Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

jaron
18. jan 2009

Aj moja stará mama tam žila,
ale tú už ťažko stretnete.

bibula
18. jan 2009

super.....
teraz mi tam ide byvat bratranec,tak mozno sa "presunie" k nemu... 🙂

luciaakubko
18. jan 2009

ja viem len to, ze nic neviem 🙂 ale i v tomto som ako Cimerman - kadekym predbehnuta 🙂 (dufam,ze mi to Sokrates odpusti a nepride ma v noci strasit 😀

jaron
18. jan 2009

Napadlo ma, že aj ja som už možno v živote videl duchov, taký zvláštny druh tzv. zloduch a vydriduch. 🙂
Ozaj, neviete náhodou s akým i y sa píše vydriduch?

luciaakubko
18. jan 2009

ja by som to napisala nie podobne, ale presne tak isto 🙂 bibi, bratranec bude raad 😀

erikasadek
18. jan 2009

TAK UZ JE koniec, tak neviem tato cast bola o nicom.. ☹

bibula
19. jan 2009

tak tam podme vsetci....budeme sa starsit navzajom.
aj moja stara mama tam byvala,ale uz je u dcery v nitre 😉

lejla239
19. jan 2009

Ahojte,
precitala som ci celu temu a neda sa mi neprispiet...
Tiez mam dost takychto zazitkov, ale nie s duchmi, ale skor s lucenim zomrelych...
Asi najintenzivnejsi zazitok mam, ked zomrel moj dedko - chodila som vtedy do prveho rocnika na strednej skole, dedko bol v nemocnici, ale nikto sme necakali ze zomrie a raz rano ked som sa zobudila, tak som mala take nutkanie, ze sa musim za neho pomodlit, tak som sa pomodlila a tak ma na konci tej modlitby napadlo, ze nech sa uzdravi, alebo ked sa ma stat, tak nech sa dlho netrapi a nech najde svoj pokoj v nebi...a prave vtedy mi zacala z nicoho nic hrat taka mala sperkovnicka, ktoru som mala v izbe a hrala iba ked sa otvorila a nikto s nou teraz nehybal, tak som hned vstala z postele a isla sa na nu pozriet ale ona uz hrat prestala...tak som sa obliekla atd. a isla som na autobus a ked sme prechadazli okolo cintorina tak z cesty je vidiet na hrob, kde je uz pochovana moja babicka a tak je na pomniku i dedkovo meno a to mi strasne utkvelo do oci...ked som sa vracala domov zo skoly, tak v kostole zvonili zvony a tak som si pomyslela, ze to mozno podtrhaju dedkovi a dosla som domov a dozvedela som sa, ze dedko v noci zomrel...a potom som sa asi dva mesiace budila v noci presne v tu hodinu, v ktoru dedko zomrel...asi sa so mnou dosiel rozlucit a takychto zazitkov mam viacej...

lejla239
19. jan 2009

A este som sa chcela spytat niektorej z viac na toto...
Moja mama ma taku predtuchu, ze ked sa jej nieco sniva, tak to aj nieco znamena...
A prave ked ma niekto z rodiny zomriet, tak sa jej sniva, ze ten clovek kupuje banany...mozno sa to zda komicke ale uz sa to potvrdilo viac krat... Aj ked mal zomriet dedko tak sa jej pred tym snivalo, ze kupoval banany, takisto ked mala zomriet babka a aj moj otec...
Neviete niekto co moze tento sen znamenat a preco prave banany??? Ako to spolu suvisi?

zveron
20. jan 2009

deti a duchovia, sila,
ale mam skusenost, ze decka podvedome vytusia cosi co neklape;
nas syn bol nesvoj v pritomnosti dvoch starsich dam; nezavisle od seba. obe mali nadorove ochorenia na mozgu a specificke spravanie.

ked sme citali knizku a uvidel tam jezibaby, opytal sa, ci su to tie damy;
myslite, ze to deti citia?

lucinkaaa
23. jan 2009

tak ja mam dnes do rana uzasny zazitok. isla som spat posledna a vzdy vypinam nas televizor gombikom, nemam rada vypnutie na stand by, lebo to zerie zbytocne elektrinu. pozerala som markizu a sla spat. v noci som sa zobudila ze popod dvere presvita svetlo.. prve ma napadlo,ze muz siel robit nieco na pocitaci, potom som sa prebrala, zistila, ze to bude asi televizor, tak som zacala lapat po manzelovi, ze kde je a on kludne vela mna spal... 😕 tak som ho zobudila, ze pozri sa nam ide televizor... viem na sto, co na milion percent ze som ho vypla na gombik a ked sme prisli do obyvacky, tak televizor isiel a bola tam STV1, hoci televizor sa vacsinou po zapnuti bud da na prvy naladeny kanal, alebo si pamata posledny pozerany a to je u nas markiza. vecer som si povedala, ze to nebudem riesit, natlacila som sa na muza a rano som isla skusat ako je mozne, ze sa televizor sam zapne, vyskusala som vsetky moznosti - casovac, pripomienka, ale to vsetko funguje, len ked je televizor ON, alebo Stand by... tak ja neviem co to malo byt? muz prisiel s riesenim, ze to mohol sposobit nejaky vypadok prudu, alebo kolisanie prudu... co myslite?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibula
23. jan 2009

