Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

zuzkafuny
26. aug 2008

Erikasadek... to nič v zlom...
Lali... môj chlap večeria 4krát večer po poriadení... riad ma vždy počká do rána a veru ducha som ešte nestretla... a ta by som. Dali by sme sedmu, človeče nezlob sa 🙂
a ešte aj psa mám čo slintá keď je nervózny a nič... 😀 😀 😀

zuzkafuny
26. aug 2008

Ja sa vám ale musím k niečomu priznať...
Ja si robím srandu... ale napriek tomu túto tému rada čítam... nechcem napísať že sa aj nasmejem, aby som sa niekoho nedotkla... ale aj sa... 😉 🙂
hoci keby mi tak nejakýduch poklepal po pleci, asi by som sa zasr... 😀 😀 😀 to dúfam nieee...

expertka8
26. aug 2008

...zuzkafuny... 😀 😀 😀
...aj mna casto pobavi Tvoj "neveriaci" pohlad... 😀

melory
autor
26. aug 2008

zuzka radsej mam ludi co sa na mne smeju ako co mi nadavaju.... 😵

zuzkafuny
26. aug 2008

Ja len si myslím, že všetko sa dá vysvetliť...
Príklad: Bola som u starkého na prázdninách... býval v takom staršom byte, vysoké stropy, drevené podlahy...on šiel ku kamošovi o poschodie nižšie na pivko a ja som zostala sama doma... Kukám telku a zrazu počujem kroky... od okna ku mne, odomňa ku oknu, aj telku som dala hlasnejšie a stále to isté. Nakoniec tie kroky prešli poza môj chrbát okolo kresla a cítila a počula som, ako si niekto sadol do hojdacieho kresla vedľa mňa... Začala som nadávať a utekala ku oknu, že či mi starký žije a neporazilo ho náhodou... No on žil... a ja som tú noc nespala. Ale nedalo mi to... o poschodie vyššie bývala pani a tá nemohla veľakrát spávať a zvykla sa prechádzať hooore a dooole a ešte aj kreslo mala prútené (nie hojdacie) tam, kde aj starký...
Tak som ju stretla a opýtala sa, že či bola noc dobrá... a ona že nieee... 😀 😀 😀 a že sa prechádzala hooore a dooole a nakoniec sadla do kresla a tam čítala 😀 😀 😀

expertka8
26. aug 2008

...zuzka...OK...beriem 😉

...bez urazky....ale tiez mam casto z niektoryx prispevkov pocit...ze "vyvoleni" mnohe okolnosti prehanaju...a za kazdym tienom...ci trikom hladaju "paranormalny" jav.... 😅

erikasadek
26. aug 2008

nie kazde video, to nie, ale niktore v tom mixe su naozajstne, kazdy mame svoj nazor , to nikomu neberiem, co sa tyka co ja som prezila aj ako dieta a neskor, bolo to v nasom byte aj inde, ja niektore pritahujem tak za mnou chodili , teraz uz viem, ako sa chranit, takze mam pokoj , ako som pisala, po prvykrat co som pozrela tie videa som sa nechranila a prezila som som burlivu noc.
kto neprezil tazko pochopi a bude verit, to vam neberiem medzi nebom a zemou su veci ktore sa nedaju vysvetlit, 😉

tym si myslela mna? ver mi lahko ma teraz nic nenastrasi, prveze naopak,

erikasadek
26. aug 2008

inac tie videa boli ,len aby ste videli , dali si vlastny nazor, nie ako toto je prave, nebolo to nutenie nazoru 😉

lelenkaa
26. aug 2008

To ja uz ziadne radsej nepozriem, ked to moze pritahovat. Erika - co sa tej nahravky tyka, tak som rozmyslala ci to nemohol byt mix nejakych zvukov, prievan, voda a pod. lebo zretelne to nebolo, ale v jednom momente sa mi zdalo akoby tam bol vykrik zeny.

Melory - ja si myslim ze staci ked je zavrety 🙂 Ja na noc aj kos s odpadkami dam na balkon 😀 ale to aj cez den ked je tam plienka 😝

erikasadek
26. aug 2008

som rada , ze nie som sama , co sa tyka tej nahravky, vidite , kazdy si vypocuje a da svoj nazor pocut hocico , len nie to peklo , ze?

expertka8
26. aug 2008

...erika....keby som "nevedela..ze je to nahravka z pekla"....tvrdila by som...ze je to stretnutie masy na futbalovom stadione 😅
...nie..vazne....takto to opisuje aj Pismo...."...plac a skripanie zubami..."

expertka8
26. aug 2008

...sila bola...rozhovor moderatora a posladnutej posluxacky.... 😕
...brrrrrrrrrrrr

erikasadek
26. aug 2008

aj tebe isli zimomriavky, sila , , ze len treba rozumiet, pocula si ako odpovedal na otazku, a co sa tyka boha a pod. doslova mi bolo luto , tej dievciny. 😒

lelenkaa
26. aug 2008

Tak som este skusila tu posadnutu ale po 2 minute som to vypla, bolo mi to neprijemne a este ten obrazok k tomu. Brr. Idem sa pomodlit

