Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

babi30
27. nov 2008

je to veľmi zvláštne,ako deťom nám vštepovali že škriatkovia sú len v rozprávkach 😲 , ale na druhej strane aj o duchoch nám ako deťom hovorili že neexistujú a pravda je iná. S duchmi máme v rodine skúsenosti. Ked vidia deti duchov, vidia určite aj iné bytosti, ale ked im budeme vštepovať od mala že nič z toho čo vidia neexistuje...

lelenkaa
27. nov 2008

Trochu bludim internetom, docitala som sa ze deti do 2-3 rokov vidia aj auru. Raz som si kupila knihu Ako vidiet auru, ale nevidela som 🙂

danca.b
27. nov 2008

caute baby,ja som tuto temu nasla uz davnejsie,ale som si vas len citala.U nas v rodine sa vzdy spominali stretnutia s duchmi a pod.Ja som tomu vzdy verila a strasne som sa bala,ze sa nieco take stane aj mne.Prave pred tyzdnom mi mama povedala co sa stalo mojmu krsnemu synovi.Bolo to asi v polovicke oktobra,isiel domov od kamarata a uz sa zacalo stmievat.Kedze si chcel skratit cestu domov nesiel po ulici,ale cez koniec zahrad lepsie povedane humien.Vtom zacul za sebou suchot,tak sa obzrel a zbadal vysoku postavu chlapa,ale do tvare mu nevidel.Pocitil akoby mu nieco prilozil k slychu a pocul puknutie ako,ked strelis zo zbrane.Zrazu chlapa nebolo,len pocul hlasny rehot.Samozrejme ani nevedel ,ako prisiel domov.O tomto zazitku nikomu nepovedal,ale kedze na to stale myslel a nemohol sa na nic sustredit povedal to asi po mesiaci svojej mame.(mojej sestre)Sestra to potom povedala nasej mame a kedze ta je uz starsia a co to si pamäta tak rozmyslala ci sa tam nahodou niekto nezastrelil.A spomenula si na jedneho muza co tam byval a naozaj sa zastrelil.(vraj sa zacal venovat spiritizmu,siblo mu z toho a chceli ho dat do psych.ustavu,ale on sa v susednej dedine na cintorine zastrelil.Tam ho aj ku plotu pochovali.)Sestra potom isla za fararom a povedala co sa stalo a ten jej povedal,ze v takom preddusickovom obdobi niektore duse volaju o pomoc aj takymto sposobom.Teraz bude za tu dusu sluzena omsa.Inak podotykam,ze ten moj synovec ma 17r.nefajci a nepije a je to normalny chalan.No a este mi neda nespomenut,ze tomu panovi pocas jeho zivota horel dom.Ked zomrel,dom zdedila jeho neter a zila tam nejakych 50-60r.a teraz v lete inak ciperna 88r. babicka vyhorela tiez.Susedia ked uvideli ohen si mysleli,ze je po babke,ale babka sa motala po dvore a ani nevedela,ze u nej hori.Hasici povedali,ze to musel byt nejaky skrat,ale aj tak je to nejake divne kedze tam nehorelo 1x.,

meggie1984
27. nov 2008

neprečítala som všetko, tak neviem reagovať na vaše príspevky, len doplním môj názor.myslím, že vidia, možno nie každé, ale niektoré určite.táto téma ma zaujíma, veľa o nej čítam, no hlavným zdrojom informácií je moja mama, tá vidí kadečo.brat mal tak 2-3 roky, keď sa maminy pýtal, kto je ten ujo na chodbe, pýtala sa ako vyzerá, čo má oblečené a tak, opísal jej otca - s najväčšou pravdepodobnosťou (zomrel keď mala mama 8 a bývali v tom byte ako mi).neskôr na to isté miesto, kde ukazoval brat ako malý, reagovala aj naša fenka, uprene tam pozerala až sa nakoniec útočne rozštekala a cúvala dozadu.mám viac nevysvetliteľných situácií ale je to akoby súčasťou života mojej rodiny.teraz čítam knihu ,,Chlape, ktorý videl pravdu,, je to denník chlapca, ktorý videl duchov, auru ľudí... len mu nikto neveril a on nevedel, že to oni nevidia a vzhľadom na dobu v ktorej žil, boli tieto veci tabu, hlavne vo vysokopostavených konzervatívnych rodinách.ešte som nedočítala, nejak nestíham pri deťoch a tak ma zaujíma ako to skončí.

