca mam znamienka na vsetkych inkliminovanych miestach....urcite by ich zaujimali aj dnes 😅

lenkalienka4
10. jan 2009

melory 😀

erikasadek
10. jan 2009

melori , ja som zistila, ze s mojim muzom v minulom zivote sme sa tiez poznali, ale nasa laska bola nenaplnena.....
az teraz po prvy krat je...
od zaciatku ako som ho videla, mi bol neaky blizsky povedomy....