Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

maranat
15. jún 2012

mne sa velmi casto v noci sniva s mojou babko, kt. zomrela, myslim ze je tomu 5 rokov dozadu. Myslite, ze ma chodi pozriet, navstivit, alebo je tam nejaka suvislost?

mpg
15. jún 2012

Ja som mala také skúsenosti s týmto, že keď naša teta umierala v nemocnici, tak nám ešte nič nevolali a ja som v noci cítila také niečo neviem to presne opísať, ale zobudila som sa a bolo mi zima a bola som taká ako stuhnutá - trvalo to niekoľko minút a na druhý deň až poobede nám volali z nemocnice, že umrela. Ale nič som nevidela, len cítila. Aj syn to cítil, a dokonca aj odpovedal nahlas zo sna na otázku, mal asi 5 rokov vtedy.
Alebo som bola tehotná a ešte som nevedela nič o potrate, sníval sa mi sen, že som bola na nejakej lúke a moje malé dieťa mi povedala - tu mi bude lepšie, tu zostanem a ja som odchádzala domov sama a asi o tri dni som sa na sone dozvedela, že už sa to nedá zachrániť.
Aj o iných zomrelých príbuzných sa mi sníval sen, napr. o otcovi, spolupracovníkovi, manželov spolupracovník.
Niektoré nedopovedané veci akoby prišli ešte povedať aj keď len v nejakom náznaku.

marcellka32
16. jún 2012

@maranat treba ísť na cintorín k hrobu babky,mne sa tiež snívalo dlho,porozprávať sa s ňou,mozno aj poplakat,ist na omšu,potom prestanú sny...

marcellka32
16. jún 2012

Moja babka je mŕtva 10 rokov a stale mam s nou pekné sny,som u nej v dome,rozprávame sa,rano mám pocit že musím ísť na cintorín,vzdialený 200 km od nás.

stefit
17. jún 2012

Ja mam trochu od veci zazitok, ale neviem co sa dialo vtedy..ked som bola v porodnici s najmladsou dcerou, vlani v lete, bola som na balkone, aj s nou na rukach (na 9posch.) a zrazu mi prislo take nutkani , ze " vyhod ju dole", az mi zle ostalo, normalne som sa musela silno ovladat a pritisnut si ju k sebe, aby som to neurobila......bolo to velmi silny pocit!!! teraz to vnimam , ako DIABOL uradoval, chcel, aby som urobila mu radost a mne velmi zle! Co si o tom myslite?

eaka
17. jún 2012

Baby fakt, tie fotky, čo ste sem dali...no to nemyslíte vážne...že duch orbitko! po slovensky špinka na objektíve!!! A ten strašidelný duch čo prišiel oknom, chvíľu pobudol a odišiel a naznačil tak potrat..no je vidieť, že kto chce, vidí ducha úplne vo všetkom.. normálne hra svetla, sa odráža kade možne, od okna cez zrkadlo, proste zlá fotka, nie duch!! Ako nikomu neberiem vieru v duchov, možno fakt sú a ak sa zosnulí chodia lúčiť tak, ako bol ten za Tvojím priateľom @simik22 , tak som mnou sa potom chodia lúčiť asi všetci zosnulí zo západného slovenska, lebo to mám dosť často.. 😉 ale netreba to kočky preháňať a vidieť ducha v každej špinke... že orbitko na ľavom prse.. umrem!! 😀

pikino
18. jún 2012

@eaka v prvom rade orbik nie orbitko 😀
A ak máš v noci dosť často takéto pocity tak by to asi chcelo návštevu lekára už vyššie som písala že takéto nočné stavy môžu naznačovať problémy so srdcom. Písal to o pár strán dozadu antissanctum.
To že na takéto veci neveríš je v poriadku, My veríme a nehladáme ducha za každým rohom iba rozoberáme všetky možnosti a keďže veríme máme tých možnosti viac a môžme sa hrať. Svet nie je čiernobiely a preto aj my ľudia veríme každý v niečo. A povedzme si rovno, že ak by si nebola aspoň trolinku zvedavá čo si tu píšeme tak sem asi neprídeš.
Tak to je asi všetko k tomu čo som chcela povedať. 😀