meggie1984
27. nov 2008

ešte čítam knihu ,,domy ktoré zabíjajú,, tá sa mi páči

hedunecka
27. nov 2008

caute dlho som tu nebola

bola som u vestice a akoze dovi, ja mam v poslednej dobe stavy ze na co myslim alebo nad niekym rozmyslam tak sa to stane
a dnes som videla mojho ocka bol to krasny pocit ale trvalo to iba par sekund a kym som sa stihla uvedomit bol prec ale som rada:pekne sa na mna usmieval normalne mi to zdvihlo naladu
a vela casto sa mi stava ze vidim vselijake postavy

adrika73
27. nov 2008

Nemam teraz cas to poriadne vsetko teda celu diskusiu prečitat, ale mam dieta v rodine , ktory bezne komunikuje s anjelmi takze urcite nieco existuje

adrika73
27. nov 2008

Hedunecka, zavidim Ti ten krasny pocit aj ja by som to chcela niekedy zazit velmi by so to potrebovala pretoze ten moj mi velmi chyba

slavik
27. nov 2008

meggie1984, prosím ťa kto napísal knihu Chlap, ktorý videl pravdu? Rada by som si ju prečítala.

bibula
27. nov 2008

chlapec,ktory videl pravdu....http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=141475&af...
je superna ....a skutocna-aj ked nejake tie zasahy tam vidno,nastastie je formou aj dennicka,takze ok 😵

dasena
28. nov 2008

Citam vas uz dlho dlho a tak som sa rozhodla ze vam prispejem nejakymi zazitkami.
Ked som bola mladsia v noci som som sa zobudila a zrazu som pocula kroky take cuchajuce po koberci,preslo to okolo mojej postele k oknu a potom sa to vracalo a voslo do kuchyne,tam sme mali riad ktory sme nechali odkvapkat,zatriasol sa a pustilo sa radio velmi nahlas a pomaly sa stisovalo.Ked som to rano rozpravala nasim tak sa smiali ze isto sa mi to snivalo.
Dalsia vec sa mi prihodila za bieleho dna.Na kluci od skrine v detskej izbe som mala zavesene take vacsie plysove srdce a to sa zacalo zo strany na stranu hompalatOtec to potom zacal vysvetlovat fizykou a inymi somarinami.Podotykam ze v ten moment som bola v obyvacke a v detskej nebol nikto a okna v byte boli zatvorene.Z mojich prihod je to asi vsetko,viac toho zazila moja mamka.Ta ked isla na brigadu do Nemecka v noci sa prebudila a ked otvorila oci zistila ze pri jej posteli je postava.Nevedela to rozoznat pohlavie,ale prisla na koniec na to ze to nieje ziadna zo zien ktore tam boli s nou na izbe.Ked sa na to divala tak citila taky pokoj potom sa to stratilo a preslo cez dvere.
Mamka pracovala ako opatrovatelka v domove pre starych ludi.Ked mala nocnu tak vsetkych dala spat a odisla vesat pradlo do pradelne v suterene,okna boli pozatvarane,ked vesala to pradlo zrazu jej zacalo byt zima a citila akoby ju nieco pohladkalo po lici.Potom nechala to pradlo tak a odisla hore.Hovori ze duchovia jej nevadia a neboji sa ich iba jej vadi ked sa jej dotknu.Kde nam to hovorila som myslela ze sa po....
To nieje este z daleka vsetko co zazila ale necham si nieco aj na buduce.. 😀

erikasadek
29. nov 2008

ahojte, tak to tu ozilo, znova, trochu som tu nebola,

Melory, no to boli zazitky jedne zo zazitkov, ale neskor, som normalne dokazala lezat na posteli a sustredit sa si 2 minuty a uz som bol v rohu , v izbe a pozerala som sa na seba; taketo somariny som robil ako 12 rocna, ani som nevedela ako, islo to lahko stacilo len opytata telo islo...

