Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

yasminelle
25. nov 2007

Praveze vie, na hocico sa ho opytas, vie ti povedat aku to ma farbu, dokonca rozlisuje fialkovu od ruzovej, bordovu, tyrkysovu. V tomto je strasne sikovny!!! Pytala som sa ho viac raz, dokonca aku farbu ma okolo seba babka, alebo sesternica, on sa zakazdym zadival a premyslal, ale mlcal. Nakoniec len sklopil hlavu a zacal sa hrat. Vyzeralo to, ze nerozumie otazke.

Ved tuto schopnost nemusia mat vsetky deti alebo ano?

melory
autor
26. nov 2007

asi nie, neviem, uz si to "nepamatam"

kulicka
28. nov 2007

Yasminelle, taky me to vystrasilo s tim nalepovanim... 😕
proto jsem se ptala estli na to je nejaka kniha, ale pry to musi odbornik. Ja tady ale zadnyho asi nesezenu.
Co by me zajimalo je, jak zabranit tomu nalepovani. Urcite je nejakej "figl".

yasminelle
28. nov 2007

kulicka: renis tu pisala, ze oni sa nalepujú na takých ľudí, ktorí sú citliví natoľko, že ich môžu dohnať k samovražde. Takže podľa mňa sa nalepujú na takých smutných ľudí, čo majú deštruktívne sklony... Mňa by momentálne k samovražde nedohnali, lebo som dosť šťastná a podľa mňa tak sa dá aj brániť, že sa obrniš pozitívnym myslením a povieš si, že všetko zvládaš a ideš ďalej nech sa deje čo sa deje, aby cítili, že u teba nemajú šancu...

teda to je taká moja teória čo som si vytvorila po tom, čo som si to prečítala. Ale možno renis by k tomu vedela napísať niečo vedeckejšie... 🙂

renys
28. nov 2007

Ahojky, yasminelli 😀 , s tim prcíkem jsi mě rozesmála. To jsme tedy taky nevěděla, že dětičky vidí i auru, to je zajímavé a něco na tom asi bude.

Jinak k těm obranám, asi jak píše kulička, nejlepší je mít dobrou náladu 😉 . Jinak jsem četla, že pakliže se člověk cítí v "nebezpečí", nebo-li má pocit, že se v naší blízkosti objevila cizí negat. entita, tak je dobré si vyzualizovat, že jsme obklopeni jakousi koulí, která je tvořena ze slunečních paprsků a ta negat. energie po ní stéká a nás se nedotkne. Já ať se bojim (a já jsem hrozný strašpitel)někde ve tmě, nebo třeba někde v noci na ulici, tak si na sebe vyšlu ochranu, pomocí Reiki.

yasminelle
28. nov 2007

Ahoj renys, prepáč, že som ti predtým zhovadila nick 😵 a napísala ťa s mäkkým i.

Ty sa v tom tuším nejako vyznáš. Ja o tom nič neviem, ale celkom ma takéto záhadné veci zaujímajú. Ale mám pred nimi veľký rešpekt. A docela ma vystrašilo ako tu niekto písal (už neviem kto), že sa naňho tie duše nalepujú. V ten večer ako som to čítala som sa dosť bála, v celom dome som musela mať zažnuté svetlo 😲 😲 😲

melory
autor
28. nov 2007

hlavne sa netreba bat takychto veci

lenkalienka4
28. nov 2007

melory: AHOOOJ 😉 čo máš nove? 🙂

yasminelle
28. nov 2007

No to sa ľahšie napiše ako urobi... Že nebáť sa... ale keď to na mňa dojde, tak čo mám robiť???? Ale zase často sa nebojím.

Ja si skôr myslím, že keby sa mi stalo hocičo nadprirozdené, tak by som nejako samu seba ukecala, že to vôbec nebolo nadprirodzené a hľadala by som logické vysvetlenie a pre pokoj duše by som si nejaké našla.

