Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
9. sep 2008

ahoj melory, tak co ako sa mas , mas nieco nove ? 🙂

melory
autor
9. sep 2008

co sa tyka ducharciny ani nie. ku knihe som sa stale nedostala, kedze som s rodinkou a venujem sa im.

erikasadek
9. sep 2008

no ja sa tiez budem viac venovat teraz drobcom , zacala som ich z casu na cas zanedbavat kvoli koniku, tak to musim napravit 🙂

smiling
9. sep 2008

Zdravím 🙂 ..nějak jsem narazila na tohle téma a začetla jsem se a musím říct,že dneska se mě moc dobře spát asi nebude..mě se nic podobnýho nikdy nepřihodila a jsem teda ráda a doufám,že moje holky kolem sebe taky nic nevidí páč ty příběhy mě fak celkem vylekali,no ale co mě opravdu zaujalo tak to jak se zde psalo o té poloze smrti ☹ ,když měla nejmladší dcera asi dva měsíce přestěhovali jsme se do paneláku od první noci co jsme tam bydleli neustále v noci plakala,vždycky chvilku zabrala a zase se vzbudila s děsným pláčem vůbec jsem nevěděla co s ní doktorka říkala že je v pořádku a pomale noc co noc se to opakovalo už nám začali dělat pelko i sousedi že ju nechávám plakat,že oni se vyspí do práce atd pak to došlo až tak,že nám majitelka neprodloužila nájemní smlouvu a museli jsme se odstěhovat,ale tak to jsem moc nepatří,ale když to beru teď zpětně měli jsme postýlku na proti dveřím do chodby a malá spala nožičkama k nim,netvrdím,že to muselo být tím,ale od té doby co jsme přestěhovaní malá spí krásně celou noc..a ještě jeden zážitek co mě překvapil...můj strýc,byly jsme u něho nedávno na návštěvě nám vykládal,že byl teď bych kecala kdybych napsala přesně tu zem no kdesi kde jsou ti domorodci a šamani atd.,povídal,že byl hrozně zvědavý jak ti šamani dělají ty svoje seance nebo jak se tomu nadává tak si zažídil aby ho vzali do toho svího bungalovu a byl přítomný nějakýmu tomu vyvolávání až to skončilo chtěl po něm šaman určitý obnos a strýcovi se nelíbila víše té sumy co mu měl dat a tak mu prý řekl,že je to moc a že mu tolik nedá pak se nějak handrkovali a šaman řekl,že jak mu ty peníze nedá,že ho budou provázet zlí duchové,strýc po delším cukání mu ty peníze dal,ale šaman prý něco zamumlal a pak mu řekl,že ho stejnak za tu neochotu budou ti duchové provádět...strýc to prý moc v potaz nebral,ale skutečně celou dobu co byl na tom jejich uzemí se mu něco pořád dělo co vám nepovím protože o tom nechtěl mluvit a když nám vykládal tady to kolem šlo vidět,že mu jdou do očí slzičky říkal,že na tohle nikdy nevěřil,ale od tý doby už by mu to nikdo nevymluvil...omlouvám se nějak jsem se rozkecla a za gramatiku taky omluva 😉 přeji krásný zbytek dne...

kikina30
9. sep 2008

Ahojte vospolok. Erikasadek to mi je to ľúto že si mala nepekné zážitky, ja sa budem snažiť aby mojej Kikuše nikto neublížil. ťažkú hlavu zatiaľ nemám, naopak som rada že sa môžem o takých to veciach z niekym porozprávať. Teším sa na ďalšie debaty. Len tie ducharske fotky mi nahnali husiu kožu. Na you tube je toho pomerne dosť, stačí tam zadať na začiatok ghost. Lucinkaaa prepáč ja som to tak pochopila. 😅 Ja sa tiež takých to veci dosť bojím, verím na ne a bojím sa ich. Mám už spomínanú kamarátku ktorá ma v dome dosť aktívneho ducha jej babky. Keď mi rozprávala raz čo sa u nich doma deje, tak sa mi zježili chlpy na všetkých vlasatých častiach tela 😲 😲 😲 😲 😲 .

