Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

bolulka
15. feb 2009

mam v albume ako poslednu fotku.. treba si to podla potreby aj zvacsit.. 😉 je to hlava zboku..

elize
17. feb 2009

bolulka ja tam nic nevidim, ale ja som celkovo nevsimava co sa tyka nadprirodzena. Mozno preto, ze mam z takych veci strach. Zaujimaju ma take veci, ale zaroven sa velmi bojim. Uz sa mi v zivote parkrat stali veci, ktore si neviem vysvetli a vysvetlujem si ich po svojom. Ked budem mat viac casu, napisem o tom viac.

janinac
17. feb 2009

Bolulko to je strašidelný 😲

elize
17. feb 2009

este raz som sa na tu fotku zadivala, brrrrr 😲

janinac
17. feb 2009

Holky mě se stalo minulý týden, že jsem šla žehlit a prkno na žehlení máme v patře vedle Adámkova pokojíku. A normálně když jdme nahoru, tak Adis letí do pokoje a hraje si tam a vůbec o něm nevím.A ted stál u dveří do pokoje a nechtěl tam...ukazoval na okno a říkal: "pán" tak jsem se ho ptala, jestli je tam pán a on kýval, že ano a pořád ukazoval na to okno...ale je to v patře a nikoho tam nemohl vidět. Si řikám, že jestli jsou na to děti citlivější, tak tam třeba někoho mohl doopravdy vidět....třeba dědu ☹ ten totiž umřel, druhý den po Adámkově narozeni ☹ ☹
Ten den jsem ho do toho pokoje nedostala...jak jsme byli v patře, tak pořád chodil za mnou a chtěl nosit a jak jsme sešli schody, tak tu normálně lítal jako vždycky.

lelenkaa
17. feb 2009

Bolulka ja by som nemohla byvat vedla cintorina

mywiel
17. feb 2009

Ja som byvala a nic hrozné sa nedialo... 😀 😀

lelenkaa
17. feb 2009

Diat by sa nemuselo, stacil by ten pocit🙂

Co hovorite na Doreen Virtue? Citala ste niektora nieco od nej? Vraj je dobra. Ja som si objednala tri knihy, tak uz sa tesim kedy mi pridu

erikasadek
17. feb 2009

co sa tyk afotky , osobne za seba nic som necitila, co normalne ak je nieco tak citim , mraz po chrbte , ako, neberte to doslovne je to moj prvy indikator pritomnosti...
nehnevaj sa

bobulka;. 😉

bibula
18. feb 2009

bobulka-myslim,ze aj bez kruzku by som to hned videla....
ak chcete-hodim vam sem jednu foto-som zvedava,co na to poviete-fotila som to asi pre tyzdnom /dceru/

lelenkaa
18. feb 2009

som zvedava na tu fotku bibula🙂

janinac
18. feb 2009

Bibilo jooo přidej..jsem taky zvědavá 😉

lucinkaaa
18. feb 2009

ja som na tej fotografii najskor nevidela nic, potom som tam tu tvar videla, ale nemozem posudit, ci je to ozaj nnadprirodzene, alebo to tam len velmi chcem vidiet. cela ta fotografia je akoby odfoteny dym. no mozno sa mylim.

bibula aj ja chcem vidiet tu fotku.

denisocka
18. feb 2009

bibula,nenapínaj

elize
18. feb 2009

tak prispievam jednou prihodou

Kamaratka este za cias nasho studentskeho zivota cez prazdniny brigadovala na jednej chate v lese nedaleko Modry (aj tam prespavala). Cez tyzden tam nebolo zivej duse. Obcas nejaky dovolenkari sa zastavili na pivko a tak. Cez vikend mavali vacsinou plno. Raz tam mala ostat cez tyzden sama, tak ma poprosila ci by som neprisla za nou. V jednu noc som pocula akoby sa niekto hojdal na hojdacke, ktora bola na ihrisku pod oknom nasej izby. Poznate to, take to vrzganie. Ked som sa pozrela z okna videla som ako sa hojda nejake dievca a pozera do nasho okna. Hned som zobudila kamaratku. Ked sme von pozreli obe uz tam nikto nebol, ale hojdacka sa hojdala naprazdno. Este aj teraz mi behaju zimomriavky po tele, ked si na to spomeniem. V piatok sa vratil spravca chaty. On nam povedal, ze tu v lese v minulosti nasli mrtve telo dievcatka. Vraj zomrelo nasilnou smrtou 😲 Nikdy viac som na tej chate neprespala 😅

mywiel
18. feb 2009

Elize no este ze vam neklopala na dvere ako stari rodicia mojej kamosky ti vzdy zaklopu a pridu pozriet malu, tiez ma zimomriavky po tele ked vidi biele siluety, ale aspon su slusni. 😀 😉

elize
18. feb 2009

sila, ze "klop - klop"... No ja by som sa asi od strachu po...kakala 😀 Mna zase navstevuje moj dedko, ale len vo sne. Rozpravame sa. Rano mam vzdy pocit, ze to bolo naozaj 🙂

bolulka
18. feb 2009

lucinkaa, to biele tam je dym, ale ta tvar je zlta.. ona ako keby svietila.. je tam jasne vidiet, krk, licne "kosti", oko, noc pery a aj celo.. takze som usudila, ze nahoda to teda asi nemoze byt..