pikino
18. jún 2012

@simik22 😀 si ma pasovala za odborníka 😀 😀 😀 ďakujem ale ja sa v tom tiež moc nevyznám. Môžem písať iba z vlastnej skusenosti že rozdiel medzi spánkovou paralízou a návštevou z iného sveta je proste rozdiel. Ked sa budím zo sna tak tá paralíza je proste celotelová neviem otvoriť oči, neviem pohnuť rukami ani nohami aj ked strašne moc chcem, mozog je už hore búri sa, ale telo proste neposlucha je to pár sekund a necítim pri tom absolutne žiadnu bolesť. Za chvílku sa pohnem a je hotovo. V druhom prípade sa proste zobudíš na hnusný pocit že v izbe nie si sama niečo ťa tlačí do postele, môžeš mať aj tú ťažobu na hrudi, nejde ti dýchať. Niektorí Ľudia uvádzaju že na nich niečo sedelo trebárs čierna gula alebo nad nimi stála tmavá postava. Mojej tete sa to stávalo velmi často. Je pravda že som s ňou zažila také veci že aj neveriaci by sa 3x prežehnal.

eaka
18. jún 2012

@pikino Asi som sa zle vyjadrila, ja verím na veci medzi nebom a zemou a nie som zďaleka čistý materialista, rada si čítam aj diskusie ako je táto, ako sa chodia mŕtvi lúčiť, myslím a dúfam, že aj za mnou bol môj bývalý priateľ, keď sa zabil... Akurát tvrdím, že na tejto poslednej strane ste to s tými fotkami trochu prestrelili 😉
Srdce mám v absolútnom poriadku, u Dr som bola nedávno 🙂
A sorry za preklep, orbik..
😀

simik22
18. jún 2012

@pikino dakujem,..,. takze u priatela to bolo zrejme to druhe....

pikino
18. jún 2012

@eaka okaaa beriem späť len si to fakt napísala ako by sme boli uplne trúby. 😀
Ja som len na tú fotku písala všetky možnosti čo by to mohlo byť, tiež ma napadol špinavý objektív alebo zrkadlo, ale ono velmi vela záleží od pocitov a holka písala že ej z toho bolo zle. A to je velmi dôležitá informácia. A čo sa týka tých orbíkov tak stačí zadať do preliadaču vyhodí ti dosť informácii.
Ak veríš v duchov ako energie, tak je podľa mňa samozrejmé, že musia existovať aj iné druhy energií.

pikino
18. jún 2012

@simik22 prosím 🙂

simik22
18. jún 2012

@eaka no neviem, ja az tak tieto veci moc eriesim, ze orbitkovia ale bo co, to mi nic nehovori... ja len z vlasnej skusenosti, a toto myslim ze naozaj bola dusa, co sa s nim prisla rozlucit, aj mne sa to stava...

pikino
18. jún 2012

@simik22 ved ani riešiť nemusiš už aj duchovia sú niekedy viac ako človek znesie 😀

simik22
18. jún 2012

@pikino no jasne, ja sa azt ak o to moc nezaujimam, lebo sa tychto veci strasne bojim----ale tak co sa tyka navstev dusi, tak to nie je o com podla mna, aj z vlasnej skusenosti, aj z rozpravania.. ale aj tak sa bojim 😀

pikino
19. jún 2012

@simik22 😀 Každý sa bojí toho čo nepozná aj ja sa bojím. Ale ked to máš každý deň na taniery tak sa nejako otrasieš. A u mňa je to ešte veeelmi slaby odvar. 😨 😀

simik22
19. jún 2012

@pikino ty to mas na tanieri kazdy den? ci ako? kazdy den vidis duchov?

pikino
19. jún 2012

@simik22 neeee ja ich nevidím. 😀 Skôr cítim, sem tam niečo počujem. Sem tam otravujú po nociach. Ale nemôžem tvrdiť že sú to duchovia. O duchoch sa mi skôr sníva,ale nikdy to nie sú zlé sny. Rozhodne ich vedome nevyhladávam ani sa s nimi nesnažím kontaktovať.

simik22
19. jún 2012

@pikino no to malokto kto ma takyto " dar" , ak sa to tak da nazvat, asi dobrovolne vyhladava... takze ich citis aj cez den?

pikino
19. jún 2012

@simik22 sem tam, ale teraz už málokedy. Taký ten pocit že sa okolo mňa niečo obšmieta.

