Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

cervena_ciapocka
16. aug 2008

Dufam, ze nie som posadnuta, ale par krat sa mi stalo, ze ked som sa na seba divala do zrkadla tak som mala pocit, ze oci ktore vidim, ktore sa pozeraju nie su moje. Proste moje telo, ale nie ja, len zvlastny pohlad.
Ved sa aj hovori, ze oci su zrkadlom duse.

expertka8
16. aug 2008

...co som nasla na nete...OXRANA PROTI DUXOM....

Jestli máš dojem, že se v Tvém příbytku zdržují duchové mrtvých, tak je můžeš požádat o opuštění tohoto prostoru. Zapal čtyři bílé svíce, svěcenou vodou vykrop místnost (hlavně rohy pokoje) a zapal kadidlo nebo vonnou tyčinku.

Namaluj do vzduchu pentagram v kruhu a prones magické zaříkání.

Slyšte, duchové, kteří jste přítomni v tomto domě!
Zaříkávám Vás v záři těchto svící, nezdržujte se více v mé blízkosti.
Vraťte se zpět do země stínů.
V dobrém Vás oslovuji, okamžitě odejděte a už se nevracejte!
A tak se staň!

Svíčky nech v klidu dohořet. Kadidlo nebo vonnou tyčinkou dokouřit, ať se pěkně pročistí prostor. Pokud by se duchové vraceli stále zpět, tak namaluj svěcenou křídou na každou zeď pokoje pentagram v kruhu a zakaž všem duchům vstup do místnosti. V případě, že jim potřebuješ povolit vstup, tak stačí ze zdi smazat pentagramy.

Zaklínám Vás ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Živlové Světa přijďte mi na pomoc, ozvěte se mi.
Do této místnosti nechť nevstoupí žádný duch, dokud bude na zdech namalován pentagram a kruh.
A tak se staň!

expertka8
16. aug 2008

...PROTI UHRANUTIU...

Obycajne sa to stava malym detom,peknym a tiez peknym ludom,resp. Ludom, ktorym ini nieco zavidia. Tiez som s tym mavala problemy, nosim na lavej nohe-ak ste pravak, tak opacna cast tela, cervenu stuzku previazanu na tri uzly, ked ju viazete hovorite pritom - Ochranuj ma od vsetkeho zleho v meno Boha otca(zaviazete prvy uzol), syna (druhy uzol) i ducha svateho amen(treti uzol) funguje to, od vtedy mam pokoj. Obvykle priznaky z oci alebo uhranutia, urieknutia, co poznam ja su- zacne vas bez zjavnej priciny priserne boliet hlava ( moze sa to stat hnev pritomnosti takejto zavistlivej osoby, alebo po kontakte s nou) unava, je vam proste zle, od zaludka atd. V tom pripade sa napr. ocistuje aj vlastnym mocom, alebo sa okupete v slanej vode, ocistite ruky nad
plamenom bielej sviece atd. To su sposoby, ktore poznam ja.

Existuju takisto sposoby ako tomu predchadzat

1- Nikdy sa nikomu s nicim nechvalte, nehovorte kolko mate penazi, nechvalte sa so svojimi uspechmi, ani s tym, ze ste stastny, ze sa vam dari, ze ste zamilovany- ludia jednoducho zavidia a chcu to, co oni nemaju.

2- pokial ste v pritomnosti takejto osoby, prekrizte si ruky aj nohy, pokial s nou uz musite hovorit, vytvorit si ochrannu bublinu-vajicko z bieleho svetla, mozte pre istotu trojochranu, biele svetlo, na to ruzove svetlo a na to este duhove svetlo, mozte si tiez predstavit pred sebou akoby zrkadlo, ktore od vas odraza vsetku neg. energiu, ktoru vam tato osoba vysiela.

3- nosit na sebe nieco cervene, cokolvek, cervena farba je farbou ochranu, chrani pre neg. emociami a energiami inych osob.

