Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
2. feb 2009

bibula ty si ma stale nepochopila, alebo zle pisem...

je nehadzem duchov a ine, do jedneho vreca, mam rozne skusensosti a nie len ducharske....
nechcem to tu nai rozoberat... je toho vela.... 😉 ale naozaj nemiesam jedno s druhym...

dobre energie, nie su len anjeli to mi ver....

lucinkaaa
2. feb 2009

myviel a ako to opisuje ako vyzeraju?

denisocka tak mozno preto si aj ty mala taky pocit.

ja som teda rada, ze som z tych stastnych co duchov nikdy nevidia, lebo jedna vec je nieco vnimat, nieco nevysvetlitelne zazit, ale druha vec je mat v tom uplne jasno, ze ano bolo to toto. a je jedno, ci to je duch, ci anjel, alebo vila, ci trpaslik.

lucinkaaa
2. feb 2009

erika existuju aj mimozemstania? pytam sa na tvoje osobne skusenosti.

erikasadek
2. feb 2009

luci bolo by naivne si mysliet ze sme sami v tomto vesmire.............. to je ta jesitnost cloveka si namyslat.......
osobne som mala stastie vidiet len raz v zivote ufo, dokonca som zobudila aj moju mamu aby som si bola ista ze nie som blazon........
len ufo nie , ich samotnych, ale po tom som mala dost blbe sny, teda skoro ako zive, nie ziadny unos a podobne, ale isiel s nich strach .......... tak som sa sustredila aby som uz nemala sny podobneho typu.

tazko sa vysvetluje ,...;; uz zase. 😀

lucinkaaa
2. feb 2009

tiez si myslim, ze by to bolo naivne tvrdenie.

no ked si vezmeme ze ufo je asi ina kategoria, ze su zivi tak ako my, ini ako tie nehmotne bytosti... asi si rada, ze nemas skusenosti este aj tohoto druhu. pocula som ze su aj zli, asi tak ako v nehmotnom svete.

erikasadek
2. feb 2009

nebola by som rada mat skusenosti takehoto typu.. naozaj nezajem......... nestalo by to zato.......... 😉

mywiel
2. feb 2009

lucinka ona ich videla ako ziarivé bytosti v bielom alebo zlatom svetle... 😅 😕 😵

lucinkaaa
2. feb 2009

erika verim ti 🙂

mywiel, len videla alebo ich vida a kontaktuje stale?

lucinkaaa
2. feb 2009

viem, vela otazok, a dalsia, mozno hlupa... ako poznam, ze mi prave radi anjel strazny?

edita33
2. feb 2009

dievcata ,neviete mi poradit,preco moj 7 rocny syn sa zacal v noci bat,nechce spat v izbe,vraj sa boji,a stale opakuje ze nechce aby sme zomreli,,ci budeme dlho zit,a pod...ked bol mensi ostal sam doma ked mi trebalo skocit do obchodu,,a teraz boh chran ist len co zafajcit na balkon,,uz ide sa presvedcit ci som tam,,,aj v noci ma zavola,a ja mu iba zakricim ze som tu,,,nikdy sme ho nestrasili,ani nepozera take hluposti,tak neviem,moja mama tvrdi ze to je jeho vekom.ze si uvedomuje nas zivot,,,ja neviem,,nieje je to este az take vazne,tak to neriesim p sychologom,,, ale ma tu este maleho brata ktory dufam ze neobere po nom strach,,,co vy nato?

bibula
2. feb 2009

editka-skor by som to riesila sukromnym pokecom,mozno nech chodi kvam spavat,ked sa zobudi...ja som tak chodila k nasim asi do 14 rokov,ked som mavala nocne navstevy.

bibula
2. feb 2009

lucinkaaa- tpo je problem,preto by si sa snim,mala hlavne predstavit-mala by si vediet jeho meno,co ti povie -tieto mena sa nikdy nehovoria inym,kto povie-klame.

edita33
2. feb 2009

mala som za slobodna suseda ktory sa tak bal,vecer nemohol ist vyniest smeti,a dokonca som musela s nim chodit odprevadzat i frajerku domov ,o tri zastavky dalej,,bola som chvostik 😉 ..velmi bol bojko,,chlapci su taky bojkovia,,

denisocka
2. feb 2009

editka-asi by si mala prestať fajčiť 😀 , lebo na to sa skor zomiera 😝

bibula
2. feb 2009

erika-ja taktiez nevravim,ze duchovia nie su dobri🙂ale predsa su na nizsej urovni ako anjely. maju inu "hustotu" preto ich aj skor vidiet....

