Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

zuzula28
18. aug 2008

čaute ženy, ja by som chcela vedieť, že ako ešte sa dá odplašiť tú moru...my sme s blchou kamošky a už sme to spolu rozoberali, lebo ja som zažila presne to isté raz v noci v pôrodnici a raz doma týždeň po pôrode...neviem asi som silná vnútorne alebo čo, lebo ja som si bola 100% istá, že už nespím a tá čierna mora sedela na mojej posteli, ja som ležala na chrbte a ona sa mi o opierala o nohy, ruky mala v lone a pozerala sa cez mreže do kolísky...tú hmotnosť (alebo tlak) tej postavy som normálne cítila na stehne a aj to ako sa zdvihla z postele, že normálne ubudla hmotnosť na madraci...pocity som mala príšerne, neopísateľné, ale vnútorne som sa presvedčila, že sa nesmiem báť a že "to" nech okamžite od nás odíde, lebo "to" tam nechceme a dá nám pokoj...zmizlo to a už sa to viac neopakovalo...hovorí sa ale, že tieto pocity dokáže vyrobiť mozog pri návale hormónov pri kojení...ale ja som už nespala 😅 😖

erikasadek
18. aug 2008

to nebola mora to ta mozem uistit;

bibula
18. aug 2008

mohla to byt ona.
myslim,ze nepomaha nic,len uprimna modlitba.popros boha a anjelov o pomoc a silu.
popripade dobre urobis ak /sa ti podari / jej das aj na vedomie,ze sa jej nebojis 😉 😉

zuzula28
18. aug 2008

baby, to fakt môže byť nejaká mora...ja som mala taký pocit, že mi nechce vyvolať strach a že už neprišla, lebo vie, že ju tu nechceme...tak sme sa zhodli, že to bol niekto nebohý z rodiny, čo chcel vidieť svojho pravnúčka...mne to sedelo skôr zjavom na starčeka nejakého 😔

bibula
18. aug 2008

erikasadek-aj u mna bola raz v takej podobe-pisala som na predchadzajucej strane. 🙂

erikasadek
18. aug 2008

a aj keby bola tak bohuzial co som pocula a videla tak zatial nic nefunguje vatsina ludi to bohuzil fyzicky alebo psychicky nevydrzi, alebo spach a samovrazdu.

to su moje poznatky, a co som videla a citala , teraz sa mozem aj mylit tak to ber na 99%

zuzula28
18. aug 2008

bibula, tak to je zase ale problém, že ja nie som veriaca, tak ma asi nikto nevysliší 😖

bibula
18. aug 2008

😉 mozno pri opakovanych utokoch ,nastastie ja som z toho vyviazla zo zdravou kozou aj podkozou 🙂

bibula
18. aug 2008

kazdeho vyslisi ,kazdy ma svojich anjelov, zahod strach a popros o pomoc, nech tie nocne navstevy skoncia a prestanu ta "taktocky" nicit.

slavik
18. aug 2008

Baby, no vy ste sa teda rozpísali. Až mi mráz behá po tele. Ja už som tu písala, že moji rodičia aj sestra mali zážitky s duchmi aj moja kolegyna a kopec kamarátov. Ja tomu všetkému verím a aj sa bojím. Knižky tiež čítam, to neodolám ale snažím sa ich čítať cez deň. 🙂 Večer keď ľahnem do postele sa pekne pomodlím a prosím pána Boha aj anjela strážneho aby sa mi žiadny duch nezjavil. Asi by som skolabovala. Som rada, že je tu takáto téma. Lebo nie s každým sa dá na takúto tému baviť. My doma sa o tieto veci zaujímame takže sa o tom doma hovorí aj s kolegyňou sme veľakrát rozoberali tieto nadprirodzené javy.

slavik
18. aug 2008

A tiež verím aj na minulé životy. Moju sestru mama dokázala s pomocou jednej knižky dostať do minulých životov. Myslím 4 krát. Ale už viac nechce, bojí sa. Sestra je veľmi citlivá osoba a dokáže sa uvoľniť čo ja nedokážem a má tiež aj liečiteľské schopnosti. Jedna väštkyňa je povedala, že sa jej otvára tretie oko.

slavik
18. aug 2008

veštkyňa 🙂

slavik
18. aug 2008

najmladšia sestra žije v Anglicku. A rozprávala mi že majú v robote ducha. Normálne videla ako im premiestnoval debničky a zapínal hračky. Robila v jednom sklade a tiež tam mala kolegyňu slovenku, ktorá má schopnosť vidieť duchov. Tá hovorila, že aj v dome v pivnici majú duchov. Ale že nič zlé nerobia. Maximálne ich v noci počuli chodiť po schodoch. Ked sa to sestra dozvedela sa bála ísť aj na záchod. Potom ma volala na návštevu a veru by som ani za svet neišla ked tam majú duchov. Však by som sa od strachu pokakala.

