Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

bibula
2. sep 2008

😀 ten dabing je vyborny napad 😉

erikasadek
2. sep 2008

pomaha, lepsie sa takto pozera?
teda dalsie informacie stoja naozaj zato

bibula
2. sep 2008

jasne,ze pomaha ved ja uz neviem pomaly po slovensky,nieto este anglickY 😀

erikasadek
2. sep 2008

nie si sama, ja som uz 14 rokov prec, a zo zaciatku som mala co robit, aby som normalne komunikovala v slovencine k tomu malo rozpravam slovensky, takze je to tazke niekedy ach jaj. ☹

denisocka
2. sep 2008
bibula
2. sep 2008

😀 no pozerala som si to, to dieta vyzera ako ondrik ked maluje na stenu-som mu vyhradila stenu v hale na kreslenie kriedami,tak kazdy den kresli,uz som aj stenu umyvala,lebo nebolo miesto na dalsie kresby 😀 😉

erikasadek
2. sep 2008

ahojte baby , prave som prisla domov s nakupu, tak co chcete viac prekladu?

erikasadek
3. sep 2008

ahojte , je tu niekto?

erikasadek
3. sep 2008

tak co je svami , nikto tu uz nechdi?????

melory
autor
4. sep 2008

ale chodi, ale chodi...to mas ako so zivotom, najprv sa vlecie, potom nestihas 😵

bibula
4. sep 2008

ja sem tiez obcas nakuknem 🙂

erikasadek
4. sep 2008

a potvorky jedne, tak co pokracovat s prekladanim , druhej polovice toho dokumentu?

bibula
4. sep 2008

no co sa mna tyka,na atlantidu verim ,takze sa nedam viac ovplyvnovat videjkami,takze co sa tohoto tyka mne netreba. 😉 ale si zlata,dik za ochotu.
ked bude nejaka ducharinka a podobne,nejaky popis pod videjko nezaskodi🙂budem rada 😵

melory
autor
4. sep 2008

nezamyslali ste sa aj nad tym, ze deti mozu vidiet nielen duchov, ale aj vili, elfov a podobne?

zuzkafuny
4. sep 2008

Mel... to snáď nie 😕

erikasadek
4. sep 2008

nie to ma nikdy nenapadlo a ani skusenost stym nemam pokial viem jedine dve anglicanky co urobili aj fotku a pocely zivot tvrdili, ze je parava tak na smrtelnej posteli, sa priznala ze falsovali, takze tato tema, mi je cudzia.

melory
autor
4. sep 2008

zuza...snad ano 😅

erika mne cudzia nieje...ved preco by len duse mohli behat po Zemi?
pochybujem, ze sa daju odfotit....pretoze oni na nasej urovni vedomia ani neziju...ale zjavit sa snad mozu.

erikasadek
4. sep 2008

ja som to nemyslela v zlom ,neboj, len musim uznat, ze nemam niake skusenosti ano poznatky, daj vediet nieco viac, nehnevaj sa hned.... 😉

melory
autor
4. sep 2008

to vazne az tak vyznelo? preco sa mam hned hnevat????
nemam rada tieto vymyslance na moju osobu....

nemusime to rozoberat...ked ziadna nic.

melory
autor
4. sep 2008

nieco som o nich citala a podozvedala sa od ludi, co tiez nieco citali...mna to zaujalo a verim tomu, pretoze som mala zazitok, kedy som ich videla. nezaujimam sa o to velmi, ale pacilo by sa mi nieco nove.
mne stelka v lese stale nieco ukazuje, niekedy do vzduchu pred nami a velmi sa tesi a usmieva...tak ma to napadlo.

melory
autor
4. sep 2008

pozicala som si knihu, cesty dusi, velmi sa na nu tesim a aj obavam, ci to nebude hlupost.
- ako vypada "navrat domov"
- ako su na tom tvz. stratene duse
- ako sa duse delia podla farieb a stupna vyvoja
- ako je to s nasimi duchovnymi "pruvodci"

melory
autor
4. sep 2008

teraz som sa zacitala len na par riadkov a dozvedela som sa {co uz viem, len je to potvrdenie} ze duse sa zpoznavaju podla oci, ocami, ocnym kontaktom...ja som tak muza spoznala, nemohla som sa prestat divat do jeho oci a on do mojich....

erikasadek
4. sep 2008

neblazni , len v dobrom ziadne vymyslance, ta kniha vyzera byt zaujimava, to ze a delia podla farieb beriem , urcite ako ludska aura kazda je ina, a inej farby , hlavne chory ludia ju maju nepeknu , niekedy som ju vidavala, takze skusenost mam teraz nechcem

melory
autor
4. sep 2008

uvidim- dostala som ju asi takym stylom, ze precitaj, som zvedava co povies....hihihi 🙄
mne sa farba aury meni.....

erikasadek
4. sep 2008

inac to video, ten koniec ma naozaj dostal rozpraval o starej sumerianskej kulture po ktorej nam zostali aspon tie tablety popisane, a mnohe z nich ani nie su prelozene a lezia v britskom muzeu

tak napriklad jedna tableta hovoty biblicku historku a onoemovej arche, len ine mena su pouzite, a je strasia od biblie viac ako 2 tisic rokov, zhoda nahod?
potom sa nasli taktiez 7 tabliet s vysvetlenim stvorenia sveta, kazda tabulka je jeden den, a podrobne popisana oproti biblii, anapokon presne hovory ze stary sumerijcania naj na tabletach a reliefoch su aj fotky uz davno vedeli , ze slnko je stred nasej slnecnej sustavy, anie naopak, a ze slnecna sustave je 12 planet, teraz este len nedavno sa nasla 10 plnaeta, a nevedia oo nej vela, avsak nasa o tom vela a ostatny nehovoria , za tou 10 je velak masa a nioeco , len presne nevedia co.

melory
autor
4. sep 2008

moj umysel je dopracovat sa k bielej alebo zlatej 😀

erikasadek
4. sep 2008

a ako dlho ti to podla teba trvat?

melory
autor
4. sep 2008

to je otazne hlavne pre moje vnutro, ako budem na sebe makat

erikasadek
4. sep 2008

dak vela vnutornej sily ti prajem dokazes to!!!

inak ja mam jednu teoriu co sa tyka tych starych civilizacii, povedzte mi ci to dava hlavu a patu

zoberme si priklad ako nasu vyspela, ale keby zajtra nastal uplny koniec sveta, vinou zivelnej katastrofy alebo ludskej viny, aky by bol nas zivot zrazu.
malo ludi by prezilo, nebola by elektrina, a tovarne by prestali vyrabat, postupom casu by sme sa vratili k korenom nasich rodicov, avsak co sa tyka technologie, aj ked mame terajsie kolko znas vie ako sa vyraba a na akej baze to funguje malo len ty zasveteny, takze postupom casu nase terajsie veomosti su nam na nic ked ani obycajnu ziarovku si sam doma neviem vyrobyt a to nehovorym a lietadlach a inych veciach, takze aj ked boli urcite civilizacie a nastal ich koniec urcite poznatky zostali , len pozostali, nevedeli ako znova ozivyt tuto technologiu, a je to ako cyklus.

melory
autor
4. sep 2008

mna zas fascinuje, ze ludstvo vynajde nieco v rovnakom case, stalo sa to tusim pri ziarovke, vymysleli ju dvaja ludia, ktory boli od seba vzdialenyyyyyyy, nepoznali sa.....mne to pride, ze boh sem da moznost, je tu myslienka a niekto ju zachyti....