neviem vam povedat, ci je mozno viudiet auru pokial dany jedinec nema to tretie oko pootvorene, u mna to bolo take zo dna na den, proste to prislo a videla som auru, a po urcitom kratkom case mi to aj vadilo, hlavne u chorych ludi...

nepovazovala som tieto moje vylety za moru, mora je pre man nie co ine...

dobre a zle sa strieadalo ako som predtym pisalo aj jedno aj druhe chcelo komunikovat, len som nebola pripravena.... teraz som , ale uz nedovolim, aspon na 98% stava sa ze su mala uniky, nic vazne..

ja to beriem ako dar, i ked pre niekoho ako ja je to skor pritaz, jedinu vec co vyuzivam, i ked len na mojich detoch, je moje liecitelstvo, v rukach, to je jedine, co drzim ako tak, a pouzivam....

erikasadek
29. nov 2008

dasena a j ostatne samozrejme aj na buduce , pridajte vase skusenosti a zazitky, je to obohacujuce..... pre nas vsetkych, nie? 😉

lenkalienka4
29. nov 2008

molory 😀 Ty si bola v lese??? sudim podla fotky z pasu... a co nicccc???? 😕 😕 😕

melory
autor
29. nov 2008

lenka to som bola pod prazskym hradom a boli tam za stomami schovany panacikovia - hradna straz.

neila19
29. nov 2008

tak som neni sama ja som sa dnes obliekala a z ničoho nič mi z poličky padola socha anjelika a nikto tam nebol a nemal ako padnuť.

denisocka
29. nov 2008

čau banda-ste tu všetky stare známe ? 🙂 pozera, že je tema aj o aure,ja mám tiež knihu ako ju vidieť-ale nevidím,sice som videla raz - v sne,tak verím že to bol prorocky a raz sa splní 😀 , akurat čo vidim je "extaticka energia" alebo ako to nazvať,take biele ako "dym" salajuci okolo ruk .Ale ine som chcela,syn sa stale hras s prstami,pozerat sa na svoje dlane akoby videl niečo čo my nie 😵 tak možno vidi auru .... ktovie ...ruky ho vždy vedia velmi zaujať

no ale čo ma trapi je,že sa nejak často pri dennom kratkom spanku zobudza s neuveritelným plačom,nejde ho aj 5 minut upokojiť-dokonca sa aj bojí-mna alebo manžela ked na neho hovoríme 😒

erikasadek
29. nov 2008

denisocka, asi to bude tym, ze je este nezobudeny, nevi rozlisit, sen a pritomnost, to sa stava casto....
teda dufam, ze je to to.... uz len kvoli tvojmu pokoju..

aj ja som rada, ze ste tu znova, po case....

ruky su velmi dolezite mysticke.. ze?

melory
autor
30. nov 2008

ano aj v sne sa mozes zobudit vdaka tomu, ze sa pozries na ruky....vtedy si telo dokaze spomenut, ze je v sne a potom tam uz byt vedome.

bibula
30. nov 2008

my sme s mucom robili pokus,ze v hladine alfa sme mysleli na spolocneho priatela,potom sme zaspali-malo sa nam snivat,preco je sam a nedari sa mu naviazat vztah.mucovi sa snivalo o konflokte,vojne a tak a mne zase o babatku,co nemalo ruky,potom o dospelych co sa jemne-sexi-hladkali ruky prstymi.
povedala by som,ze je to ""konflikt"" medzi prijimanim a davanim.

