Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy80
12. jan 2009

ahoj holky,

jdu k vám nakouknout, protože je to asi týden, co se mi v noci vzbudil starší syn a s brekem utíkal k nám do ložnice, že v jeho pokoji je divný pán. Úplně se klepal a plakal. Nechala jsem ho u nás v pokoji a dodnes mi to leží v hlavě, jestli to nemohl být duch. Bydlíme v domě po manželových prarodičích, oba jsou už mrtvý. Syn má pokoj tam, kde bývala jejich ložnice.

jankado: tvůj strach chápu. My co jsme se přestěhovali do tohohle domu, tak mám šílený strach. Když měl MM odpolední, bála jsem se jít přiložit do kotle, který je ve sklepě. Je to třípatrový obrovský barák a fakt se tady bojím. Navíc po tom, co syn viděl v pokoji toho divného pána.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy80
12. jan 2009

Mě se zdává o mojí mrtvé babičce. Měla jsem jí moc ráda a pojmenovala jsem po ní dceru. Věřím, že jí bude chránit.

mywiel
12. jan 2009

Andy80 moja Kaya ma druhé meno Klementina tiez po prababke. 😉

mywiel
12. jan 2009

My sme mali tiez v dome pana co tu niekedy davno byval... 😅
Moja svokra sa nanho napojila a ten pan vyzeral nejak ako Luis de Funes, no taky charakter, hyperaktivny, rozculoval sa a vkuse vyhanal z nasho domu mojho bratranca, nemal rad ked prisiel k nam nejaky muz, nemal velmi rad nové navstevy. On sa vlastne nezmieril s tym, ze uz tu nebyva ale ze zomrel a ma odist, tak mu to moja svokra vysvetlila a poprosila ho aby odisiel, odvtedy mame klud.

erikasadek
12. jan 2009

ahojte baby...
jankado, to je normalne ze mas strach, nemusis sa hanbit.... naozaj nie.... 😉

ja rada pozeram , medium lisa wiliams poznate ju niektora.... jedna z najlepsich ake som zatial videla... aspon pre mna.....

http://www.mylifetime.com/on-tv/shows/lisa-will...
teda velmi rada to pozeram.....

mywiel
12. jan 2009

Ja mam rada Ghost whisper serial... 🙂

http://majoke.com/info/torrent/Ghost-Whisper.html

erikasadek
12. jan 2009

aj ja a teraz my chyba, na TF1

kivec
12. jan 2009

Ahojte ,
Ako urcite vela inych aj ja som sem zo zvedavosti nakukla, lebo nazov temy je velmi lakavy. Aj ked som tuto temu zbadala uz davno, nazrela som sem az teraz. Presne ako Jankando, aj ja sa strasne bojim vsetkych nadprirodzenych veci, aj ked sa snazim si ich nepripustat a snazim sa neverit. Ale aj tak ma stale prepada pocit, ,,co ak predsa?"
NASTASTIE, zatial sa mi nic nadprirodzene nestalo, tiez ako Jankando by som to nerozchodila.
Ale nechapem, preco sa tak strasne bojim, ked sa mi nikdy nic nestalo, nikto ma nikdy nestrasil, horory nepozeram. A taka Erikasadek ma zazitkov za nas vsetky a vobec sa neboji. Erika, ako to robis? Ja som na seba zlostna, ze sa tak bojim, strasne ma to obmedzuje.
Inak vcera som citala tuto temu vela stran dozadu a v noci sa mi snivalo celu noc, ako sa mi hybu veci v byte a ako sa nam po dome prehanaju duchovia. 😝 😀 Mam toho plnu hlavu. Ale nastastie tie sny prekvapujuco neboli strasidelne.
Ale ak niektora viete, poradte nejaky recept ako sa prestat bat.

