Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

marinka
14. mar 2010

Ale určitě se toho nemusíš bát, řekni si modlitbičku ráno a večer a každý den popros o chranu andílky strážné a nic se ti nestane 😉 Když se někomu něco takového stane, že si přitáhne k sobě něco hodně negativního, tak si za to většinou může sám, jak už jsi zmiňovala např.při vyvolávání duchů a při různých experimentech s duchovnem, při kterých nemá člověk dostatečnou ochranu. Pak je otevřený těmto silám jedna dvě..

eri a ty se něčemu v oblasti duchovna věnuješ, že máš takový přehled? Určitě jsi o tom už psala, tak se omlouvám, ale diskuzi jsem nečetla..

erikasadek
14. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=oSKLOhcDZb4


tu si mozies pozriet len prikald nechcem , davt ine ako naprikal dvyzera moslimsky exorcizmus, lebo vela ludi si mysli ze lne , krestania to pozname;. 😉

erikasadek
14. mar 2010

tie ktore rozumiete trocha anglione sa trcohu pobojite.. ja uz som to raz tu dala, ale bojt esa;;

https://www.youtube.com/watch?v=Kx9WhWyAqXA

😀 😀

expertka8
14. mar 2010

...MODLITBA robi zazraky.... 😵 😵 😵

etuska
14. mar 2010

suhlasim s marinkou-kto sa "otvori" tymto veciam,moze sa popalit 😔 ...ale tu uz podla mna nepomoze modlitba k anjelickom...su to dost nebezpecne veci-osobne od toho davam ruky prec-je to zahravanie sa s ohnom 😔

expertka8
14. mar 2010

...etuska...suhlasim...
...preto zastavam tvrdenie....ze je podstatne nezaujimat sa "o nix"...pretoze sa sa zacnu zaujimat aj "oni" o vas.... 😔

erikasadek
14. mar 2010

epertka, ahoj................................................................

jasne ja som to uz aj vysvetloval a cez ip, proste nevyhladavat , lebo s aotvaraju dvere..
ale no , vies aj oni si vyhladnu obete, a bez toho bay sa ta obet o to pytala;. 😠

alexandrah
14. mar 2010

mari, tusim som o nej videla film, bolo to dost drsne ... toho by som sa straaasne bala ... inak aj ja si myslim, ze ked si dobra dusa, tak sa aj ostatni chovaju lepsie, ale ked cosi zlyhava, tak prave aj na tu dobru zranitelnu vela utocia ... neviem, nieiedy sa aj najhorsi ludia ku mne chovaju ovela lepsie, ako k ostatnym, nejak sa nicoho nebojim, a potom napr. nie som nechastana na niektore situacie (napr. vyzeram mlado, tak si na mna "dovoluju" stari nevrli ludia v dopravnych prostriedkoch), a to sa fakt neviem branit, aj ked ma to stve, a som z toho "hotova" este dlho ...
mari, moc diky, hodim asi este jednu foto sem, ale potom skor posielam do mailu, risko uz je ovela väcsi chlapcek ... inak, ani risko neplace, iba ked ma hlad, ale inak je to fakticky ukazkove dieta, dokonca mi od zaciatku spal celu noc, a ani raz sa nebudi, je to anjelik!!!

poki10
29. mar 2010

mari,to je ten film the exorcism of emily rose? ja som ho nikdy nedopozerala do konca, nedalo sa...tak som sa bala

expertka8
29. mar 2010

...vyborny dokument o "anneliese michel" a jej zivotnom pribehu je na www.youtube.com /v polskom jazyku/ s autentickymi vyjadreniani jej matky i knaza...ktory vykonaval exorcistiske sedenia....
...blizsi zivotopis hla:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Anneliese_Michel

...jej matka i jej priatel uvadzaju...ze Anneliese mala videnie s Bozou Matkou....ktora jej dala moznost "slobodnej volby" s posadnutostou....kvoli dusiam v ocistci....preto bola po smrti na ziadost putnikov exhumovana....
...vzhladom na jej rozkladajuce telo nebola blahoslavena....kedze tomuto statusu predxadza aj telesna neporusenost po smrti... 😉