Ale neviem, nestalo sa mi to, takže nemám z čoho vychádzať

melory
autor
28. nov 2007

lenka ani nic, duchovia ma neotravuju a vsetko je na spravnom mieste - proste nuda, co ti poviem 😉

lenkalienka4
28. nov 2007

melory: nuda???? fajn... 😀 😀 😀
Ja uz tieto prispevky vobec necitam, lebo fakt sa potom bojim, len teba som tu zase objavila, tak preto ti pisem... 😉 som myslela na skriatkov v lese 😵

melory
autor
28. nov 2007

tomu verim, to bezpochyby 😅
ja zas nakukujem dost casto... 😉

lenkalienka4
28. nov 2007

v noci sa budim k malej a mam strach ist na wc-ta co ti budem pisat... 😅

melory
autor
28. nov 2007

ale neprehanaj, ved ta nechytia pod krk... 🙂 ako moj muz hovori, ved hlavu ti nik - nic neotrhne 😲

bubaczik
28. nov 2007

..ja sa vzdy bojim,ked sem len nakuknem 😕
ale vzdy ma to tu laka 😀 ale len tak raz za cas.. 😵

lenkalienka4
28. nov 2007

no len aby.... 😎 😎 😎

melory
autor
28. nov 2007

bubaczik, ze zrovna k tebe nechodia sa aj cudujem 🙂 🙂 🙂

lenkalienka4
28. nov 2007

melory, preco?

melory
autor
28. nov 2007

to by si bubaczik musela poznat 😉 ona pritahuje skandaaali

bubaczik
29. nov 2007

mel co?ja? 😕 ake skandali? 😀 ja vo vsetkom nevinne 😔
ku mne chodili,chodili,len uz prestali 😉

renys
29. nov 2007

😀 Yasmin, neboj se ničeho, já to prostě přijala jako realitu ( ale kdyby se mi najednou v noci něco zjevilo metr ode mě, tak mě asi trefí šlak 😀 ).

hedunecka
29. nov 2007

baby ked uz tu rozoberate takuto temu mozem sa spytat ci verite na ciernu magiu?

renys
29. nov 2007

Hedunečko já věřim, jako funguje bílá magie - založeno na působení pozitivní energie, bylinek atd...tak černá je zas o těch negativních nuancích a je velmi nebezpečná hlavně pro laiky či začátečníky.

antonia1
29. nov 2007

ja ano,verim ze su ludia ktory to dokazu,ci sa jedna o ciernu alebo bielu magiu....ale neverim v takych domacich kutiloch 😉 ktory sa hraju na carodejnikou 😠 ,myslim si ze mozu tak akurat ublizit sebe 😅

console
29. nov 2007

ja si to tu vzdycky se zatajenym dechem ctu a pak vecer se bojim jit i na zachod... 😅 . Obdivuju vas, kterych se to tyka, jak to zvladate s chladnou hlavou

antonia1
29. nov 2007

skus to citat s chladnou hlavou a nadhladom 😉 to je ako ked ides pozerat v telke film a ked vies ze to bude horor tak sa trasies uz pri tytulkoch 😀

hedunecka
29. nov 2007

no lebo nam sa to stalo na mojej sestre bola spaxana cierna magia 😔 dotycna osoba jej dokonca ukradla osobne pradlo a co dialo nechcite ani vediet..musela ist za jednou co sa tymto zaobera aby ju z toho dostala a povedala ze akurat v ten den bola na nej spaxana dalsie a dost silna magia..

slavik
29. nov 2007

ja horory nemôžem ani pozerať. 🙂 Ale tieto veci ma zaujímajú aj keď sa bojím. Aj knižky som rôzne prečítala a večer sa vždy modlím, aby ma nenavštívil žiadny duch, lebo by som asi z infarktovala.

janka196
29. nov 2007

juj to s ciernou magiou zrejme nieje ziadna sranda. nastastie som sa s nicim takym nestretla. ale kamoska mala "porobene" stale jej bolo zle, zvracala az nakoniec vyhladana odbornika a ten jej pomohol. povedal jej ze keby to nebola riesila mohla velmi zle dopadnut

hedunecka
29. nov 2007

jani to hej si nevies predstavit co sme zacivali my 😔