Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

monkula
19. aug 2008

erika ,to bibula citovala, preto sa to tam objavilo... 😉
Bibula ,fakt v RS? A kedy? a kde? JA tam idem v nedeľu,tak nech pozerám po nebi... 😀 😀

Inak ,asi pred tromi rokmi sme išli podvečer so sestrou z vedľajšej dediny z knižnice domov, už sastmieval oa po nebi zrazu niečo "prebehlo smeorm dolu, potom niečo druhé smerom dolu a potom ešte niečo rovno a urobilo to na nebi taký krížik Lietadlá to neboli, pretože to bolo neuveriteľne rýchle...
teeeda ,ako sme my dve pálili domov... 😅 😅 😅 😅
A o dva dni ukazovali ,že ten istý úkaz bol pozorovaný nad Tatrami 😔 😔 😔

erikasadek
19. aug 2008

dakujem za vysvetlenie, mne sa naskytla moznost ich vidiet raz vdaka bohu len raz

monkula
19. aug 2008

eriak a moja sestra raz v noci išla von, pretože psy štekali ,tak ich išla "schladiť" a v strede záhrady videla kužel svetla, ktroý hneĎ zmizol.. by so msa asi po....a na jej mieste... 😅

erikasadek
19. aug 2008

to ti verim ,a si kazdy by sa po..... na jej mieste.

a vobec je nas neako vela co sme ich mali moznost vidiet, ze nie je zvlastne?

melory
autor
19. aug 2008

takze ufo, v tejto oblasti som neznala.

bibula
19. aug 2008

boli sme na vylete a tam niekde volaju to škara-neviem ci sa to tak vola,alebo len prezyvka 😉
a boli sme tam v utorok minuly tyzden.

monkula
19. aug 2008

bibula a máš foto? daaaaj....
škára? 😅 😅 😅

denisocka
19. aug 2008

jeden moj znamy min.rok odfotil reťazec ufoch v levoči,idem pohladať foto na azete

melory
autor
19. aug 2008

moj hvezdar by mi to vysvetlil urcite po svojom....meteorit a podobne

monkula
19. aug 2008

mel..ta kto máš ťažké... 😀 😀 😀

denisocka
19. aug 2008

vie tu niekto vysvetliť sny? teda okrem bibuli,ale aj ta sa môže pridať?

často sa mi sníva,že spadne lietadlo,vždy blízko nás,niekomu vedla do zahrady .mám pri tom vzdy strach ale stihnem utiecť

mywiel
19. aug 2008

Lietadlo je jeden z najrychlejsich dopravnych prostriedkov cize asi napredujes v zivote rychlo ale lieta vo vzduchu, vzduch predstavuje myslienky, zahrada je flora a flora je spojena s citmi... 😅

melory
autor
19. aug 2008

mywiel suhlas, uz len sa zbavit toho strachu 😵 denisocka

monkula nemam to tazke, len vedecky vysvetlene... 🙂

melory
autor
19. aug 2008

dala som si kocky aj ducharsku fotku 🤐

monkula
19. aug 2008

mel, tak tá je teda obzvlášť strašidelná 😲 😲

melory
autor
19. aug 2008

pre mna je umelecka, vidim v tom krasu a to niesom bububu 😀

melory
autor
19. aug 2008

moj syn mal do rana sen, ze ma v izbe hada. prisiel za mnou do izby v noci, ze nech idem s nim do izby hladat toho hada, ze on ho chce chytit.
ani ma nehlo vstat z postele, tak spal s nami do rana. cely den rozpraval, ako tam ten had bol, a ako ho on videl...bolo to mile, tesil sa ze sa mu snivalo 😵

erikasadek
19. aug 2008

este dobre ,ze to bol len sen.

melory
autor
19. aug 2008

aspon uz vie, ze sen je sen a zivot je zivot....doteraz sa mu to plietlo.

expertka8
19. aug 2008

...tema "UFO"...je pre mna ina haluz... 😅
...v tomto smere som ako neveriaci Tomas....kym neuvidim...neuverim 😝 😀

erikasadek
19. aug 2008

to ti verim, aj ja keby som nevidela tak neverim, to mas ako zo vstkym, pokial nemas vlastnu skusenost tak ti to nic nahovory, ja osobne ani nato nemyslim, lepsie zabudnut, len si davam, otazky ako moze byt clovek hlupy a byt presvedceny ,ze je vo vesmire sam, ako ziva inteligentna bytost, ked sam vesmir je inteligencia sama o sebe, svojoj komlexitou pre nas neznamy.

expertka8
19. aug 2008

...dnes som hodinu skysla na nete pri pozerani iluzii toho perfektneho blazna 😅
...normalne som bola z neho na makko 😅
...resp. z jeho vykonov...na makko som zo svojho mangela 😀

erikasadek
19. aug 2008

je vyborny ,ze zajra ide nova seria teraz neviem, ci 3 alebo 4, no zajtra, myslim , ze sa necha za ziva pochovat, tak uvidime, co noveho nam ukaze.
ja tiez ked nieco najdem na nete tak potom ostanem strasne dlho neda mi to.

expertka8
19. aug 2008

...ja si ho urcite este najdem 😉 😀
...resp. vsetko...co ma dostane....to dokazem vyhrabat aj z pod zeme 😀
...idem off....uz mi halva pada na klavesnicu 😅

erikasadek
19. aug 2008

tak dobru noc.
zajtra.............

denisocka
20. aug 2008

jé mywiel-dík za výklad,tuším to aj bude pravda,v tom čase kým sa mi to snívavalo

no tak ešte jeden,tiež dosť častý - vonku prší,zdvíha sa voda,my sme vždy niekde v suterene -akoby za výkladom,za onami a voda stupa.vonku je katastrofa,pohroma,povoden a my sme dnu .okna vrzgaju v rámoch , voda na ne tlačí,dvíha sa a my stojíme a čakáme čo bude . vtom sa tačnu okná vydúvať,voda začína natejkať a zrazu prasknu - voda nás zaplavuje - no des sen 😖

bibula
20. aug 2008

to je lahke..... 😀

denisocka
20. aug 2008

ježiš,nenapínaj 😠 😎

bibula
20. aug 2008

😀 chcela si dat aj inym moznost,ja ti len poviem,ze dom si ty 😉

erikasadek
20. aug 2008

s tym Ti nepomozem, v snoch som nulova, ani som sa o to nikdy nezaujimala, takze ti nepomozem.
ako sa dnes mate; co mate nove?