lucinkaaa
12. jan 2009

kivec a preco sa na seba hnevas.. ja som uz aka stara 😀 a stale sa bojim po tme a na zachod ked chcem ist v noci tak si musim rozsvietit uplne vsade, v noci sa tlacim v posteli zasadne na muza, aby ma nezjedol daky bubulak... a tu som 😀 tiez som este ziadneho ducha nevidela, chvalabohu, ale aj tak by som ho asi nevidela, aj keby stal predo mnou, kedze som kratkozraka a po tme aj tak p.d vidim 😀

ja ked si to tu citam, tak potom strasim celu rodinu s duchmi a bubolakmi 🙂

kivec
12. jan 2009

Lucinka, ja sa ani nesmiem muzovi priznat, ze navstevujem tuto temu. Uz aj tak sa mi dost posmieva, ze chodim na konika a nie este toto... Tak sa bojim a trpim sama, nikomu to nesmiem prezradit 😀 . Ale hneva ma to preto, ze mne posmrtny zivot totalne nedava zmysel. Neverim, ze je, neverim v reinkarnaciu a aj tak sa bojim. Lebo vzdy je tu to ,, co ak predsa?" A hlavne, ked pocuvam a citam tie prihody. Len tisko dufam, ze si ich vsetky len vymyslate, aby ste nas bojkov postrasili a potom sa na tom bavite. Vsak? 😀 😀 😀

lucinkaaa
12. jan 2009

no kivec moja... neviem neviem, ja si nemyslim, ze si to baby vymyslaju... ja verim aj na reinkarnaciu, aj na duchov... pripustam, nieco moze byt skreslene ale iste nie vymyslene.

nechcem ta strastit, ale na druhej strane som rada, ze nie som sama taky posero 😀

erikasadek
12. jan 2009

kivec, ja neviem, ale skor sa boj zivych ako mrtvych, ti ti uz neublizia... to rozpravame len o mrtvych, je ine nieco diabolske a podobne, to uz su ine sily...

za seba ti mozem povedat , ze som si nic nevymyslela, a som si ista ze 99% kociek taktiez...... 😉
mezdi nebom a zemou je mnoho veci , ktore sa tazko vysvetluju... 😉

vsetko nepoznane nahana strach ze?

kivec
12. jan 2009

Mas pravdu Erika, tiez si tak hovorim, ze zivy nam mozu ublizit, mrtvi nie. A presne tak, je to strach z nepoznaneho.
Ale vela krat si myslim, ze aj tak to moze byt vytvor nasich mozgov. Mozog je schopny velmi cudnych veci, tak si myslim, ze aj to je jedna z moznosti. Moze to byt sposob, ako sa nasa mysel vyrovnava s nasou smrtelnostou. Lebo na psychiku je to urcite velka zataz, uvedomovat si, ze raz umrieme. Ale nevylucujem aj posmrtny zivot. Len sa snazim si to nejako racionalne vysvetlit. Vsak raz sama spoznam pravdu.
Ale aj moj skepticky manzel obcas zapochybuje, ze nieco medzi nebou a zemou existuje, lebo uz sa mu niekolko krat stalo, ze sa mu splnil sen. Ked sa mu to snivalo, vobec tomu nevenoval pozornost, lebo to bolo vacsinou vytrhnute z kontextu a nedavalo to zmysel. Pamatal si len pocity, ktore, v tom sne mal. A ked sa mu to naozaj stallo, hned sa mu vybavil ten sen a zrazu mu dal zmysel. Lebo teraz uz vedel vsetky okolnosti, vedel kde, s kym a preco je, co v sne netusil. a stalo sa mu to uz zo 4-5 krat. Muselo to na neho velmi zaposobit, ked mi o tom povedal.

janka196
12. jan 2009

erika presne to iste aj moja mama vravi ze mrtvych sa netreba bat 😉

erikasadek
12. jan 2009

tazko vysvetlis nieco racionalne, ked je to nepoznane, a ani slova poriadne nato nestacia, niektore veci sa ani nedaju popisat, to treba zazit,a vidiet....a aj potom si davame vela otazok, preboha co som to videla zazila, alebo co vsetko to ma znamenat...
nie vsetko sa da vysvetlit, lenze mentalita cloveka , je taka ze chce vsetko a hned vysvetlit a dat na spravnu mieru, a nie vzdy sa to da....
😉 😉 😉

