Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
11. feb 2009

ale temu duse radsej odkladam.
idem si vytvarat lepsie nazory 😀 😝

bibula
11. feb 2009

a inac co vravite na moj zazitok? je niekde zasity 3 strany do predu🙂

melory
autor
11. feb 2009

prekopci

bibula
11. feb 2009

rozkaz,takze-
moj zazitok spred troch dni:uz viac ako tyzden🙂)))
boli sme s mojim mucom nakupovat sami, obzerali sme sa,ktora pokladna je najlepsia,kde sa mame postavit a muco ze pod sem,tu je toho malo-bola tam jedna zena a chlap.tak sme sa postavili a cakali,rozpravali sme sa a zrazu nas pokladnik pozdravil a chcel nam uctovat veci z pasu-a my,ze to nie je nase a ta tetka nic,len si balila veci. na to som povedala,ze pred nami stal este jeden pan,ze mozno si nieco zabudol a odskocil si. vedela by som ho uplne popisat,no najvacsia sranda bola,ked muco na mna vyocil oci,ze aky pan? ze tam stala len ta tetka,ktora zrazu zahlasila,ze aj to je jej,len chce na iny blok.
no fakt mi to nedalo,som sa obzerala a hladala toho pana.no nikde nebol....on vlastne ani neexistoval-doma mi to bolo luto,lebo keby som vedela,ze ostatni ho nevidia,tak by som to skusila nejak poriesit-doma som si to pekne rozobrala ,muca vyspovedala,coi NAOZAJ pred nami pan nebol.
no co uz,snad si ma ten pan "nenajde" znova.

melory
autor
11. feb 2009

bibula, ved na zemy ziju aj ine bytosti, ktore nevidime....tym, ze tvoja sila rastie, moze sa stat, ze tvoje "oko" ich uvidi.

melory
autor
11. feb 2009

to si myslim, to nieje nazor!
ale moze to byt duch...moze to byt spojenec....moze to byt cokolvek aj tvoja haluz.

mywiel
11. feb 2009

Ja pridam tiez skusenost aj ked len v kratkosti, jeden pan dobry priatel sa zaobera Reiki a tiez vidi vela veci a isiel mi rukami po chrbtici po stavcoch od kostrce hore, kostrc je od narodenia a ide sa hore az po pritomnost. Nic nevedel o tom, ze sa moji rodicia rozviedli ked som mala tolko a tolko rokov a v tom zodpovedajucom stavci sa proste zastavil a hovori tu citim nejaku hlboku jazvu ked si mala tolko rokov vies o com hovorim? A ja ze presne viem. Rozpraval mi ako sa mama o mna bala ked som bola v nemocnici ako novorodena dva mesiace v inkubatore lebo som sa narodila o dva mesiace predcasne a ze ja ako mimino som si to vysvetlila ten mamin strach lebo som ho citila ako ze nie som dost dobra, to su veci uz miminko moze citit takéto veci ako nebyt dost dobré pritom ma rodicia vzdy strasne milovali. Hovorila som to mojej mame a ta plakala, ze vtedy tie dva mesiace akurat mohol moj oco doniest kazdy den do nemocky odsate mamime mlieko pre mna a to bolo vsetko vraj rodicov velmi nepustali k detom a nemohli tam ostat ako teraz. ☹

mywiel
11. feb 2009

Vlastne ani ma to neprekvapuje, ze uz novorodena dokonca v maminom brusku deti citia vela veci a pocitov z okolia a aj pocity rodicov ci sa nan tesia a tak co ma prekvapilo, ze ja takéto jazvy stale v sebe nosim, co som si nemyslela a co sa tyka rozvodu, uz som si myslela, ze je to pasé ved oco zomrel, tak preco este nosim v sebe rozvod, no smutné ze je to stale napisané na mojom tele tiez musim na tomto pracovat zrejme. 🤐

lyzenka
11. feb 2009

melory,

že haluz 😀 ozaj, ešte chodíš cvičiť do POHODY? ...vždy keď tam idem si na teba spomenie a dáááávam dobrý bacha na nejaké stllpiky a podobne.... 😉 idem aj dnes na aerobick mix...dufam, ze druhýkrát sa už budem chytať lepšie... 😀