Sice anglicky co to viem, ale nerozumela som ani slovo. Titulky prosim 🙂 Co hovorili?

expertka8
26. aug 2008

...erika....predmetu rozhovoru som az tak zdatne nerozumela 😒
...co je velka skoda...
...pamatas si nieco z toho rozhovoru????

expertka8
26. aug 2008

P.S. ...mne nabehli zimomriavky...aj ked som svatila dom 😔 😅

erikasadek
26. aug 2008

to ti verim aj mne vzdy...

predmet rozhovoru , presne by som musela znova pocuvat , a hned pisat, je pravda , ze kvlita nahravky ,je strasna.
v celku , ta kocka , tam telefonuje na zivo do radia, a hovoti aky ma problem ze uz nevladze,

tak ten pocitam stym , ze to bol knaz na druhej strane, sa dal do prace a a v mene jezisa ho volal a nech sa prestavy, a tak sa to zacalo, hned ved si pocula jeho hlas, hroza, vysmesne, mu odpovedal
idem si to znova vypocut

lelenkaa
26. aug 2008

Presne hroza, ked zacal ten hlas tak som vypla. Este tam potom hovori aj to dievca ci uz len on a knaz?

Erika ten hlas bol podobny tomu, co mal ten posadnuty moslim?

expertka8
26. aug 2008

...erika....aj ja som pocula vyhananie v mene Boha...atd...

...budem vdacna za kazde info 😉

erikasadek
26. aug 2008

takze ona sa vola rebecca, ma caste rany kravave, ktore jej sbosobuje, takz ked sa zacina prestavovat , povie , keeper gardien, nedava meno, ked sa ho spyta , pre koho pracuje kto je jeho panom, tak odpoveda,
nato ten knaz mu hovory, aby jej dal pokoj , aten odpoveda, a preco by som to robil, ja sa o nu staram , chranim ju, , potom tam hovori este dobre ze zatelefonovala, v mene krista je chranena , a on odpoveda, este sa nerozhodla, tak preco ,
ona je chranena
kolko je vas tebe podobnych?
stovky;
zostan tam kde si a modli sa za nu to mozes
tvoja sila je zlomena , on ze nie atak v mene boha to vies nato je krik
my ju budeme mat, aj ja ju raz dostanem , a ty mi v tom nezabranis
nie zabranim jezis kristus ju chrani svojim....
nato odpoveda, smiechom , ze je porazeny, a ona mu bude patrit na veky, bude palena

nie ty si porazeny,
ja mam pravo tu byt
ake mas pravo tu byt
ja neakseptujem tvojho boha, preto
nato to konci a pyta sa rebeccy, kches lasku a boha v svojom zivote
ja sa bojim
chces?
ja neverim v boha,
chces ? tak opakuj tieto slova, a nato uz poznas reakciu, miesaju sa hlasy
tazko sa to preklada, dufam , ze ti to pomoze vypocuj si to este raz

erikasadek
26. aug 2008

no podaba sa kazdy ma trochu iny , ale pocut to ide mraz pochrbte , ta posmesnost v hlase a sila , to sa neda napodobnit, ani vyraz tvare

erikasadek
26. aug 2008

no pocut talm hlas toho dievcata, aj pocas prelina sa to place, je bezmocna.

bibula
26. aug 2008

no som si pozrela ,co tolko ospevujete 😉
ten zvuj je ako zo stadionu na nejakom futbalovom,alebo hokejovom zapase a to druhe vyzera fajne,akoby naozaj niekto ukrizovany. 😉

erikasadek
26. aug 2008

neospevujeme, len zhrname nazory,...... 😉

denisocka
26. aug 2008

no ako som čiatal tvj reklad ta ri pslednyx 3 vetax mi išiel mrat o tele

bibula-kto kde ukrižovany

erikasadek
26. aug 2008

nie ukrizovany , predtym som dala link, bolo to pri anjeloch, a bola tam otazka, co vidite vy?

nieco podobne bolo ako som predtym pisal av egypte, v takejto ziare sa zjavila panna maria? vo moslimskej stvrti , niako sa to nedalo vysvetlit, viete si predstavit , ten pruser, v moslimskej stvrti , krestansky bohovia, zakazane.

bibula
26. aug 2008

no hej pisala si,ze o anjeloch,ale bol to skor niekto ukrozovany ako anjel 😀

erikasadek
26. aug 2008

ja sa neviem vyjadrit , co tam vidim, postavu nieco , ale co neviem. 😒

denisocka
26. aug 2008

je to niewč d tvaru HVIEZDY

erikasadek
26. aug 2008

vidis kazdy to vidi inak, niektore veci sa tazko vysvetluju, ze? 😉