janka196
12. jan 2009

my si tiez myslime ze v dome v ktorom byvame teraz, byva niekto s nami 😅 dlho bol pokoj a vcera som isla na wc a umyt si zuby a zrazu rana na dvere akokeby niekto rukou udrel. otvorila som lebo som myslela ze to brasko a nikto tam nebol 😅 no palila som sprintom do izby. a asi dva tyzdne dozadu som sa vnoci zobudila nato ze sa nam pohol madrac akokeby si niekto sadol alebo stupol na postel. a drahy kludne spal

kivec
12. jan 2009

Janka, ja by som uz o tomto case mala zbalene kufre. 😀 😀 😀

janka196
12. jan 2009

kivec 😀 😀 a vies ako som prisla do izby tak to hovorim priatelovi, ten sa tak zlakol ze ani na wc nesiel 🙂
teraz sa smejem ale nebolo mi vtedy vsetko jedno. fakt som myslela ze to brasko si robi srandu alebo ze ide vonku fajcit a buchol do dveri so susiakom lebo som tam saty susila. ale nikto tam nebol a este aj saty sa kyvali. keby to aj bol on tak by nestihol utiect lebo som hned otvorila dvere ze ho zdrbem co ma strasi

erikasadek
12. jan 2009

janka, no niekto asi sa snazi, k tebe prihovorit...... 🙂 no nie, je to lahke nadviazat kontakt...

bud sa prihovorite aby opustil vas pribytok, alebo ocistite, byt teda dom.. 😉

janka196
12. jan 2009

erika ved to ze ja neviem takto nadviazat kontakt. mam doma aj svatenu vodu tak snad vykropim dom a poprosim aby odisiel. brasko zobroni aby sme ho vyvvolali ale to moze byt potom este horsie

erikasadek
12. jan 2009

nevyvolavaj...... 😉
daj svatenu vodu, a najlepsie bude ak vydymis, s byt teda dom so salviou..... ta robi zazraky... 😉

janka196
12. jan 2009

erika nebudem, ja sa bojim ze sa nebude dat odvolat. fuha budem musiet teda tu salviu pozhanat.

lucinkaaa
12. jan 2009

ked tu janka spomenula co sa jej stalo, tak ma napadlo co sa stalo mne ked som bola dieta... spavala som na poschodovej posteli... s bratom sme sa zvykli vzdy hasterit asi ako vsetci surodenci, ... spavala som na chrbte a vtedy mi ruka trcala popri hlave vystrcena von z postele, dlanou nahor... raz v noci som sa zobudila na to ako mi niekto buchol silno po ruke. bolo to asi dost vyrazne ked som sa na to uprostred noci zobudila a samozrejme som hned okrikla svojho brata dole spiaceho, ze co si to dovoluje. normalne som bola v tom, ze mi chcel urobit nieco zle. no lenze to bola vsade noc, ticho, vsetci spali, aj rodicia a brat si sladko odfukoval.. no krvi by ste sa vo mne nedorezali.. dodnes neviem co to bolo... viem len ze mi niekto buchol po dlani...

janka196
12. jan 2009

lucinkaaa tak to je riadna sila. fuhaa to by som asi nerozchodila. ja sa tiez hrozne bojim. aj na wc ked mi treba idem iba do tej jedenastej. neskor musi isst niekto somnou 😅

petra6
12. jan 2009

Ahojte! Ja na MK sledujem len jednu tému, zapájam sa len minimálne. Tú vašu som zachytila náhodou, bála som sa ju čítať presne z rovnakých dôvodov ako píšete, ale......... pred mesiacom som začala mať stavy úzkosti z uvedomenia si smrti, hlavne z pohľadu straty blízkych a paradoxne mi trochu pomohla vaša téma, keď človek začne trošku veriť, že to nemusí byť koniec. Momentálne vôbec nemám strach z vecí, o ktorých tu píšete, skôr naopak a to som tiež riadny bojko

monkula
12. jan 2009

no ,aj neviem ,ale aj som odmalička vždy spala tak, aby mi nič netrčal oz postele, ani ruka, an inoha.... a keď vidím, že ta kspí jarko, tak ho hneď pchám do postele tak ,aby mu nič neprevísalo cez posteľ...

janka196
12. jan 2009

mon 😀 😀 😀 ja mam zase zafixovane ze ked som cela zakryta tak som chranena. aj vcera som robiho aj carlu vkuse zakryvala az po bradu