rebellka1
2. apr 2010

Dobrý deň, ja mám problém asi takýto, moja 3 ročná dcérka dostala horúčky a doma sa stále pozerala smerom do chodby a skrývala sa pod paplón, háčik je v tom, že kd som sa jej opýtala, či tu je bubák tak kývala, že áno. A trvá tu už dva dni. Dnes ráno sme vstali a ona sa zase skrývala a ani nechcela vykkuknúť. Tak som zobrala sviečku a ruženec a prešla pekne krásne po chodbe a odháňala ducha a poviem vám, že zimomriavky som mala ešte aj na chrbte....a ešte stále mám.....on tu niekde je...aj keĎ dcérka povedala, že tu už bubák nie je....
Prosím ak mi vie niekto poradiŤ ako sa ho zbaviŤ budem rada ak mi napíše Ďakujem. ☹

expertka8
2. apr 2010

...ja som pouzila "trojkralovu" svatenu vodu... 😉
...uplne Ti rozumiem....take zimomriavky ake som mala pri vysvacovani...som este nemala...

rebellka1
2. apr 2010

expertka8

dakujem za radu vyskusam 🙂 ..pojdeme zajtra alebo v nedelu do kostola po vodu moze byt?ja som mala zimomriavky a este aj teraz mam ...sice moja dcerka sa uz dnes hrala v klude aj sa smiala a uz nemala horucku, ale stale tu nieco citim....

expertka8
2. apr 2010

...alebo si ...zavolajte knaza...vysvati vam pribytok tak ako sa patri 🙂
...budete spokojnejsi... 😵

rebellka1
4. apr 2010

no vysvetili sme uz tak dufam, ze uz bude vsetko ok a DAKUJEM!!!!!!!! 😀

cestovatelkaandrea
13. apr 2010

ahojte, my sme boli pozriet na SR cez velku noc. cely tyzden co sme spali u svokrovcov ma "niekto" hladkal po vlasoch pocas spanku. vzdy som to citila najviac pred prebudenim. keby sa to stalo len raz, tak si poviem, ze je to sen. ale ono sa to opakovalo kazdy den, vzdy ked som mala jemny spanok 😒 v tej izbe kde sme spali umrela svokrina mama, tak mam pocit, ze to bola mozno ona...

shelly16
18. apr 2010

Cawte ja hladam neake ho cloveka ktory sa venuje duchom, a vidi ich a moze s nimi hovorit, mam fotku na ktorej sa fotili jedny chalani (kamarati mojej kamosky) na prihrade kde sa utopil chlapec, na pravej strane foto je ho vidiet(utopyl sa pred rokom) fotka je fotena cca pred tyzdnom. Chlapec nema pokoj, hladam niekoho kto by mu vedel pomoct...ja by som ich velmi rada vildela a pocula a rada by som pomohla no bohuzial to nedkazem. 😢 😢 😢

cestovatelkaandrea
20. apr 2010

shelly myslim, ze by ti pomohol niekto z okolia, kto by sa mohol priamo spojit s duchom dotycneho chlapca. na dialku sa duchovia odvadzaju asi omnoho tazsie. aj ked su aj taki ludia.

shelly16
21. apr 2010

Mno, to je takto, on nieje umna doma( i ked viem ze v mojom okolo teda aj doma su duchovia-viem o ich pritomnosti).....on je stale tam kde zomrel, je natej priehrade, a myslim si ze nema pokoj, keby ho mal tak tam nebludi....a chcela by som mu neak pomoct ☹

ada32
21. apr 2010

rebellka mali sme nieco podobne ako vy.aj som vedela kto to je.moj syn stale opakoval,ze v izbe je ujo.
kto to zazil ,vie co to je.tazka husta atmosfera v dome,divne napatie a ked si clovek uvedomuje ,ze nieco nie je celkom ok,tak mu behaju zimomriavky po chrbte.
ja s tymi to vecami velke skusenosti nemam, s odvadzanim uz vobec nie.....poradili mi,ze ak viem kto by to mohol byt a mam pocit ze je medzi nami vsetko vyrovnane a odpustene,a ja teda ten pocit mam,len on ho asi nemal.tak mu mam pozehnat a poslat ho kam patri.ani som len nevedela ako mu mam pozehnat.tak som len uprimne povedala zehnam ti ,medzi nami je vsetko v pporiadku a uz odid.
je to zvlastne ale v tom momente sa vzduch vycistil,nedefinovatelne napatie sa vytratilo a syn od toho momentu uja nikdy nespomenul.zimomriavky tiez zmizli.

denininka
27. apr 2010

shelly nebolo to dnes na markíze v správach?? tam ukazovali fotku na ktorej bol údajne utopený chlapec 😨 😔

expertka8
28. apr 2010

....Strasi dux?????...video zo spominanyx TV Markiza.... 😕

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

expertka8
28. apr 2010

...reportaz c.13....