bibula
2. feb 2009

denis co robia oci?
horory rano,pekne zacinas 😀

edita33
2. feb 2009

nechcem ho ucit aby spaval s nami,pretoze ma brata v izbe,,,co s nim,mam ho nechat sameho malinkeho?niekedy ked jeden alebo druhy sa prikmotria k nam do postele,tak jeden z nas ide do detskej,ale tak to nemoze fungovat,,maju svoju izbu ,a tam nech sa ucia,,uz som sa s nim rozpravala,vysvetlila ze mal 5 rokov a isla som do obchodu,,alebo ze jeho spoluziaci jedinackovia zatial,spia sami v izbe a sa neboja,,a ze budeme dlho zit,lebo chcem sa starat o jeho deti ked sa ozeni,,,a podobne veci,ale on sa smeje popod fuzy,a vecer sa to opakuje,,ale mozno je po mne lebo ja som sa bala,ked v noci pukal nabytok,vsetko oddychovalo,a praskalo, 😉 😀 ale nikdy nie tak ako on,,,

lucinkaaa
2. feb 2009

bibula ako predstavit???

edita33
2. feb 2009

DEnis ja nefajcim vela,,iba jednu dva za den,,len ku kave,,,vies? 😝 😀

bibula
2. feb 2009

komu chces takto pomoct?
nic tym nevyriesis,len bude z neho neurotik 😒

bibula
2. feb 2009

no luci,ked si uz v stadiu,ako rpzoznas svojho anjela strazneho,urcite vies,co znamena predstavit sa🙂))

erikasadek
2. feb 2009

bibula!!! preco mi tu stale miesas duchov a anjelov...... 😒 to nechapem....

ja nehovorim o duchoch a ani o anieloch, su ine formy energie, ktore su tazko dostupne a a tazko sa vysvetluju... 😉

mywiel
2. feb 2009

lucinka ona ich kontaktuje ked potrebuje pomoc, alebo pomoct niekomu, ale kontaktuje aj iné bytosti, ucitelov...
Ja som mala len jednu osobnu skusenost a plakala som od stastia taky krasny pocit lasky ma zalial, ze som im v duchu dakovala a vravela si ako mozes po tomto este pochybovat..? 😅
Ja dostavam odpovede na moje otazky v snoch, hotové filmy, a casto sa mi ukazuju veci dopredu co sa stanu, ale to sa tyka vzdy len mna osobne. 🙂

lucinkaaa
2. feb 2009

bibula tak ja ostanem asi tam kde som, predstavovanie sa nekona 😀

denisocka
2. feb 2009

bibula,moje oči? mysliš zapal spojiviek? bo ty tak placneš do placu taku otazku,že neviem wo co go 😅 to jak by som ti tu ja placla, že : bibi a čo vajcia?

erikasadek
2. feb 2009

edita tvoja mama ma pravdu je to vekom a asposobom si uvedomovania si zivota, niekedy to dava zle sny a podobne jeho oatzky ho trapia ak ked spi..
jedina rada chce to vel atrpezlivostia a vela vysvetlovania, a stale ubezpecenie.. a po case to prejde.. a pride nieco ine.. 😉

melory
autor
2. feb 2009

baby straaasne zaujime,,,,hned by som tu bola, len dako nestiham, ked si porobim, hned som tu ako na koni - modrom.

lucinkaaa
2. feb 2009

edita ja si pamatam ked som bola dieta som tiez mavala take obdobie, stale sa mi snivalo, ze mi zomreli rodicia a velmi som sa bala, ze ich stratim.

mywiel a ako k tomu ona prisla, to mala vzdy taku schopnost, ci po nejakej udalosti? a pomaha tym ludom? a tvoja osobna skusenost bola aka, mozes mi ju opisat?

bibula
2. feb 2009

mywiel-tomu pocitu sa vravi osvietenie a fakt nan nikdy nezabudnes 🙂

mywiel
2. feb 2009

Nie nemala vzdy tuto schopnost vela a roky na sebe pracovala, aby sa dostala tam kde je. A lieci ludi vlastne ani nie ona ako ti ochranci co pridu, ona je len kanal.

Ja som sa v noci o tretej rano zobudila a vedela som, ze uz nespim, videla som vedla mojej postele zlaté ruky a drzala som sa ich ako kliest ako malé decko co nechce ti pustit ruku a plakala som od stastia a v duchu dakovala, je to neopisatelny pocit, trvalo to niekolko sekund a potom tie ruky zmizli, ale neviem kto to za mnou prisiel, mozno moj ocko, mozno anjel, mozno nieco iné ale bolo to neskutocne ubezpecujuce ze som milovana. 😵