4- nosit krizik

5- nepozerat takymto osobam do oci, najlepsie je vyhybat sa takymto osobam. mimochodom nikdy si zavistlive osoby nepustajte cez prah vasho domu, potom sa necudujte ak vas a vasu rodinu, postihnu choroby a nezdar, potom treba vyriadit, vyumyvat a vydymyt salviou cely dom. Proste zavist je tak neg. energia ze sa jej nejdete zbavit a bohuzial pre ludstvo tak prirodzena ☹

lucinkaaa
16. aug 2008

expertka tak ma napadlo poznam jednu fakt krasnu babu, dostala raka ked mala nieco po dvadsiatke a preve co na napadlo, ze niet divu, ze to ma z tolkej zavisti, nepocula som totiz skoro nikoho hovorit o nej bez zavisti. neviem, mne sa nezdala byt ani namyslena, ani zla, ani skodoradostna, pripadala mi ze jej navacsou chybou je to ze je krasna. takze verim ze clovek moze zo zavisti inych ochoriet.

lalitagopi
16. aug 2008

lelenka - myslela som normalny rozprasovac s vodou na kvety, ide o tu vodu, ona ocistuje...v Indii niekde napr. maju taky zvyk ze vstanu a pokropia postel vodou...a napr. aj zakryvat postel niecim ma svoj efekt...
aj co sa tyka toho jedla, a neumytych nadob...nie je dobre nehcat veci odokryte hlavne na noc, oni to mozu tak trocha kontaminovat, resp. vyciciavaju ztoho pranu...taku tu subtilnu energiu, mimochodom ona sa nici aj posobenim mikrovlnnych lucov.
a co sa tyka tych mantier, ano, recituje sa to v mysli...inak sa to ani neda, bo vtedy clovek nie je schopny vydat hrubohmotny zvuk...clovek to proste musi vibrovat v mysli, to je tiez zvuk.oni to pocuju.

expertka, vdaka za tie clanky...no z tou zavistou to je fakt sila...je to nieco silne...ale kto moze tvrdit, ze je od toho oslobodeny??

lalitagopi
16. aug 2008

ehmm...a mimochodom dnes je spln a navyse noci je aj zatmenie mesiaca...trva to asi do pol jednej.... astrologicky je to dost nepriaznivy cas, bo to posilnuje vplyv takychto hore spominanych zivych bytosti... 😅

denisocka
16. aug 2008

a je tu niekto kto vedome astralne cestoval?

erikasadek
16. aug 2008

ahojte kocky tak ste sa rozpisali, dnes som bola zaneprazdnena, tak som si vas precitala, je toho dost.

denisocka tak vidis som rada ,ze nie som sama , ktora niecim presla, ako moje caste odchody z tela, a aj co si napisala ,z esi mala nieco cierne nad sebou a tlacilo ti hrud stalo sa mi to niekolko krat ale nechcela som to rozpisovat, vies raz to aj prehovorilo , mal taky strasny hlas neludsky , ale nic som nerozumela, nechcela som vam to ani pisat, ale stalo sa, to bolo vsetko ked som bola zasrana, a vsetko sa mi ozyvalo dobre aj zle.
teraz viem ,ze to nebolo dobre, diabolske.Pretoze sa o mna zaujimalo dobre aj zle.

chvala boihu uz to kontrolujem.

Olivova, pisala si ze ste prestavovali, je to normal, vzdy ked urobis neaky vazny zasah do miesta kde si ktore bolo pokojne tak narusis ich klud. p
pozri pokial ti nerobia fyzicke zlo, nelietaju taniere a pod. nemas sa coho bat, budes sa musiet naucit spolubivat a nevsimat si ich.
ine je ked je ta fyzicke ublizenia a to existujke tak tam je uz potrebna vazna akoby som potrebujes medium a aj knaza a by zistili co je vo veci trva to dlho ?

este jedna vec vy mozte visvetit aj same s modlidbou a pomaha to, inac vyborna vec je susena salvija ktoru zapalite a vycmudite vsetky rohy domu a v kazdej izbe, pomaha to je to vec ktoru vzdy pouzivaju aj odbornici na duchov, niekedy treba spravit aj niekolko krat a uvidite ukludni sa situacia v dome.

tak ja idem spinakat a pôzriem sa na vas zajtra vecer, ideme s detmi do Disneylandu takze az vecer.

