Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

denisocka
5. sep 2008

melori,hej je to jej forum - www.bibula.forumup.sk

denisocka
5. sep 2008

melory,už ide? a ako vidia energiu,ako čo?

adina22
5. sep 2008

melory - od akeho veku su deti schopne vnimat taketo veci?

denisocka
5. sep 2008

odmalička 😉

erikasadek
5. sep 2008

do puberty, normalne do 10 rokov potom pokial to pretrvava, tak hovorime, ze jedinec ma dar , vidiet komunikovat s tymto tajomnym svetom.
podla mna tvoja mala, videla niekoho blizkeho s tvojej alebo manzelovej rodiny, vatsinou ta najblizsia rodina, hlavne, babky a dedkovia sa staraju a osvoje vnucence, takto, nehladaj v tom nic zle.

bibula
5. sep 2008

😉 skor sa tie veci stracaju,teda "mozog" sa nechava podmanit inymi poznatkami ,ktore detom stale dokola opakuju veci,aj ked dieta vnima inac,tym ho mylia a deti sa ucia verit dospelym.preto sa tieto schopnosti stracaju v obdobi do 4 rokov.niekedy-asi do 1% deti vydrzi do obdobia puberty.
keby sme si pamatali,inac by sme deti ucili a inac ich viedli.nie vzdy maju totiz pravdu dospelaci. 😝 😉

bibula
5. sep 2008

mel,preco myslis,ze sa ti zmenila? 😀

mohla vidiet vselico,nemusel to byt "len" niekto pribuzny. deti vidia, na co nam uz schopnosti nesluzia-zial 😒
v takom pripade ju treba nechat,mala si zakyvat aj ty,alebo ked bola spokojna pri tom pohlade,tak si jej mala povedat pekne,ze? a podobne.neskor by si sa mozno uchalila-ale neblbni,nic tam nie je,to swa ti zda.... 😖 co je chyba.

bibula
5. sep 2008

erika- no neviem,povedala, ze si maju na onglictinu dat anglicke meno,ale zase nechcem aby sa volala napriklad jessy,lucy a pod,nech tam je vyznam jej mena,aj ked ma prave napadlo,ze svetlana je latinsky lucia a to je lucy...hmmmm.no nieco take,pekne,teple 😉

adina22
5. sep 2008

pri tom pohlade bola spokojna,iba som sa jej opytala komu kyva,ale kdeze este nevie odpovedat tak si kyvala dalej a usmievala sa.Moja mama mi neskor povedala s usmevom,ze to bola jej mama...teda malej prababka.Tak neviem...
bibula kedze mam k tymto veciam blizko myslim,ze by som jej nepovedala ze sa jej to zda.Videla som aj dospelu zenu,ktora kyvala skriatkom ci vilam v lese a nepovazovala som ju za blaznivu alebo take nieco. 😉

bibula
5. sep 2008

spravne.-)kedze tvoja mala je modra,ma k tymto veciam velmi blizko,len ju nechaj,nech nezabudne,co vie🙂 😉

denisocka
5. sep 2008

jáj jáj, a my sme stále žlty?

adina22
5. sep 2008

budem sa snazit ju nebrzdit 🙂

erikasadek
5. sep 2008

ahoj Bibula prepac ze tak neskoro, tak som nad tym trocha rozmyslala, co povies na svetlana-rose, pekne to znie a hlavne ponecha si svoje meno a prida ktomu typicky anglomeno, rose znie pekne, ked nie tak ti dam niekolko

ALICIA
EMILY
CHLOE
LUCY
MELISSA
RACHEL

tie su take jemne, a prijemne pre ucho, ale mne sa najviac pozdava, ako som ti napisala, alebo spojenie, emily-rose, su take jemne, daj mi vediet , co nato povies. 😉

bibula
5. sep 2008

no vybrala si melissu , lebo maju alicu,luciu a tak v triede,takze to budu asi oni🙂diky 😀

erikasadek
5. sep 2008

nemas zaco.

kikina30
5. sep 2008

Ahojte vospolok.