melory
autor
30. nov 2008

sny su druhy svet...len sa ho naucit citat a zit.

sparka
2. dec 2008

ahoj holky všemu co tady píšete věřím jsem také jedna z vyvolených kterou pronásledují a vyhledávají duše zemřelých...

denisocka
2. dec 2008

sparka fakt? 😀 a čo ten bubák v uchu 😀

sparka
2. dec 2008

denisocka:hlásím v pořádku 😀

mikalove
2. dec 2008

začala som si vás čítať ale už aj utekám dalej, "duchariny" sa ja strašne bojíím. 😅

tajo
2. dec 2008

🙂

denisocka
2. dec 2008

sparka.tak super

no a prezad čo take máš v repertuary ty? 😀

erikas
2. dec 2008

ahojte 😉 čítam si občas vašu tému....niekedy mám síce husiu kožu z vašich zážitkov 😲

nemala so "stretnutia" s duchmi,ale stalo sa mi v deň keď zomrel náš sused,tak sa nám začala sama od seba húpať šnúrka na neónke v kuchyni takou silou,akoby ju niekto rozhúpal rukou 😒 ,ďalší takýto zážitok som mala v tú noc ako zomrel môj bývalý svokor.....stále nám niekto hádzal kamienky do okna.. v noci a nikto tam nestál..myslím,že sa prišli rozlúčiť ☹

ale hlavne vám chcem napísať príhodu,ktorá sa stala môjmu priateľovi túto sobotu....je veľmi pragmatický a racionálne zmýšľajúci človek,ale jeho samého táto príhoda veľmi zaskočila a dovlím si tvrdiť,že aj vystrašila....

V piatok sa stala v mieste môjho zamestnania nehoda,pri ktorej zahynul človek.V sobotu ma viezol do práce a prechádzali sme okolo inkriminovaného miesta,rozprávali sme sa o tom..... .U mňa v práci pobudol asi do 20:30,potom sadol do auta a šiel domov.Za pár minút mi telefonoval,že tesne pred miestom nehody mu do auta nastúpil"niekto" koho nevedel definovať...videl mu len oči v zrkadle,ale tvár povedal,že ani mužská ani ženská...nevedel ju opísať...ten "niekto sedel vzadu a stále sa pozeral na môjho priateľa a povedal mu "Ferko dávaj si pozor"....priateľ zastal na červenú....návštevník vystúpil a zabuchol dvere....ale nikto nevyšiel teda počul buchnúť dvere,ale nikoho kráčať......po niekoľkých metroch jazdy,začal 3 vozidlá obiehať cez plnú čiaru nejaký magor,ledva to ustál na ceste.ale našťastie šiel pomaly,nič sa nikomu nestalo......čo si o tom myslíte?prišiel ho varovať duch muža,ktorý tam deň predtým zahynul? ja si myslím,že to bol on.......... 😕

denisocka
3. dec 2008

erikas -juuuj,mam husiu kožu 😕 ale určite to môže byť on

dzein
3. dec 2008

Ahoj holky. No já si myslím, že něco takového tajemného existuje. když mi bylo 16 to umřela moje prateta se kterou jsem měla velmi blízký vztah. Potom jsem zažívala po dobu 7 dnů hrozné stavy.
Vše se odehrávalo za bílého dne a za mého plného vědomí, takže to nemůžu svádět na sen, únavu nebo rozespalost. Nechci na to moc vzpomínat, protože jsem byla hrozně moc vyplašená a opravdu jsem se mooooc bála. Dokonce tak, že jsem ve dne úplně v šoku přiběhla za mamkou a ječela jsem že je tu teta, že se hýbou stíny z nehořící svíčky..................Chudák mamka se na mě dívala a myslela si, že jsem se zbláznila. Ale já vím, co jsem zažila, že nejsem blázen. Od té doby už jsem nikdy nic podobného nezažila ( naštěstí ) takže 16 let už mám klid. 🙂