iba gombik,elektrika gombik nezapne.mozno ste mali "navstevu" alebo niekto bol namesacny🙂

lucinkaaa
23. jan 2009

ja som normalne aj obvolala rodinu, ci niekto nahodou nezomrel, mrtvi davaju takto o sebe vediet ked sa lucia ale nic chvalabohu a z racionalnych vysvetleni mi ostalo len to kolisanie/vypadok prudu... nechcem to hned hodit na duchov, aj ked sa mi uz stalo, ze sa sam pridal zvuk, alebo sa spustaju detske elektronicke hudobne hracky, ale to vsetko ma snad logicke vysvetlenie no toto fakt nechapem... 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkaaa
23. jan 2009

bibula brrrr... ze navstevu.... muz namesacny nebyva, dieta este nevylezie same z postielky a mne snad este nesibe...

uz sa to niekomu z vas stalo?

melory
autor
23. jan 2009

urcite ti nesibe, proste sa to stava - bezne 😵

lucinkaaa
23. jan 2009

melory tebe sa to uz stalo?

melory
autor
23. jan 2009

ja nemam televizor, takze nie. ale pocula som o tomto prejave najcastejsie

lucinkaaa
23. jan 2009

mna napadlo, ze niekto, najaky znamy, priatel na mna/nas silno myslel a preto sa to stalo, proste vsetko len nie duch 😅

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
autor
23. jan 2009

moze to byt hocico, co vas prislo navstivit......kazdopadne to bolo nieco nadprirodzene

lucinkaaa
23. jan 2009

majdzy a kto by ku nam chodil? ved to bolo uprostred noci.. ja neviem kolko bolo hodin, som sa neodvazila to analyzovat radsej.

melory to vazne? brrr... ja som taky bojko, v poslednej dobe som sa snazila presvedcit samu seba, ze sa duchov nebojim, aby som mohla v klude chodit v noci na zachod a aj sa mi to podarilo a teraz toto...

slavik
23. jan 2009

lucinkaaa nám sa to stalo 2x za noc, ale my sme mali televízor vypnutý len diaľkovým. A tiež sme si to nevedeli racionálne vysvetliť. Tak som skonštatovala že to bol nejaký duch. Keby si videla ako sa bál môj priateľ. Som sa musela na ňom smiať, lebo takýmto veciam neverí. Ale v tú noc sa na mňa tak nalepil a určite sa aj modlil.
🙂

jaron
23. jan 2009

Ahoj Lucinkaa aj ostatní,

na svete sa dejú naozaj zvláštne veci, mne sa pravdepodobne nestane nič podobné, o čom tu píšete, ale verím, že sa vám a nielen vám dejú niekedy naozaj veci, ktoré sa nedajú vysvetliť bežnými zdôvodneniami bez prijatia niečoho nadprirodzeného... A sú prípady, ktoré už naozaj nie sú žiadna sranda. Napríklad jeden muž sa v noci zobudil a zrazu vidí ako jeho ženu niečo neviditeľné unáša preč, ako keby sa doslova vznášala... chcel sa postaviť ale nemohol, čosi silné ho tlačilo k posteli...

Lucinkaaa môže ísť naozaj len o nejakú normálnu príčinu, o ktorej neviete, ale môže ísť naozaj aj o prejav iných nadprirodzených bytostí....

Pekný víkend plný len tých najlepších "duchov" a v noci pokojný spánok želám.
Jaro

melory
autor
23. jan 2009

niekedy nieje dolezite vysvetlenie....ale pride casom....ale pre mna podstatne je, ze sa to okolo mna deje.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkaaa
23. jan 2009

majdzy to ako mne ked ako dietatu niekto buchol po ruke 😅
jaro dakujem za tvoj nazor, ja som riadny bojko a pre svoj pokoj budem verit ze to ma nejaku normalnu pricinu, hoci ako hovoris melory, vysvetlenie pride casom.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaron
23. jan 2009

to je celkom zábavné, niekto nemá vysvetlenie, ale hlavne že sa to okolo neho deje, iný zase má relatívne vysvetlenie a sa to okolo neho nedeje 🙂