erikasadek
9. sep 2008

no, ahojte vsetky, kikina , neboj to bude dobre, je mile od teba ze si si na mna spomenula, neboj uz je to za mnaou a uz viem ako na vec hlav,e uz sa nebojim, strach ich tiez napaja, energiou , na druhej straneked ukazes ze si silna tak maju respekt, znie to cudne ale je to tak.

no hlavne samani a cieran magia, radsej sa stym ani nabavit, nie je to somarina funguje to ale radsej od toho prec.
inac tento tyzden bude dokument o atlantide, uz sa tesim. 😉

deni80
10. sep 2008

Ahojte. Vdaka za vsetky videa a foto...hlavne dakujem za preklad Erika, pre mna je anglictina a francuzstina hotova spanielska dedina.
Tiez sa mi niektore veci moc nepozdavali a to jedno video zo 66 strany (dievcatko s babikou) je myslim z nejakeho japonskeho filmu co som videla.
Moj muz neveri na UFO a podobne, vraj by sa sem nemali ako dostat...aj keby chcel clovek ist rychlostou svetla, jednoducho to nejde...zomrel by, pretoze je to neuveritelna rychlost, a to by telo nevydrzalo. Nehovorim, ze je to pravda...tak potom neviem ako sa vyskytli alebo vznikli niektore veci a objekty. Ale to je asi na moj rozumcek pritazke rozmyslanie 😝 .
Tiez si myslim, ze napriklad strigy ci jezibaby esxistuju...ved to je podobne ako woodu (neviem ako sa to pise) a samanske seansy.
Dnes ked sme odchadzali z ihriska moja Victoria komusi na lavicke kyvala pa pa a dvakrat za sebou...nebol tam okrem nas vobec nikto 😲

erikasadek
10. sep 2008

ahoj deni, konecne sa ozyvas, co a tyka tvojej vistorie 😕 , takz o nato nieco povedat,
co sa tyka videi , davam aby ste si dali svoj nazor a porovnali pretoze niektore biju do oco , ze nie su prave

co sa tyka rychlosti svetla a podobne, mozno pre ludske telo , smtrtelne ,a le pre nich nie, nemam espolucnu DNA, nedavno davali dokument co sa tyka vedeckych objavov, a podobne, na zemi dokazu vyrobit veci, ze mi pozemstania si povieme, ze to nie mozne vyrobit, a predsa je.

cosa tyka voodoo, takpre man ako existuje cierna magia a tak aj biela, obidve su nebezpecne, a funguju.

co sa tyka prekladu kocky kedykolvek, len mi treba povedat, nievzdy mi zapne , ze nie vsetci rozumeju, som pozadu, materska roby vela neduhov mojmu mozgu ☹

fejusa
10. sep 2008

ahojte baby.mozte mi pomoct prelozit jeden sen?bol s mojim manzelom seba som tam nevidela iba jeho.on bol vystraseny,taky bez nadeje.ja som sa iba pozerala a mala som pocit taky ze nemozem nic urobit,strach,bolest a hrozu ze nemozem mu pomoct,smutok,beznadejnost.len neviem si spomenut akom prostredi sa to odohravalo.a manzel potom umrel. ☹ .taketo sny nemam,mavam odlisne ked ma niekto umriet,a preto nenavidim sny.ale ten to s manzelom si neviem nijak vysvetlit 😔 .