denisocka
17. aug 2008

erikas-chcem dodať,že všetko sa mi začalo diať odkedy som začala vela čítať o ufo,reinkarnacii...bolo to bpred rokom 2000-kedy mal byť koniec sveta a aja som bola zo všetkeho total zmätená

halienka
17. aug 2008

Expertka, tomu verím s tou závisťou, viem že taký ľudia nemajú problém od závisti ti priať niečo zlé a posielať tak na teba kliatby. Ja mám teraz obavy, lebo staviame dom, a viete aký je zvyk, keď sa dostavia, tak sa pozve rodina aj známy na kolaudáciu.Je to debilný zvyk podľa mňa, lebo jednoznačne podnecuje v zlých ľuďoch závisť. No a jasné, že aj v rodine a medzi známymi sa takí nájdu. Vôbec neviem čo mám robiť, aby som zabránila tomu, aby nám ten nový dom hneď niekto "nepošpinil" závisťou a kliatbami. Myslíš že stačí keď pozapalujem počas kolaudácie sviečky? Ostatným môžem povedať že je to kôli príjemnej atmosfére 😉

erikasadek
17. aug 2008

ahoj jasne ,ze si z toho zmetena je tam vela zaujimavych veci ale aj vela, na okraji normalnosti, trebe si vybrat, niektore veci ta naozaj mozu zavadzat,

uz to mas za sebou, uz to prestalo?, alebo sa to stale deje

denisocka
17. aug 2008

erika - hej prešlo ma to 😉 , ked som sa zharmonizovala a následne harmonizovala každý den ,uzemnovala aby negatíva zo mna odišli tak sa to ustálilo,už som vpotom vídacvala len "dušičku" môjho maleho - počas tehu,tá mi bola spoločníkom aj dôverníkom,spolu sme sa rozprávali .no a vtedy ku mne chodili etšte ine "dušičky" , volala som ich anjelikovia -doli to akoby deti,hrali sa so mnou,nemali tvár -boli modrý ,mihali sa mi po byte, hádzali do mna žlte kométy - potom v 12tt som sa stretla so "svetlomô,duša môjho maleho vtedy vošla do tela-teda do svojho v mojom brušku a odvtedy to prestalo.vedela som že malý je už vo svojom tele,že sa konečne rozhodol pre mna ako matku 🙂

jonatanka
17. aug 2008

precitala som si par stranok a aspon mam pocit, ze nie som blazniva. den pred pohrebom jedneho rodinneho priatela som doma varila obed dusenu pecienku s ryzou (ten znamy zboznoval pecienku, ktoru som robila). mama bola z jeho smrti dost mimo a tak sme ju spolu s bratom vzali vonku do mesta, posediet si a tak. vratili sme sa domov po cca3odinach abrat bol uz aj dost hladny, tak som mu povedala ze obed je na sporaku, pozrela som k hrncom a skoro som sa zjancila, pecienka nikde a ryza zostala nedotknuta (on ryzu neznasal), nevedela som co si mam mysliet. brat si robil srandu ze som to zjedla sama ale prisaham, ze ked sme odchadzali z domu po mamu, tak to jedlo stalo na sporaku v hrncoch, kt. boli plne. 😖

eli77
17. aug 2008

No baby zaujimava tema...vcera vnoci som sa uz trosku zacitala...a teraz dam malu spinkat a idem este studovat co ste pisali... 😉

melory
autor
17. aug 2008

ano, postel ma byt umiestnena tak, ze nohy cloveka nemaju smerovat von k dveram, lebo je to pozicia smrti...tak sa vynasaju mrtvy...este horia kombinacia je ak su za tymi dverami odtoky {kupelna, kuchyna}

najprv som ducha {dvoch} videla ako bielu postavu a cim viac [po dnoch} sa mi viac a viac zhmotnovala, posledny den som ich uz rozoznala, ze je to muz a zena...vtedy som vyhladala pomoc, zenu ktora sa vie spojit a komunikovat s duchmi...bola to muzova babicka s dedkom a prisli sa pozriet na deti. ta holka nevie moje meno, vie ze som melory a ked mi davali odkazat, tak pouzili moje krstne meno...

cestujem astralne, ale vobec sa tomu nevenujem a ani z toho nemam hrozu. niekedy su tie sny hororove, ale ked sa zobudim a sedim na balkone, aby som to rozdychala, tak ma zavali vlna stastia, ze zijem a nieco sa predsa len somnou deje.

melory
autor
17. aug 2008

cervena ciapocka, mne sa stalo to s tym zrkadlom tak, ze som videla ako sa na mna pozeram ja sama. ze som v tom zrkadle a skor ma soklo, kto je teda na tej druhej strane a ako som sa do zrkadla dostala.

eli77
17. aug 2008

No Melory ty mas teda zazitky...clovek by povedal, ze asi vela kukas telku 😀 ....ale kedze ziadnu nemas tak to potom asi pravda bude 😉
...baby tie co verite na vsetky tieto veci o ktorych tu pisete, verite aj v Boha? Ono sa to navzajom nebije?