lelenkaa, ja som mala z toho byvania tiez strach, no nic to nie je.

bolulka
18. feb 2009

janinac, co sa tyka toho pana, tak ako sme sa prestahovali, dcerka sa kedykolvek stazuje na nejakeho uja.. raz ju dokonca naucil zaujimavo plut 😀..niekedy sa hra a z nicoho nic sa strasie a uteka ku mne a stazuje sa na uja... je to vzdy na rovnakych dvoch miestach.

a este k tej fotke.. tak nas pes stale na toto miesto brese - len tak dovzduchu, a aj vtedy brechal, tak sme fotili.. 😒

lucinkaaa
18. feb 2009

ked s tymi fotografiami je vzdy problem, ked sa vklada fotka sem na konika tak musi byt v tom najhorsom rozliseni a potom to nie je az tak dobre vidno.

moj muz chcel skusit EVP /electronic voice phenomenon cize nahravanie "cudzich" hlasov pocas nepritomnosti, napr. v noci/ ale povedala som mu ze v ziadnom pripade netuzim aby sme len tak pre zabavu zitili nieco, co by sme potom nevedeli stravit, proste od istych veci treba mat pokoj

Inak rok 2009 by mal znamenat vyznamny pokrok vo vibraciach cloveka, menia sa vibracie matky Zeme a ludia by sa mali prisposobit, znamena to, ze vsetky dimenzie tu pritomne sa budu akoby spajat do seba a bude coraz viac nadprirodzenych zazitkov, az vlastne nebudu nadprirodzene, ale bude to tym, ze ludia zacnu menit svoje vibracie a budu schopni vidiet, to co doteraz nevideli.

elize fakt sila...

Medituje niekto z vas?

bibula
18. feb 2009

takze vkladam-jedno je bibka fotena s bleskom,druha bez blesku-trochu som ju upravila,aby nebola taka tmava. inac nic pridane tam nieje.

bibula
18. feb 2009

aha-v novom albume-čo tam je? 😀

bibula
18. feb 2009

lucinkaa-samozrejme ,ze ano, kazdy by mal meditovat,hlavne ,ak chce na sebe "pracovat" -ale to sme uz brali 😀 😀

bibula
18. feb 2009

lucinkaa-ja som tiez musela zosbetlit foto,aj ked origos je dost dobry,len velka foto,sem nejde....

a to nahravanie-nas v noci "strassilo" tak som nahravala- povedala,som mu,ze go ta nechceme ,nech si povie co chce a nech k nam viac nejde.....na kazetaku bolo pocut vselico.....a uz "nestrasilo" 😉

denisocka
18. feb 2009

no ja tam vidim v druhom akoby odraz malej posunuty dole,je to take tmave a čo ja viem?akoby ju niečo držalo za hlavu? 😅

bibula
18. feb 2009

pockame este jeden pohlad a potom poviem ,co tam je ,alebo co sa deje....podotykam,nie je tam dalsia ziva osoba na foto 🙂

mywiel
18. feb 2009

mne sa zda akoby som videla nejakého tmavého medvedika co drzi za hlavu tvoju dcérku... 😅 😕 😀

denisocka
18. feb 2009

samozrejme že dalšia živa tam nie je 😀 alebo žeby vystupila mlada z tela?

erikasadek
18. feb 2009

bibula ja som pri prvom pohlade , mohla s fleku povedat ze je to ako dvoexpozicia..
ale moj citak mi hovori, ze je tam este nie co ine... nebudem roztahovat co, pretoze nechcem sa napajat.. ale je.. 😉

bibula
18. feb 2009

no...v kazdom pripade celkom spravne- je tam "nejake" dieta,co jej caha na hlavu a drzi sa jej aj nozickami za lavu ruku.je to tmave,lebo to tam nema co robit....preto je taka detinska obcas....

...mimo zaberu vpravo sa stvera na postel ondrik,ale to viem /len ja/-ta ruzova ziara je aura vztahov-ruzova je laska.take mate,ked sa s partnerom k sebe hodite a lubite sa. 🙂

ked sa lepsie pozriete na pravu stranu/cast fotky,tiez je tam nieco /hlava,tvar/ ,co tam nema co robit- to este nie je ondrik 😉