simik22
19. jún 2012

@pikino fuha... to musi byt... zvlastne

pikino
19. jún 2012

@simik22 taký mrázik ti behá po chrbte 😀

simik22
19. jún 2012

@pikino teraz by sa mrázik zisiel 😀

pikino
19. jún 2012

@simik22 veru veru, ale mne by stačilo aj nejakú zmrzku 😀

simik22
19. jún 2012

@pikino zmrzka uz dnes bola, ale este by som zvladla .-D

pikino
19. jún 2012

@simik22 sa máš ja si ešte počkám pár hodiniek.

pikino
21. jún 2012

http://www.2012rok.sk/wp/alternativne-zdroje-en...

na vyčistenie priestoru od zlých energií.

mimi21mimi
25. jún 2012

Baby, pozrela som si tie fotky - tie prve nevyzeraju na spinku na objektive, ale tie druhe mi presne tak pripadaju.
A to ja veru verim. Zaujimam sa o vestenie, duchov, energie, meditacie, takze tato tema je pre mna super. 🙂)))

inab
5. aug 2012

Já jsem porodila druhé dítě po 12 letech od prvního a kartářka mi předpověděla, že budu v jináči cca 2 měsíce předtím, než jsem opravdu otěhotněla, řekla mi taky, že nevidí narození dítěte. Celé těhotenství jsem na sebe byla pečlivá a dělala vše pro dítě, jak se blížil porod, byla jsem nervní a manžela jsem požádala aby byl u porodu, bála jsem se že dítě umře a on ho ani neuvidí. Porod probíhal od cca. 21:00 do 6:00 ráno Dvě injekce do páteře zabraly až druhý den po poledni a levou nohu jsem ještě půl roku poté necítila, ale kluk se narodil překrásný, 4kg a zdravý. Když mi ho manžel ukázal zabaleného, byl malý klidný, neplakal a rukou si podpíral bradu tak myslitelsky. Oba jsme se tomu smáli, jenže náš malý jak rostl tak nás překvapoval nadále. Hovořil velmi šroubovaně a dospěle. Chodil do školky,na hřišti se chtěl kamarárdit s dětmi a ptal se jich: můžu s vámi komunikovat? Jeho zajímavých slov a průpovídek mám plný sešit. Když jsme šli do školy na zápis do první třídy, měl složit slovíčko z písmenek, složil slovo TNT a vyděšené učitelce vysvětlil, že je to značka trinitrotoluenu. K šílenství nás přiváděl tím, že si klekal před obraz, po manželových zemřelých rodičích. Je na něm svatá trojice,a modlil se, ačkoliv není pokřtěný a u nikoho z nás neviděl nikdy klekání a modlení se u obrazu se svatými. Naše dětská lékařka ho má velmi ráda a komunikuje s ním jako s dospělákem. Úsměvné bylo jak se ho doktorka zeptala : ty věříš v boha? A on stál s rukama v kapsách, na sobě košili, (velmi rád nosí košile) džíny a bez jakéhokoliv zaváhání odpověděl: věřím. Náš kluk sice duchy nevidí, ale chová se tak, jakoby se úplně nevymanil z minulého života. Má jasnou představu o své budoucnosti, o tom kde bude žít, ještě než začal chodit do školy, sám začal s angličtinou na počítači, díval se na pohádky v angličtině a mluví jako rodilý mluvčí. Angličtinu má raději než češtinu, skvěle ovládá PC a píše rychleji než kdejaká sekretářka. Je v 5 třídě a na angl. olympiádě byl i letos opět první. Těší mně, že nosí každý rok vyznamenání, že vymyslel clasbook- program pro děti, že točí klipy do školních soutěží a mnoho dalšího, ale cítím občas, že se mi vzdaluje, je těžko uchopitelný i pro mně jako maminku a to jsem mu nejblíž. Jsem přesvědčená, že není mimořádně nadaný, jak tvrdí dětský psycholog, ale že je to pozůstatek z minulého života, zkrátka se nám narodil malý dospělák, který má vysoké IQ, ale světe div se není dokonalý, nejsme schopni ho například naučit zavazovat si tkaničky a ačkoliv rozezná barvy, tak se mu občas stane, že si vezme každou ponožku jiné barvy a vůbec mu to nevadí 😵

kalifa28
6. aug 2012

@inab tak to býva, že géniovia su niekedy aj čudáci 🙂