Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mywiel
3. feb 2009

Melory ja mam nick Mywiel z Pana prstenov to je preklad mojho mena Jana po elfsky, ale to je mimo témy... 😀 😀 😉

Ja bugs bunny o nicom nepresviedcam, nemoze to pochopit tak jediné jej ostava pisat co moze. 😉 😅

mywiel
3. feb 2009

lucinka tak to je, vieme to viaceré z osobnej skusenosti, preco? neviem 😅 keby sme mali odpovede na vsetko a vsetkému rozumeli uz by sme sa nemuseli sem narodit.. 😉

erikasadek
3. feb 2009

luci tak ako ty sa rozhodnes v zivote tiez robis urcite rozhodnuti azakladne v tvojom zivote, tak aj dusa vie aky osud ju caka a vsetko okolo......

mywiel na zivote je krasne to, ze dava otazky a zaroven a neustajne odpovede... ktore nikdy nestacia;..
no nie na vsetko su slovne odpovede...

mywiel
3. feb 2009

erika presne tak... 😉 😵

erikasadek
3. feb 2009

😉 🙂 ja viem pisem ako tatar...

mywiel
3. feb 2009

To aj ja niekedy... 😉 😀

denisocka
3. feb 2009

že bugs bunny 😀 poslielame pusik

mywiel
3. feb 2009

Erika mas zlatych chlapcov, Josh je ako dievcatko. 😉 😵 Ja ak budem mat chlapca tiez mu necham dlhé vlasky. 🙂 😵

lucinkaaa
3. feb 2009

no tak to potom moja dusa si nevybrala rodicov najstastnejsie 😔 , neviem, preco by som sa mala tak rozhodnut... ale zaroven dufam, ze ak je to tak, tak moja dcera si dufam vybrala mna a manzela dobre.

tiez moja znama, chudiatko ma taku matku, ktoru ani nehodno nazvat matkou a otca, ktory uz ma davno svoj vlastny zivot... a ked ostali so sestrou same od 15tich bolo to vlastne pre ne stastim, ze matka ani otec ich nekontaktuju..

tak preto mi je to take tazko pochopitelne, ze dusa si vybera sama kam sa narodi...

erikasadek
3. feb 2009

mywiel jej dakujem no ano nechaj je to zlate aj tak ho ma kazdy za dievcatko... 😉

luci niektore veci maju takto byt nie kezdy ma byt stastny na tomto svete, ber to ako zivotnu skusku raz hore a raz dole vsetko ma svoju pricinu...

dusa si nevybera len to najlepsie ... 😉

mywiel
3. feb 2009

luci na tuto zem sa chodime ucit ber to tak... 😉

mywiel
3. feb 2009

dusa si vybera ci sa chce na tuto zem este vratit, len urcité veci si moze vybrat a niektoré zas nie (napr. kedy sa sem vrati lebo sa musi este nieco naucit) a niekedy nema velky vyber jednoducho sa musi sem vratit aj ked by radsej ostala niekde kde je lepsie... 😵

zuzkafuny
3. feb 2009

to akože ja...??? bugs bunny 😀 😀 😀
no ste mi teraz dali 😉 🙂

bibula
3. feb 2009

lucinkaa-mysli aj na druhu stranu,nie len nas voju, mozno si sa narodila kvoly rodicom, nie kvoly sebe 😀

bibula
3. feb 2009

no vyzera to divne takze takto,ked umrie male dieta-umrie kvoly sebe? nie umrie kvoly rodicom,je to ich karma,oni to musia prezit ,zazit a pokusit sa vysporiadat s tym

erikasadek
3. feb 2009

niektore duse maju svoje prve peklo aj tu na zemi, prezivaju , niekolkonasobne bolestivo to co sposobili inym...
vsetko ma svoj vyznam, aj ked to vyzera chaoticky, ale v tom chaose je uzasny poriadok a logika....

tam neplatia nase zaklady moralky, a etika netreba si pliest mnoho veci ako sa my pozerame na svet vyzera byt kruty a nas to takto boli a neprijmame to lahko...

asi aj ja by som lahko neprijmala preco prave moje dieta.... alebo moj blizsky, ale pocase clovek pride nato ze vsetko aj to zle ma svoj zmysel a logiku....

my to stale berieme vo vyzname ludskom a v hodnotach ludskych , a tento svet nie je o ludskom svete.. je to o svete , kde sa podmienky a hranioce moznosti menia a pre nas su nedostupne, vo vatsine a teda aj tazko pochopitelne...