shelly16
29. apr 2010

Ahoj denininka, neviem tu reportaz som nevidela, tato foto o ktorej hovorim pochadza od kamaratkinej kamosky co sa fotili na priehrade.....

shelly16
29. apr 2010

Hey je to ona pozerala som tu reportaz, je to ten duch.....

murinka
29. apr 2010

pardon-pozor na toto-skoro ma trafilo 😔
http://www.mojevideo.sk/video/15f4/duch_v_izbe....

nelinka79
29. apr 2010

ahojte ... nasa mala zacala od zaciatku marca zle spavat. v noci sa zobudila ajk keby ju z koze drali a ked zaspala na rukach a isla som ju dat spat tak hned precitla a stale dokola. na velku noc sme isli k mojej mame a spali sme v izbe kde predtým spaval dedko a babka obaja uz zomreli. mala dva vecery stale ukazovala na roh izby a hovorila dede tak som jej povedala ze nech povie dedkovi ze ho pozdravujeme ale nech nas nestrasi. od vtedy tam dede neni. dedko zomrel o mesiac skor ako sa mala narodila a strasne sa na nu tesil. asi za dva dni nato som isla malu uspat ale po hodine som to vzdala lebo pri kazdom polozeni do posielky revala ako zmyslov zbavena. tak som ju zobrala so obyvacky ze tak ju nechame a zaspi niekde na gauci od unavy. moja mama sa ponukla ze bude pri nej nech ideme spat. tak sme isli. mala zaspala a mama hovorila ze ked vypla telku tak videla ako od malej odchadza biela postava s dlhymi vlasmi. a od vtedy je to podstatne lepsie. sice stale ukazuje v izbicke na jeden roh tam tam ked precitne ale uz neplace a znova zaspi. toto sa stalo nam.

ivankova
30. apr 2010

ahojte neviem ci to sem patri,ale ak mozem napisem...dodnes tomu nechapem ci to bol len sen alebo skutocnost a ci sa to tyka prave duchov ale ja si to sama nedokazem vysvetlit a dodnes nad tym rozmyslam...dovtedy som dost casto rozmyslala nad tym ze ak niekedy budem mat dieta ci bude moja mama nan zvedava a pride ho pozriet /mama umrela ked som mala3,5r/ ...dcerka mala cca 2 tyzdne sa to stalo asi to bolo v spanku /fakt neviem/ prisla moja mama a povedala ze sa prisla pozriet na svoje vnuca a chcela ju chytit za ruku no ja som vtedy zacala byt agresivna a zacala som po nej kricat nech necha moje dieta na pokoji a chcela som jej vytrhnut ruku z rucicky mojej dcery a vtom som sa zobudila zo strasnym pocitom akoby tazkosti,uskosti a zistila som ze mam v rukach dcerkynu rucicku a trham s nou akoby som ju chcela niekomu vytrhnut z ruk...dodnes tomu nechapem ale zdalo sa mi to strasne zive, alebo ze by naozaj prisla mama pozriet svoju vnucku?a ako to ze aj ked ju poznam vacsinou s fotiek videla som ju celkom zretelne?

a este jedno co sa stalo asi pred mesiacom:
svokrina sestra s manzelom isli na dovolenku tak nas poprosili ci by sme nemohli prist postrazit ich syna na tyzden...vsetko bolo ok az ked som si raz isla lahnut s detmi na obednajsiu siestu 🙂 zobudila som sa koli strasnemu snu,ze moj brat,ktory od malicka trpi epilepsiou odpadol a isiel umriet a niekto ma prisiel zavolat aby som mu isla pomoct lebo lezi nedaleko nasho domu niekde v poli tak som sla a videla som ho ako tam lezi a chrci s posledneho... tak na to som sa zobudila zo strasnym strachom a busenim srdca, ale upokojila som sa tym ze to bol len sen a isla som si zapnut pc a na FB mi moja /nevlastna/ mama napisala spravu, ze asi nebude moct prist za nami lebo brat rano odpadol....az mi presli zimomriavky ked som si to precitala a spomenula si na ten sen...a tak sa pytam ci som to mohla nejako v podvedomi tusit? alebo co?

dufam ze som neodbocila od temy, ale fakt si to neviem vysvetlit a dost casto nad tym rozmyslam....

shelly16
3. máj 2010

Tak toto video fakt stoji zato 😒 😒 kks infarkt isty 😀
http://www.mojevideo.sk/video/127b/duch.html