Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

halienka
3. dec 2008

Erikas, ty brďo, tak to by som bola od strachu v kýbli na mieste tvojho priateľa. Verím tomu, že sa také veci dejú, tiež si myslím, že to mohol byť ten muž čo tam zahynul. Možno keby videl fotku, tak by ho aj spoznal...

sparka
3. dec 2008

no já toho mám moooooc prožitého s duchy fakt moooc že už se ani nebojím,nemá to cenu fakt...

ale napíšu jak vše začalo!!!!!když mi bylo sedm let byla jsem na táboře a seděla jsem s holkama na lavičce a koukali sme na kopec klíč a já viděla všechny zvířata co se aam pohybují...byla jsem vyplašená v tom mě štípnul škvor a pak když sem se tam podívala už tam nic nebylo...tak sme večer řekli že vyvoláme duchy tak jsme vyvolali boženu němcovou pak se jedné holce udělalo špatně tak odešla i přes naše příkazy tak sme ducha neodvolali a šli spát...ráno jsme se vzbudili a ptali sme se kde je ta holka a oni říkali že cestou domů zahynula ale to nebylo vše dva kluci přišli tu noc o prst ale nemohli si to udělat sami měli to už zahojené....divné ale takhle to začalo a já od svých 12let se věnuji vykládání karet a vyvolávání duchů..tot vše

erikas
3. dec 2008

halienka ja by som teda určite nedošoférovala od strachu.....priateľ keď mi telefonoval tiež rozprával dosť nesúvislo,najskôr som nechápala čo mi chce vlastne povedať......vieš tá tvár sa nedala definovať preto,že to bola len nejaká hmota,akoby opar,len oči boli zreteľné 😲

denisocka
3. dec 2008

baby,pamätáte ako tu dávala erikasladek tie videá na Japončíkov,ako im do auta vošli tie opary-tváre??? čo až havarovali niektorí od strachu ??? 😕

erikasadek
3. dec 2008

denisocka ty si to pamatas??? 😀

erikasadek
3. dec 2008

clovece ja mam nove priezvisko... 😀

denisocka
3. dec 2008

eri pamätá,samozrejme 😉 a erikaSLADEK ťa mám zafixovanu 😀

erikasadek
3. dec 2008

tak si pamataj len erika, sadek je moje priezvisko.. 😉

erikasadek
3. dec 2008

inac ten pribeh mi pripomenul, moju znamu, co mi rozpravala, ako niektory ludia co zahynuli tragicky, v lese a, alebo nehoda na ceste, niekedy , ked sa nestatnik dostane, v danu hodinu alebo den, na to miesto, volaju to bludne duse, proste ti ludia sa stratia, niekolko hodin, sa nechaju viest nestastnikmi, niektori, aj niekolko dni; az pokial ich nepustia...

poculi ste niekedy o tomto jave??? 😝

melory
autor
3. dec 2008

Motto výstavy:
Bol som prekvapený, že jestvujú ľudia, ktorí ešte nikdy v živote
škriatkov nevideli. Som presvedčený, že tí ľudia nemajú v poriadku zrak!
Axel Munthe

denisocka
3. dec 2008

eri - moj bývaly kolega mi o tom rozprával,zaujímal sa šamaniznom...niečo o kryštale a o tom,že by chcel v buducnu chodiť trebars k ludom v kome v nemocnioci a najsť ich dušu ôsedieť kdesi " pri mieste nehody,vraj tam tie duše čakaju vystrašene a nevedia čo sa stalo,a ich tela su v kome

melory kráne,ja prisaham že som ako mala videla mikulaša-ak sa da nazvať škriatkom,prisaham!

erikasadek
3. dec 2008

zaujimave, som rada, ze si my to napisala, ... 😉

denisocka
3. dec 2008

eri- si nevedela ? xiiiiiiixi ale nie,vraj ten šaman ide k tej duši a vezme ju do kryštalu a da do tela

joj baby ......... začína ma zas ducharčiť 😀 ,možno nejakeho mikulaša zasa uvidím

ale naozajj by ma zaujimalo čo som videla.... bola som mala ,asi 6r? a sedela som v letnej kuchynke kde je oknienko asi 1m x1m a nad kuchynou ešte jedna izba ...a v tom dole hlavou na mna kuká mikuláš ..... asi od ramien k hlave mu bolo vidieť, a potom vyšiel hore,že som ho nevidela..ako decko som hned vybehla vonku a tam nikto,som myslela že ho niekto za nohy držal dole hlavou z vrchneho okna,ale okno bolo zavrete a nikde nikoho .... čo vy nato?