erikasadek
10. sep 2008

ahoj ja to nepomozem , na sny nie som odbornik , ale ostatne baby by ti vedeli pomoct 🙂

erikasadek
10. sep 2008

http://mystereetparanormal.unblog.fr/2008/07/27...
tak mate tu niekolko japonskych, prijemne pozeranie

erikasadek
10. sep 2008

http://mystereetparanormal.unblog.fr/tag/creatu...
tuto stranku si pozriete aj tym ze ju posuvate dolu, len je vsetko vo francuzstine, to video prve je zaujimave i ked tazko povedat co tam je mam svoju ideu 😉

erikasadek
10. sep 2008

asi som tu sama, tak tuto si to posunte na temu
PHANTOMES EN PHOTOS

http://mystereetparanormal.unblog.fr/tag/fantomes/

melory
autor
10. sep 2008

som u nasich a bracho nema zasuvny model na prehravanie,,,,tak nic

erikasadek
10. sep 2008

http://mystereetparanormal.unblog.fr/tag/fantom...

POSUNTE SI TO NA JAPAN GHOST VIDEO,,,

erikasadek
10. sep 2008

http://mystereetparanormal.unblog.fr/tag/fantom...
TAK ZNOVA TA ISTA STRANA, takto pozrite si aj to druhe a tretie japonske video nazov neviem je napisany v japoncine, teda na zaciatku sa budete nudit zaver je dolezity, zaujimave

erikasadek
10. sep 2008

posunte si to tiez na japan ghost video32

deni80
11. sep 2008

to mi snad robite naschval co?! sa zase pokakenkam, ked bude mat muzik nocne 😲 😅 😕 😀
ta "spevacka" nie je japonka...to je nejaka ina rec asi cinstina...ale kto sa ma v tom vyznat.. 😵

erikasadek
11. sep 2008

ahoj moja , no ja sa uz vobec nevyznam, ci je to taka alebo taka, a ktopmu som mala stiahnuty hlas na minimum, kvoli detom a muzovy ktoremu vadi, ze mi ide pocitac 😒

ale niekore su fakt dobre nie?

erikasadek
11. sep 2008

ahojte tak kde ste zduchli 😒

bibula
11. sep 2008

tak ja som si ich pozrela,neurobilo to na mna ziaden dojem,okrem tohoto -
( 27 juillet, 2008 )
ほんとにあった!呪いのビデオ『責任』

ta bytostka za tym chalanom-parada

😉

melory
autor
11. sep 2008

mne to nejde spustit, no nieje to moja parketa.... 😉 🙂

erikasadek
11. sep 2008

ved to ani nebolo na postrasenie , tie najstrasnejsie uz ani nepozeram ako som slubila, len niektore su zaujimave je to len na bobavenie tejto temy 😝 😀

erikasadek
13. sep 2008

tak to nie je mozne , kde ste vsetky, co mate nove?
ja som vcera pozerala dokumentarny film o atlantide; velmi zaujimave.

veronika13
14. sep 2008

ahojte, akosi nemám čo nové napísať, tieto japonské videa radšej nepozerám, lebo sa potom bojím 😀

veronika13
14. sep 2008

čo zaujimavé si sa dozvedela o Atlantíde?

lenkaantibes
14. sep 2008

Ahojte!

Este som si Vas celkom neprecitala, ale rozoberate temy co mam rada 🙂

Nie je tu niekto kto sa zaobera numerologiou? Potrebovala by som odporucit nejaku literaturu.

Erika ahoj 🙂

erikasadek
14. sep 2008

ahoj leni, nie v numerologi som slaba, ale ostatne kocky by ti mohli pomoct, prepac

no ca sa tyka atlantidy, tak to bol dokument, kde davali try rozdielne tymi archeologov, jeden v grecku , jedny antile, a terti v amerike, kazdy jeden z nich je presvedceny , ze tam niekedy bola , davali ci nasli ako dokaza a podobne ,velmi zaujimave.

a vy kocky co mate nove , nasli ste nieco zaujimave?

veronika13
15. sep 2008

priznám sa, že ja nič nehľadám, o tejto atlantíde ma to celkom zaujíma, tak skúsim niečo vygoogliť 😉

melory
autor
15. sep 2008

lenkaantibes expertka ma nieco docinenie s numerologiou...aspon viac ako ja.