zuzula28
18. aug 2008

ozaj a myslím, že červená čiapočka to písala a ja to presne cítim rovnako, bonton-nebonton, ja neznášam pri rozhovore stále hľadieť niekomu priamo do očí, lebo mi to nie je príjemné...a pritom som silný extrovert, spoločenská, ukecaná...znamenie rak, my sme celkovo veľmi citliví a emotívni, aspoň tak sa toto znamenie dosť často charakterizuje, tak neviem 😖

erikasadek
18. aug 2008

ved prave , ze to ci popisala sa stavalo aj mne v detsve a casto ; no mora to nie je , podla toho co som videla a pocula luditak to zacina takym vkradanim, spomedzi murov a za nabytkom nahana ti to strach, a potom sa materializuje do strasnej podoby a hlasu , ktory ti vzdy povie co ti uroby a pod. alebo sa zobudis a mas ju na tele blokuje dychanie a doslova ta tyra vzdy po nej je fyzicka znacka na tele modryny , popaleniny apod.

teda nechcem sa hadat 😉

bibula
18. aug 2008

😉 aj ja ho mam otvorene,ale este nie naplno...no co uz,hovori sa,ze to musi pomaly,vraj ztoho clovek scvokne... 😖
aj ja som raz bola v regrese,sme skusali s kamoskou-ona mna,a ja ju-,no parada-zomrela som ako m udupali kone,je fakt,ze sa ich teraz bojim...

denisocka
18. aug 2008

presne som tu moru odplašila aj ja motlitbou

a to je jedna mora či ich je more? 😅

erikasadek
18. aug 2008

mam otazku .
ak by vam ochorelo dieta, a diabol by si za jeho zivot pytal vasu dusu , co by ste spravili?
debilne ze?
ale vazne, ja som odpovedala okamzite mozno bez rozmyslania, ano len ho zachran, nato moj muz mi to vytkol ako mozem takto uvazovat, ako krestanka, ved tym zapredas aj jeho dusu tak vas ziska vas oboch.
co vy nato.

clovece my tu nahadzujeme temy neskor nas zatvoria do blazinca zato co tu piseme, este dobre , ze nepoznaju kde zijeme, ze?

denisocka
18. aug 2008

erika 😀

erikasadek
18. aug 2008

ze? 😀

erikasadek
18. aug 2008

musis uznat, tak lahka otazka to nie da sa na nej filozofovat dlho. 😎 😀

bibula
18. aug 2008

a co keby ju pytal anjel a chcel by ju hned? 😉

monkula
18. aug 2008

erika, t obola teda otázka..
Ale asi by som odpovedala rovnako ,ako ty... veď ja už svoju dušu po smrti cítiť nebudem, no nie? A hlavne, že by som v živote mala šťastie a mala zdravé deti..

slavik
18. aug 2008

práve som zistila, že tiež máme doma knihu orol a ruža. Takže asi začnem zajtra cez deň čítať. Som teraz na PN-ke tak budem mať čas.

slavik
18. aug 2008

teraz mi písala sestra čo je v anglicku (sťahovali sa do nového domu pred 2 mesiacmi), že asi máme v dome ducha. Tak som zvedavá ako na to prišla.

monkula
18. aug 2008

baby, toto video, na ktoré vám posielam link, to som dlho nevedela rozdýchať, strašne ma vyľakalo, aj som bola rozrušená, no zimomriavky po celom tele...

https://www.youtube.com/watch?v=Cp5YMx5UHbk
suzanna
18. aug 2008

Ahoj holky,tak vas tady dnes tak procitam a neda mi to nenapsat jsem take muj pribeh.
Stalo se to uz kdysi davno,ale jednoho vecera kdyz jsem se tak prevalovala v posteli a nemohla jsem usnout jsem porad myslela na sveho dedu.Byl v te dobe totiz vazne nemocny a v tu chvili jsem citila,ze me potrebuje a ze za nim musim hned zitra zajit.V posteli jsem jeste budila manzela a rikala jsem mu,ze zitra musime zajet za mym dedeckem a ze se citim tak zvlastne,ale on me vubec nevnimal.
Ze se citim byt tehotna (tenkrat jsme se pul roku snazili o miminko).Porad jsem nemohla usnout az jsem najednou uvidela jak u postele stoji nekdo v cernem.Strasne jsem se polekala byla jsem v soku nemohla jsem se hybat, mluvit proste nic.Jen mi ten dotycny rekl :prisel jsem se rozloucit(jezisi ted kdyz to pisu mam jeste husi kuzi).Pak jsem usnula a rano jsem si myslela,ze to byl vse jen zly sen i kdyz jako opravdovy.Byla jsem si jista,ze se to vazne te noci stalo.Rano asi kolem devate hodiny mi volala druzka meho dedy,ze dedecek v noci zemrel.V tu chvili jsem vedela na 100% ze to zadny zly sen nebyl,ale pravda.Dedecek te noci zemrel a proste se prisel jeste na nas podivat.Asi tak tyden po pohrbu mi pani doktorka potvrdila,ze jsem tehotna.Kdyz jsem byla na dedovo pohrbu nemohla jsem uronit ani slzu coz jsem si nedokazala vysvetlit,ale neco uvnitr mi rikalo,ze je deda v poradku.Takovy vnitrni klid proste.

erikasadek
18. aug 2008

no ja neviem , ale mne po niekolkom pozreni to vyzera ,ze je zaveseny na hlave na lane , a aj uhol skoku by sedel.

erikasadek
18. aug 2008

ta otazka bola na rozhybanie temy viazlo to trochu, pomohlo , nie?

monkula
18. aug 2008

ty s it otakto skúmala? mne to prišlo tak strašidelné ,ž som t olen našla a rýchlo hodial link ,nech to nemusím pozerať.... 😅 😅 😅