erikasadek
3. dec 2008

denisocka pocula som, ale nemala vlastnu skusenost... 😉

erikasadek
3. dec 2008

no a ten mikulas, nebol to len niekto prezleceny za mikulasa, ??? teda nechcem vobec spochybnovat tvoju skusenost... 😉

denisocka
3. dec 2008

no ved samozrejme že myslím či to niekotp nebol,ale ako by sa zavesil dole hlavou? a kukal na mna?ked som hned vybehla a nikoho nikde? a okno zavrete? čo vypadol z komína? 😀

erikasadek
3. dec 2008

😀 😀 😀 😀 asi bol dobry akrobat...

denisocka
3. dec 2008

😀

erikasadek
3. dec 2008

boze moj ked nas niekto cita tak si musi mysliet tie su fakt strelene, a jeziska tak nahodou ste nevideli..? 😀 😀

nie ale vazne, urcite sa ti to nesnivalo, aspon mozes , bez klamania povedat svojim detom ano ja som videla mikulasa, a mozes aj odprisahat.. 😀

babi30
3. dec 2008

ahojte, s tými dušami čo ostávajú na mieste nehody to môže byť pravda. V Bardejove je známy príbeh nevesty čo sa zabila pri autonehode hned na svitaní po sobáši ked sa vracali zo sály. Začali sa šíriť reči že vodiči čo prechádzali tým miestom na svitaní videli postavu mladej ženy pri ceste. Zvláštne bolo to že bola oblečená vo svadobných šatách.Ked tam začali chodiť zvedavci aby ducha videli a ked z toho bolo riadne halo tak sa tým začali zaoberať aj farári, potom odslúžili niekoľko omší za dušu tej ženy a odvtedy to utíchlo, už ju vraj nevídať. Takto som to počula od človeka čo žije v BJ.

melory
autor
11. dec 2008

ahojte, stal sa mi zaujimavy zazitok. sla som k priatelke, ktora ma stareho psa. ako ho tak vidim lezat na schodoch....pozeram...pozeram...a rozmyslam o tom, ze ten pes vyzera ako mrtvy....a na druhy den mi volala, ze zomrel.

leva
11. dec 2008

no to je smutne,mne sa zasa nedavno snivalo ze rodim a na druhy den zomrela tetuska ☹

melory
autor
11. dec 2008

novy zivot - koniec zivota...uplny opak

erikasadek
12. dec 2008

ahojte, melory,co tym chces povedat? co sa deje? 😒

ahojte ducharky dnes je piatok, tak sem s vasimi pribehmi.... 😉

melory
autor
12. dec 2008

ze sa jej snivalo, ze rodi novy zivot a bol to len symbol zmeny alebo transformacie...tak to na tu smrt sedi...ale ze preco to ukaze v sne ako symbol opaku...rodila...zomrela

erikasadek
12. dec 2008

melory , docerta vobec som neprecitala ten prispevok nad, som tava prepac... 😉

preto mi to nedavalo zmysel...

bibula
13. dec 2008

eri si spominala ci sme nevideli jeziska-tak napriklad ja som videla-uz som to niekde pisala 😉
boli sme este deti s bratom a s rodicmi v bulharsku...a tam sa na oblohe zjavila panenka maria s malym jeziskom na rukach-pozerali na nas a usmievali sa,bol to taky krasny pocit,ze si to pamatam dodnes-obreaz trochu bledne,ale super pocit zostava.zjavili sa na cisto modrej oblohe....ja som ich zbadala prva a zacala som kricat ,ce pozrite panenka maria s jeziskom....vsetci sa pozreli tym smerom-teda vsetci co tam boli na plazi....aj ostatne deti ich videli a tiez trvali na tom,aby dospelaci lepsie pozerali,ved tam suuuu....
videli ich "vsetky" deti a asi ziaden dospelak. 🙂

erikasadek
13. dec 2008

cl, to su zazitky,, zaujimave, len deti.....
rodicia s amuseli poriadne cudovat; ze naco to pozerate, vy vidite a oni nie... 😵

erikasadek
13. dec 2008

KOCKY DNES JE LUCIE, ohhhhhhhh, bosoriek to cas 😨 😀

konja
13. dec 2008

melory:To co popisuješ se psem se stalo mě, ale s člověkem. Jednoho dne jsem byla na návštěvě u mé babičky. Byla to zdravá velice žívá žena,ještě neměla ani vysoký věk a já tak seděla v kuchyni, jedla oběd a koukala na ni jak myje nádobí.A najednou z ničeho nic na mě padl šílený smutek, až slzy mě vylítly a já si v duchu pomyslela co budu dělat když umře. Druhý den babička ve spánku zemřela 😔