mywiel
11. feb 2009

Melory mne sa aj tak najviac pacili trpaslici... 😉

melory
autor
11. feb 2009

lyzenka...aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa idem

melory
autor
11. feb 2009

mywiel ty si nezabudla, vies ze ani ja??? 😉 😉

mywiel
11. feb 2009

Melory nie nezabudla uprimne ti to zavidim... 🙂 😀 😵

mywiel
11. feb 2009

Ja mam malého trpaslika pri mne na zemi a dozaduje si moju pozornost...asi sa budem musiet ist venovat. 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

melory
autor
11. feb 2009

mywiel, ja ti to zas uprimne prajem vidiet.

lyzenka
11. feb 2009

jé, vy ste videli trpaslíkov? ....ja nie :O(...iba tých v záhradke z kameňa.. :O)

jéj, tak sa stretneme na cvičení... :O))) minule som sa teda fakt spotila... 🙂

mywiel
11. feb 2009

Moja svokra to vidi, vsetkych tychto ludkov co sa staraju o prirodu, vodu atd. a rozprava mi o tom a ja mam v ociach hviezdy ako malé dieta ked ju pocuvam. 😵 😵 😵

melory
autor
11. feb 2009

mywiel prestne tych som videla, nie tych kamennych 🙂

melory
autor
11. feb 2009

mywiel, vidis, a ja som to len raz...aj to asi na minutku mohla zazit a je to celozivotny zazitok....ja som uplne nadsena, ze svokra ich vidi stala...ma aspon utvrdila, ze nemam vidiny

lyzenka
11. feb 2009

a ako vyzeral ten škriatok, mel? popíš ho ... :O)

lyzenka
11. feb 2009

ale spomínam si, že raz som mala taký sen...ako som sa pozerala na vodu ako tečie a tam som videla nejakých bytostných ako mi kývali...niečo také.... ale to bol len sen

melory
autor
11. feb 2009

lyzenka bol ich plny les a vsetci pozerali na mna. boli maly, velmi mily, strasne vysmiaty, taky zvedavy, ako male deti - velmi nevinny a krasny. boli aj velmi farebny, ako ktory....ale farby tam boli...no a co este????

lyzenka
11. feb 2009

a volačo aj hovorili?

melory
autor
11. feb 2009

nie

mywiel
11. feb 2009

Tak svokra vidi tiez tychto staraju sa o huby a rastliny a tak, ale vidi aj takych co sa podobaju na obrov len su maly neviem ako to popisat to len z jej rozpravania viem... 😉 Ja by som chcela vidiet vily také aké su v Peter Pan ale na to treba veeelmi cistu dusu a vacsinou ich vraj vidia deti. 😵

lelenkaa
11. feb 2009

melory, to muselo byt mile. Pred rokom by som si tukala na celo keby mi niekto nieco take hovoril, ale uz vas citam nejaky ten mesiac, takze uz mi to pripada normalne.

melory
autor
11. feb 2009

lelenka, ved si si aj tukala.... 🙂 🙂 ...ale mne to prislo realne, ze kto nevidi neveri. 😅

lelenkaa
11. feb 2009

vtedy som si povedala, no nech napise ze este aj vodnici existuju a to ma dostane

denisocka
11. feb 2009

baby,preboha- odišla som do obchodu,davala som jesť malemu a vy tu tolko popíšete a ja stále nechápem 😅

v podstate som vobec nepochopila melory a od jej prispevku o bruchu už nechapem nič 😀

ja som len reagovala na bibulu,že nie každa hlava ma nazor - akože,som to pochopila čo tým myslela,ale tak "smiešne" som odpovedala a tu sa strhla debata ktorej teda fakt nechapem 😕

tuto stranu 110. som ešte nečítala,idem urobiť mužovi kolač a hadam ma tu dnes pusti,nejak začal byť viac zavislí ako ja

mywiel
11. feb 2009

deni ani ja som nechapala tiez som mimo ze o co ide... 😅