melory
autor
17. aug 2008

ja verim v boha...prihovaram sa mu, modlim sa k nemu a dakujem mu.

eli77
17. aug 2008

Melory a veris aj v reinkarnaciu?

melory
autor
17. aug 2008

ano verim na minule zivoty...ale nie zas tak jednoznacne, ze bola som ta a ta a teraz som melory...trosku viac komplikovane. 😵

eli77
17. aug 2008

hmmm...zaujimave...ja som si stale myslela ze som asi sibnuta 😠 😀 lebo verim aj vjedno aj v druhe...
...pred cca 10 rokmi mi robili hypnozu a tam som videla kto som bola v minulych zivotoch...ale ja verim aj v Boha...a vzdy som mala pocit, ze je to blbost lebo podla biblie ziadne minule zivoty nie su...takze som z toho bola cela zmatena...no ale teraz to uz neriesim 😎

melory
autor
17. aug 2008

netreba to riesit, pretoze si treba uvedomit, ze zijeme tento zivot, a nema vyznam sa obracat do minulosti. zazila som, ked toto vsetko {min.zivoty} len ludom ublizili, niekoho to posunulo dopredu a niekomu to skutocne ublizilo. krestanstvo do dakeho roku 650 {asi} mozem vyhladat ak treba, uznavalo reinkarnaciu...no casy sa menia, bolo im to nepohodlne a tak to zatrhli.
nie nadarmo nam boh dal pasku cez oci, aby sme si nepamatali odkial sme prisli a co sme zazili predtym ako sme boli zoslany na zem...

eli77
17. aug 2008

Jasne...mas asi pravdu..ved ako pisem uz to neriesim... 😉

melory
autor
17. aug 2008

mna to zas velmi nakoplo, uvedomila som si, co som zrejme v tom zivote pokaslala, kedze mame svet internetu, dalo sa lahko vyhladat tych par ludi {zien} a vyhnut sa ich chybam v tomto zivote, na to mi to skutocne pomohlo a dakujem ludom, ktory prekonali strach z boha a dali mi sancu vidiet moje minule zivoty....

eli77
17. aug 2008

TAk ja som sa toho dost bala...zistili sme dva moje predosle zivoty...a mam pocit ze to ako som zila vtedy sa to taha so mnou este stale...nielen to zle ale aj to dobre...mna to strasne taha do prirody...na samotu...medzi zvierata...potrebujem klud, pokoj, ticho...presne ako predtym...viem ze stastna budem len v lone prirody...to mi je asi sudene...

melory
autor
17. aug 2008

vidis mozno prave v tomto zivote sa mas vyhnut tej samote, aby si to konecne zlomila.... 😅

melory
autor
17. aug 2008

...ale vzdy ta bude naplnat ta priroda....nabijat ti "baterky" tak ako mna malovanie obrazov.

eli77
17. aug 2008

Ach len to nie...uz sme dali zaluhu na dom na samote...vlastne na polosamote... 😀 este v tomto zivote to chcem a mozno v tom dalsom budem zit v byte v centre velkomesta 😀
...ty malujes? Aj moj muzik...my sme vlastne cela rodina taka umelecka...mas aj pofotene svoje obrazy?

melory
autor
17. aug 2008

niekde urcite budu, ale zas niesu to len obrazy, je to vela rucnej prace z rozneho materialu, nebranim sa nicomu.
ked malujem, vtedy citim ako moj duch zije a ako mi vedie ruku.

expertka8
17. aug 2008

...mel...aj ty malujes??? 😅 😉

...inak baby...vcera som vyhrabala stare knihy o oslobodzovani od zlyx duxov...a vsade sa uvadza "sila modlitby" 😔
...a skoro v kazdej literature som sa docitala o salvii..presne ako spominala erika 😉
...zaujimave...ja vonu salvie milujem od nepamati 😀
...mimoxodom...susena salvia sa dava pri nekludnom spanku pod vankus...hm....ked sa spoja "stare babske recepty"...a overene praktiky v duxovnej oblasti...ix vzajomne prepojenie je az miestami sokujuco pravdive...ze??? 😕 😉

...nasa krestanska viera vylucuje pojem "reinkaracia"...preto sa touto oblastou nezaoberam...v kazdom pripade by clovek mal mat vzdy "Cistu mysel a ciste srdce" 😉 😔 ...bez rozdielu nabozenstva 😉