kikina30
5. sep 2008

Adina22 akoby som čítala o našej malej. Predvčerom sme išli po našej ulici a ona sa zastavila pred cudzím dvorom a po chvíli začala mávať ručičkou a usmievať sa. Pričom na otázku že čo tam vidí mi ukázala prštekom do prázdneho dvora. Až mi zimomvriavky po tele prebehli. A keď som už ju konečne dostala od tých vrát tak sa ešte otočila a zakývala ešte raz. Pritom nepochádzame z toho mesta a nikoho odtiaľ nepoznáme. Ešte dodám že verím na také to veci. Kamarátke po ich dome šarapati duch ich babky.Važne 😨 😲

lucinkaaa
5. sep 2008

Baby ak by ste niekto mali zaujem o knihu Minulost zije, buducnost zije od jenny cocknell tak sa ozvite do IP.

erikasadek
5. sep 2008

neboj my ti verime, kazda znas mame vlastne skusenosti , ze kocky 😉

veronika13
5. sep 2008

ahojte, kto aké, ale máme 🙂

erikasadek
5. sep 2008

nebut taka skepticka 😉

lucinkaaa
5. sep 2008

baby a myslite si ze deticky vidia duchov stale? ci len sem tam?

veronika13
5. sep 2008

ja som rada, že mám len také 😀

erikasadek
5. sep 2008

vies niekore bytosti si vyberaju komu sa ukazu a komu nie deti su velmi citlive , su vo faze nevinnosti, takze stale nie len v urcitych pripadoch, len vynimky ich vidia pernamentne ako vo filme sixiem sense, tak podobne,

uz ked sme pri tom prave vychadza v kinach nie film mirror, doslova horror strasne chcem vidiet no neda sa.

lucinkaaa
5. sep 2008

akoze pre nich je to uplne prirodzene? mne sa este nestalo ze by mi mala ukazovala na "niekoho" koho som ja nevidela ale ona ano, ale ja sama nemam taketo zazitky tak mi je to tazko pochopitelne, napr. ze ci to tym detom nie je divne, ze my nic nevidime a oni to vidia.

lenik15
5. sep 2008

Baby ked sa tu bavite o tych vilach, skriatkoch. Deti su ciste mozno prave preto ich vidia. Dospely su skazeny dobou to je moj nazor. Chcem sa len spytat co je to za stav, mozno sa to stalo aj vam, mala som vysoku horucky pri zapale lezala som sama na posteli potila sa v tom som videla trpaslikov na mojich nohach ako mi skacu po paplone. Samozrejme som zmurkala s ocami ci to nie je len zdanie ale som ich tam videla mala som s toho prijemny pocit. Manzel mava to iste ten pri teplotach sa zahladi na jedno miesto a rozprava a ked sa ho opytam co hovoril tak sa strhne a akoby som ho od niekial vytiahla. Je to halucinacia alebo tym ze telo je unavene?

erikasadek
5. sep 2008

ty si myslis , ze oni vedia ,ze ty ich nevidis? pokial jej to nepovies tak pre nu je to normal, niekedy je to tak lepsie, nic nehovorit...

lucinkaaa
5. sep 2008

no myslim, ze keby napr. na niekoho ukazovala alebo o niekom hovorila a ja by som nechapala o kom hovori tak by pochopila, resp. by sa divilla ze preco to nevidim aj ja. ale asi fakt lepsie nevyzvedat...

melory
autor
5. sep 2008

ahojteeee

erikasadek
5. sep 2008

tak pozeram tie videa, velmi zaujimave, a hlavne, ze uz som nieco podobne, niekedy citala, najnovsie davali aj na discovery, najnovsie informacie, co sa tyka jezisovho zivota na zaklade novych poznatkova novych materialoch, niektore veci boli aj v tom viedu co som vam prekladakla len som nedokoncila, vela veci dava zmysel, hlavne ked to clovek pocuje aj od vedcov a historikov, takze nieco nove sa deje
dakujem ti za video 😉