boze moj ako ludia sa nerozumieme staci ine nabozenstvo a nase hodnoty s amenia tak ako chceme ako ludske bytosti chapet ten iny , skoro perfektny svet..... 😉

mywiel
3. feb 2009

bibula ak mas skusenosti s duchmi, stavalo sa ti ze vtedy sa menila intenzita svetla, ze kolisala elektrika? 😅

mywiel
3. feb 2009

erika suhlasim, mne to tiez neslo do hlavy ked mi svokra hovori, ze ano spadlo lietadlo je to smutné ale ti ludia si to sami vybrali, oni sa tak rozhodli.. 😲 😕 😅 dako to tiez nechapem... 😅

lyzenka
4. feb 2009

ahojte,

tuto noc sa mi malý zobudil (išiel spať skoršie o 19,00 čo sa u neho nestáva)...tak preto sa aj o 1 ráno zobudil......asi hodinu pozeral do plafóna akoby zhypnotizovaný - robil volačo furt s rukami, sem-tam sa usmial....a keď som sa nad neho nahla...alebo ho chcela vyrušiť nech spinká...tak úplne ma odstrčil - akože nech ho nevyrušujem....

minule tiež keď som ho uspávala....tak kýval do plavónu a úplne sa rehnil...

lyzenka
4. feb 2009

normálne mi to bolo chvílu nepríjemné - som sa trochu bála....ale keď sa usmieval...tak som si povedala, že sa asi nemám čoho báť... 😀

bibula
4. feb 2009

mywiel-menit intenzitu svetla to asi nie,skor vidim hmlu,alebo zhluk "svetielok"-cchi- svetla vypinam obcas,hlavne ked som bola mensia.no a ked som bola dieta tak sm "mrtvych" videla normalne- zial,alebo nastastie,to mi teraz uz nejde,iba ked uputavyju moju pozornost na nejaku vec,meno alebo tak,tak sa mi podari to rozoznat ostro.

ako som uz pisala, pracujem radsej s anjelmi

lyzenka-deti bezne vidia auru,hlavne po tme pro tahoch ruciciek ma krasne farby-ale je dost mozne,ze videl niekoho znameho.-)

lyzenka
4. feb 2009

bibi,

pamätas, ze sme si pisali? tak nakoniec nic nebolo.....ale teraz pred ocakavanou MS som mala dve // dva dni po sebe....ale potom na treti den uz nic a nakoniec prisla MS 😖

mywiel
4. feb 2009

Lebo mne blikalo svetlo, pravidelne ked som isla spat a to som vymenila aj ziarovku, ale vedela som ze mi oco prisiel povedat dobru noc, teraz sa to uz nestava, uz ho asi menej kontaktujem a uz som sa zmierila ze je tam kde je tak asi preto... 🙂

erikasadek
4. feb 2009

mywiel, mne zas stale vybilo ziarovku , doslova nasla som v nej dieru , cez stred tej , kovovej casti.. kazdy tyzden sme kupovali ziarovky.... 😉 ato nehovorim o tych supach, 😀

denisocka
4. feb 2009

ja som zas dnes mala sen s vyťahom, vošla so, do vyťahu s kamoškou a ako sa pohol hore,tak sme akoby vošli do rury,boli sme na seba natlačene a ten vyťah-rura nas obopíal,bolo nam tesno.Skoro som spanikarila,ale potom som si uvedomila,že musim zachovať klud a zachvílku budem na poschodi,kam chcem isť. aj sa stalo,v pohode som vystupila a potom som sa stretla s mojou gynekologičkou 😅 a šla na preventivu s prsnikom a museli si ma tam nechať 😕 tak asi to bolo znamenie 🤐

lyzenka
4. feb 2009

na to ako mi vyšli tie // paličky....tak na druhý deň mi volala sestra hneď ráno, že sa jej snívalo, že som na pláži porodila chlapčeka a že v pohári kde mala piesok, zrazu začali vyskakovať malé žubrienky......a aj mne sa snívalo, že som bola ako v nejakom tábore...a také dievča ku mne prišlo...chytilo mi pravú ruku a že budete mať ešte jednu malú žubrienku.....a odišla....

mywiel
4. feb 2009

Sny su parada, ale je to dost tazké rozumiet ja som sa tym jeden cas zaoberala a niektoré sny som mala uzasné veci co sa naozaj stali, teraz uz na to nemam tolko casu bohuzial. 😉

lyzenka
4. feb 2009

aj mne sa niektoré sny splnia a niektoré nie, niektoré sú také živé že sa človek zobudí spotený a niektoré sú také z reality....

lyzenka
4. feb 2009

môj muž takýmto veciam moc neverí....alebo možno nechce veriť....(keď sme spolu chodili, tak keď som si chcela pozrieť nejaký duchársky film, že on to nebude pozerať, že sa bude báť).....jednoducho možno sa toho bojí....

denisocka
4. feb 2009

ja sa v snoch nevyznam,aj ked sa mi sníva aj za celu dedinu 😝